>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ARKA Gdynia (0:2) Lech Poznań 09.12.2005

Status
Zamknięty.
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
ARKA Gdynia– Lech Poznań
2,35 - 3,15 - 2,80 - 1,36 - 1,50
(bet-at-home)

Mecze u siebie…. (ARKA)
-2 zwycięstwa
-3 remisy
-2 porażki

Bramki strzelone/stracone u siebie 6/5
Pozycja w lidze - 12

Mecze wyjazdowe…. (Lech)
-2 zwycięstwa
-1 remis
-4 porażki

Bramki strzelone/stracone na wyjeździe 13/17
Pozycja w lidze - 8

Ostatnio można zaobserwować spadek formy Lechitów. Na wyjeździe chłopaki nie radzą sobie zbyt dobrze, tracą głupie, niepotrzebne bramki, przez które marnują cenne punkty. Ostatni raz zobaczymy Gajtkowskiego który został sprzedany do Korony. Mam nadzieje, że pokarze się z dobrej strony kibicom i w ostatnim meczu na Bułgarskiej godnie ic pożegna. Jeśli chodzi o Arkę to będą tutaj na pewno myśleć o zwycięstwie ponieważ istnieje realne zagrożenie, że w razie przegranej spadną do grupy spadkowej. Dopatrywał bym się w tym meczu remisu który obie drużyny powinien w mniejszym lub większym stopniu satysfakcjonować. Kurs na remis 3,15 na pewno pojawi się w moich kuponach.

Mój typ: x
Typy ekspertów: no bet/ under
Under/over: under
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Jak dla mnie to mecz na remis.Gajtkowski juz jest myslami w Kielcach a Lech mysli o fuzji albo z Widzewem lub Amica.Lech jak widac słabo gra na wyjazdach a Arka prawie zawsze remisuje.Tutaj bardzo ważna bedzie skutecznosc druzyn.Jesli ktoras z druzyn bedzie chciała wygrac to musi poprawisc sobie celownik i ustawic na 100%!
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że w tym meczu padnie remis. Sądzę, że będzie to niski remis bo obydwie drużyny w strzelaniu bramek ostatnio się nie specjalizują. Arka w ostatnich czterech meczach zdobyła tylko jedną bramkę i widać, że przeżywa w tej materii wyraźny kryzys. W Lechu pod tym względem wcale nie jest lepiej. Reiss stracił gdzieś swoją formę, Zakrzewski nie wrócił jeszcze do optymalnej formy po kontuzji, a Nawrocik nie pokazuje swojego talentu w ostatnim czasie. Jeśli chodzi o Gajtkowskiego to myślę, że na jego bramki nie ma już co liczyć, nawet sam Michniewicz powiedział, że nie liczy już na jego bramki. Tak więc ofensywa w obydwu zespołach zawodzi i nie sądzę, żebyśmy zobaczyli dzisiaj w Gdyni ciekawy mecz.

Arka Gdynia - Lech Poznań -&gt; X (3.15) :? 0:2 :?
Arka Gdynia - Lech Poznań -&gt; poniżej 2.5 goli (1.75) :mrgreen: 0:2 :mrgreen:
 
banji 13

banji

Forum VIP
Jak dla mnie Arka wygra ten mecz....Odkąd obioł ich nowy trener na własnym stadionie spisują sie świetnie, z 3 spotkań wygrali 2 ( z Wisłą 1-0 i Górnikiem Z. 3-0) i jedno zremisowali (1-1 z Amicą , gdzie bramke stracili w 90 minucie).W ostatnich 4 spotkaniach może żeczywiście strzelili tylko 1 bramkę ale rywale do najsłabszych nie nalezeli (Legia, Pogoń , no i walcząca do upadłego o każdy punkt Polonia).Lech z ostatnich 5 wyjazdowych spotkań 4 przegrał.Arka walczy o utrzymanie(1 ptk nad miejscem barażowym i 3 nad miejscem spatkowym) i te 3 punkty bardzo im się przydadzą aby mieć w miare spokojną zime.Kolejnym z ich atutów jest własna publiczność( według mnie jedna z lepszych w Polsce). Mój typ to ARKA GDYNIA.
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
ARKA ktora wszyscy mysleli ze wygra przegrywa 2-0 ostanio słabo grającym Lechem.Trzeba wziasc jednak pod uwage że Arka 50 min grała w 10 i dobrze sie trzymała tracac bramke dopiero w 85 minucie..podłamana Arka padła a Reiss ja dobił i mecz zakonczył sie 2-0 dla Lecha ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom