>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma - Ascoli 30.10.2005

seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
AS Roma - Ascoli
Kursy w Expekt: 1.45 3.85 8.00 1.05 2.60

Roma w środowym meczu pokazała, jak klasową jest drużyną. Zasłużenie wygrała wyjazdowy mecz z Interem i wydaje się, że teraz będzie już tylko lepiej. W niedzielę na Stadio Olimpico przyjeżdża zespół Ascoli, który nie powinien sprawić problemów Romie. Giallorossi na własnym stadionie nie wygrali już od 21 września, kiedy to rozgromili Parmę aż 4:1, a w międzyczasie przegrali mecz ze Sieną i zremisowali z Lazio. Najwyższy czas na kolejne zwycięstwo Romy na własnym terenie. Sądzę, że nie przeszkodzi jej w tym absencja Tottiego, który w meczu z Interem otrzymał czerwoną kartkę i został odsunięty od jednego spotkania. Prawdopodobnie w ataku zagrają Nonda i Montella, a za ich plecami walczyć będą De Rossi, Taddei, Mancini i Perotta. Tak więc Roma w ofensywie prezentować się będzie całkiem nieźle i nie powinna mieć problemu z pokonaniem Ascoli. Jako ciekawostkę warto dodać, że na ławce rezerwowych może zasiąść Antonio Cassano, który ostatnio miał na pieńku z zarządem klubu i pewnie w przerwie zimowej opuści klub. Jednak trzeba przyznać Cassano, że w piłkę grać potrafi i jeśli tylko wejdzie na boisko to może coś ustrzelić, tym bardziej, że będzie chciał się jak najlepiej wypromować przed przerwą zimową. Dla mnie tylko jeden wynik tego meczu jest możliwy, a mianowicie zdecydowane zwycięstwo Romy.

AS Roma - Ascoli -&gt; 1 (1.45) :mrgreen: 2:1 :mrgreen:

Zapraszam do typowania i komentowania. :wink:
 
sami 0

sami

Użytkownik
Również myślę , że ROMA nie powinna mieć problemów z pokonaniem rywala pokroju Ascoli. W Romie nie zagra Totti co jest osłabieniem ( zawieszony przez federacje po meczu z Interem ) , ale mimo wszystko piłkarsko , kadrowo Roma jest zdecydowanie lepszą ekipą niż Ascoli i powinna dzisiaj to udowodniać kurs 1.50 jest mimo wszystko wart zagrania. Pora na dobry mecz przed własną publiką bo jak narazie Roma nie zachwyca swoich kibiców 1:eek:ne:2 u siebie to słabiutki bilans. Ascoli na wyjazdach gra słabo 0:two:2 i dzisiaj na pierwsze zwycięstwo nie mają co liczyć a i remis dla mnie jest tutaj mało prawdopodobny.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
AS Roma - Ascoli 2:1
Było blisko niespodzianki, ale Roma nie zawiodła. Gol strzelony w ostatniej minucie uratował zwycięstwo mojej ukochanej Romy. :mrgreen:
 
Do góry Bottom