>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Argentyna - Apertura 2011

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zacznę od tego, że liga grać będzie w starym systemie jak poprzednio czyli dalej tabela spadkowa obowiązuje.
A władze argentyńskiej federacji mieli zamiar wprowadzić jeszcze bardziej kuriozalny regulamin -&gt; http://www.bocajuniors.pl/index.php/news/2771/Reorganizacja-rozgrywek-od-sezonu-20122013
Chyba chcieli pójść wzorem NBA ;) No, ale całe szczęście wczoraj dowiedzieliśmy się, że to nie weszło w życie.
- Zmiany zostały zawieszone. Musiałem to zatrzymać, bo okazało się, że sprawy nie szły w dobrym kierunku. Ci, którzy nie chcieli zmian nic nie mówili i ci, którzy chcieli, teraz też nic nie mówią - powiedział Julio Grondona w telewizji C5N.
25 lipca, na spotkaniu w siedzibie AFA, przedstawiciele klubów w zdecydowanej większości opowiedzieli się na zmianami w formacie rozgrywek. Jedynie Velez, Newell’s, Racing i All Boys były przeciw. Jednak kiedy wydawało się, że wszystko jest przesądzone, zwolennicy zmian ucichli, natomiast zewsząd było słychać głosy przeciwników reformy.
Julio Grondona zaznaczył jednak, że jeżeli kluby dojdą do porozumienia, zmiana może zostać wprowadzona w życie. - Nie będę zwoływać spotkania w listopadzie, ale wszystko jest w rękach klubów. Ja nie mam żadnego interesu w zmienianiu czegokolwiek.
- Nie podoba mi się bycie pośrodku, jak plasterek szynki - dodał Don Julio.
Prezydent AFA zaprzeczył też w Fox Sports Radio del Plata, jakoby powodem zmian był spadek River Plate. - To podstępne kłamstwo, zmiany nie były tym spowodowane, ani też kwestią praw telewizyjnych.
Liga pierwszy raz w historii bez River Plate! Tak więc nie będzie klasyku River - Boca. Na pewno ucierpi na tym medialność rozgrywek wg mnie. Bo jednak jakby River nie grało to obserwatorzy zawsze z dużą uwagą przyglądają się meczom obu wielkich klubów.
Ciekaw jestem jak Boca będzie sobie radzić w obecnych rozgrywkach. Na ławce trenerskiej Julio Cesar Falcioni, który ma minę wiecznie niezadowolonego człowieka. Na La Bombonera sprowadzili m.in Dario Cvitanicha z Ajaxu Amsterdam. Kariere zakonczył już Martin Palermo. Sam jestem ciekaw na co stać Boce w tych rozgrywkach.
Mistrz Clausura 2011 czyli Velez stracił dwa najwazniejsze ogniwa tj Moraleza i Alvareza. Ciężko będzie ich zastąpić. Ale Velez powinien walczyć o czołowe lokaty mimo wszystko. Ponadto Estudiantes, które miało kompletnie nieudaną Clausure. Najwazniejszy transfer to sprowadzenie najlepszego bramkarza Copa America Paragwajczyka Justo Villara. Ponadto wrócił Mauro Boselli do ataku z nie za bardzo udanych wojażów po Europie.
Ponadto jak to ma do siebie piłka argentyńska ktoś nieoczekiwanie może walczyć o mistrza bo poziom się wyrównuje i ... obniża. Zatem o niespodzianki w Argentynie nie jest wcale trudno.
TRANSFERY -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/mercado?league=ARG.1
Oto oferta na pierwsze mecze :
Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Grondona może sobie w dupę wsadzić te zapowiedzi o tym, że te zmiany to nie dla River. Każdy kto się choć trochę interesuję ligą argentyńską wie, że to specjalnie dla nich. Głównie ze strachu, że River nie wróci po roku i wtedy byłyby kolejne straty dla ligi. Chociaż sportowo Boca i River to już nie są tak wielkie potęgi, to jednak medialnie to dalej dwa największe kluby. Doszło do tego, że gdy Martin Palermo grał ostatni mecz z barwach Boci to było to dla argentyńskich mediów ważniejsze niż zdobyte mistrzostwo przez Velez, a to chyba wszystko mówi to sytuacji w tym kraju.
Co do obecnego sezonu, to o Boce nic nowego powiedzieć nie można. Znowu szumne zapowiedzi o walce o mistrzostwo, a jak to wyjdzie to zobaczymy. Żeby nie było jak ostatnio, że po kilku nie udanych kolejkach marzenia o mistrzostwie odpływały.
Co do faworytów to myślę, że Velez jako mistrz. No martwią mnie te straty w postaci Alvareza i Moraleza. Teraz będzie ciężej grać dwójce Martinez i Silva, więc siła ataku trochę spadnie. Ciekawe czy Cabral będzie grał w podstawowym składzie? Ostatnio czytałem, że pozyskali z urugwajskiego River Plate, Jonathana Ramireza. Podobno sam Oscar Tabarez rekomendował tego gracza, który ma ciekawy drybling i ma stanowić wzmocnienie linii ataku mistrza kraju. Poza tym fajne transfery zrobiło Estudiantes. Powrót Boselliego, przyjście Villara, Gonzaleza, Diego Galvana czy Christiana Cellaya to naprawdę solidne wzmocnienia. Tylko szkoda odejścia Enzo Pereza, który nie wątpliwie był motorem napędowym tego zespołu. Również stratą jest odejście do Napoli, Federico Fernandeza.
Jednak największym hitem transferowym jest przyjście z Barcelony stopera Gabriela Milito. Nie sądziłem, że taki gracz przyjdzie do ligi argentyńskiej kiedy kluby z tego kraju zbyt wielkich pieniędzy nie posiadają. Jednak tutaj na pewno głównym motywem był powrót do jego macierzystego klubu, gdyż Gabriel wychował się właśnie w barwach klubu z Avellanedy.

VS

Ja na pierwszy dzień już widzę typ. Wiadomo, że nie warto przesadzać z mocnymi stawkami, bo nie do końca wiadomo jak tam forma drużyn u progu sezonu. Banfield ładnie wzmocniony według mnie. Hernan Rodrigo Lopez, Walter Acevedo, Juan Eluchans, a bramkę wzmocnił Cristian Lucchetti. Tak więc ekipa Banfieldu wygląda naprawdę na całkiem ciekawą. Banfield w Clausurze zajął miejsce 8, które i teraz jest spokojnie w zasięgu biało-zielonych. Ja bym powiedział nawet, że są w stanie zająć wyższe miejsce. W ataku mamy jeszcze ciekawego gracza Jorge Achucarro z Paragwaju. Wraz z Lopezem czy Maxim Laso mogą stworzyć ciekawy atak. Ich rywal Atletico Rafaela to beniaminek tegorocznych rozgrywek. O nich praktycznie nic nie wiem. Jedyne co wiadomo to chyba to, że ich celem jest zapewnienie sobie utrzymania na ten sezon. Rok temu wygrali Nacional B ale teraz to nic nie znaczy i dla mnie są wraz z pozostałymi beniaminkami są jednymi z kandydatów do spadku. Jednak buki chyba coś ciekawego wiedzą o nich czego ja nie wiem, bo kursy na gospodarzy są naprawdę wysokie. Kurs koło 2 jak dla mnie to współczynnik naprawdę dobry więc moim zdaniem warto lekko przycisnąć takie rozwiązanie.
BANFIELD: Christian Lucchetti; Santiago Ladino, Mauro Dos Santos, Víctor López y Marcelo Bustamante; Marcelo Quinteros o Jonathan Gómez, Ezequiel Carboni, Walter Acevedo y Juan Eluchans; Jorge Achucarro(Rodrigo López) y Maximiliano Laso
ATLETICO RAFAELA: Guillermo Sara; Juan Fernández, Oscar Carniello, Fabricio Fontanini y Martín Zbrun; Walter Serrano, Iván Juárez, Matías Fissore y Nicolás Castro; Darío Gandín y Federico González
Mój typ:
Banfield @ 2,00 Sportingbet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Boca Juniors - Union Santa Fe
Typ: 1
Kurs: 1,55
Buk: Expekt
Analiza: W drugiej kolejce Primera Division Argentina - Apertura zespół Boca Juniors podejmie ligowego beniaminka Union Santa Fe.Oba zespoły na inaugurację rozgrywek zremisowały swoje mecze:
Olimpo 0-0 Boca Juniors
Union 1-1 Argentinos Juniors
Xeneizes są 29-krotnym mistrzem kraju jednak w ostatnim czasie zespół sięgnęły problemy finansowe i jeśli władze Boca w porę się nie otrząsną to drużyna może podzielić los ich odwiecznego rywala - River Plate,które pożegnało się z najwyższą klasą rozgrywkową,przegrywając w barażu o utrzymanie z Belgrano i w tym sezonie Los Millonarios będą musieli poświęcić na walkę o powrót do elity...W Boca Juniors nikt nie dopuszcza myśli,że mecz w nocy z poniedziałku na wtorek może zakończyć się innym wynikiem niż zwycięstwo podopiecznych trenera Falcioniego.Samemu szkoleniowcowi będzie bardzo zależało na zdobyciu 3 punktów,ponieważ pojawiły się głosy o jego zwolnieniu w przypadku niekorzystnego rezultatu.
Kurs na zwycięstwo nie jest specjalnie wysoki jednak skład jakim dysponują Xeneizes pozwala sądzić,że Union będzie musiał wracać do domu z pustym kontem.

Miejmy nadzieje,że Juan Roman Riquelme i jego koledzy z drużyny poprowadzą Boca Juniors do zwycięstwa.Początek meczu o 2:15.​
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Estudiantes L.P. - San Lorenzo
Typ: 1(-1)
Kurs: 2.77
Buk: Pinnacle Stawka: 5/10
{Argentyna, Primera Division, 0:10}
Gospodarze dzisiejszego meczu są stawiani w roli faworytów do wygrania mistrzostwa. Estudiantes oraz San Lorenzo w pierwszej kolejce nie zachwycili. Estudiantes zremisował na wyjeździe z Newells, a San Lorenzo ulegli na własnej murawie z Lanus (0:1). Ekipie dzisiejszych gospodarzy zabrakło szczęścia, aby wywieźć komplet punktów. Szczególnie brakowało go napastnikowi Estudiantes - Mauro Boselliemu, który miał kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki przeciwnikom.
W ekipie gospodarzy najprawdopodobniej wrócą do gry Veron, napastnik Gaston oraz bramkarz Villar.
Natomiast w ekipie gości zabraknie pomocnika Torresa oraz Romagnoli, stopera Toula, napastnika Martineza oraz prawego pomocnika Carmona.
Zespół gości jest kadrowo słabszy od gospodarzy, a wliczając do tego wspomniane osłabienia, ekipa faworytów powinna w swoim pierwszym ligowym oficjalnym spotkaniu zanotować komplet punktów.

GL
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Argentyna 1
Tigre - Godoy Cruz
Over 1.5 gola w 1 połowie
3.40
Bet365


Dzisiaj o 21:05 zostanie rozegrany kolejny mecz w ramach 3 serii spotkań w lidze Argentyńskiej. W tej kolejce póki co piłkarze nie rozpieszczają kibiców bramkami. Sporo wyników 1:0 i 0:0. Do tej pory na 7 spotkań w żadnym nie padł wynik over 1.5 w 1 połowie.

Tigre i Godoy sezon zaczęły tak samo. Najpierw przegrały swoje mecze a potem zaliczyli podział punktów. Na ich koncie po jednym punkcie i zajmują odpowiednio 16 i 17 miejsce w lidze. Dzisiaj obie ekipy moim zdaniem będą walczyć o 3 punkty aby odbić się od dna. W meczach pomiędzy Tigre, Godoy bywało różnie ale wyniki takie jak 2:2 i 6:2 napawają optymizmem i być może już w pierwszej połowie kibice zobaczą co najmniej 2 gole.

Póki co obydwie ekipy grają bez fajerwerków. Dzisiaj będzie to otwarty mecz bo warto zgarnąć 3 punkty i odbić się z dna tabeli. Stawiam 1:1 do przerwy, a zatem over 1.5 gola w pierwszych 45 minutach spotkania.
E: 1-0 HT
 
S 318

soren

Użytkownik
Godoy Cruz - Banfield
typ: 1
kurs: 2.04
buk: Pinnacle
O godzinie 22:00 mecz pomiędzy Godoy Cruz a Banfield zainauguruje 4 kolejkę argentyńskiej Apertura.Faworytem tego meczu są gospodarze.
Banfield zajmuje jak na razie ostatnie miejsce w tabeli.Według mnie są to faworyci do walki,ale o końcowe miejsca w tabeli.Przegrali dotychczas z Atl. Rafaela 2:0, Velez Sarsfield 3:0 i Racing Club 1:0.Oglądałem ich mecz z mistrzem Clausury czyli Velez Sarsfield.Wyglądali w tym spotkaniu bardzo źle.Nie potrafią oni grać ataku pozycyjnego co przy stracie bramki jest bardzo ważne.Ograniczali się w tym meczu tylko do kontrataków lecz i to im nie wychodziło nie zagrażając bramce rywala.
Godoy Cruz tylko pozycję przed ich dzisiejszym rywalem.W pierwszym meczu zremisowali 1:1 z Velez Sarsfield.Z tego co czytałem zagrali bardzo dobry mecz.Potem niestety przyszły porażki z Racing Club 3:0 oraz Tigre 2:1.Jednak ta ekipa powinna spokojnie zająć miejsce w środku tabeli.U gospodarzy niepewny występu jest Jorge Curbelo,a u gości Ezequiel Carboni.
Godoy dysponuje lepszym składem oraz jakością gry i to oni powinni sięgnąć po trzy punkty.
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Zauważ, że 01.09 Godoy grają mecz wyjazdowy z Lanus w Copa Sudamericana, co stawiają sobie wyżej, dwa zobacz na h2h. Śmiało zagrałem x2 i 2 dnb na różnych kuponach. Jeśli fakt gry &quot;za moment&quot; w CS dla Godoy nie jest argumentem, to h2h już powinno. ⚽
Edit: Szok, że oni nie zdobyli tu punktu, z perspektywy spotkania, jak ktoś oglądał...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Racing Club-Arsenal Sarandi
Na szybko, bo już późno, a do meczu też wiele nie zostało. Racing póki co zaczął elegancko i po trzech kolejkach mają 7 punktów. Czyżby wreszcie Academia spełniła swoje obietnice o wielkim sezonie? Oby, bo przyznam się, że lubię ich oglądać obok Velezu w Argentynie. Dzisiaj widzę w kadrze na Arsenal takie nazwiska jak Teo Gutierrez, Claudio Yacob, Pablo Luguercio, Gabriel Hauche czy wracający po długiej kontuzji Giovanni Moreno. W ogóle ten skład Racingu wygląda naprawdę mocny i ciekawy. W pierwszym i jak dotąd jedynym meczu u siebie wygrali z Godoy 3:0 to dobrym meczu, a warto przypomnieć jeszcze, że Teo nie strzelił karnego. Dzisiaj może nie liczę na powtórkę takiego wyniku, bo ciężko co mecz wygrywać w takim stosunku ale myślę, że kolejne zwycięstwo jak najbardziej możliwe, a nawet więcej powinno to się zdarzyć. Arsenal dziwnie póki co. U siebie dwie porażki, a na wyjeździe ograli wysoko 3:1 Atletico Rafale. Jednak pamiętajmy, że Atletico, a Racing to dwa różne światy i teraz będzie im o wiele trudniej. Ja tutaj liczę na pewne zwycięstwo Racingu więc też warto moim zdaniem pobrać kursy na poniższe zdarzenia.
Moje typy:
Racing @ 1,833 Sportingbet
Racing over 1,5 @ 2,10
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1.Argentyna
Mecz: Olimpo - Velez
Data i godzina rozpoczęcia meczu: 05.09.2011, 01:15
Typ: Velez
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
O godzinie 1:15 czasu polskiego ciekawie zapowiadające się spotkanie w lidze argentyńskiej. Olimpo de Bahia Blanca podejmie na własnym boisku Velez. Nie daję w tym meczu gospodarzom większych szans.
Olimpo w 20 zespołowej lidze zajmuje 18 miejsce. W czterech meczach podpieczni Omara De Felippe zdobyli zaledwie dwa punkty. Velez zaczął dużo lepiej, gdyż po 4 meczach ma 7 punktów i zwycięstwo pozwoli awansować na pozycję wicelidera.
W zespole gospodarzy praktycznie nie ma gwiazd. Jedyny zawodnik, którego dobrze orientujący się w realiach południowo-amerykańskiej piłki mogą kojarzyć to Nestor Bareiro, który gra na pozycji napastnika. Ten Paragwajczyk nie jest jednak zbytnio skuteczny w poprzednich dwóch sezonach zdobył 5 i 6 bramek.
W Velez natomiast roi się od znanych zawodników. 53-letni trener Ricardo Antonio Gareca zbudował całkiem ciekawą drużynę. W zespole gra znany z polskiej ekstraklasy Alejandro Cabral, ale akurat on nie jest w zespole gwiazdą, choć najczęściej wychodzi w podstawowym składzie. Dużo bardziej znany jest np. Juan Manuel Martinez, który zadebiutował już w dorosłej reprezentacji Argentyny. Na razie ma tylko jeden występ, ale ma dopiero 25 lat, więc jeszcze na pewno powiększy swój dorobek. Kolejnym znanym graczem jest prawy obrońca Gaston Diaz, również znajdujący się w orbicie zainteresowań selekcjonera.
Stawiam na wygraną gości.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ogladnąłem ,któryś z kolei mecz Boca Juniors , i powiem Wam że dawno nie widziałem tak świetnie grającej drużyny w Argentynie.Defensywa poza parom błędami bez zarzutu ,szybkość ofensywy i pomysły na + .Wszystko działa bez zarzutu i jak najbardziej zasługują na czubek tabeli .Forma i zaangażowanie drużyny wielkie widać ,że teraz to jest zespół w pełni.Trener ładnie ich prowadzi czyżby to spory powrót?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Argentinos Juniors vs. Boca Juniors
Bardzo ciekawe spotkanie w Argentynie gospodarze meczu grają słabo przed sezonem nikt nie spodziewał się takich wyników obrona dziurawa sporo traci w ofensywie się zablokowali .Boca gra świetnie 8 meczy bez porażki ,dziś w tym meczu czuję kilka bramek a kursy przesadzone mobilizacja w takich meczach bardzo duża Argentinos musi w końcu coś strzelić ,a Boca w takiej formie myślę że na pewno coś trafi postara się o to Viatri ,który gra bardzo dobrze .Przeważnie w meczach między tymi drużynami oglądaliśmy kilka bramek a kurs wydaję się małym value patrząc na obronę gospodarzy i na formę gości + to że Argentinos jest w poważnych tarapatach mobilizacja spora .
Typ:
Over 2.0 1.70 Bet365 * przy 2 bramkach zwrot ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Argentyna 1
Belgrano - Argentinios Jrs
Over 3.5 gola
5.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie drugiej w nocy czasu polskiego zostanie rozegrane interesujące spotkanie w lidze argentyńskiej. Zmierzy się ze sobą Belgrano (5 miejsce w ligowej tabeli) i Argentinios Jrs (19 pozycja w tabeli). Jest to mecz inaugurujący 10 kolejkę spotkań. Gospodarze to beniaminek. Na 9 spotkań zdobyli 16 punktów. W bramkach mają bilans 11:7. W dotychczasowych dziewięciu meczach mieli 2 razy over 3.5 gola. Goście sezon zaczęli fatalnie. Zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem 5 punktów. Bilans bramkowy 6:14. Na 9 meczy zaliczyli 3 razy +3.5 gola.
Zagra rewelacyjny beniaminek z ekipą z dołu tabeli. Jedni i drudzy będą walczyć o zwycięstwo bo w obu przypadkach 3 punkty mogą okazać się bardzo ważne w ostatecznym rozrachunku (walka o czołowe lokaty i walka o utrzymanie w przypadku gości). Liga póki co się rozkręca i nie ma zbyt wielu overów ale zdarzają się spotkania gdzie wpada 5 i więcej bramek. Moim zdaniem właśnie dzisiaj w Belgrano kibice zobaczą kilka goli. Stawiam 3:1 dla gospodarzy, a zatem over 3.5 gola.
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Newell&#39;s v Arsenal de Sarandi (Obydwie drużyny strzelą gola)
Typ: TAK @2.10
Bet365
Spotkanie drużyn z dolnej połowy tabeli. 17 w tabeli Newell&#39;s Old Boys podejmą znajdujący się na 11miejscu z 3pkt w dorobku więcej Arsenal de Sarandi. Gospodarze po 10 kolejkach mają na koncie zaledwie 1 zwycięstwo i aż 6 remisów. Dzisiaj bedą chcieli zrobić wszystko aby ten dorobek powiększyć przed własną publicznością. Obie drużyny raczej nie grzeszą dobrą grą w obronie o czym świadczy fakt, że Newell&#39;s tracą srednio 0.9 bramki na mecz a Arsenal, aż 1.3! W ataku natomiast odwrotnie gospodarze mało strzelają, bo zaledwie 0.6, przy 1.3 gości. Uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy kilka bramek, gospodarze za wszelką cenę bedą chcieli zdobyć komplet punktów i uciec choć na chwilę ze strefy spadkowej. Grają u siebie i myśle, że jest na to spora szansa lecz nie sądze, aby zdołali zachować czyste konto. W ostatnich 10 spotkań tych drużyn w 7 obie strzelały bramkę. Po takim kursie uważam, że warto zagrać :wink: Duża szansa na powodzenie! Mam nadzieje, że jeszcze ktoś skorzysta
P.S. Może troche słaba ta analiza i mało składna, ale pisana na szybko bo zaraz mecz i coś już oczy mi się kleją...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Argentyna 1
Estudientes - Atletico Rafaela
Over 3.5 gola
3.85
Tobet



Dzisiaj o godzinie 19:00 dojdzie do ciekawego pojedynku w pierwszej lidze argentyńskiej. Zmierzy się ze sobą Estudientes i Atletico Rafaela. Jest to mecz w ramach jedenastej kolejki spotkań. Gospodarze po dziesięciu meczach zajmują ostatnie miejsce w lidze (18 drużynowa liga). Zdobyli do tej pory zaledwie sześć punktów. W bramkach ich bilans to 11 bramek zdobytych i 18 straconych. Na 10 meczy mieli aż 4 razy over 3.5 gola. Goście to beniaminek w pierwszej lidze. Grają póki co rewelacyjnie bo zajmują drugie miejsce zaraz za bezkonkurencyjnym w tym sezonie Boca Juniors. Na koncie mają 19 punktów. W bramkach 16:12. W tym sezonie również mieli 4 razy over 3.5 gola. Moim zdaniem w tym meczu są duże szanse na to, że padnie więcej niż 3.5 gola. Stawiam 1:3 dla gości.
__________________
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Spotkanie: Boca Juniors - Belgrano

dwa typy co do tego meczu na szybko, bo spotkanie za 15min:

X2 @ 2,20 ✅ ✅ ✅
2 DNB @ 4,00 zwrot
Bet 365

Belgrano powoli się rozkręca, na 6 ostatnich meczy - 1 porażka. Boca na swoim boisku może i rzeczywiście wszystko wygrywa, ale są to wygrane minimalne, przeważnie 1-0, a należy zauważyć, że dzisiejsi goście nie zaznali jeszcze porażki w tym sezonie na wyjeździe. Stawka meczu jest duża, może nie dla gospodarzy, bo i tak bezpiecznie piastują fotel lidera, tym bardziej, że obecny vice lider w tabeli przegrał dzisiaj mecz, natomiast Belgrano ma o co grać, przy dobrym ustawieniu ma szansę dzisiaj awansować po wygraniu z 8 miejsca na 2. Ostatnio przegrali u siebie, więc myślę, że to powinno wpłynąć na nich mobilizacyjnie i łatwo na drugą porażkę z rzędu sobie nie pozwolą. Spotkania H2H też przedstawiają się ciekawie, na 4 spotkania, 2 wygrane Boca, 1 remis i 1 wygrana dzisiejszych gości. Za małą stawkę można spróbować, spotkanie powinno być wyrównane a kursy naprawdę kuszą.

e: 0-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Argentyna 1
San Martin S.J. - Banfield
Over 2.5 gola
2.70
Bet365

Dzisiaj o godzinie 2;15 zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze argentyńskiej. Zmierzy się ze sobą ekipa San Martin i Banfield. Jest to mecz w ramach trzynastej kolejki spotkań. gospodarze po dwunastu meczach są na pietnastej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Goście są o kilka pozycji niżej w tabeli od San martin i zgromadzili na swoim koncie dziesięć oczek. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola ponieważ po niemrawym początku ligi gdzie padało mnóstwo niskich wyników wraz ze zmianą aury (w Argentynie zbliża się lato) na boiskach co raz gorącej, a co za tym idzie wpada co raz więcej goli. W ostatnich dniach padły wyniki: 3-2, 2-2, 3-1. Moim zdaniem overy będą teraz co raz częstsze. Jeśli chodzi o dotychczasowe mecze obu drużyn to: gospodarze na 12 meczy zaliczyli 5 razy over 2.5 gola; goście na tyle samo spotkań mieli 2 razy over 2.5 gola. Historia meczy między tymi drużynami to są dwa spotkania: ostatnie 5-1 i te z dalszej przeszłości 1-0. Moim zdaniem dzisiaj padnie w tym meczu over 2.5 gola.
Wynik 2-1 ✅✅✅
 
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Argentyna Apertura
20.11.2011 21:00
San Lorenzo - Union Santa Fe
typ: 2
kurs: 4.08
buk: Pinnacle
Kibice San Lorenzo na pewno nie tak wyobrażali sobie ten sezon Apertura.Ich ulubieńcy znajdują się na bardzo odległym 15 miejscu z dorobkiem zaledwie 15 punktów w 14 meczach.Do tej pory zdołali wygrać tylko 4 spotkania,w 3 dzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami i aż 7 krotnie musieli uznać wyższość rywali.Ich bilans bramkowy także nie wygląda zbyt dobrze,bo jak na taki zespół 12 bramek strzelonych i 16 straconych to zdecydowanie nie jest powód do dumy.Nawet na własnym stadionie nie zdobywają zbyt wielu punktów,bo w 7 meczach ugrali 7 punktów,a ich bilans do 2 zwycięstwa,1 remis i 4 porażki.Ostatnio ich wyniki świadczą o znacznym kryzysie.W trzech poprzednich meczach dwa razy przegrywali z All Boys 1:0 i z Arsenal Sarandi 1:0,a także zremisowali 1:1 z Olimpo.Fatalną wiadomością dla gospodarzy jest sytuacja kadrowa przed tyk meczem.Zawieszeni są dwaj kluczowi zawodnicy Emanuel Gigliotti (14/3) oraz Enzo Kalinski (14/2).Z powodu kontuzji nie zagrają podstawowy bramkarz Pablo Migliore,pomocnik Gonzalo Bazan (13/0),obrońca Gaston Aguirre (0/0),napastnicy Juan Carlos Menseguez (5/0) i Diego Martinez,a niepewni występu są Carlos Nahuel Benítez i Aureliano Torres.
Union Santa Fe spisuje się lepiej od swoich najbliższych rywali.Z dorobkiem 21 punktów znajdują się na pozycji.Ich bilans spotkań to 5 zwycięstw,6 remisów i 3 porażki a w bramkach po równo czyli 13 strzelonych i straconych.Co ciekawe drużyna gości całkiem dobrze radzi sobie na obcym terenie,gdzie zanotowali już 3 zwycięstwa,1 remis i 2 porażki.W ostatnim czasie znajdują się w całkiem dobrej dyspozycji,2 razy zremisowali z All Boys 1:1 i Tigre 1:1,a także dwukrotnie wygrywali z Olimpo 1:0 i Newells Old Boys 2:1.W tym meczu nie zagra jedynie kontuzjowany Marcelo Sarmiento (13/0).
Myślę,że bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kurami na gości.Według mnie Union Santa Fe wykorzysta słabą formę San Lorenzo i znaczne braki kadrowe i wygra to spotkanie.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Estudiantes - Banfield
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 15 kolejki Argentyńskiej Premier Dywizji aperatura w którym to zmierzą się będący aktualnie na 19 pozycji w tabeli zespół Estudiantes z 20 Banfield. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 12 bramek a stracili 13. Goście natomiast w swoich 7 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć a 6x doznali porażki strzelając przy tym 2 bramki a stracili 9. Słaba postawa ekipy Estudiantes spowodowała, że trener Angel Russo podał się do dymisji po ostatniej wyjazdowej porażce 3:1 z ekipą Godoy Cruz a jego miejsce zastąpił Juan Manuel Azconzabal który miał na przygotowanie do dzisiejszego sporo czasu bo około 2 tygodni. Goście natomiast zupełni nie radzą sobie w tym sezonie na wyjazdach co najlepiej odzwierciedlają nam w/w statystyki. Pojedynki zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli zawsze były pasjonujące lecz w tym meczu myślę, że gospodarze będą chcieli pokazać się nowemu szkoleniowcowi z jak najlepszej strony dlatego też myślę, że to oni mają większe szanse na wygraną w tym pojedynku a ich przewaga szybko się zarysuje od początku spotkania stąd też postanowiłem zagrać na ich prowadzenie już po I połowie meczu jak i po pełnych 90 minutach.
✅ 000 (odwołane)
Spotkanie: Lanus - Arsenal
Typ: 1
Kurs: 1.97
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek dokańczający 15 kolejkę Argentyńskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 7 pozycję w tabeli zespół Lanus z 11 Arsenalem de Sarandi. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 7. Goście natomiast w swoich 7 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć a 5x zremisowali strzelając przy tym 8 bramek a stracili 5. Goście tego spotkania są po bardzo trudnym wyjazdowym spotkaniu rozegranym w piątek nad ranem czasu Polskiego w ramach Copa Sudamericana przeciwko Chilijskiemu Universidad de Chile które przegrali 3:0 i tym samym ich szanse na awans zmalały niemal do zera. Gospodarze natomiast w ostatnim czasie prezentują bardzo dobrą wysoką dyspozycję i jeśli podtrzymają ją w tym spotkaniu to według mnie powinni zdobyć tutaj 3 oczka. Reasumując myślę, że warto tutaj zaryzykować i postawić na wygraną gospodarzy gdyż według mnie aktualnie są oni w lepszej dyspozycji fizycznej jak i psychicznej.
0:1 ⛔
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Apertura
Spotkanie: Estudiantes LP - Banfield (ilość goli)
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Godzina rozpoczęcia meczu: 23:10
Analiza:
Dziś spotykają się dwie najsłabsze ekipy w lidze, dla bukmacherów ten pojedynek jawi się jako przeciętny mecz z mała ilością goli. Ja jednak upatruję tutaj over 2.5. Swoja analizę oparłem na ostatnich meczach oraz na bezpośrednich pojedynkach Estudiantes LP - Banfield.
Gospodarze dzisiejszego meczu od początku listopada na pięć rozegranych meczy zanotowali bilans 1-2-2. Jeśli chodzi o gole strzelone/stracone wygląda to tak; 5-5.
Jak widać, średnia wychodzi 1 gol strzelony i jeden stracony na mecz.
Banfield natomiast ma bilans 2-0-3 a w bramkach 7-5. Jest to jeszcze lepszy bilans niż u dzisiejszych gospodarzy tego meczu.
Uważam, że kibice obejrzą dzisiaj spotkanie obfite w gole, ja stawiam na 3-4 gole w meczu.
Historia meczy obu ekip od roku 2003 przedstawia to tak:
* 9 meczy
* 7 underów
* 2 overy
jednak w pojedynkach tych ekip widać ewidentnie, że na ostatnie cztery meczy padło 2 overy i 2 undery, liczę nieco na ten fakt, że teraz passa powinna wskazywać na over.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Argentyna 1
Estudiantes - All Boys
Over 2.5 gola
2.25
Bet365

Za nami 16 kolejek argentyńskiej ekstraklasy. Póki co piłkarze nie rozpieszczali kibiców południowoamerykańskiej piłki. Bramek było mało, a overy 2.5 gola to zaledwie 37% wyników. Jednak w ostatnich kolejkach coś ruszyło. Bramek wpada co raz więcej jak chociażby w ostatniej kolejce (padły wyniki 2:2, 1:2, 2:1, 3:0, 3:2). Moim zdaniem wraz ze zmianą pogody (w Argentynie zbliża się astronomiczne lato więc jest co raz cieplej, a południowcy wolą taką pogodę) będzie więcej bramek, a zatem overy 2.5 gola będą częstsze. Jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy to są jedną z najbardziej &quot;overowych&quot; ekip w lidze. Zaliczyli w 16 meczach 8 razy +2.5gola (50% meczy). Goście overów mieli do tej pory mniej (5 razy +2.5gola). Najbardziej zachęca mnie do zagrania na overek bezpośrednia historia spotkań między Estudiantes, a All Boys. Na 2 mecze było 2 razy +2.5 gola (3:0 i 2:1). Jak widać obie ekipy grają ze sobą ofensywnie. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie gospodarzy zobaczą minimum 3 gole. Mój typ to 2:2.
3:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom