>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Masters Series Toronto (Canada)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Roger Federer v Richard Gasquet 1.10 6.00

Nie liczyłbym w tym meczu na niespodzianke. Roger mimo iż przegrał kilka setów i tak jest faworytem tego meczu. Wszyscy mówią że Richard pokonał Federera jak jeden z nielicznych. Ale to było sezon temu, i to był czysty przypadek. Federer z Francuzem w tym sezonie spotkał się juz trzy razy. I w wszystich tych spotkaniach Szwajcar nie dał mu żadnych szans. Teraz także myśle że raczej Richard nie ma szans, chociaż w tym turnieju prezentuje się znakomicie. Eliminując świetnych tenisitów. Jedynie na co w tym meczu Roger może mu pozwolić to wygranie seta, nic więcej.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja nie gram Freda za niski kurs, a od jutra startuje turniej w Montrealu pań ???? i gra tam moja ulubiona sexy dupeczka Daniela Hantuchova ;) i zagram na nią
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja wczoraj zagrałem na Gonzo za 10z bylo blisko....Gdzisiaj sie moze rowniez skusze Federer musi wrescie przegrac...?!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Widzu myślę podobnie. Ferdek musi w końcu przegrać. Rysiek jest w znakomitej formie i jest w stanie to wygrać. Ferdek na pewno jest podmęczony po wczorajszym meczu z Gonzlo, więc szansa jest........
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Tak jak myślałem. Francuza na co było stać w tym finale to tylko wygranie jednego seta. Ale napewno to i tak jest duży sukces dla Richarda ponieważ pierwszego seta wygrał zdecydowanie. Ale Federer nie pozwoli sobie na przegraną w Fnale z takim zawodnikiem jakim jest Richard Gasguet. Mam nadzieje że taką wysoką forme utrzyma aż do US Open i pokaże na co go stać w wielkim szlemie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tak jak myślałem. Francuza na co było stać w tym finale to tylko wygranie jednego seta.
A na co wy liczyliście że Fred przegra-cuda się zdarzają ale widać że Fred to Fred, a koksa można ograć, pokazał Berdych trzeba koksa zajechać fizycznie i pęka, no cóż Berdych okupił to późniejszą porażką-zmęczenie ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech takie teksty ja myslalem, na co wy liczyliscie..Macie farajde z wygrywanie spotkan z kursem 1.18?! My z gustem jestesmy powazni gracze...polujemy na kursy około 8...Pozdarawiam
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ech takie teksty ja myslalem, na co wy liczyliscie..Macie farajde z wygrywanie spotkan z kursem 1.18?! My z gustem jestesmy powazni gracze...polujemy na kursy około 8...Pozdarawiam
Człowieku, typy po kursie 8.00 zł trafiają się raz w życiu. Jak byłem pewien że Federer wygra to co miałem powiedzieć, że Richard wygra bo był kurs 8.00?? Jak będzie grała Kim Clijsters z juniorką co ma 13 lat ma postawić na tą juniorke bo kurs jest 50?? Pomyśl najpierw jak coś napiszesz, jeżeli ci typ nie wszedł to nie gadaj byle czego.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech Roni, nie bede Cie teraz analizował meczu..popatrz jak grał Roger w tym turnieju, prawie przegrał z Gonzo....Dzisiaj był BARRRRRDZO!!!!!!!!!blisko wiec ... sie?! i podziwaij :zy3ou:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tak jak ktoś wyżej napisał. Federer grał kiepsko ale w drugim a szczególnie w trzecim secie finału było widać zmęczenie Gasqueta. Miał szansę i myślę, że w takiej formie jest w stanie dojść do finału US Open. Poza tym Richard ma dopiero 20 lat, za 2, 3 lata to on będzie najlepszy na świecie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom