>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (12.11.2023 - 19.11.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Stefanos Tsitsipas v Holger Rune
Cięzki mecz do typowania , na pierwszy rzut oka to wygląda na szybkie 2:0 dla Rune , kursy już pospadały i to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.Ostatnie dwa mecze Duńczyka oba z Nowakiem robią wrażenie.Nie chce mi się liczyć ale w tym sezonie w Tajbreku z Novakiem wygrywał mało kto a Rune wygrał w ostatnich dwóch meczach dwa.18 asów dwie połamane rakiety przez Djokovica , zmotywowany Boris Becker bo znowu zaczyna życie chyba od nowa na przeciw zblazowanego Tatusia w dodatku w h2h 2:0 dla Holgera i jakieś niejasne problemy zdrowotne , nie wiadomo do końca co ??plecy łokieć ??
W tym h2h jedna dotkliwa porażka na Garossie 2022 3:1 gdzie Tsitsipas bronił finałua sprzed roku a odpadł 1/8 kursy wtedy 1.2 na Greka 4,50 na Rune.
Na pewno dobra pora i miejsce na rewanż , ale chcieć a moc to dwie rózne sprawy.
Ostatni mecz Stefanosa rzeczywiście słaby i był to raczej spacerk w porównaniu z maratonem Rune .
ALe przed ostatni mecz z Dymitrovem był na dobrym poziomie , w zasadzie STefanos był blisko finału z Djokovicem w Paryżu niespełna dwa tygodnie temu.Były breack pointy w deciderze nie wykorzystał a w kolejnym gemie złamał Dymitrov tenisowy klasyk.
Wczoraj miałem dużo szczęscia i mam troszkę nadwyżek , za bilon gdyby mecz poszedł w dystans. a wynik był na styku .

Stefanos Tsitsipas Over 2 Double Faults & Holger Vitus Nodskov Rune Over 3 Double Faults kurs 23.00 williamhill

Tsitsipas ostatnio bardzo mało podwójnych 0, 1 a Rune w ostatnim z Novakiem 7 ale 3 sety 2 tajbreki więc miał czas.

Both Players to Serve 10+ Aces Each kurs 6.5 0 Betfair
Both Players to Serve 15+ Aces Each kurs 51.0 Betfair

I znowu napiszę że zdziwię się jesli coś z tego wejdzie , przy czym po 10 asów lób więcej teoretycznie to się nawet może zdarzyć
w dwóch overowych setach o ile mnie pamięc nie myli to Rublev w meczu z Rudem pokrywali takie linie w ubiegłym roku w dwóch setach tutaj w Turynie.

CIęzko się dobrać do Rune , prawie nie ma słabych pubktów może własnie trzymać serwis i szukać szczęscia w Tajbrekach
Rune poprawił się przy siatce , przed wczoraj stop woleye były nawet lepsze niż passing shoty Djokovica ale to w ataku
a w obronie przy siatce jest ciągle średnio.
Nie wiem nie mam pomysłu ale może Stefanos ma jakiś pomysł???? W końcu to on ma wyższy ranking i to on jest dwókrotnym wielkoszlemowym finalistą.Również tegorocznym.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Djokovic
Za nami ogromny zawód czyli pierwsze wtorkowe spotkanie, które zakończyło się po trzech gemach i zejściem do szatni Tsitsipasa. Po chwili zobaczyliśmy na korcie jeszcze bardziej żenującego Fritza, który usiłował rozegrać mecz pokazowy z Hurkaczem. W tym wszystkim najbardziej szkoda kibiców i naszego reprezentanta, który co prawda ma uśmiech na twarzy, ale w środku musi być bardzo smutny. Zagra w czwartek z Djokoviciem o punkty i pieniądze, ale niestety nic więcej. Dziś jednak Nole musi swój mecz wygrać, by móc na luzie zagrać z Polakiem, a to nie będzie proste mimo znakomitego H2H i tylko dwóch straconych setów w całej historii ich gier. Serb ma patent na Włocha, lecz ten potrafi wyciągać wnioski, co widzieliśmy choćby w starciu z Medvedevem. Jannik to bardzo mądry zawodnik, o silnej psychice, który jak jest w formie fizycznej (czasem doskwierają mu mikrourazy lub skurcze) to może wygrywać praktycznie z każdym. Najgorszy bilans w tourze ma co prawda z dzisiejszym rywalem, lecz forma mu sprzyja, a za sobą będzie mieć znakomitych kibiców. Oczywiście dyspozycja Novaka też jest znakomita i możemy liczyć na spektakl, najlepiej na pełnym dystansie. W I rundzie gospodarz rozprawił się z niedysponowanym Tsitsipasem, a Djokovic pokonał po bardzo dobrym meczu Holgera Rune, lecz dopiero w trzech setach. Co ciekawe dziś wyraźnie urosły kursy na zwycięstwo Serba i notowania dość wyraźnie zbliżyły się do siebie, więc może rzeczywiście zobaczymy wyrównane widowisko i ruchy kursów nie okażą się przypadkowe lub zwykłą "masówką". Szczerze mówiąc nie chciałbym tutaj typować na zwycięzcę, bo zazwyczaj wychodzę z założenia, że każda seria się kiedyś kończy, a dziś mamy okoliczności temu sprzyjające. Obaj są w tak wysokiej formie, że zdecyduje dyspozycja dnia i pojedyncze piłki mogą decydować o losach setów i całego meczu. W pierwszej kolejce Sinner nie bronił ani jednego bp, lecz pamiętajmy z kim grał. Z kolei Djokovic był aż trzy razy przełamywany w sumie na sześć okazji brejk pointowych. Sam z kolei przełamał Duńczyka aż czterokrotnie i dziś właśnie szukałbym okazji w brejkach, mimo, że obaj wyglądają pewnie i to wcale nie jest oczywisty kierunek. Ponadto jedno przełamanie na korzyść Djokovicia w I secie to dość rzadki widok w ofercie bukmachera. Cztery przełamania w meczu to dużo i mało będąc szczerym i klasycznie kluczem będzie zimna krew oraz skuteczność w wykorzystywaniu break-pointów, bo te niewątpliwie się pojawią. Obaj są bardzo mocni na returnie, który u nich cenię bardziej od serwisu, szczególnie w przypadku Djokovicia.

👉 Djokovic powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,44 (forBET) ❌
👉 powyżej 3,5 przełamań @1,65 (forBET) ❌ (3)

Propozycję na ten mecz dodał też Damian w swojej zapowiedzi TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
To co odpie*dolił Tsitsipas to jest dramat. Zero szacunku za takie zachowanie. Hubi i tak byłby bez większych szans na awans, bo liczą się rozegrane mecze z tego co kojarzę przy równej liczbie wygranych.
 
S 1,2K

saek

Użytkownik
To co odpie*dolił Tsitsipas to jest dramat. Zero szacunku za takie zachowanie. Hubi i tak byłby bez większych szans na awans, bo liczą się rozegrane mecze z tego co kojarzę przy równej liczbie wygranych.
co z tego że byłby bez szans ale zabrał mu możliwość walki o punkty do rankingu nie mówiąc o zlaniu kibiców przez Cipka którzy zapłacili za bilety i zobaczyli kabaret Greka
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Szkoda tez kolegi Luisa, który napisał książkę nt. spotkania Stefanosa Grappy Cipao Tsitsipasa z Holgerem Rooney'em Rune'm i wyszły z tego wspomniane aż 3 gemy. Tak też bywa.

Co do meczu Novaka bam-rakieta-o-parkiet Djokovica z Jannikiem Mariano Sinnerem polecam overy gemowe, np. ten: over 21,5 gema. Dlaczego? Wystarczy, że pójdą obaj panowie w taja oraz seta z jednym przełamaniem typu 6-3 i kurs 1,50 odhaczony. Djoker wielki mistrz, ale Sinner wskoczył na jeszcze wyższe obroty co udowodnil wygrana w turnieju chwilę przed Nitto, dlatego możliwa tu będzie niespodzianką i zwycięstwo underdoga po kursie 2,40. Za grosze jak znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +331
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Szkoda tez kolegi Luisa, który napisał książkę nt. spotkania Stefanosa Grappy Cipao Tsitsipasa z Holgerem Rooney'em Rune'm i wyszły z tego wspomniane aż 3 gemy. Tak też bywa.

Co do meczu Novaka bam-rakieta-o-parkiet Djokovica z Jannikiem Mariano Sinnerem polecam overy gemowe, np. ten: over 21,5 gema. Dlaczego? Wystarczy, że pójdą obaj panowie w taja oraz seta z jednym przełamaniem typu 6-3 i kurs 1,50 odhaczony. Djoker wielki mistrz, ale Sinner wskoczył na jeszcze wyższe obroty co udowodnil wygrana w turnieju chwilę przed Nitto, dlatego możliwa tu będzie niespodzianką i zwycięstwo underdoga po kursie 2,40. Za grosze jak znalazł.
Novak Djokovic v Jannik Sinner
Sinner 2:0 w setach kurs 4.20 Superbet

Hm tak?? U Sinnera rzeczywiście coś drgnęło w dobrą stronę , w meczu wygranym z Medvedevem już obaj pod koniec nie wytrzymywali kondycyjnie a tak zmęczyć Rosjanina to wyczyn.Novak po wybitnym meczu z Rune i też może mieć te 3 godziny w nogach.
W h2h 4:0 dla Novaka i w trzech meczach Sinner nie ugrał nawet seta za to w jednym ugrał dwa , nawet 2 pierwsze tyle że potem przegrał 3 następne.Na Wimbledonie 2020 było 7:5 6:2 dla Włocha i nawet 4:3 w asach.
Największe szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie drugiej mają Medvedev i Zverev może dla Novak drugie miejsce w grupie nie było by złym pomysłem.Ma bespośrednie zwycięstwo z Rune !! może dzisiaj spacerek i w pełni sił na Hurkacza??
Grają we Włoszech , Włosi są podejsciowi , ale zawsze jest niebezpieczeństwo że Rune pokona SInnera a DJoko przegra z Hurkaczem.
Ale ja Ci dziś odpuszczę a Ty nie odpóścisz Rune?? i jesteśmy w domu!To znaczy w rundzie play off.
Tak sobie głośno myślę i tak obstawię za całe 10e.Zwycięstwo Sinnera by mi pasowało;-)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Rublev
Spotkanie drugiej kolejki pomiędzy graczami, którzy przegrali pierwsze batalie, ale warto podkreślić, że obaj grali na bardzo dobrym poziomie, lecz zabrakło pewnych elementów. Alcaraz widać, że nie jest jeszcze w optymalnej formie i przyjechał tutaj z dość poważnym urazem, który będzie ciężki do wyeliminowania. Z kolei Rublev grał na wysokim poziome, ale marnował wszystkie kluczowe akcje lub Medvedev fantastycznie odgrywał lub serwował. Dla mnie kwestia zwycięstwa jest tu otwarta i nie zdziwi mnie żaden wynik, choć najbliżej mi do obstawienia overu gemów. Moją uwagę zwróciło jednak co innego, a dokładnie asy serwisowe. Niektórzy bukmacherzy oceniają, że to Alcaraz zaserwuje ich więcej, a niektórzy, że Rublev. Mi osobiście bliżej do Andreya, który potrafi inkasować dwucyfrowe rezultaty, a jego linia jest raczej zaniżona przez niski wynik z Medvedevem, lecz z Rosjaninem bardzo ciężko pokryć jakikolwiek over. Alcaraz nie jest zawodnikiem, który ustawia się bardzo głęboko i można znaleźć luki. Z kolei sam serwuje w kratkę. Ostatni mecz 11 asów, a wcześniej po kilka sztuk. Jednak największym problemem może być tu fakt, że sam Rosjanin nie przykłada dużej roli do obrony i z grona finalistów najłatwiej robi się z nim overy. Kurs jednak zachęca do zaryzykowania.

👉 Rublev więcej asów @2,25 (betclic)
👉 Rublev powyżej 6,5 asów @1,85 (betclic)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sytuacja w grupie Novaka Djokovica zrobiła się bardzo ciekawa. Możliwa jest sytuacja, w której to będzie trzech zawodników mających po dwa wygrane mecze i identyczny bilans setów. Aby do tego doszło, to Djokovic musi wygrać 2:0 z Hurkaczem i Rune musi pokonać 2:1 Sinnera. Jeśli do tego dojdzie, to o miejscu w grupie o ile się nie mylę decydować będą gemy. Tutaj pojawia się moje pytanie: w jaki sposób liczone są gemy w meczu Rune z Tsitsipasem?

Tsitsipas skreczował w pierwszym secie przy wyniku 2:1 dla Rune. Czy wobec tego liczy się to tak, że Rune jakby wygrał wszystkie kolejne gemy, tzn. jest to to samo jakby wygrał spotkanie wynikiem 6:1 6:0? Jeśli tak, to chyba każde zwycięstwo Rune daje mu awans z pierwszego miejsca, a w przypadku Djokovica i Sinnera liczone będą gemy.

Jeśli pierwszy zostanie rozegrany mecz Djokovica z Hurkaczem i Hurkacz mimo porażki 0:2 coś by powalczył(np. przegrał oba sety po tiebreakach), to Sinner z Rune mogą mieć możliwość, żeby wyrzucić Djokovica z turnieju jeśli się dogadają na wynik 2:1 dla Rune i gemy będą się zgadzały.

Możliwości jeszcze jest wiele, ale najciekawiej będzie właśnie wtedy jak Djokovic wygra 2:0(ale po zaciętym spotkaniu), a Rune 2:1. Jeśli Djokovic wysoko wygra z Hurkaczem, to mecz Sinnera z Rune będzie o awans i jak Sinner przegra, to odpada.

Szkoda, że Sinner nie wygrał 2:0 z Serbem, bo wtedy mogliby z łatwością wyeliminować Djokovica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +332
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nieoglądałem pierwszych meczy i mam pytanie o uraz Alcaraza o którym tu mowa. O co chodzi, co mu jest i jak to przekłada się na jego gre?
 
S 0

songoku541

Użytkownik
Djokovic-Hurkacz typ 2
kurs 6.2 fortuna
Hurkacz wchodzi na 1 mecz, jednakże nie ma szans na awans z grupy. W statystykach jest 6-0 dla serba, z czego tylko 2 mecze odbywały się na nawierzchni twardej. Sądze, że Hubi w siódmym meczu w historii z Djokoviciem wygra. Poza tym Hurkacz gra jeden mecz bez presji i kończy sezon, w którym pod koniec sezonu jest w formie. Jeżeli serwis będzie dobrze funcjonował to będzie walka z serbem najpiewniej w Tie- break, ale w tym aspekcie Hubi w 2023 r jest najlepszy w rankingu. Ewenutalnie dla mniej odważnych polecam, że Hurkacz wygra seta kurs w fortunie na tą chwile 2.67.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ja wiem, ze ten regulamin jeszcze pewnie co niektorzy potrafia znalezc (oczywiscie ten oficjalny), ale czytajac to wyzeej to mozna smialo stwieerdzic, ze samo zrozumienie niektoych go przerasta.
Nie chce byc zlosliwy, ale jezeli ktos nie do konca rozumie, to najlatwiej bedzie przed ostatnimi meczami popatrzec w aktualna tabele grupowa, bo pozniej wychodza takie kwiatki, ze zawodnik X, ktory w tej chwili jest przed zawodnikiem Y i ktory wygra swoj mecz 2-0 bedzie za zawodnikem Y, ktory wygra swoj mecz 2-1 ! Chyba nie :oops:
Tak to przynajmniej zrozumialem z w wpisu powzyej.

Gdyby to tak dzialalo jak zalozyl uzytkownik dwa posty wyzej, to nawet w obecnej tabeli i bilansie meczowym 1-1, Rune ma bilans setow 3-2, a Djokovic ma bilans setow 3-3, a to przeciez Djokovic jest klasyfikowany wyzej. I tutaj trzeba odeslac do regulaminu, a wlasciwie do jego zrozumienia.


Tutaj jeszcze regulamin, tylko trzeba sobie znalezc odpowiedni scenariusz z naciskiem na zapisy oznaczonone commentami 3,4 lub 5.
 
Ostatnia edycja:
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis, ATP Debel Finals
Godzina: 18:30
Spotkanie: Koolhof, Skupski - Ram, Salisbury
Typ: liczba gemów: powyżej 21,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Obydwie pary wygrały swoje pierwsze pojedynki więc druga wygrana praktycznie zapewni wyjście z grupy. Obrońcy tytułu sprzed roku para Ram, Salisbury gładko wygrała w dwóch setach z parą Bopanna, Ebden czyli podobnie jak w finale US Open. Koolhof, Skupski również 2:0 pokonali Australijczyków Hijikatę i Kublera. Para holendersko-brytyjska największe swoje tegoroczne sukcesy święciła na trawie wygrywając Wimbledon i Hertogenbosch ale z pewnością nie jest bez szans w dzisiejszym meczu w Turynie na nawierzchni twardej. W trzech ostatnich pojedynkach między tymi parami rozgrywanych ostatnio w 2022 roku wygrywała w dwóch setach para Ram, Salisbury ale liczby rozegranych gemów kolejno: 23-25-25 gwarantują zaciętość również i w dzisiejszym pojedynku i typ wydaje się być bardzo realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +987
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Alcaraz - Rublev
Typ : Rublev
Kurs : 2.75
Bukmacher: superbet

Skusił mnie ten kurs, Alcaraz był kiepski w meczu ze Zverevem, te drop shoty których uparcie próbował frustrowały i nic z nich dobrego nie wynikało. W dodatku spora ilość niewymuszonych błędów, o dziwo największą bronią Carlitosa był niezly serwis ale porażka w 3 setowce z również będącym w średniej dyspozycji Zverevem trochę niepokoi. Na pewno duża przewaga Alcaraza jest w sferze mentalnej, Rusek to duże dziecko na korcie i o to się trochę obawiam, ale tak patrząc całościowo na ostatnie mecze obu panów to idę po tym kursie w stronę Rubleva, przegrał wyraźnie pierwszy mecz z Medvedevem ale miał w 1 secie momenty gdzie mógł go złapać, nie wykorzystał żadnego z 7 bp, a przecież Danil jest zdecydowanym faworytem do wygrania tej grupy i jak dla mnie do finału z Sinnerem o ile nie trafią na siebie w półfinałach. Do tego dochodzi aspekt problemów fizycznych Alcaraza (ponoć ciągnące się za nim od dłuższego czasu urazy miesniowe), więc taki Rublev atakujący często ze środka kortu potężne krosy forehandowe.. no trochę Carlitos dzisiaj będzie musiał pobiegać. Nie umniejszać młodemu mistrzowi, oczywiście w optymalnej formie nie miałbym żadnych złudzeń ze to wygra, tak pomyślałbym pewnie z 2 miesiące temu, ale aktualnie niechętnie patrzyłbym w jego stronę po kursach w granicach 1.50.. szukam tu niespodzianki (albo nawet nie, jeśli się dobrze zastanowić, co tylko buduje moja pewność że kurs warty grzechu)

Medvedev - Zverev
Typ : Medvedev
Kurs : 1.50
Bukmacher: superbet

I tutaj kursy już moim zdaniem wystawione proporcjonalnie do szans, nie jest to jakieś mocne bet value ale do dubelka pogram. Danil od dłuższego czasu razem z Sinnerem robi najlepsza robotę w tourze, właściwie jedynie wpadka z Dimitrovem w 1 rundzie paris open (o ile można to nazwać wpadka, bo przecież Bulgar następnie znalazł się w finale) w meczu z Rublevem jak już się wydawało, że straci podanie to w kryzysowych momentach bardzo pomagał mu serwis. Z Medvedevem gra się potwornie ciężko na szybkich nawierzchniach, ciężko znaleźć gdzieś luki bo stoi mocno w głębi kortu, Zverev jak dla mnie nie jest aż tak eksplozywny.. To pomimo niezłego finiszu sezonu wciąż nie jest ten Niemiec z igrzysk olimpijskich czy z finalsow 2k18. Dwóch prawie 2 metrowych chłopów staje dziś w szranki, w tym roku panowie grali ze sobą az 5 razy, 4-krotnie górą był Medvedev, dzisiaj myślę że też to wyciągnie.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja wiem, ze ten regulamin jeszcze pewnie co niektorzy potrafia znalezc (oczywiscie ten oficjalny), ale czytajac to wyzeej to mozna smialo stwieerdzic, ze samo zrozumienie niektoych go przerasta.
Nie chce byc zlosliwy, ale jezeli ktos nie do konca rozumie, to najlatwiej bedzie przed ostatnimi meczami popatrzec w aktualna tabele grupowa, bo pozniej wychodza takie kwiatki, ze zawodnik X, ktory w tej chwili jest przed zawodnikiem Y i ktory wygra swoj mecz 2-0 bedzie za zawodnikem Y, ktory wygra swoj mecz 2-1 ! Chyba nie :oops:
Tak to przynajmniej zrozumialem z w wpisu powzyej.

Gdyby to tak dzialalo jak zalozyl uzytkownik dwa posty wyzej, to nawet w obecnej tabeli i bilansie meczowym 1-1, Rune ma bilans setow 3-2, a Djokovic ma bilans setow 3-3, a to przeciez Djokovic jest klasyfikowany wyzej. I tutaj trzeba odeslac do regulaminu, a wlasciwie do jego zrozumienia.


Tutaj jeszcze regulamin, tylko trzeba sobie znalezc odpowiedni scenariusz z naciskiem na zapisy oznaczonone commentami 3,4 lub 5.
Hm Dx2sie
Wszystko pięknie Regulamin choć zawiły można zastosować ale w przypadku trzech zawodników z jedną porażką i dwoma zwycięstwami żeby go zastosować potrzebna jest odpowiedż na pytanie ????

W jakim rozmiarze wtgrał Rune z Tsitsipasem?????
Czy zapisuje mu się 2:0 w setach a jeśli tak to co 6:1 6:0?? czy 2:1 , 0:0 krecz Tsitsipasa skąplikował tutaj te kwestie
W dodatku Novak z Hurkaczem grają najpierw co jest nie sprawiedliwe i not fair a co najważniejsze gdyby Rune i SInner grali najpierw to też było by nie sprawiedliwe .

Regulamin i format jest delikatnie mówiąc nie doskonały !!!!!!
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Hmm oficjalnie podawane jest, że Rune ma w setach 3-2 czyli tak jakby wygrał 2:0 z grekiem ale ... w gemach ma 16-19 daje to -3 czyli z meczu drugiego ma 0 gemów. Djoko ma 37-36 czyli +1. Novak sety 3-3.
Generalnie to Tsitsipas wywalił wszystkim śmierdzący numer.
 
Otrzymane punkty reputacji: +383
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tak Smierdzacy numer !!!!
Ale gdyby Hurkacz pokonał Novaka a Rune Sinnera to Serb wypada.
I mysle ze wszyscy zainteresowani trzymaja kciuki za taki scenariusz.
Mało prawdopodobne ale Rogera wywalił z Wimbledonu:)
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
W jakim rozmiarze wtgrał Rune z Tsitsipasem?????
W setach zapisane 2-0 dla Rune, gemy nie sa wliczane.

Generalnie jak Djokovic wygra 2-0 z Hurkaczem, to awans ma praktycznie pewny - niby przy wyniku 2-1 dla Rune z Sinnerem jest zagrozony, ale ze Rune nie ma tych gemow za mecz z Tsitsipasem to Rune musialby wygrac wysoko cos w stylu 6-1 6-7 6-2, wiec to malo prawdopodobne.

Jak Djokovic wygralby 2-1, a Rune pokonalby Sinnera, to tylko wtedy Serb jest wyeliminowany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Djokovic-Hurkacz typ 2
kurs 6.2 fortuna
Hurkacz wchodzi na 1 mecz, jednakże nie ma szans na awans z grupy. W statystykach jest 6-0 dla serba, z czego tylko 2 mecze odbywały się na nawierzchni twardej. Sądze, że Hubi w siódmym meczu w historii z Djokoviciem wygra. Poza tym Hurkacz gra jeden mecz bez presji i kończy sezon, w którym pod koniec sezonu jest w formie. Jeżeli serwis będzie dobrze funcjonował to będzie walka z serbem najpiewniej w Tie- break, ale w tym aspekcie Hubi w 2023 r jest najlepszy w rankingu. Ewenutalnie dla mniej odważnych polecam, że Hurkacz wygra seta kurs w fortunie na tą chwile 2.67.
Co za bzdury. Nie ma co się doszukiwać niespodzianki, tym bardziej że Djoko pod ścianą. Hurkacz to nie ten poziom. Myślę że Djoko zamknie temat w dwóch setach

Carlos Alcaraz - Andrey Rublov NO BET !!!

Przestrzegam na granie czegokolwiek w tym meczu. Rublow gra dobrze, a nawet bardzo dobrze ale seryjnie marnuje ważne piłki. Alcaraz chyba z jakimś urazem gra z tego co słyszałem. Napewno nie przyjechał tu przegrać trzech meczów. Tylko w meczu ze Zverevem wyglądało to słabo... Inna sprawa że Niemiec gra jak dla mnie fantastycznie i to mój czarny koń turnieju.
Wracając do Alcaraz - Rublow. Tutaj się może wydarzyć absolutnie wszystko. Jeżeli Alcaraz nie zagra dynamiczniej to ciężko mu będzie w tym meczu. Tylko czy z drugiej strony głową Rublowa się nie zagotuje w kluczowych momentach? Absolutny no bet dnia.

Medvedev - Zverev 2 2.50

Zverev gra kapitalnie co potwierdziła wygrana z Alcarazem i jego postawa w ostatnich meczach. Medvedev również gra fantastycznie, ale nie tak dawno miał zadyszkę notując serie niewytłumaczalnych przegranych. Czy trafił z formą na Mastera? Ciężko powiedzieć, bo wygrana z Rublowem wcale nie była taka prosta jak wskazuje na to wynik. Grali ze sobą w Chinach i wygrał Danił , ale teraz to inna ranga i mecz dla mnie to 50/50. Pobieram więc zawyżony kurs na Zvereva.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
W setach zapisane 2-0 dla Rune, gemy nie sa wliczane.

Genarlnie jak Djokovic wygra 2-0 z Hurkaczem, to awans ma praktycznie pewny - niby przy wyniku 2-1 dla Rune z Sinnerem jest zagrozony, ale ze Rune nie ma tych gemow za mecz z Tsitsipasem to Rune mualby wygrac wysoko cos w stylu 6-1 6-7 6-2, wiec to malo prawdopodobne.

Jak Djokovic wygralby 2-1, a Rune pokonalby Sinnera, to tylko wtedy Serb jest wyeliminowany.
Tam jest jeszcze mowa w tym regulaminie że w przypadkach remisów awansują zawodnicy z wyższym rankingiem więc tutaj jest korzystnie dla Djokovica i Sinnera.

Hm Hubert wbił pierwszy gwóźdż do tenisowej trumny Federere mógłby coś takiego powtórzyć tutaj:)))
A mnie jeszcze interesuje Czy Hurkacza wypłata za występ w ATP finals będzie większa jeśli ten jeden mecz co dostał od losu wygra???
Czy taka sama bez względu na wynik???
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja idę dziś w stronę Rubleva. Generalnie na US Open już forma szła w górę a po US można powiedzieć sportowo bardzo dobra forma. Zagrał kilka fajnych meczy z dobrą równą grą. Największy problem głowa i moim zdaniem to będzie klucz dziś. Sądze, że powinien wyjść na większym luzie i mocno ofensywnie grać. Kluczowe będą punkty zwrotne czy wytrzyma i wykorzysta szanse albo zaraz sam odda po błędach. Hala i szybkość gry tutaj też preferują bardziej Rublova myślę bo potrafi on grać bardzo ofensywnie.
Alcaraz odwrotnie, przed US super forma a od US tak już średnio. Wiadomo to Alcaraz więc każdy ma z tyłu głowy - odpali, musi.
Generalnie faworytem byłby dla mnie Alcaraz ale jak zaryzykować to dziś i daję Rubleva. Tu może być długi mecz a i szybkie 2 sety dla kogoś.

Zagrany rano w STS po 2,55.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom