>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Masters Series (Madryt)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hrbaty D. - Monfils G. 2.20

Franzuc jest jednym z moch ulubionych tenisistów, jednak swój ostatni start zaliczył w US OPEN gdzie odpadł juz w II rundzie wiec jego forma jest sporą niespodzianka. Jest na pewno glodny gry i zrobi wszytko aby zaliczyc wiecej niż jedno spotkanie przed Hiszpańską publicznością :p Ostatnie dwa spotkania miedzy tymi tenistami zakończyły sie zwyciestwami...Monfilsa! Spotkanie na pewno barrdzo ryzykowne ale kurs kusi :roll:
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Jarkko Nieminen (FIN) 2.52 Richard Gasquet (FRA)

w tym pojedynku stawiam na Nieminena ... wg. mnie jest w dobrej formie udowodnił to w ostatnim turnieju dochodząc do finału Stockholm Open myśle że nieodpadnie juz teraz ...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hrbaty D. - Monfils G. 2.20
3:6, 2:2(krecz Monfilsa)

Ech szkoda ze Francuz skreczował, pewny jestem, ze wygrał by te spotkanie....Ten typ zaliczam do jak najbardziej udanych :]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oj Widzu a ja bym go zaliczył do NEUTRAL-bo jak wielu buków pisze, nie możemy jednozncznie okreslić jaki byłby dalszy przebieg spotkania między tymi zawodnikami gdyby nie ziastniałe okoliczności takie jak:
-kontuzja
-wycofanie się
-dyskwalifikacja


Ja nie wiem ale niedawno grała Amellie Mouresmo-Nicole Vaidisova i sam pisałeś że Nicole ze stanu 2-5 dla MOMO wygrała seta 7-5 także nie mów hop :wink: Ja też sądzę w 70% że 2 seta wygrał by najprawdopodobniej Francuz. Ale tak to jest krecz i zwort kasy (zależy jeszcze w jakim buku :jezora54: bo są 2 szczęśliwcy którzy tak nie robią-BWIN i BAH)

Mnie dziś ciekawi mecz Tim Henman-David Ferrer, bo ostatnio Heniek sobie pograł na hardach ładnie, a Ferrer powinien pokazać Heniowi że też się dobrze czuje na Hardach ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Do tych szczęśliwców należy także betgun. Grałem Monfilsa i niestety mi nie weszło.

Co do meczu Henmana, myślę, że wygra z Ferrerem 2-1. ✅
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
M.Ancic-R.Ginepri 1.5 betgun

Mario to jest Mario. Niestety po Wimbledonie miał długą przerwę i powrócił dopiero we wrześniu na turnieju w CHinach. Mimo to, że był po kontuzji, doszedł do finału gdzie niestety uległ Baghdatisowi. Teraz spotyka się z solidnym Gineprim, który mimo to iż ostatnio sprawuje się całkiem nieźle, gra w kratkę. Być może uda mu się urwać Mariowi seta. Atuty Maria to jak wszyscy wiemy - serwis i niesamowita waleczność. Myślę, że łatwo powinien to wygrać, niewykluczony także wynik 2-1 dla Ancica.

F.Gonzalez-P.Srichaphan 1.38 betgun

Gonzo jest bardzo dobry na hardzie podobnie jak Srichaphan. Ale Tajlandczyk gra w kratkę, ostatnio (poza zwycięstwem z Henmanem) nie błyszczy. Gonzo w ostatnich turniejach regularnie dochodzi do półfinałów. Ostatnio w fianle uległ Ljubicovi, ale to chyba dlatego, że stoczył ciężki bój w półfinale z Roddickiem. Myślę, że i w tym turnieju stac Fernando na dojście do finału, no chyba, że trafi wcześniej na Ancica.

Zastanawiam się nad tym dubelkiem AKO = 2.07 za co najmniej 100zł :jezora54:
 
pajakos 0

pajakos

Użytkownik
Soderling(28m) - Ferrero (20m) 1,55 - 2,05
czemu w tym meczu Ferrero nie jest faworytem? zajmuje wyzsze miejsce w rankingu ATP no i przedewszystkim gra przed włąnsa publicznoscia ja troche nie bardoz zorientowany jestem w tenisie ale dlatego chcialem zapytac i sie poradzic
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Soderling(28m) - Ferrero (20m) 1,55 - 2,05
czemu w tym meczu Ferrero nie jest faworytem? zajmuje wyzsze miejsce w rankingu ATP no i przedewszystkim gra przed włąnsa publicznoscia ja troche nie bardoz zorientowany jestem w tenisie ale dlatego chcialem zapytac i sie poradzic
Nom o Szwed wygrał gładziutko 2:0 wiec juz chyba wiesz czemu.... :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nalbandian D. v Henman T. 1.55

Kolejny ciekawy mecz. Nalbandian, po znakomitej pierwszej połowie sezonu, druga nie jest zbyt udana. Bardzo mało startów. Jego ostatni półfinał to w Roland Garros gdzie osiągnoł finał. ALe myśle że mimo nienajlepszej formy, David utrzyma pozycje w rankingu ATP i wystąpi w turnieju Mistrzów. Chociaż ostatni turniej nie było do końca nieudany, ponieważ doszedł do ćwiercfinału pokonujac po drodze Chele i Maracha. Henman doskonały turniej w Tokyo gdzie doszedł do finału przegrywając z Federerem. Miał wiele trudnych meczy i myśle że jego organizm jest bardzo zmęczony. Mimo łatwej przeprawy w pierwszej rundzie, Nalbandian zmusi go do dużego wysiłku. Ci obaj tenisiści spotykali się juz pięć razy, i cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem Hiszpana. W tym meczu także typuje jego zwycięstwo, ponieważ myśle że Henman jest mocno zmęczony i nie sprosta wysiłkowi fizycznemu.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
ja proponuje jutro postawic na debla najpewniejszy mecz wydaje mi sie Santoro F./Zimonjic N. - Aspelin S./Perry T. i mysle ze bez wiekszych problemów Santoro /Zimonjic wygraja jutrzejszy pojedynek na hiszpanskich kortach
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dzis polecam jeden meczyk Nadal R. - Berdych T. wczoraj Nadal bez wiekszych problemów pokonał T. Haas a Berdych dos nie oczekiwanie wygrał z wyzej roztawionym A. Roddick mysle ze dzis czech juz nie bedzie miał tyle szczescia i sobie nie poradzi z faworytem gospodarzy.

Nadal R. - Berdych T
typ:1
kurs:1,35
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja ten mecz postwiłem, ale jezeli ktos chce zagrac za wieksza stawke niech nie sugeruje sie kursem. Nadal w ostatnich tygodniach nie jest w najlepszej formie i ostatnie dwa spotkania miedzy tymi tenisistami zakończyły sie zwyciestwem...Czecha!!! Berdych wczoraj miał popristu fantastyczny serwis około 20 sów! Roddick byl bez radny! Jednak Nadal to Nadal...Ja sie tylko modle aby dzisiaj Czech nie miał takiego serwisu jak wczoraj....


Ja dzisiaj polecam spotkanie Gonziego który wczoraj odpoczywał ponieważ jego przeciwnik poddał spotkanie a dzisiejdzy rywal wygrał po b. ciezkim meczu 3-setowym z Murray&#39;em ale moim zdaniem kurs warty grzechu :mrgreen:
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Wczesniej niz pojedynek Federer R. - Gonzalez F. odbedzie sie finał debla w którym zmierza sie Bryan B./Bryan M. - Knowles M./Nestor D. faworytem tego pojedynku jest ta pierwsza para ale ja mysle ze tutaj bedzie mała niespodzianka Knowles M./Nestor D.pokonaja bardziej utytułowanych rywali.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wczesniej niz pojedynek Federer R. - Gonzalez F. odbedzie sie finał debla w którym zmierza sie Bryan B./Bryan M. - Knowles M./Nestor D. faworytem tego pojedynku jest ta pierwsza para ale ja mysle ze tutaj bedzie mała niespodzianka Knowles M./Nestor D.pokonaja bardziej utytułowanych rywali.
Nie zgadzam się z tobą. Amerykański debel powinien to spokojnie wygrać. Jak w takich turniejach wyskiej rangi dojdą do finału, to go zazwyczaj wygrywają. Deble które by mogły pokonać braci Bryanów, już odpadły. Może Knowles/Nestor urwą jednego seta, ale to jedynie na co bedzie stać tą pare.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom