>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Aspinalls 60$-promocja dalej trwa

Status
Zamknięty.
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Tylko dla nowych?


Na tym samym kompie z IP ,raczej nie zarejestrujesz 2 konta-chyba ,że &quot;ludzie NEO&quot;
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
instrukcja z poprzedniego tematu:

....że wygrywa się to co mamy ponad te 60$ r...
Jak dla mnie to tam są funty a nie dolary, a to już malutka różnica ????

Zasady.
Promocja trwa od 1do 31 marca.
Kwotę bonusa należy obrócić 10 razy (600£) w minimum 100 zakładach. Mamy na to tylko 7 dni o daty rejestracji. Z regulaminu wynika, ze promocja nie jest ograniczona dla Polaków (jedynie Amerykanie nie mogą grać :jezora: ).
Na konto gracza po tym okresie dopiszą nam to co uzbieraliśmy ponad te 60£.
Zanim dokonamy wypłaty musimy obrócić to 30 razy. Obrót liczony jest procentowo dla różnych gier, np. sloty 100%, ale już BJ tylko 2%.
A więc: gramy za te 6 dyszek ( dla niezorientowanych ok 115$). Załóżmy, że zrobiliśmy 100 zakładów na ruletce i obrót wyniósł 600£ (mobilną progresją przy wiekszych stawkach może sie udać). Uzbieralismy, dajmy na to 100£. Po tygodniu zabierają Nam nasze 60 i zostaje 40 na koncie gracza które następnie musimy obrócić 30 razy ( dla amer. ruletki 1200£ dla Black Jack&#39;a 60000!). Szanse iluzoryczne, choć można się pobawić.

Jak cos spaprałem przy tłumaczeniu to sorki, niech mnie ktos poprawi bo nie chcę mieszać.

EDIT: Już po bonusie, grałem może 5 minut na amerykańskiej ruletce progresją czarne czerwone na zmianę. Soft Microgaming więc nie zaskoczyła moja metoda, kasyna internetowe to najwieksza szulernia. Ktos powinien lepiej przyjrzeć się kodowi ????
Jeszcze jedno. Przy rejestracji trzeba podać numer dowodu lub paszportu.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Dostane jakiegoś maila z powiadomieniem czy muszę sam sprawdzać? I czy można gdzieś sprawdzić ile jeszcze zostało do wymaganego obrotu czy trzeba liczyc?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dostane jakiegoś maila z powiadomieniem czy muszę sam sprawdzać? I czy można gdzieś sprawdzić ile jeszcze zostało do wymaganego obrotu czy trzeba liczyc?

Klikasz w Finisz Free i tam widać obrót,a to co mają ci dopisać na real to musisz sprawdzać sam
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
zrobilem tak:

gralem gralem, i kiedy wykonalem wymagany obrot (dokladnie 602$ na BlackJacku wynosila calkowita stawka) mialem z tych ich 60 creditow 112 wiec kliknolem w finish freeplay i potem byl taki button &quot;transfer winnigs&quot; kliknolem w niego i pojawila sie wiadomosc ze dziekuja mi za gre i ze 52 credity (w moim przypadku $) zostana przelana na real account...

i teraz pytanie do zorientowanych:

CZY TAK TO WLASNIE MA WYGLADAC CZY GDZIES ZROBILEM BLAD?? PROSZE O W MIARE SZYBKA ODPOWIEDZ.

i pytanie nr 2

jak juz dostalbym te 52 $ to musze to obrocic 30 razy czy moge wyplacic wszystko co ugram ponad 60$? Rowniez prosze o w miare szybka odpowiedz.

Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie pisz pogrubioną trzcionką, bo dostaniesz ostrzeżenie.

Tak zrobiles dobrze teraz czekaj kilka dni nim Ci dopiszą ta kasę do real konta-nastepnie nie musisz obracać 30 razy, co wygrasz powyżej tego przyznanego bonusa czyli 52$ to twoje , ale najnizsze wypłaty od nich to 50$ czyli jak dojdziesz do 102 $ możesz bez problemu wypłacać.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zarejestrowałem się wczoraj, dzisiaj wchodze na konto a tam w dalszym ciągu 0.00 ???? Musze coś zrobić żeby dostać tego bonusa?

Kolego jak wchodzisz na konto to po lewej stronie masz banerek &quot;FREE 60 &quot; czy cos w tym stylu kliknij w to i już grasz i obracasz darmowymi 60 kredytami pozdrawiam
 
power3000 0

power3000

Użytkownik
You&#39;ve currently made 127 bet(s) and wagered 874 credits:

moje satystyki ;&gt; to o te kredyty chodzi?? bo na koncie mam 160 guest credits ???? to nie wiem co musze jeszcze zrobic pomoz BODI pliss :mrgreen: ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Obrót wykonałeś , ja po zrobieniu obrotu nic nie robiłem czekałem cierpliwie i chyba po 4 dniach kasę dopisali mi do realnego konta , trochę nią poobracałem zarobiłem ponad 100 Funtów(bo z początku w Funtach można było -teraz juz nie) i wypłaciłem--moim zdanie odczekaj kilka dni i ci kasę dopiszą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom