>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Astekbet.com

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Astekbet.com
Bukmacher, który wyglądem przypomina 1xbet, jednak nie jest to żaden ich klon, spółka córka.
Astekbet umożliwia teoretycznie wpłaty i wypłaty portfelem internetowym Skrill. Wpłata już od 4zł!
Jednak na pewno przy walucie PLN skrill blokuje płatność. Nie wiem jak to jest, gdy mamy ustawioną walutę EURO.
Promocja dla nowych użytkowników to 100% więcej przy depozycie do kwoty 400zł. Więcej o tej ofercie poczytacie tutaj: Astekbet - Bonus 100% do 400 PLN
O firmie:
Astekbet to jest międzynarodowy serwis online-gier z długoletnim doświadczeniem w danej sferze. To jest ekipa, która opracowywała odkrywcze marki przez lata.
Ludzie mający 18 lat mogą wesoło spędzać czas, rozkoszując się online grami otrzymując lepszą obsługę. Astekbet ma wszystkie nieodzowne licencje na usługi, które udziela. Astekbet ponosi odpowiedzialność w przypadku gry niepełnoletnich na stronie internetowej i zażegnuje ewentualne fakty oszustwa wewnątrz firmy, i odpowiadamy wszystkim innym nieodzownym wymaganiom.

Nasz cel - stworzyć dla naszych klientów łatwy, interesujący, sprawiedliwy, kontrolowany, bezpieczny serwis i zabezpieczyć wysoką jakość usług gier. Nasza strategia – to jest etyka przy obsługiwaniu klientów, którzy też mogą skontaktować się z nami 24 godziny na dobę żeby poprosić o pomoc.

Astekbet, Astekbet.Com jest zarejestrowanym znakiem targowym w UE
Astekbet i logo Astekbet ÂŽ są zarejestrowanymi znakami targowymi Astekbet LTD
Astekbet jest stworzony wedle prawodawstwa Antyli Holenderskich.
Zobacz ofertę bukmachera tutaj
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak wyglądem przypomina, nie przypomina wyglądem tylko jest to dokładnie to samo, idiotą trzeba by być żeby tego nie widzieć, albo ślepym.
To jest to samo co 1xbet, już na pierwszy rzut oka to widać, te same kursy, limity, support, ten sam numer licencji, ten sam adres, ten sam właściciel marki Techinfusion Limited z siedzibą na Giblartarze, ta sama nazwa firmy.
Company name: 1X Corp NV

Więc jak można napisać że przypomina wyglądem, ja nie mówię że 1xbet to jakiś tragiczny buk, bo ostatnio chyba jest lepiej, ale przecież każdy widzi że to jest to samo.
jest jeszcze Melbet, też przypominający wyglądem, a dokładniej należący do tej samej firmy.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Pytanie dlaczego admin pisze że to nie klon jak licencja na zakłady jest dokładnie ta sama co 1xbet i melbet, jest to jak najbardziej klon- w skrócie to jedna i ta sama firma, i jeśli mamy limity już w 1xbet na ich klony dostaniemy je zaraz po pierwszym zakładzie, sprawdziłem to i niestety ale taka jest praktyka tego buka.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Większość firm z Curacao ma taki sam nr licencji są to 8048/JAZ 5536/JAZ albo 1668/JAZ
Ogólnie te licencje jak i firmy które są tam zarejestrowane są mało warte. Bukmachera to może tam założyć każdy nawet jak się ma mało pieniędzy, są 3 firmy na curacao które posiadają licencję i właśnie one udzielają sublicencji. Wystarczy się do nich wybrać podpisać odpowiednie papierki i już taki Astekbet czy 1xbet można uruchamiać. Wcześniej zakładamy tylko spółkę N.V. w jednej z kancelarii notarialnych. W sumie w 1 dzień można wszystko załatwić spółkę, licencję, oprogramowanie do bukmachera wraz z dostawcą kursów obsługą limitów itp. Nie dziwcie się potem że wyrastają jak grzyby po deszczu nowe spółki bukmacherskie które jedne od drugich nic się nie różnią.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Większość firm z Curacao ma taki sam nr licencji są to 8048/JAZ 5536/JAZ albo 1668/JAZ

Ogólnie te licencje jak i firmy które są tam zarejestrowane są mało warte. Bukmachera to może tam założyć każdy nawet jak się ma mało pieniędzy, są 3 firmy na curacao które posiadają licencję i właśnie one udzielają sublicencji. Wystarczy się do nich wybrać podpisać odpowiednie papierki i już taki Astekbet czy 1xbet można uruchamiać. Wcześniej zakładamy tylko spółkę N.V. w jednej z kancelarii notarialnych. W sumie w 1 dzień można wszystko załatwić spółkę, licencję, oprogramowanie do bukmachera wraz z dostawcą kursów obsługą limitów itp. Nie dziwcie się potem że wyrastają jak grzyby po deszczu nowe spółki bukmacherskie które jedne od drugich nic się nie różnią.

tak tak, te licencje są ***** warte a ta pod którą działa aztek i 1xbet 1668/JAZ to już w ogóle bezwartościowe, którą można kupić za pare gorszy.
 
T 0

transfero

Użytkownik
a jaka metoda mozna teraz wplacic do asteka?
Obecnie najlepszą opcją jest ecopazy wypłaty w kilka minut to taki odpowiednik skrilla
Dlaczego nikt nie pisze tu o wrażeniach z gry itd.
Wydaje mis się że po tylu dniach i aktywności ktoś już przetestował bukmachera. Jak już wspomniałem mam u nich konto kilka miesięcy i wszystko jest ok jeżeli chodzi o 1xbet to się nie wypowiem gdyż nie założyłem u nich konta ze względu na wypowiedzi na różnych stronach w większości negatywne
Tu wpłacam i wypłacam puki co jest na wielki +
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
transfero wcale nie widać, że jestes powiązany z tą firmą. Rejestracja na forum w dniu umieszczenia postu o astek, posty tylko o firmie itp.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
administracja będzie pisać wszystko byle by zarobić 5 zł, ja oczywiście ostrzegam że za jakiś czas nie wypłacicie swojej kasy ;)
 
waska 131

waska

Użytkownik
Ogolnie czytalem opinie o tym buku czy 1xbet i nie dowiezalem ze oni nie wyplacaja kasy czy blokuja k9nta ... sam osobiscie gralem na 1xbet i wszystko bylo ok stad moje watpliwosci co wy piszecie ale niedawno wplacilem do winmasters i mam ten problem ze k9nto zablokowane a kasa zamrozona ... jestem ciekaw jak to sie skonczy ... jednak takie rzeczy sie zdarzaja
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Wpłacisz do 3 takich krzaków i powiedzmy ze jeden ci zdecyduje sie nie wypłacic bo akurat ciebie beda chcieli okraść to tracisz przychód ze wszystkich tak naprawde. Ten probem nie dotyczy grajków co pograja ako za 20 zł, tylko jak już jakieś sensowne stawki grasz.
 
I 0

iskar

Użytkownik
Ja nie mogę polecić tego buka, to jakaś niepoważna firma.
Oferta ekstra, naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Przy wypłacie pieniędzy poprosili mnie o weryfikacje - jasne, normalna sprawa. Wpierw odrzucali mi skany, chcieli zdjęcia. Załatwiłem, potem długo nie miałem odpowiedzi odnośnie weryfikacji, więc napisałem na maila. W mailu, chcieli kolejne zdjęcia dowodu - podesłałem, później chcieli wykaz transakcji z ecopayz, załatwione, później chcieli zdjęcie z dowodem przy twarzy... również podesłałem. Na koniec tej małej batalii, poprosili o zdjęcie z dowodem przy twarzy i ich korespondencja mailową - miało to zakończyć proces weryfikacyjny. Podesłałem, otrzymałem informację. &quot;Please wait for verification&quot; I tak sobie czekam, napisałem już x3 maile ile to potrwa, ponieważ czekam już ponad 48h. Za każdym razem otrzymuję tą samą formułkę. To jest jakaś niepoważna firma, jak tak można traktować klienta.
 
A 185

adikos

Użytkownik
dokładnie te same praktyki co w 1XBET, oby nie chcieli od ciebie wysyłania dokumentów do Rosji bo to już ostateczny krok, który w większości kończy się stratą całej kasy.
 
I 0

iskar

Użytkownik
Z tego co się orientuje to bukmacher jest turecki, mają dostępny również czat, który jest w tym języku. Początkowo próbowałem tam wyjaśnić moją sprawę, ale po kilku próbach dałem sobie spokój. Tam nikt nie rozumie po angielsku więcej niż &quot;Hello&quot;. Jeśli coś wyjaśni się w mojej sprawię to dam znać, ale powoli przestaję się łudzić, że jednak uda się odzyskać pieniądze.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Panowie orientuje się ktoś może czy przyjmują wpalty przez Nettlera, na liscie jest , ale miesiąc temu jak chciałem wpłacić to odrzuciło mimo środków na koncie ( restricted localisation ) , może teraz się coś zmieniło ?
 
I 0

iskar

Użytkownik
Po kilku godzinach spędzonych na czacie, niezliczonych mailach udało się wypłacić pieniądze. Burdel jaki tam panuje jest ogromny, na czacie połowa nie mówi po angielsku, w mailu odpisywali z translatora po polsku, angielsku a czasem i po turecku. Do tej pory nie mam informacji o weryfikacji, ale przeszła wypłata. Ostatecznie udało się odzyskać pieniądze, ale kosztowało to sporo nerwów.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom