>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arka Gdynia-Odra Wodzisław 22.04.2006

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Arka Gdynia vs. Odra Wodzisław


kursy:

STS- 2,20 -- 3,10--2,90
BAH- 2,20 -- 3,00-- 3,30

Moja Analiza:


Bardzo ważne dla Gdynian spotkanie. Wciąż bronią się przed spadkiem, bowiem zajmują 14 pozycję w tabeli. Dziś podejmują u siebie Odre, która ma już prawie pewne utrzymanie w lidze. Gospodarze od 7 spotkań nie podtrawią ugrać 3 punktów. Natomiast Odra w tej rundzie na obcym stadionie nie strzeliła bramki, ras tylko remisują 0-0 z Groclinem. Atut własnego boiska przemawia za beniaminkiem, a także to, iż jedyne zwycięstwo wyjazdowe w tym sezonie odnieśli właśnie w w Wodzisławiu pół roku temu.
Moim zdaniem, Odra tego spotkania nie przegra, gdyż w pewnym sensie będzie chciała &quot;pomóc&quot; Górnikowi. Bowiem, jeżeli Arka wygra dziś, wyprzedzi Górnik (jeżeli przegrają z Amicką). W przypadku wygranej Górnika z Amicą i remisu Arki, Górnik będzie miał 3 punkty przewagi. Ale to tylko przypuszczenia. Jak będzie, dowiemy się wieczorem.



Mój typ: X i under
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
dokładnie. Remis również moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Arka jest bodajże najczęściej remisującym zespołem w lidze a Odra już raczej o nic nie walczy. Ja bym tu nawet zaryzykował DW 0:0.

EDIT: no i remis padł ale nie 0:0 tylko 1:1 z tym że wynik bezbramkowy utrzymywał się do 92.min ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom