>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP 14-20.VII.08 - Amersfoort, Kitzbühel, Umag, Indianapolis - analizy

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wszystko 2/10 i krótko:

Montanes - Cuevas(+3.5 gema) 1.80

Motnanes lepszy pod każdym względem, Urugwajczyk jest znany z tego, że uderza piłki bardzo mocno, bez dokładności, troche na oślep. Albert w niezje dyspozycji, powinno byc 2:0.

Karlovic - M.Gonzalez (over 23.5 gema) 1.80

Spodziewam się zaciętego meczu, przełamać jest trudno Chorwata nawet na cegle lecz Maxi Gonzalez jest w świetnej formie i albo będą 3 sety albo dwa zacięte, np. TB a to już powinno dać over.

Acasuso - Roger Vasselin(+4.5 gema) 1.80

Myślę, że wygra Argentyńczyk ale nie tak wysoko. Roger Vasselin to średniak, mocno serwuje, tak jak Chucho. Nie jest w jakiejś super formie Jose dlatego spodziewam się wyrównanego meczu, wygra raczej Acasuso 2-4 gemami.

Andreev - Gimeno Traver(+4.5 gema) 1.80

Identycznie jak wyżej z tą różnicą, że Rosjanin i Hiszpan są w niezlej formie. Igor lubi odpuszczać, nie od dziś wiadomo, że Umag to turniej bardzo rozrywkowy, to duża szansa dla slabszych a Andreev lubi się bawić, no i PP.

Niskie stawki rekreacyjne.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Co sądzicie o typie na Ljubicica przeciwko Karanusicowi . Trochę wzrósł kurs na Ljubicica wie ktoś coś na ten temat??
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ljubicic ma kłopoty zdrowotne, nie dam głowy, ale chyba z plecami. Nie było pewne czy dzisiaj zagra, nie wiem jak to wygląda na tą chwilę, ale chyba będzie grał bo nic nigdzie nie słyszałem, że się wycofał. W każdym razie pewnie to zamieszanie wokół ewentualnej kontuzji spowodowało wzrost kursy na Ljubo.
 
D 0

derek0

Użytkownik
Hanescu V. - Dabul B.- 1 1.4
Tursunov D. - Capdeville P. - 1 1.3

Dubel: @1.82 BAH

Rumun ostatnio w wysokiej formie , wygrany turniej w Gstaad (pokonal Patience&#39;a, Karlovica, Chardy&#39;ego, Wawrinke, Andreeva z ktorych kazdy grac w tenisa potrafi,wiec to nie byl przypadek).Czekalem na 1 runde zeby zobaczyc jak wejdzie w turniej i szczerze mowiac patrzac na wynik z Andujarem w 2 rundzie bylem sklonny grac na GGL&#39;a ktory niespodziewanie polegl z Hanescu wygrywajac 3 gemy???? . Doswiadczenie wiadomo rowniez po jego stronie.Moim zdaniem warto na niego stawiac w pojedynku z przeciwnikiem ktory wygral w 2 rundzie z przecietnym Czechem Minarem, ktory poza Miami przeszedl wieki temu do 3 rundy jakiegos godnego odnotowania turnieju.W rankingu dzieli ich 50 pozycji i mysle ze az tak znaczącej roznicy na korcie nie bedzie to Hanescu wygra ten mecz.

Gram Tursunova konsekwentnie w tym turnieju od pierwszej rundy (w drugiej Odesnik sie niestety nie pojawil na korcie :-?) dlaczego ? Po pierwsze dlatego ze wygral tu w tamtym roku,wiec musi bronic punktow. Po drugie najlepiej czuje sie na hardzie, w tym roku 14-5! Po trzecie H2H 2-0 dla niego.A Capdeville?Po ograniu w 1 rundzie Ginepriego ,o czym pisalem juz powyzej,co jest godne podziwu dla niego (ok,zgadzam sie,choc i tak uwazam ze tursunov by pojechał Ginepriego rowniez,ale mniejsza z tym ;p) to mysle ze jutro sie spakuje do domu.Patrzac na suchy ranking ATP roznica miedzy nimi 100 pozycji,takze..Poza tym patrzac na jego ostatnie wyniki na znaczacych turniejach jakby mu ktos powiedzial ze tu dojdzie do 3 rundy to podejrzewam zeby mial duze watpliwosci czy tak rzeczywiscie bedzie ;)
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Tursunov - Capdeville -&gt; 1.30
Nie ma się tutaj co dużo rozpisywać. Po prostu jeśli Tursunov jest w 100% sprawny fizycznie i nie będzie miał do czynienia z mafią rosyjską, która mogłaby chcieć zarobić na tym meczu po prostu jest 99% pewniakiem. W każdym elemencie gry, który jest szczególnie potrzebny na betonie bije przeciwnika na głowę. Co więcej wiemy, że Dmitry broni tytułu z przed roku tak więc na pewno nie odpuści i pokona niżej notowanego przeciwnika, który po prostu na hardzie najlepszych wyników nie osiąga. Co więcej po statystykach i pojedynkach między nimi, gdzie Rosjanin prowadzi 2-0 po bardzo wysokich zwycięstwach, że odpowiada mu gra przeciwnika i jest w stanie i w tym roku z nim wygrać bez najmniejszych problemów.
 
T 0

trk

Użytkownik
CANAS vs ANDREEV
Canas w ostatnim meczu mial problemy z Pashanskim i mogl przegrac ten mecz gdyby przeciwnik mial troche wiecej umiejetnosci. Andreev w ostatnim meczu zrobil na mnie dobre wrazenie i naprawde bije od niego profesjonalizm i mysle ze dzisiaj po zacietej walce on wlasnie wygra.
przewiduje 1:2 (3:6 | 6:4 | 6:4)
kurs: 1,62 BETSSON
 
rss05 3

rss05

Użytkownik

Moze troche ryzykancki jest ten kupon ale mam nadzieje ze wejdzie. Dabul ostatnio w życiowej formie jest i może sprawić dziś niespodziankę. Słyszałem że Hanescu jakieś problemy ma z kostką ale do końca nie wiadomo. Może to tylko gadanie. A co do drugiego typu to podoba mi się gra Foginiego i Moya może będzie musiał uznać wyższość Włocha. Polecam!:spokodfhgfh:
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Albert Montanes - Oscar Hernandez
Typ: 1
Kurs: 1.55
Betsson
Montanes jak wsponinalem wczesniej jest w swietnej formie, pokonal 6-0 6-2 Acasuso co jest swietnym rezultatem. Obaj panowie spotkali sie ze soba 5 razy, bilans 3-2 na korzysc Hernandeza, ale Acasuso tez mial dobry bilans z Montanesem, trzeba pamietac ze poprzednie starcia rzadko maja wplyw na mecz. Ostati mecz rozegrali 9 lipca w Stuttgarcie w tym roku , gdzie Montanes wygral barzdzo pewnie 7-6 6-4. Hernandez gra bardzo po Hiszpansku, taki stary styl gry, to juz nie dzisiejszy tenis Verdasco , Lopeza czy Nadala ktorzy sa bardzo ofensywni, Oscar prezentuje gre ktora nastawiona jest na spokojne przebijanie i czekanie na bledy rywala. Montanes ze swoją solidnym rownym serwisem i regularnoscia z glebi kortu powinien byc dzis trudnym rywalem dla starszego Hiszpana. Hernandez to gracz spisujacy sie swietnie w turniejach nizszych rangą , w Amersfoort doszedl daleko , aczkolwiek na drodze nie stanal mu jeszcze gracz ktory bylby grozny. Huta Galung i Matuskievich nie sa trudnymi rywalami, Granollers-Pujol troszke trudnieszy rywal ale tez bez rewelacji. Dzis gra z Montanesem bedzie na innym ,wyzszym poziomie i watpie aby Oscar sobie poradzil , Montanes gdy zlapie forme nie przegrywa praktycznie meczy gdy jest faworytem. Licze wiec na 2-0 i awans do finalu Montanesa.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Montanes A. - Darcis S. (1. Set) 1 1,70
Montanes zawsze pewnie wygrywa pierwszy set (z Vliegenem i Cuevasem 6:4, z Acasuso 6:0, z Hernandezem 6:1) i myślę że tutaj będzie podobnie. Jest moim faworytem całego Dutch Open i dziś nie powinien zaskoczyć.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Tursunov - Simon 1 1.71 Ciekawe, że Simon doszedł do finału wciąż narzekając po drodze na swoją grę i opowiadając ile to jeszcze jest do poprawy. Dobrze to chyba świadczy o podejściu Francuza do swoich możliwości, bo w końcu mało który tenisista potrafi na siebie marudzić w momencie, gdy osiąga właśnie finał ATP. Tak czy siak wydaje mi się, że w tym jego biadoleniu jest jednak sporo prawdy. Simon mógł tu odpaść już przynajmniej 3 razy. Najpierw w pierwszej rundzie niewiele brakło by przegrał z Mahutem, potem w walce o półfinał Tommy Haas miał go już na widelcu, ale Gilles nie poddał się do końca, a Niemcowi zabrakło (jak często zresztą) zimnej krwi. W końcu wczoraj Francuz sam nie wiew jakim cudem pokonał Sama Querrey&#39;a. Amerykanin wykorzystał tylko 3 z 19 break pointów! Cały trzeci set Simon rozpoczynał swoje gemy serwisowe od stanu 0-30 0-40, po czym jakimś cudem udawało mu się doprowadzać do równowagi i ostatecznie je wygrywać. Nie dziwię się, że Sam w końcu nie wytrzymał tej ruletki i zawalił podanie w decydującym momencie. Dzisiaj w finale Gilles zmierzy się z broniącym tytułu Dimitry Tursunovem. Rosjanin ma serwis wcale nie gorszy od Querrey&#39;a, a w innych aspektach gry prezentuje się raczej lepiej od Sama. Wczoraj wytrzymał wojnę nerwów i pokonał faworyta gospodarzy i jednocześnie głównego faworyta do tytułu Jamesa Blake&#39;a. Nie sądzę, by wypuścił z rąk okazję do obrony tytułu. Simon miał dzisiaj sporo szczęścia w meczu z Querrey&#39;em, Amerykanin kilka szans na przełamanie zawalił sam z siebie, gdyby nie to, on rywalizował by dziś o tytuł w Indianapolis. Jutro nie sądzę, by Francuzowi znów dopisało tyle szczęścia, do tego ma prawo odczuwać już trudy tego turnieju, zagrał 4 długie mecze, a temperatury dochodzą tam podobno do 40 stopni. Tursunov jest dużo świeższy, zdaje się być w dobrej formie i wg mnie to on jutro wygra finał w Indianapolis.
⛔ 4:6 4:6. Nic nie miał do powiedzenia Tursunov, za dużo błędów, do tego 0/9bps, brawo Pablo za typ

Del Potro - Melzer 1 1.35 Del Potro ma mnóstwo atutów: świetny serwis, znakomity forehand, mocna psychika, urozmaicona gra. Naprawdę przyjemnie się go ogląda. Idze jak burza już w kolejnym turnieju i wydaje się, że pewnie zmierza po kolejny tytuł. Jego dzisiejszym rywalem jest reprezentant gospodarzy Jurgen Melzer. Argentyńczyk prowadzi z nim w bezpośrednich meczach 2:0. I jeśli dziś nie dopadnie go jakaś kontuzja to myślę, że nie powinien mieć większych kłopotów z Melzerem. Austriak będzie pewnie maksymalnie zdeterminowany, wszak ma szansę na drugi dopiero tytuł w karierze, dodatkowo gra przed własną publicznością. Del Potro z kolei musi mieć już zapewne gdzieś w głowie zbliżający się Masters w Toronto, jednak to w końcu finał ATP, więc mam nadzieję, że również da z siebie wszystko i nie będzie żadnych kalkulacji. Jest młody, utalentowany i głodny sukcesów. Liczę, że dziś odrobinę ten głód zaspokoi.
✅ 6:2 6:1
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Ja dzisiaj jednak skłaniałbym sie ku typowi na Simona, o wiele bardziej podoba mi sie jego tenis niż tenis Dimy którego jedynym atutem jest to że gra na hardzie gdzie może w pełni wykozystać swój potężny serwis. Niczym wiecej nie imponuje, w wymianach często sie myli do tego mizerny wachlarz zagrań w porównaniu do młodego francuza. Simon w tym turnieju przechodzi samego siebie i wygrywa ze znakomitymi zawodnikami (Mahut i Becker bardzo dobrzy na twardych nawierzchniach) do tego Haas - zawodnik już ze znacznie wyższej półki gdzie Simon wygrał ten mecz bardzo mądrze rozrzucając słabego psychicznie niemca. W ostatnim meczu to że nie przegrał z Samem to nie jest fart ale umiejętności i pokazanie jak mocny psychicznie jest Francuz. Uważam że obecnie Querrey pokazuje się z lepszej strony niż jego rodak Blake którego pokonał Tursunov. Do tego Tursunov stracił seta wcześniej z Capdeville i nie miał wcale łatwego meczu ze swoim roadkiem Kunitsynem. Uważam że kurs 2.2 na BAHU jest bardzo dobrym kursem na Simona, polecam też dorzucić Verdasco w dzisiejszym finale z Andreevem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom