>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Arsenal FC - PSV Eindhoven / 20.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
No kurde niszczą mnie takie wiadomość które piszą co niektórzy... Arsenal (Let&#39;s Go Gunners!!!!!!!! :mrgreen: ) ma określoną taktykę której trzymają sie odkilku lat. Zapewne Arsene będzie chciał wywieźć co najmniej pkt z Eindhoven. Pod nieobecność Hoyta i Eboue skrzydła obrony sa nieco nadszarpnięte dlatego zapene do obrony zostanie cofnięty Flamini a po drugiej stronie (jak zwykle) Clichy. Oglądając ostatni mecz Arsenalu z Blackburn mogę śmiało stwierdzić że było to granie...bo granie ( cóż za sentecja). Chodzi mi o to że nie było widać żadnego zaangażowania w ich grze. Mieli kilka niezłych sytacji ale też troche szczęścia. Przy odrobinie szczęścia nie zagra Adebayor (w podstawi) a wtedy genialny Cesc z Rosickym rozpykają obronę PSV. Chociaż czyżby napewno... PSV ma najskuteczniejszą formacje obronną w Eredivisie a przy zaledwie jednej porażce &quot;u siebie&quot; nie liczyłbym na wiele goli w tym meczu. Niewątpliwie duże znaczenie ma to jak rozpocznie się mecz. Przy odrobinie szczęścia Arsenal zabunkruje bramke i wygrają. Myśle że PSV postąpi podobnie grając z kontry. To wszystko co pisze zmierza do jednego wniosku TEN MECZ ZAKOŃCZY SIĘ REMISEM. Spójrzmy na sezon 2004/05 1:1 w Holandii i zwyciąstwo na (jeszcze) Highbury. No coż to również jest mecz który postawie, a więc PSV - Arsenal FC X chyba tak. Pozdrawiam.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ostatnio mecz z blackburn to byl mecz pucharowy(puchar Angli) a teraz mecz w LM zupelnie inna motywacja

co prawda w lidze ostatnio wygrali dosc szczesliwie z wigan 1-0 wcensiej remis 1-1 na middlesbrogh ale przykladowo mecz wcensiej wygrali manchesterem :p
Arsenal w tym sezonie zaskakujaco dobrze gra w pucharach krajowych Puchar ligi final z chelsea w niedziele a puchar angli mecz powtorkowy z blackburn jesli wygraja bedzie cwiercfinal z manchesterem city
moglo by sie wydawac ze strasznie duze obciazenie na zawodnikach ale na sczzescie wieksoc mecow pucharowych gra rezerwa ( i to jak !) albo sklad mieszany uzupelniona kilkoma graczami z pierwszej 11
a podtsawowa druzyna gra w lidze i LM

na prawej zagra pewnie gallas a w srodku senseros i toure
ciekawi mnie czy zagraja systemem 1-4-1-3-2 (henry i adebayor) czy 1-4-1-4-1(sam henry)

ja mysle ze jesli Arsenalowi wyjdzie mecz zapewni sobie awans juz w pierwszym meczu i stawiam 2
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Patrząc na to jak PSV potrafi grać w LM to ja stawiłbym tutaj śmiało 1x. Ale no właśnie Arsenal też potrafi w tych rozgrywkach grać fenomenalnie co pokazali w poprzedniej edycji. Jednak w tym meczu Arsenal będzie na pewno czekał tylko na kontrataki bo wątpię iż PSV odda im inicjatywę. Więc 1x jak dla mnie bardzo pewne ????
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
Moim zdaniem Arsenal wybiera sie do Eidhoven z wyraznym celem nie stracic, a moze jak cos sie uda to strzelic. PSV jest znane z bardzo ofensywnej gry, dlatego stawiam na gospodarzy ktorzy beda chcieli wygrac u siebie za wszelka cene. Z tego co wyczytalelem w PSV nie zagra z powodu kontuzji Patrick Kluivert, a nie pewny jest wystep Farfana. W Arsenalu z waznych graczy zabraknie Eboue. Pomimo tych powanych oslabien gospodarzy stawialbym na nich. ;-)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Niestety Kanonierzy przegrali :;/: W pierwszej połowie z wielką łatwością przedostawali się pod bramke PSV ale nie potrafili strzelić gola.Heniek nic nie grał.Fabregas kilka razy stracił piłkę i mogła być z tego bramka.Oto statystyki tego meczu:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom