>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arsenal - Tottenham, HIT 11 kolejki Premier League [6 listopada 2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

Jedna z najgorętszych rywalizacji w Premier League. Derby północnego Londynu! Wenger kontra Pochettino. Clattenburg jako sędzia. To nie może być nudny mecz.W takich starciach ciężko wskazać jednoznacznego faworyta jednak patrząc na ostatnie wyniki to Kanonierzy zdają się być w lepszej formie. Kilka kluczowych kontuzji po obu stronach jednak do niedzieli może się wiele zmienić. Polecam śledzić doniesienia na bieżąco. Zachęcamy do merytorycznej i kulturalnej dyskusji!
 
bakusiowy 9

bakusiowy

Użytkownik
Arsenal w gazie, zastanawia mnie czy ten Tottenham który zagrał tak beznadziejnie z Leverkusen to była tylko zasłona dymna, czy też może po prostu spuścili z tonu i stracili formę.
Całkiem bezpiecznym wariantem przy dobrym kursie wydaje się ako Arsenal -0,25 + Leicester @2.89
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Arsenal w gazie, zastanawia mnie czy ten Tottenham który zagrał tak beznadziejnie z Leverkusen to była tylko zasłona dymna, czy też może po prostu spuścili z tonu i stracili formę.
Całkiem bezpiecznym wariantem przy dobrym kursie wydaje się ako Arsenal -0,25 + Leicester @2.89
Ta zasłona dymna żeby odpaść z Ligi Mistrzów, Tottenham po prostu bez Lameli i Kane dużo traci, co na poziomie Champions League jest niewybaczalne, Koguty zagrali slaby mecz i porazka mogła być większych rozmiarów. W derbach z Arsenalem będzie jeszcze trudniej, ale jak zobaczyłem osłabienia Arsenalu, to chyba tego meczu nie będę ruszał:
Akpom Ch. (Kontuzja pleców)
Bellerin H. (Kontuzja)
Cazorla S. (Kontuzja ścięgna Achillesa)
Mertesacker P. (Kontuzja kolana)
Monreal N. (Kontuzja mięśnia)
Perez L. (Kontuzja kostki)
Walcott T. (Kontuzja mięśnia)
Welbeck D. (Kontuzja kolana)
Brak Walcotta i Cazorli może byc odczuwalny, (Chociaż The Gunners bez nich jakoś w miarę sobie radzili, to jednak to sa derby) A Tottki po takim słabym meczu w LM pewnie wyjdą na pełnej k***, i wszytko już teraz postawią na Premier League , bo z grupy LM juz raczej nie wyjdą, wyjazd do Monaco gdzie ciezko im bedzie o 3 pkt.
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Arsenal - Tottenham 1 @1.91 bet365
Arsenal w dobrej formie, kontuzje ich nie opuszczają, ale cały czas świetnie sobie radzą, Tottenham ostatnio bez formy, Kane kontuzjowany to i goli nie ma, porażka z Leverkusen na własnym stadionie, remis z Leicesterem, porażka z Liverpoolem. Nic ciekawego ta drużyna nie pokazuje, Arsenal próbował z Ludo wygrać bez większego nakładu sił, mając na uwadze to spotkanie, ale tamci ich zaskoczyli i była męczarnia. Nie można lekceważyć drużyn w LM, nie ma tam słabych ekip... Wracając do spotkania na pewno ciekawy pojedynek będzie w niedzielne po południe, Arsenal musi cisnąć, bo mocny ścisk póki co jest i takie punkty będą najważniejsze. Kurs według mnie wystawiony prawidłowo, a spodziewam się spadków. Tottenham jakiś taki zagubiony. Pobieram kurs, powodzenia!
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Chciałbym odnieść się co do kontuzji w AFC. Zarówno Chuba Akpom, Per Mertersacker jak i Danny Welbeck nie stanowią o silę zespołu w tym sezonie. Co do Pereza jest to faktycznie osłabienie ale warto wziąć pod uwagę, że wrócił Giroud, który w w dwóch ostatnich meczach ma 3 bramki ( dwie bramki z Sunderlandem przy jego dwóch pierwszych dotknięciach piłki na boisku oraz główka z Ludogorcem). Theo Walcott, Nacho Monreal oraz Hector Bellerin będą dostępni na niedzielny mecz. Bellerin będzie będzie w wyjściowym składzie, nie wiadomą pozostaje XI jedenastka dla Monreala, który wg. mnie również wyjdzie od pierwszej minuty. Faktycznie kontuzja Cazorli jest największym problemem, który dopiero zaczął trenować, więc jeżeli ma pojawić się na placu gry to z ławki. ( Źródło; galeria treningowa AFC oraz wypowiedź samego Wengera na temat zawodników).
Jeżeli chodzi o Spurs, na WHL stawają na głowie aby postawić na nogi Harrego Kane&#39;a na mecz derbowy. Trzy dni temu sam Kane wstawił zdjęcie z treningu drużyny, w którym brał udział więc myślę, że można się spodziewać jego osoby na boisku, jeżeli nie w wyjściowym składzie to na pewno z ławki.
Co do typów, poszedłbym w stronie zakładu both team to score jak i jakiś over na żółte kartki. Jeżeli spojrzymy na statystyki meczy z zeszłego sezonu, w każdym z tych meczów jedna jak i druga drużyna strzelała bramkę (8.11.2015 1-1 na ES, 07.02.2016 2-1 na WHL, 05.03.2016 2-2 na ES).
Jeżeli chodzi o kartki, derby północnego Londynu jest to jedno z największych wydarzeń sportowych w Anglii, spotkanie o ogromnym prestiżu, żadna z drużyn nigdy nie odpuszcza tego meczu ( w ostatnim meczu na WHL padło aż 7 żółtych kartek). W tym miejscu warto jeszcze zaznaczyć, kto będzie sędziował North London Derby- Mark Clattenburg. Anglik w w 6 meczach, które sędziował w lidze w tym sezonie pokazał 27 żółtych kartek, co daję średnią 4,5 kartek na mecz. W lidze mistrzów w dwóch meczach pokazał kolejno 5 i 3, co daje średnią 4 kartek.
Warto też zwrócić uwagę na tabele, jeżeli AFC wygra ten mecz będzie miał 6 punktów przewagi nad rywalem z za miedzy, co może mieć w dalszej części sezonu wpływ na wygląd TOP4. Dużym atutem będzie również własne boisko oraz postawa Alexisa Sancheza, który jest w gazie oraz Mustafiego, który po przyjściu do drużyny stworzył żelazny duet z Koscielnym. Proponowałbym również typ 1X.

Życze powodzenia i zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
@lovejuice poruszył większość ważnych kwestii więc ode mnie trochę krócej. Dziwię się jednak, że nikt nie zwrócił uwagi na dwa bardzo ważne aspekty. Pierwszym z nich jest brak Alderweilda. Jest to ogromne osłabienie w szeregach Spurs mimo że Dier bardzo solidnie radzi sobie jako środkowy. Drugim aspektem jest porównanie powrotów Kane`a i Walcotta. Jeden miał bardzo długą przerwę od gry a drugi wypadł na chwilę a wcześniej był w mega gazie. Pamiętacie ile minęło kolejek zanim Kane zaczął strzelać w tamtym sezonie? Nie wspomnę nawet o jego formie przez pryzmat Euro. Intencją mojej wypowiedzi jest wniosek, że też stawiam Arsenal w roli faworyta.Niestety moim zdaniem kurs nie jest warty gry. Ze względu na żywiołowość tychże derbów pobawię się w karteczki. Clattenburg z zasady nie jest zbyt szczodry ale na pewno nie będzie się wstrzymywał przed temperowaniem piłkarzy. Jednym z lepszych odnośników jest zeszłosezonowy mecz Chelsea - Totki gdzie pokazał ich 9 samym kogutom. Pamiętam jak zachowywał się wtedy Danny Rose. Pamiętam też inne jego ważne mecze. Jest niezłym ziółkiem i zdecydowanie czuje ducha tych derbów. No i na pewno nie będzie miał łatwo bo czy to Walcott czy Ox czy ktokolwiek wsparty Bellerinem to kartkogenne zagrożenie. Kursik bardzo zadowalający. Szczerze spodziewałem się niżej dlatego widzę tu value.

Danny Rose kartka @3.20 Unibet ⛔ ale bieda derby ;/
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Arsenal - Tottenham
Typ: 1
Kurs: 1.95
buk: Unibet
Wynik:​


Dzisiejszej niedzieli przed nami pierwszy hit. Rzadko kiedy opisuję PL, ale dziś się skusiłem. Arsenal jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Ekipa Wengera w końcu spisuje się tak jak na Arsenal przystało. W świetnej formie jest Sanchez i Ozil. Obaj panowie stali się motorem napędowym Arsenalu i dziś zapewne będzie podobnie. Szkoda, że w tym spotkaniu nie zobaczymy Walcotta, który leczy kontuzje. Arsenal u siebie nie przegrał z Tottenhamem od 2010 roku kiedy prowadząc 2:0 dał sobie wbić w drugiej połowie aż trzy gole przegrywając 2:3. W sześciu kolejnych spotkaniach wygrał cztery razy i dwukrotnie zremisował. Odnośnie gości to daleko im do formy z poprzedniego sezonu. Widać, że w składzie brakuje Kane, który wykonywał kawał świetnej roboty. W prawdzie próbuje go zastąpić Son, ale i tak brak anglika jest widoczny. Spurs nie wygrali już pięciu kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach od momentu wygrania u siebie z Manchesterem City 2:0, można więc mówić o lekkim kryzysie drużyny Pochettino. Kurs świetny, widowisko również zapowiada się świetne, dlatego też o 13 zasiadam przed TV i delektuje się tym spotkaniem.
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Arsenal - Totenham
Typ : liczba rzutów rożnych gości ponad 4,5
Unibet
A więc o 13stej czekaja nas derby Londynu , trzeci w ligowej tabeli Arsenal podejmie piąty Tottenham . W obydwu zespołach braki kadrowe , szczególnie w Arsenalu lista kontuzjowanych zawodników jest bardzo długa . Ostatnie 5 spotkań w lidze Arsenalu to 4 zwycięstwa oraz 1 remis natomiast Tottenham zanotował 3 remisy i dwie wygrane . Warto dodać , że w tym sezonie w ligowych pojedynkach Tottenham jeszcze nie przegrał swojego wyjazdowego meczu . Może dzisiaj passa się skończy ? Postanowiłem w tym meczu zagrać rzuty rożne gości . Znalazłem na unibecie linie 4,5 rzutu rożnego po kursie 1,78 i zachęciło mnie to do gry . Dlaczego ? Odpowiedz jest prosta ponieważ na 10 ligowych spotkań 8 razy Tottenham pokrył ten próg a więc wydaje mi się ,że w dzisiejszym spotkaniu jest duża szansa na zdobycie przynajmniej 5 rożnych . Może szybka bramka Arsenalu otworzy spotkanie ? Albo Tottenham zdobędzie prowadzenie , cofnie się do obrony i będzie kontrował nabijając rożne ? Zobaczymy już o 13stej ! Wydaję mi się , że jest to dobry typ do gry na ten mecz.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Arsenal - Tottenham -&gt; rzut rożny przed 8:00 @1.83 w Bet365
Pojadę tutaj klasykiem. Dwie dobre, ba, bardzo dobre ekipy spotykają się ze sobą. Początki spotkań raczej nie obfitują w bramki, ale zarówno Tottenham i Arsenal będą starały się zaatakować, wybadać rywala, zaatakować skrzydłami. Moc ofensywny Arsenalu jest ogromny: Sanchez, Ozil, ewentualnie Giroud. Po drugiej stronie natomiast wraca Harry Kane, na bokach mogą zagrać Eriksen, Dele Alli, Son (przy ewentualnym powrocie Kane&#39;a, Son nie zagra na szpicy), zatem ma kto atakować. Myślę, że obie drużyny mocno rozpoczną spotkanie i korner w początkowych minutach meczu jest bardzo prawdopodobny.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
W obydwu zespołach braki kadrowe , szczególnie w Arsenalu lista kontuzjowanych zawodników jest bardzo długa .
Na szczęście Arsenal jest w praktycznie najmocniejszym zestawieniu- brakuje tylko Cazorli.
Cech - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal - Cocquelin, Xhaka - Walcott, Ozil, Iwobi - Alexis
Ospina, Gibbs, Gabriel, Ramsey, Elneny, Oxlade, Giroud

Jak widać skład Arsenalu jest bardzo mocny. Z ławki też ma kto wejść, jeśli byłby niekorzystny wynik dla drużyny Wengera. Jednak moim zdaniem coś takiego nie będzie miało miejsca. Arsenal w tym zestawieniu traci raczej niewiele bramek, a atak Tottenhamu mocno kuleje.
Kane zagra pierwsze spotkanie od września i od razu za przeciwników dostaje prawdopodobnie najlepszą parę stoperów w lidze. Mustafi idealnie wpasował się do zespołu i w moim odczuciu jest najlepszym transferem drużyny z Londynu w tym sezonie.
W środku obrony Tottenhamu ma zagrać Wimmer :zoltakartka: (6 minuta, biegusiem dostał kartonik), który w tym sezonie nie grał jeszcze w lidze, ma na koncie tylko dwa spotkania w Pucharze. Nie mam zielonego pojęcia cóż to jest za zawodnik, ale nie wróżę mu zbyt udanych pojedynków z Sanchezem czy Ozilem. Myślę, że warty zachodu jest zakład, że młody obrońca Tottenhamu dostanie dzisiaj kartkę.
Odnośnie kartek, to dzisiaj w środku pola Arsenalu grają Xhaka i Cocquelin, czyli dwie maszyny do kartek. Nie chce mi się wierzyć, że w spotkaniu o takiej intensywności obejdzie się kartoników u tych dwóch zawodników.

Dla mnie faworytem tego spotkania jest Arsenal, szczególnie w takim składzie. Na ławce Tottenhamu jest jedynie Janssen, reszta to głównie juniorzy + bramkarz. W Arsenalu z ławki może wejść bramkostrzelny ostatnio Giroud, potrafiący rozruszać ofensywę Oxlade czy solidny w środku Elneny, który też potrafi posłać dobrą, prostopadłą piłkę.

Nie będę ukrywał, że pograłem Arsenal (1.98 w Unibecie), pograłem też handi -1.5 (3.8 w Unibecie). Skoro w niemal identycznym składzie byli w stanie pokonać Chelsea 3:0, to nie widzę problemu aby nie mieli tego powtórzyć ze słabszym kadrowo Tottenhamem. To ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną. Zaraz po niej Arsenal gra dwa bardzo ciężkie mecze- United i PSG. 3 punkty w tym meczu to nie tylko ogromny prestiż (wygranie derbów z dwoma największymi rywalami? London is RED? Brzmi jak plan :cool: ), ale i pozycja lidera w lidze i spokój na reprezentacje.

Niezależnie od wyniku, spotkanie zapowiada się wybornie. Powodzenia wszystkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom