>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Masters Series Toronto (Canada)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj jest dużo meczy więc nie będe podawał analiz tylko suche typy

I. Ljubicic v N. Almagro 1.23 7:5 6;1
J. Acasuso v B. Phau 1.46 7:5 7:6
G. Simon v P. Srichaphan 1.53 4-6 2-6
F.Lopez v T.Johansson 1.67 7:5 3:6 4:6 :zy3ou:
R. Soderling v F. Gonzalez 1.61 3-6 6-4 2-6
D. Hrbaty v R. Kendrick 1.46 6-4 6-4
 
P 0

pablo12

Użytkownik
[glow=yellow:918c99621e]Hernych[/glow:918c99621e] - Mahut 1.8 gb

Hernych przeszedł zwycięsko przez kwalifikacje. Mahut zakwalifikował się jako LL (po 3-setowej wygranej z Nunezem, przegrał w 3 setach z Fallą).
Hernych w poprzedniej edycji turnieju w Toronto w 2004r. dotarł do ćwierćfinału, gdzie poległ z Roddickiem. Dla Mahuta jest to pierwszy występ w Toronto.
Mój typ to: Hernych
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
FEDERER-P.H.MATHIEU 1 1.03
D.TURSUNOV-D.BRACCIALI 1 1.30
HEWITT-J.I.CHELA 1 1.35
CLEMENT-A.MARTIN 1 1.35
STEPANEK-K.VLIEGEN 1 1.40
MURRAY-D.FERRER 1 1.50
NIEMINEN-T.GABASHVILI 1 1.27
VERDASCO-R.RAM 1 1.25
NADAL-N.MASSU 1 1.08
WILLIAMS-M.KIRILENKO 1 1.16
BARTOLI-A.HAYNES 1 1.20
MYSKINA-A.MOLIK 1 1.15

Najtrudniejszymi meczami wydaja sie byc Stepanka z Vliegenem oraz Murray&#39;a z Ferrerem co do Stepanka to wydaje mi sie ze buki nie doceniaja tego badz co badz zdolnego i solidnego tenisisty swietnie grajacego deble ale i w singlu nie jest najgorszy, a co do Murrya&#39;a to jest ostatnio w wysmienitej formie i mysle ze zajdzie wysoko reszta to typowe pewniaki 8) Prosze o komentarze odnosnie moich typow
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray A. - Ferrer D. 1.85

To jest dla mnie pewniak tygodnia ???? gdybym miał kase na koncie zagrał bym wszytko na ten mecz!! Jak wiemy Brytyjczyk zaliczył fantastyczny turniej w USA gdzie przegrał dopiero w finale gdzie raczej nie sprawił większych problemów Clementowi, który jest duzo niżej notowany...Zmeczenie, zmeczenie, zmeczenie....Do Kanady Marray przyjechał wykończony i w normalnej dyspozycji typową bym jego porazke z Hiszpanem wiec teraz nie widze innej mozliwości ????
 
L 45

laha

Forum VIP
To i ja coś od siebie dorzuce

Moya - Gaudio 1 1.50 (8/10) STS

Gaudio ostatnio grał na cegle ... lecz z moich obserwacji wynika ze do swojej optymalnej dyspozycji mu jeszcze daleko i nie dostosował się do Hardu bo z Sopotu wyleciał już po II rundzie. Obserwowałem jego gre i mam nadzieje ze Moya wykorzysta tragiczny serwis Gaudio i pokona go.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech pada deszcz w Tv nic nie ma...Wiec ja sie troche pobawie w analizowanie meczyków tenisa...Mam nadzieje, ze to sie komus przyda ????
Kursy wg. PROFESJONALA...

Tursunov-Bracciali 1.3 2.95 2:1 ✅

Kurs na mojego faworyta chyba troche mały przeciez Braccali to bardzo solidny tenisista, Tursunov, który ma w nogach udany dla niego turniej Legg Mason gdzie odpadł dopiero w półfinale z Marray&#39;em. Bracciali mimo wszystko na pewnio ma czym straszyć i na pewno stać go na wyrownaną walke z Rosjaninem, lecz wygrac meczu nie powinnien :roll:

Hewitt-Chela 1.3 2.95

Spotkanie dla tych odważnych, zeby was przekonać trzeba troche napisac, wiec... Ostatnie spotkanie między tymi panami zakonczyło sie po wspaniałej walce zwyciestwem Chelii 4-6 4-6 7-6 2-6 w styczniu tego roku. Rok wczesniej(dwa dni wczesniej) Wygrał popularny Kangórek 2-6 6-4 1-6 4-6. Rozegrali jeszcze dwa spotkania i wygrali po jednym z nich, wiec ich bilans wynosi 2:2! Dlaczego jutro nie ma wynosić 2:3 na korzyśc Chelii?! Hewitt przeplata dobre turnieje z kiepskimi np. w Countrywide Classic odpadł po pierwszym spotkaniu z mało znanym Goldsteinem dwa razy do 4...Chela gościl u nas w Sopocie gdzie przegrał w pólfinale z Mayerem dosyć gładko 4-6 0-6...Sami zdecydujcie czy warto zaryzkować ????

Ginepri-K.Kim 1.4 2.55 1:2 :oops:

Kurs jak marzenie! Amerykanin gra u siebie i nie moze przegrac w pierwszym spotkaniu z zawodnikiem z którym bez zadnych problemów wygrał 2-6 3-6. Watpie aby te spotkanie zakończyło sie tak łatwym zwyciestwem Amerykanina poniewaz Chińczyk zrobił postepy od tego czasu i potrafi grać jak równy z takimi tenisistami jak Blake...

Ferrero-Goldstein 1.55 2.15 2:0 ✅

Ech co za kurs... Hiszpa nie powinnen miec zadnych problemow...

Davydenko-Malisse 1.71 1.9 0:2 :oops:

Na początku troche sie zdziwiłem dlaczego taki kurs jest na Rosjanina, który w niedziele wygrywał na Sopockim korcie, ale po chwili zrozumiałem. 2002-02-27 1/16 X. Malisse - N. Davydenko 6-4 6-2. Rosjanin może miec problemy z przestawieniem sie na inna nawieszchnie. Lecz Melisse nie błyszczy formą dziadek Aggasi poprostu go rozgromił 6-7 0-6 podczas turnieju Countrywide Classic... Ciezkie spotkanie naprawde jest wiele czynikow ktore zadecyduja o tym kto wygra te spotkani!!

R.Stepanek-Vliegen 1.37 2.56

Stepanek to moj ulubieniec uwielbiam jego przemocny serwis po którym sa najczesciej tylko dwa warianty: albo wchodzi as albo biegnie do siatki i czybko kończy wymiate. Tak taktyka skutkuje zwłaszcza na słabszych zawodników taich jak Vliegen ???? Jednak Dlugo nie oglądalem Radka na koratch, wiec jego forma na pewno jest zagadka, ale ja na niego licze i raczej sie nie zawiode :p

Clement-A.Martin 1.32 2.85

Zwodnicy Ci spotkali sie już 4-ktotkie ostatnie dwa spotkania wygrywał moj faworyt jednak to miało miejsce kilka lat temu...Jak wiemy Clement jest w znakomitej formie wygrał niezwykle presitzowy turniej Legg Mason Tennis Classic nie wierze aby przegrał te spotkanie!!

Verdasco-R.Ram 1.25 3.2 2:1 ✅

Verdasco na pewno jest jednym z lepszych zawodników na tym turnieju i jego cele sa duzo wieksze nic pierwsza Runda;) Ram za to bedzie chcial sie pokaz z dobrej strony i ugrac kilka gemow.... :mrgreen:


No to chyba tyle :wink: jutro zobaczymy jaka skutecznosc..saprasza do komentowania tycn glupot których napisalem :twisted: Mam nadzieje ze ktos skorzysta z tego:p
 
P 0

pablo12

Użytkownik
[glow=yellow:f9f27109a0]Arthurs/Hrbaty[/glow:f9f27109a0] - Acasuso/Nalbandian 1.9 sts

Nalbandian najwyraźniej nie przepada za zbyt długą gra w turnieju w Toronto. :mrgreen: W poprzedniej edycji w 2004r. odpadł w 1r. zarówno w singlu jak i deblu. Wczoraj znamienne 1:6, 2:6 z Sanguinettim. Jego partner deblowy w tym turnieju Acasuso wygrał wczoraj w 1r., podobnie jak jeden z rywali Hrbaty.
Wg mnie decydująca tutaj jest anty-motywacja Nalbandiana.
 
P 0

pablo12

Użytkownik
Davydenko-Malisse 1.71 1.9

Na początku troche sie zdziwiłem dlaczego taki kurs jest na Rosjanina, który w niedziele wygrywał na Sopockim korcie, ale po chwili zrozumiałem. 2002-02-27 1/16 X. Malisse - N. Davydenko 6-4 6-2. Rosjanin może miec problemy z przestawieniem sie na inna nawieszchnie. Lecz Melisse nie błyszczy formą dziadek Aggasi poprostu go rozgromił 6-7 0-6 podczas turnieju Countrywide Classic... Ciezkie spotkanie naprawde jest wiele czynikow ktore zadecyduja o tym kto wygra te spotkani!!
Uważałbym na ta parę. Malisse wcale ostatnio źle nie gra. To prawda że w poprzednim turnieju przegrał w 1r. z Agassim, ale to jeden z ulubionych turniejów Agassiego. Ponadto we wcześniejszym występie w Indianapolis, Malisse dotarł do półfinału (na rozkładzie: Lee, Tursunov i Gonzalez), gdzie poległ w 3 setach z późniejszym zwycięzcą Blakiem.
Davydenko z kolei jest po turnieju w Sopocie, gdzie wygrał i długiej podróży. Jego motywację oceniam nisko i do tego zmęczenie. Odwrotnie Malisse: uważam że będzie chciał zdobyć tu jakieś punkty i kasę (jeśli przegra z Davydenką spadnie w rankingu-entry, bo rok temu w Montrealu był w ćwierćfinale). Punktowa motywacja Davydenki jest mniejsza, bo po zwycięstwie w Sopocie, nawet strata punktów w Toronto (bo rok temu w Montrealu również był w ćwierćfinale) nie będzie miała zbyt dużego wpływu na ranking. Warte podkreślenia jest również to że po finale w Bastaad w lipcu, Davydenko zrobił sobie odpoczynek, oddając w 1r. o wiele lepiej płatny turniej w Kitzbuhel (3:6,3:6 z Lapenttim).
O bezpośrednim pojedynku piszesz wyżej. Ja dołoże jeszcze informację, że dla Davydenki jest to pierwszy występ w Toronto. Malisse grał tu w 2004r. (odpadł w 1r. po walce z Chelą).
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Zobaczymy jak pójdzie dzisiaj :p

Ferrero, Juan Carlos - Goldstein, Paul ✅ :mrgreen:
Wer gewinnt das Match?
Tipp: Ferrero, Juan Carlos 1.50

Falla, Alejandro - Lee, Hyung-Taik ✅ :mrgreen:
Wer gewinnt das Match?
Tipp: Lee, Hyung-Taik 1.45

Starbet :]
 
L 45

laha

Forum VIP
Moya - Gaudio 1 1.50 (8/10) STS ✅ (6:1 ; 6:4)

Gaudio ostatnio grał na cegle ... lecz z moich obserwacji wynika ze do swojej optymalnej dyspozycji mu jeszcze daleko i nie dostosował się do Hardu bo z Sopotu wyleciał już po II rundzie. Obserwowałem jego gre i mam nadzieje ze Moya wykorzysta tragiczny serwis Gaudio i pokona go.

Info: Tak jak przewidziałem Gaudio grał tragicznie a o jego serwisach nie wspomne.Moya konsekwentnie wykorzystywał jego błędy i pewnie wygrał 2:0

Typy - 1
Trafione - 1
Skuteczność - 100%
 
L 45

laha

Forum VIP
Malisse X. v Davydenko N. 1 1,90 (6/10) STS

Według mnie Malisse wygra te spotkanie. Davydenko jest zmęczony ostatnim 3 setowym meczem z Mayerem w Prokom Open. Pozatym wątpie aby Davydenko dostosował się do innej nawierzchni i do zmiany czasu. Wczoraj wachałem się obstawić ten mecz a kurs był 2.20 ale dziś po głębszej analizie uważam ze Malisse sobie poradzi ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Hyung-Taik Lee v Alejandro Falla 1.55 2.55 6-0 6-7 6-1

Koreańczyk często startuje w challengerach i dobrze się tam spisuje. W tym sezonie wygrał dwa oraz w trzech doszedł do półfinałów. Ale w turniejach ATP także startuje i spisuje się dość dobrze. Uzyskał ćwierćfinał w Hertogenbosch oraz Delray Beach. Falla bez sukcesów w turniejach ATP. Doszedł w challengerach dwa razy do finałów i to koniec jego sukcesów w tym sezonie. Zajmuje on obecnie 128 miejsce w rankingu ATP. Myśle że Koreańczyk powinien sobie poradzić z dość słabym przeciwnikiem.

Fernando Verdasco v Rajeev Ram 1.23 3.40 3-6 6-1 6-4

Zdecydowany faworyt to Verdasco. Ram jest słabym przeciwnikiem. Zajmuje on 265 pozycje w rankingu ATP. Dla Rajeeva będzie sukcesem ugranie kilka gemów. Verdasco jest dobrym tenisistą i jest w dośc dobrej formie. Napewno małą niespodzianka było odpadnięcie Hiszpana w ćwierćfinale w Challengerze w Segovii. Npewno będzie chciał się spisać jak najlepiej w tym turnieju. Pierwszą runde powinien przejść bez problemu.

Andrew Murray v David Ferrer 1.40 2.54 6-2 7-6

Wszyscy stawiają na Davida ponieważ myślą że Andy jest bardzo zmęczony po ostatnim turnieju, w którym doszedł do finału. Ja jednak myśle iż Szkot ma bardzo młody oragnizm i jego renegeracja jest szybsza od innych zawodników. Myśle iż dwa dni przerwy jakie miał zdecydowanie wystarczyły. Zdaje sobie sprawe że Ferrer jest to czołówka światowa, zajmuje obecie 13 pozycje w rankingu ATP. I spisuje sie wtym sezonie znakomicie. Moim zdaniem jest to bardziej mecz NOT BET. Ale jestem fanem młodego Szkota i postawie na niego.

Radek Stepanek v Kristof Vliegen 1.37 2.56 Nie odbył się

Nie wiem czemu na stepanka jest taki wysoki kurs. Może dlatego ze nie startował ostatnio w żadnych turniejach i nie wiadomo w jakiej jest formie. Jak dla mnie jest to pewniak. Ten tenisita to czołówka światowa, zajmuje obecnie 9 pozycje w rankingu ATP. To jest jego najlepszy sezon w jego karierze. Wiele sukcesów. Stawiajcie na Stepanka ponieważ to pewniak dnia.

Nikolay Davydenko v Xavier Malisse 1.71 1.90 4-6 5-7 Tak jak przypuszczałem bardzo ryzykowny typ.

Po zwycięstwie w Orange Prokom Open Rosjanin przyjechał do toronto. Już w pierwszej rundzie trafił na bardzo trudnego przeciwnika. Tym bardziej iż Malisse gra na swoim terenie. Dla mnie ten mecz także jest meczem NOT BET, ponieważ wszystko może sie w tym meczu zdarzyć. Ale skusił mnie kurs na Davydenko, dlatego stawiam na niego. I mam nadzieje że on wygra ten mecz.


Juan Carlos Ferrero v Paul Goldstein 1.55 2.15 7-5 6-2

W tym meczu nie powinno być niespodzianki i Hiszpan powienien wygrać ten mecz. Chociaż nie można lekceważyc doświadczonego Goldsteina, tym bardziej iż gra on na swoim terenie. W tym sezonie uzyskał półfinały w Houston oraz Las Vegas. Świadczy to iż Amerykanin jest bardzo grozny na własnym terenie. Jednak myśle że Hiszpan poradzi sobie z nim i wygra ten mecz.
 
L 45

laha

Forum VIP
Falla A. v Lee H-T. 2 (8/10) 1.50 (STS)

Koreańczyk świetnie gra na twardej nawierzchni. Narazie tylko challengery ale z niezłymi wynikami !! W tym roku udało mu isę 2 razy dojść do finału i chyba 6 razy do półfinału. Natomiast Falla na hardzie grać nie umie i nie trzeba tego ukrywać. W tym roku Falla 3 razy grał na hardzie i ... nic nie ugrał :p Według mnie ogranie na hardzie + skuteczny serwis i dobra gra z głębi kortu pozwolą wygrać Koreańczykowi
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dzisiejsze mecze:

R.Federer-P.H.Mathieu 1,03 9,50 09.08 01:35
D.Tursunov-D.Bracciali 1,30 3,27 08.08 19:45
T.Haas-M.Mirnyi 1,30 3,27 08.08 17:05
L.Hewitt-J.I.Chela 1,38 2,85 09.08 02:50
A.Clement-A.Martin 1,33 3,09 08.08 21:15
J.C.Ferrero-P.Goldstein 1,55 2,33 08.08 17:05
M.Safin-T.Robredo 1,60 2,22 08.08 20:20
R.Stepanek-K.Vliegen 1,48 2,50 08.08 17:05
A.Murray-D.Ferrer 1,80 1,92 08.08 22:45
J.Nieminen-T.Gabashvili 1,28 3,40 08.08 21:15
N.Mahut-J.Hernych 1,80 1,92 08.08 17:05
F.Verdasco-R.Ram 1,25 3,63 08.08 19:45
R.Ginepri-K.Kim 1,34 3,04 08.08 18:20
H.T.Lee-A.Falla 1,48 2,50 08.08 18:20
R.Nadal-N.Massu 1,07 7,00 08.08 19:05

Tak ja wspominali już poprzednicy, warto postawić na Verdasco i H.T.Lee. Moim zdaniem pewniakami są także Ginepri i Hewitt.
 
L 45

laha

Forum VIP
Malisse X. v Davydenko N. 1 1,90 (6/10) STS ✅

Według mnie Malisse wygra te spotkanie. Davydenko jest zmęczony ostatnim 3 setowym meczem z Mayerem w Prokom Open. Pozatym wątpie aby Davydenko dostosował się do innej nawierzchni i do zmiany czasu. Wczoraj wachałem się obstawić ten mecz a kurs był 2.20 ale dziś po głębszej analizie uważam ze Malisse sobie poradzi

Info: 2:0 ( 6:3 ; 7:5 ) 1 setł łatwy 2 wyrównany ale Malisse win ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nom brawo, bardzo mi sie podobała twoja analiza!!! Ale nie nabijaj posta piszac o wyniku...podaj wyniku przy poscie gdzie napisales analize...Licze na kolejne trafne typy. Pozdrawiam :wink:
 
L 45

laha

Forum VIP
Falla A. v Lee H-T. 2 (8/10) 1.50 (STS) ✅ (6-0 6-7 6-1)

Koreańczyk świetnie gra na twardej nawierzchni. Narazie tylko challengery ale z niezłymi wynikami !! W tym roku udało mu isę 2 razy dojść do finału i chyba 6 razy do półfinału. Natomiast Falla na hardzie grać nie umie i nie trzeba tego ukrywać. W tym roku Falla 3 razy grał na hardzie i ... nic nie ugrał Razz Według mnie ogranie na hardzie + skuteczny serwis i dobra gra z głębi kortu pozwolą wygrać Koreańczykowi

Info: po 1 secie wydawało mi się ze pójdzie łatwo. 2 set to horror a w 3 secie poszło gładko ;) Chyba zabardzo isę rozluźnił w 2 secie

Typy: 3
Trafione: 3
Skuteczność: 100%

Laha rox ????

P.S Nie nabijam postów gdyż tak jest czytelniej
 
L 45

laha

Forum VIP
J.Blake - R.Gasquet 1 1.50 STS

Ani Blake ani Gasquet w 1 rundzie nie mieli zbyt wymagających rywali.Według mnie Blake pewnie pokona Gasqueta gdyż praktycznie zaraz po Wimbledonie przeniósł się na hard i wygrał Indianopolis i niestety nie dał rady Safinowi (już po Indianopolis) Lecz myśle ze grał na luzie i napewno nie na 100% bo chciał się przygotować do tego turnieju i być może jeszcze do Cinncinatti. Za Blakem przemawia świetny serwis i niemalże perfekcyjny return no i oczywiście szybkość i poruszanie się na korcie.Gasquet po Wimbledonie wygrał turniej na clay&#39;u (chyba :eek:ops ???? a następnie szybko odpaść ???? Miał 2 tygodnie na dostosowanie się do hardu ... czy się dostosował ? Wątpie. Co przemawia za Gasquetem ? Oczywiscie kapitalny backhand ale czy to wystarczy na Blake&#39;a Napewno nie :!: Według mnie Gasquet jest jeszcze za mało ograny (przecierz nikogo znaczącego na Hardzie nie ograł) mimo 20 lat. Myśle ze spokojnie 2 sety wystarczą Blake&#39;owi
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech, widze ziomek ze jests zaj... zarabiste analizy, barwo:p

Ja bardzo lubie Gasqueta i wiem, ze stać go na wyrownaną walke z najlepszymi... Jezli bedzie miał swój dzien to na pewno jest w stanie wygrac z Blake, który mimo wszytko ostatnio nie jest w najlepszej formie...odpadł ostatnio szybko z turnieju po niezwykle wyrownanym spotkaniu z Safinem gdzie przegrał dwa sety po tiebreakach. W tym czasie odzyskał swieżość i na pewno bedzie b. grozny, lecz Francuz moze go powstrzymac, na pewno nie zagram tego spotkania... :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom