>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Challenger Tour 2023 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Wydaje mi się, że szukasz na siłę niespodzianki wg. Mnie już większe powodzenie będzie miało granie w stronę Hercog a już na pewno bulgaru koło 1.6
oczywiście Hercog zawsze groźna , ale Podoroska na cleyu to trudny rywal , a i u Hercog dobrych meczów ostatnio coraz mniej

Bulgaru wczoraj piękny powrót , dwa tajberki i 6:0 w deciderze ale było całkiem blisko porażki , ale gra z Sierra i tej zawodniczki nie znam nie widziałem ale wygrana z Navarro wygląda co najmniej groźnie

A Papamihail i Zarazua znam obie w dodatku jest mecz w h2h , ja lubię szukać niespodzianek a dwa mecze o których wspomniałeś dla mnie no bet , ale twoje przewidywania mogą się sprawdzić .
powodzenia
Ja chcę zobaczyć mecz Greczynki i Mexykanki.
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
J.Fonseca-Burruchaga 1 @1.5

Zacheca mnie po prostu to, ze Fonseca pokonal w 1 rundzie Kovacevica, ktory ostatnio bardzo dobrze radzil sobie w challnagerach. 17-letni Brazylijczyk robi szybki progres, a przeciez niedawno wygral juniorski US Open. Ostatnio mial okazje ppgrac tez z Alcarazem czy Sinnerem podczas ATP Finals, jako ze ci najlpesi juniorzy sa zapraszani na treningi na turniej ATP Finals.

Ma szasne Joao Fonseca zrobic kariere, po wygraniu juniorksiego US Open skonczyl juniorke jako swiatowa "jedynka". Nie jest typowym zawodnikiem grajacym podaniem, ale niezle warunki jak na 17 latka pozwalaja mu potrafi mocno serwowac i uderzac. Ogral juz kilka dobrych nazwisk jak wspomniany Kovacevic czy Seyboth Wild. Wydaje mi sie, ze czuje sie teraz na fali wznoszacej po tym sparowaniu w Turynie z czolowka, bo to jednak fajne doswiadczenie i moze pomoc budowac pewnosc siebie. Na pewno z racji tego, ze turniej jest w Brazylii ma motywacje do dobrej gry i wydaje mi sie, ze na tle zawodnika, ktory wiekszosc meczow z dobrymi wynikami gra na cegle, to Fonseca moze wygrac i kolejny mecz.
 
Tenis by Dawid 864,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Challenger Walencja
Andreev vs. Herbert

Spotkanie na nawierzchni ziemne, co z automatu powinno premiować Bułgara, który ma znacznie większy warsztat tenisowy od swojego rywala. Herbert to wiele bardziej doświadczony gracz, lecz preferujący korty szybkie i to najlepiej w hali. Ponadto ten sezon jest dla niego fatalny, także przez kontuzje. Ostatnio co prawda wrócił i zagrał bardzo dobry turniej w Metz, lecz to było u siebie i w sprzyjających warunkach. W kolejnym tygodniu już przegrał gładko z niższej klasy rywalem i później wylądował na cegle, którą stara się omijać. Przechodził w Walencji kwalifikacje i pokonał w nich najpierw gładko nieznanego Hiszpana bez rankingu, a później Sancheza, z którym seta otwarcia przegrał do zera, a przecież to zawodnik bardzo przeciętny nawet na standardy challengerowe. W I rundzie turnieju głównego pokonał Mouteta i znów musiał gonić wynik. Teoretycznie zasługuje na uznanie, bo to jednak rywal o znakomitym warsztacie, ale bez mentalu. Ponadto doznał w trakcie meczu kontuzji biodra i zakończył sezon, więc Herbertowi wypadało i ten mecz wygrać. Andreev z kolei zostanie zapamiętany ze zwycięstwa w poprzedniej rundzie z Krutykhem, który prowadził 5-0 w tb trzeciego seta i przegrał 5-7! To może wzmocnić Bułgara, szczególnie od strony mentalnej. W mojej opinii powinien być lepszy w wymianach, musi też je przedłużać. Bardzo dużo zależeć będzie oczywiście od serwisu Herberta, bo to element kluczowy, lecz na cegle nie powinien być aż tak groźny jak zazwyczaj.

👉 Andreev wygra @1,86 (forBET) ❌

Zapowiedź od Damiana na mecz ze środy, który niebawem TUTAJ (kurs wyraźnie spadł, warto sprawdzać na bieżąco)

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
R 572,8K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Valencia - Challenger ATP
Godzina: 12:30
Spotkanie: Rincon - Landaluce
Typ: Rincon
Kurs: 1,50
Bukmacher: superbet
Analiza:
Druga runda Challengera rozgrywanego na kortach ziemnych w hiszpańskiej Valencii, w której spotkają się dwaj młodzi Hiszpanie. 20-letni Daniel Rincon jest aktualnie na 196 miejscu w rankingu ATP natomiast jego dzisiejszy przeciwnik 17-letni Martin Landaluce zajmuje 517 miejsce. Rincon w pierwszej rundzie pokonał kwalifikanta Lopeza Montaguda, natomiast jego rywal weterana Pablo Andujara mającego już jednak najlepsze tenisowe lata za sobą.Na początku roku Rincon wygrał dwa turnieje M25 Manacori Manacor2 na nawierzchni twardej pokonując wtedy gładko 6:2 6:0 swojego dzisiejszego rywala. W ostatnim czasie Rincon przegrywał jednak w pierwszych rundach z Francuzami Blanchetem, Lestienne i Taburem. Landaluce ogrywał się bez większych sukcesów w turniejach rangi ITF. Dzisiejszy pojedynek z pewnością będzie bardziej wyrównany ale wynik powinien przechylić ponownie na swoją korzyść bardziej ograny Rincon.
 
E 3,9K

embapepe

Użytkownik
Pisałem wcześniej, że pograłbym Bulgaru, ale patrząc na to jak zawodniczki południowo amerykańskie radzą tu sobie. Patrząc w jakim gazie jest ta Sierra pobieram za drobne dubla sierra+rogers/schneider u ruska wychodzi kurs 2.95 mecze pewnie na momencie. Powo

Sierra-Bulgaru 1
Taborda/Riera-Rogers/Schneider 2
Ako łączny 2.95
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ITF Maia finał
godzina 12.00
Nuno Borges - Benoit Paire
Typ pierwszy set Borges / mecz Paire
kurs 11.00
forbet

analiza:
Typ z gatunku Louis Wali na pałę po wysokich kursach.Hm to prawda nic prawie nie oglądałem z tego turnieju.A meczów obu zawodników to już zupełnie nie.Fognini grał w pierwszej rundzie z młodym Niemcem i grają na korcie ziemnym w większej stodole na pólnocy Portugali w miasteczku Maia.Miasteczko Maia ma 130 tysięcy mieszkańców i jężdżą po nim tramwaje.
Jakiś przodek Beatriz Haddad Maia , pewnie pochodził z miasta Maia.

Faworytem Nuno Borges , bardzo słusznie , gra u siebie , najlepiej gra na mączce i wiadomo czego się po nim spodziewać , średnich i wyższych stanów na tenisowskazie i raczej stabilności psychicznej , raczej wyjdzie na kort trzeźwy i wyspany.

Podobnie się ma rzecz z francuskim przeciwnikiem Paire.Wiadomo czego się po nim spodziewać tylko że odpowieć na to pytanie to wszystkiego.No właśnie , ale po drodze do finału zrobił już dwa łamaki , w dodatku jeden z Ymerem mniejszym z którym miał bilans -2 ,
serwuje w tym turnieju dosyć sporo asów , w jednym z meczów zaserwował nawet o całe 2 asy więcej niż popełnił podwójnych błędów ,
Nie bardzo mi się chce nawet szukać ale Paire raczej od dawna nie gościł w składzie żadnego finału , nawet w tak trzeciorzędnym turnirju jak ten tutaj.Powinien sie postarać.
Nigdy ze sobą jeszcze nie grali , Paire często wolno wchodzi w mecz ale czasem rozkręca się w kolejnych geamch.
i takie 11.00 wsadzę sobie dzisiaj w jakieś 2 lub 3 kupony za drobne.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ITF M15 Monastir 51 Men hard
godzina 9.30

Josh Roe Flannelly - Tomasz Berkieta
Typ Flannelly
kurs 11,00
livescorebet

Analiza: Typ z gatunku na pałę po wysokim kursie w 3 kupony za drobne , ale nie wiele wiadomo o dzisiejszym przeciwniku Polaka.
Tomasz Berkieta to bardzo utalętowany polski jumior już z pierwszymi sukcesami.Półfinał juniorskiego Australian Open , czwarta runda
juniorskiego Wimbledonu pierwsza runda juniorskiego US open i ten sam wynik na juniorskim Garossie , ciekawy wynik na turnieju w Poznaniu z Trabernerem przegrał 2; 1ale po tajbreku w deciderze.Podczas przygotowań do Juniorskiego Wimbledonu współpracował
z dawnym trenerem Jerzego Janowicza.Berkieta jest 17-latkiem.
Dzisiejszy przeciwnik to 22 letni Irlandczyk , wychowanek Clubu tenisowego w Nase , ma 185 cm wzrostu i w bilansie ledwie dwa mecze
ale wyguglowałem też informację że 2 lata temu dostał stypendium do USA na Universytet w Binghampton gdzie trenuje tenis gra również w tenisowej drużynie universyteckiej .Najprawdopodobniej głownie na hardach.
Na razie w bilansie ma 2 porażki w tym jedna w marcu tego roku z innym Polskim zawodnikiem Szymonem Kielanem.
Kurs kuszący a szanse prawdę mówiąc trudne do oszacowania i wydaje mi się że spore szanse na to że ten kurs tutaj na Irlandczyka ]
sporo zawyzony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom