>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP French Open 2023 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Roland-Garros-French-Open-Logo.jpg

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 22.05.2023 - 26.05.2023
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP Grand Slam - kwalifikacje
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://fft-rg-commun-news.cdn.pris...22815f83_RG23+Men+Singles+Qualifying+list.pdf
Drabinka
: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/QM?round=1
Plan gier: https://www.rolandgarros.com/en-us/...oriteFilter=false&country=all&date=2023-05-21



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
➡ Bergs wygra @1,47 (vs. Johnson) ✅ forBET. Belg nie grał od prawie miesiąca i w przeciwieństwie do Amerykanina nie przyzwyczaił się europejskiej mączki, lecz pograł trochę na jego terenie czyli w USA. Jest to bardziej kierunek przeciwko Johnsonowi niż pod Belga, który parę razy zawiódł mnie w kwalifikacjach słabą grą, lecz tu zwyczajnie wypada wygrać. Steve jest coraz słabszy, coraz gorzej przygotowany fizycznie, a przecież stricte tenisowo sporo traci, szczególnie po stronie bekhendowej. Takie mecze po prostu wypada wygrywać.

➡ De Loore wygra seta @1,5 (vs. Collarini) ❌ forBET. Kierunek nieco na przeczucie i jeśli byłby to początek roku to zapewne stawiałbym śmiało na Belga, ale i kursy byłyby inne. Teraz nieco zawodzi, choć skuszę się grając pod niego. Kursy nieco spadają, a po drugie Argentyńczyk ostatnio brał MTO i wyraźnie przegrał w Turynie na innej nawierzchni. Mam nadzieję, że przeczucie mnie nie zawiedzie.

Za pozwoleniem administracji wrzucam analizę całej męskiej drabinki kwalifikacyjnej Roland Garros w formie wideo od Damiana, warto posłuchać TUTAJ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Bellucci vs. Hanfmann powyżej 17,5 gemów @1,51 ✅ forBET. Spotkanie mające jednego wyraźnego faworyta, co w ogóle nie powinno dziwić. Bellucci od stycznia jest pogubiony i rzadko wygrywa, a często w ważnych momentach zawodzi przez co przegrywa końcówki setów, a reszta spotkań jest już formalnością. Niemiec jest jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w ostatnim czasie, a wygrał m.in. z Rublevem, Cecchinato, Jarrym i Fritzem. Ostatni mecz z Medvedevem był już znacznie słabszy, lecz na pewno nie jest to argument, którego warto tu użyć. Po prostu z Rosjaninem w Rzymie przegrał każdy i to dość wyraźnie. Włoch z kolei od Australian Open wygrał zaledwie dwa mecze z Cassone i Schwartzmanem, więc można mówić o dramacie. Ostatnie trzy spotkania przegrane do zera z Barriosem Verą, Ionelem i Zeppierim, więc gdzie jakiś punkt zaczepienia? Na pewno potencjał Włocha, który cały czas jest wysoki i potrafi grać kombinacyjny tenis. Po drugie forma Niemca na pewno nie będzie cały czas tak wysoka i nie jest to zawodnik trzymający dobrą dyspozycję długo, więc można szukać przełamania serii. Po trzecie rola zdecydowanego underdoga może wpłynąć dla Włocha dobrze, a dla faworyta wręcz przeciwnie. Raczej ten fakt nie pomaga.

👉 Bonadio wygra @1,5 (vs. Duckworth) ✅ forBET. Dla Włocha zwycięstwo powinno być tu obowiązkiem. Oczywiście doświadczeniem ustępuje, ale Australijczyk jest znany z gry na szybszych kortach. Na te kwalifikacje wyjdzie praktycznie bez ogrania, bo ostatnio grywał na betonie, a na mączce w tym roku ma zaledwie kilka spotkań. Jak sprawdzimy jego kalendarz to zobaczymy, że raczej omija tę nawierzchnię i grywa sporadycznie, gdy musi. Bonadio z kolei na odwrót. Dysponuje ofensywnym jednoręcznym bekhendem i jest to idealny mecz na wejście w turniej. Stać go nawet na walkę o główną drabinkę. Oby mental dojechał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy bez analizy:
➡ Kolar +5,5 gemów (ha) @1,55 (vs. Hanfmann) ❌ 1 gem...
➡ Onclin wygra seta @1,4 (vs. Tirante) ✅
➡ Shang vs. Marozsan powyżej 18,5 gemów @1,4 ❌ 1 gem...
➡ Bonadio wygra seta @1,4 (vs. Blancaneaux)
 
Ostatnia edycja:
A 5,8K

AaronAnthony

Użytkownik
Tabilo @1.78 - po takim kursie w dublu zagram ze zwycięstwem Watanukiego (@1.57), Gojo mnie specjalnie nie przekonuje, mimo, ze poprawil swoja gre oprocz potężnego serwisu, Tabilo mocna forma i w meczu ktory wydaje mi sie 50/50, chetniej pojde w strony reprezentanta Chile
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Shang wygra @1,55 (vs. Olivo) ✅ Chińczyk był niewiadomą przed startem kwalifikacji, bo miał absencje i to nie pomagało mu w odnoszeniu dobrych rezultatów. Jednak tutaj już ograł pewnie Cuevasa i rewelacyjnego ostatnio Marozsana, więc teoretycznie Olivo jest do ogrania, ale trzeba pamiętać, że to stary wyga i na Rolandzie grał, jak jeszcze Shang był dzieckiem. Na pewno Chińczyka warto obserwować, bo ma spory talent, pytanie tylko czy zdoła utrzymać tak dobrą dyspozycję, bo już dawno nie zagrał trzech solidnych spotkań z rzędu i to z takimi rywalami. Kurs raczej bez value, ale zaryzykuję, bo ma to prawo wejścia.

👉 Vavassori vs. Tabilo powyżej 6,5 asów @1,85 ✅ betclic. Obaj zawodnicy z potencjałem do robienia asów. Jeden z inklinacjami wolejowymi, który skraca akcje i bazuje na podaniu, a drugi leworęczny, który szuka kątów. Obaj w ostatnich meczach potwierdzili to inkasując dość solidne liczby, choć na pewno nie rewelacyjne. Tabilo zaliczył kolejno 7, 3, 5, 5 i 4 asy, a Vavassori 3, 2, 4, 4 i 4 asy, więc jak widać bardzo równo i stabilnie. Nie można powiedzieć, że linia jest zawyżona, bo nie jest, ale patrząc na same statystyki to nikogo nie zdziwi wynik między 6, a 10 asów czyli w zakresie. Jest tu potencjał dość spory, lecz ważny będzie klasycznie scenariusz. Liczę na równy mecz, co nam pomoże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
T 715

Twaro

Użytkownik
Na dziś gram tak:

Shang - Olivo - Shang - @ 1,5 - STS

Młody Azjata jest w świetnej formie. Lewa ręka chodzi jak marzenie na kortach w Paryżu. Idealnie mu one pasują. To wielki talent tenisa na świecie. Olivo to już zgrana karta tenisa. Wczoraj dostał prezent od Collarini , który grał tragicznie i zrobił 33 błędy w meczu. 2:0 dla Azjaty.

Na jutro mam perełkę:

Koepfer - Seyboth - Koepfer -@ 1,58 - STS

Jutro będzie maks 1,4. Niemiec jest w kapitalnej formie w ostatnich tygodniach. Wczoraj ograł Del Bonisa , który na ziemi jest bardzo dobrym i ogranym zawodnikiem z wieloma sukcesami. Brazylijczyk męczył się w 3 setach po kursie 1,15 z emerytem Berankisem. Koepfer zagrał super mecz też tutaj z Pirogiem , więc forma jest znakomita. Niemiec będzie wywierał presję swoim fantastycznym fh i ogra Brazylijczyka 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Albot vs Ugo Carabelli @ 1

Próbuje w kierunku doświadczonego gracza z Mołdawii, któremu mam nadzieję zależy bardzo by pokazać się w turnieju głównym. W tym roku nawet trochę po grał na mączce i mam nadzieję, że jest odpowiednio przygotowany by dać radę młodszemu rywalowi dla którego akurat ta nawierzchnia jest jego ulubioną. Kursy trochę zaskakują bo myślałem że faworytem właśnie będzie Carabelli, mimo to próbuje w kierunku Radu Albota.

Medjedovic vs De Jong @ De Jong wygra przynajmniej set

Młody Serb mozna powiedzieć wystrzelił z formą w tym roku i robi fajne wyniki a taki występ na Szlemie był by zapewne dużą nagrodą za taki progres i ostatni okres ale czasem najtrudniej jest zrobić ostatni krok. Tutaj już emocje mogą odgrywać rolę a że na przeciwko niego staje Holender który też tam coś "odbija" i wyniki ma dobre to próbuję w ten sposób, że przynajmniej tego seta będzie w stanie ugrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +769
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hanfmann vs. Ymer E.
Spotkań coraz mniej, więc i oferta coraz trudniejsza, a ja nie mam zamiaru szukać tutaj potężnych argumentów za poniższym kierunkiem, bo takowych nie ma. Nie mówię, że będziemy świadkami niespodzianki, bo nic na to nie wskazuje, a zasłużonym faworytem bukmacherów jest Niemiec. Ponadto kursy na niego jeszcze bardziej spadają, jakby wszyscy utwierdzali się w fakcie, że to właśnie on dostanie się do głównej drabinki. Ja jednak poszukam niespodzianki, a przynajmniej problemów Yannicka, który w ostatnim czasie gra swój najlepszy tenis, czego efektem były duże zwycięstwa w Madrycie, a szczególnie w Rzymie. Raczej nikt nie spodziewał się, że wystrzeli nagle z formą, choć zawsze grywał na pograniczu challengerów z turniejami ATP, z naciskiem na te pierwsze rozgrywki. Teraz potwierdził dobrą dyspozycję na przestrzeni kilku tygodni, choć pamiętajmy, że na co dzień grywa na niższym poziomie, co nie jest dziełem przypadku. Hanfmann miewa problemy z utrzymaniem formy i w sumie nie zdziwiłby mnie dołek, jak np. w przypadku Marozsana, który po genialnym Rzymie, już w Paryżu wyglądał fatalnie. Zmierzam do tego, że mimo, że teraz Yannick gra na dość wysokim poziomie, to na co dzień jego notowania raczej nie stoją wiele wyżej od Ymera, co także widać po H2H. Elias we wszystkich trzech przypadkach nawiązywał walkę i zawsze pokrywał wskazany przeze mnie handicap. Teraz rozbieżność w kursach jest tak duża, głównie ze względu na ostatnie wyniki. Sprawdźmy na koniec jak obaj zagrali w dwóch poprzednich meczach czyli na paryskich kortach. Niemiec pokonał Bellucciego, który mógł spokojnie urwać seta, lecz znów główne znaczenie miały braki mentalne, lecz na pewno trzeba docenić Mattię, bo to zawodnik, który powinien już grywać w głównym drabinkach wielkich szlemów (tak jak to było w Melbourne). W II rundzie liczyłem, że namiesza Kolar, który przed rokiem był rewelacją i zagrał życiowy mecz z Tsitsipasem, lecz tym razem nie przygotował formy i przegrał dość gładko. Szwed z kolei miał według mnie łatwiejszych rywali, ponieważ nie w pełni dysponowanego Passaro oraz średnio lubiącego cegłę Polmansa. Nie były to najtrudniejsze przeszkody, ale Ymer zagrał bardzo solidnie i też często pomagał sobie serwisem. Należy też podkreślić, że ma spore doświadczenie i nie powinien przestraszyć się Niemca, szczególnie że jest niedoceniany i rola underdoga będzie mu sprzyjać. Obaj grają ofensywny tenis i to może być bardzo ciekawe spotkanie, choć obawiam się, że w wymianie ognia lepszy może być Hanfmann, więc oczekuje czegoś ekstra w wykonaniu Ymera, bo inaczej może mieć problem. Nie liczę tu na niespodziankę, a na nawiązanie walki, na co go na pewno stać.

👉 Ymer E. +5,5 gemów (ha) @1,58 (forBET) ✅

Typ bez analizy:
➡ Ofner wygra seta @1,48 (vs. Diaz Acosta) forBET ✅

Za pozwoleniem administracji: w piątek o 19.00 odbędzie się transmisja na żywo z omówieniem kobiecej drabinki Roland Garros. Zachęcam do aktywnego udziału i zadawania pytań. W sobotę z kolei o panach o godzinie 20.00! Pod poniższym linkiem możecie ustawić sobie przypomnienie 👌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +532
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom