>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Astekbet.com

A 205

amindada

Użytkownik
Skusiłem się na bonus powitalny, nie udało mi sie obrócić, ale nagrałem pare złote z depozytu. Chciałem wypłacić przez Paysafecard, bo pokazała się ta opcja , na próbe na szczescie wypłaciłem tylko 50 zł, wypłate zaakceptowali, nie została odrzucona przez operatora i na szczescie przeszła. Okazalo się, ze mimo iz zostala potwierdzona, to kasy nie mam na PSC, napisałem do nich maila i cisza, PSC chce potwierdzenie transakcji,a tego astek mi nie chce wysłać. Dobrze , ze tylko 50zl, a nie całość, bo na Ecopayz przeszla reszta bez problemów.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Też tak mieliście, że nie mogliście się zalogować bo pokazywało, że złe hasło???
Dobra, zablokowali mi konto i ukradli prawie 1100 euro. Podają zapis w regulaminie, że mogą bez żadnego słowa zamknąć konto komu i jak chcą.
Edit: mimo, ze miałem tam jedno konto oskarżają o niestworzone rzeczy. Odzyskałem po setkach meili depozyt. To ta sama grupa co 1xbet, choć zarzekaja się, że nie. Co ciekawe 1xbet w analogicznym czasie zlimitował mnie do zera. To chyba wymowne, że to klony. Pozdrawiam.
 
C 0

cenzura1

Użytkownik
W jaki sposob dokonac najszybciej wyplaty stad? Mialem karte ecopayz i nie byloby problemu, ale zginela mi i nie mam pojecia jak to teraz zrobic szybko. Te kryptowaluty w jaki sposob dzialaja?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Czy ten zapis nie oznacza że max wypłata z bonusa to tylko 100e (400pln) ? jeśli zrobię depozyt 100e i otrzymam 100e bonusa.
Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Czy ten zapis nie oznacza że max wypłata z bonusa to tylko 100e (400pln) ? jeśli zrobię depozyt 100e i otrzymam 100e bonusa.
Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.?
To właśnie oznacza.
 
Do góry Bottom