>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Australian Open 2006 - Melbourne / 17.01

Status
Zamknięty.
rudiman 0

rudiman

Użytkownik
HAAS-GASQUET 1
myślę, że niemiec powinien sobie poradzić z francuzem. miałem możliwość oglądania kilku ostatnich meczy przed Wielkim Szlemem Haasa w Doha i jeszcze jakimś. widać że jest w formie, jest naładowany, i bardzo chce wygrywać. Gasquet przegrywał ostatnio wszsytko co wlezie. a poza tym myslę że jest trochę chimerycznym zawodnikeim, ale trzeba mu przyznać że wytrzymały to jest. Haas wygra po zaciętej walce-4-setówka bita-może 5. ????
 
F 0

fayewong

Użytkownik
Mój pierwszy zakład więc nie ma co go brać na poważnie ????

1. Zi Yan (CHN) - Nathalie Dechy (FRA) typ: 2 1.23
2. Victor Hanescu (ROM) - Guillermo Coria (ARG) typ:2 1.19
3. Tommy Haas (GER) - Richard Gasquet (FRA) typ:1 1.34
4. Nicolas Kiefer (GER) - Paradorn Srichaphan (THA) typ:1 1.46
5. Maret Ani (EST) - Gisela Dulko (ARG) typ:2 1.31
6. Yuliana Fedak (UKR) - Anastasia Myskina (RUS) typ:2 1.07
7. Yoon Jeong Cho (KOR) - Kim Clijsters (BEL) typ:2 1.02
z hokeja
8. Modo - Mora typ:1x 1.27
9. V&amp;aring;lerenga - Stavanger typ:x2 2.30

kurs 11.96 zagrałem tylko za 5 wygrana ewentualna :mrgreen: 59.80

mam pytanie co sadzicie o typach:
1 karlovic - davydenko typ: 1
2. loit - kutuzova typ 2

oby cudem weszło :?
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Mirnyi-Ascione 2 @ 3,7 Pinnacle

Jest duzo powodow mojej decyzji postawienia na Ascione. Mirnyio zawalił wiele songly w AO, nieswojo sie czuje tutaj. I od 2000 roku nie awansowal dalej, zawsze zostawal w 1 rundzie. Dla niego waniejszy jest debel. Ascione zaczal dobrze ten sezon i moim zdaniem jest w stanie pokonac Mirnyia.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Djokovic - Goldstein 2 @ 3,26 Pinnacle

Djokovic nie gral w tym sezonie jeszcze. W 2005 nie gral zle Dzisiaj w nocy zagra z Goldsteinem. Goldstein jest bardzo, bardzo dobry na twardym korcie. Jest bardzo doswiiadczonym i solidnymgraczem. Moim zdaniem Goldstein wygra to spokojnie.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Bogomolov - Gonzalez 1 @ 8,1 Pinnacle

Fernando Gonzalez jest dobrym graczem, jego bilans na twardym korcie z lat 2001-05: 69-42. W tym roku gre zaczal w Aucklland gdzie wygral 2 mecze z Horna i Minarem, potem odpadl po porazce z Anciciem, ale Gonzalez nabawil sie kontuzji ramienia. Dzisiaj zagra z Bogomolovem, ktory jest solidnym zawodnikiem na twardej nawierzchni. Ma dobry serw. I jego bilans na twardej nawierzchni z lat 2001-05 tez jest imponujacy 110-66. I wg. mnie Bogomolov styoi przed duza szansa na wygranie tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
damian77 34

damian77

Forum VIP
Haas - Gasquet 1 @ 1,54 Pinnacle

Gasqet w tym sezonie gra zle. Gral juz w dwoch turniejach i z obu wylecial juz w 1 rundzie. Dzisiaj zagra z Haasem, ktory gra dobrze w tym sezonie. Wygral nawet z Federerem w towarzyskim turnieju w Kooyong. Moim zdaniem Haas tu wygra spokojnie dlatego dalem taki typ.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Chela - Murray 2 @ 1,62 Pinnacle

Chela jest w slabej formie i na tej nawierzchni nie umie za bardzo grac. Jego mocniejsza strona zdecydowanie jest trawa. Sezon zaczal w Adelaidzie i przegral tam z Karloviciem. W zeszlym tygodniu probowal grac w Sydney ale tam bylo gorzej tez odpadl ale przegral z Melzerem 2-0.
Murray jest coraz lepszym zawodnikiem i uwazam, ze wiele udowodnil w ciagu ostatniego roku. Juz w tym sezonie zaliczyl dwie latwe wygrane i uwazam, ze tu tez wygra.
 
L 45

laha

Forum VIP
co do analiz damiana zgadzam sie tylko z Goldstein&#39;em ;)

Ja mam dla was 2 pewniaczków ale z mizernym kursem ????



Blake J. - Faurel J.Ch. 1 1,10

Blake udowodnił ze potrafi wygrywać w US Open i myśle ze taki przeciwnik jak Faurel nieurwie mu nawet seta ????

Ginepri R. - Gremelmayr D.
1 1,12

tak samo jak Blake udowodnił ze potrafi grać i wygrywać z najlepszymi a zawodnik klasy Gremelmayr&#39;a napewno mu niezagroźi.

AKO - 1,23 ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Bogomolov - Gonzalez 1 @ 8,1 Pinnacle

Fernando Gonzalez jest dobrym graczem, jego bilans na twardym korcie z lat 2001-05: 69-42. W tym roku gre zaczal w Aucklland gdzie wygral 2 mecze z Horna i Minarem, potem odpadl po porazce z Anciciem, ale Gonzalez nabawil sie kontuzji ramienia. Dzisiaj zagra z Bogomolovem, ktory jest solidnym zawodnikiem na twardej nawierzchni. Ma dobry serw. I jego bilans na twardej nawierzchni z lat 2001-05 tez jest imponujacy 110-66. I wg. mnie Bogomolov styoi przed duza szansa na wygranie tutaj.
???? Jestem naprawdę pod wrażeniem. Chyba zacznę baczniej czytać ten dział, może dzięki niemu wyjdę na plus. Oby tak dalej Damian. :wink:
 
F 0

fayewong

Użytkownik
Ja zaszalenie z takim kuponem

1.Thomas Johansson (SWE) - Xavier Malisse (BEL) (1 2) 2 kurs 2.05
2.Lleyton Hewitt (AUS) - Juan Chela (ARG) 2 kurs 2.79
3.Sybille Bammer (AUT) - Zi Yan (CHN) 2 kurs 1.6

do tego faworytow Nalbandiana za 1.13 Gaudio za 1.14

kurs całkowity 11.79 x 5 zł daje 58.94
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom