>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016

Status
Zamknięty.
jozzy22 591,2K

jozzy22

Użytkownik
✅Próbuje znów zawojować Argentyne :)
Godoy Cruz - Patronato
over 2.5 - 2.43 - Betsson ✅✅✅
BTS TAK - 2.15 - Betsson----rezygnuje ✅✅✅

Stawiam czystą 1 za 1.95 - Betsson ✅✅✅
Na dzisiejszą noc lekko takie oto dwa typy.
Dotychczas w tym roku Godoy Cruz zawsze tracą jakieś bramki. Fakt,że u siebie raczej dobrze grają w defensywie jak i dosyć mocno naciskają w ofensywie dlatego głównym typem na ten mecz jest dla mnie over 2.5. Gospodarze sa wstanie sami ogarnąć tenże over ale licze również na choćby jedną bramke gości którzy w tym sezonie również dosyć cyklicznie strzelają bramki rywalom jak i również sporo tych bramek tracą.
Kursy kuszące tak więc trzeba próbować.
Robson jakieś sugestie w sprawie meczu?!
Wynik:

e: OK Robson zdaje się trochę na Ciebie i lekko koryguje swój zamysł na to spotkanie
e2: wszystkie 3 typy na ✅✅✅ ale zagrane tylko dwa(ale i tak jest git)
Dzięki Robson
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
7 kolejka Primera Division. Kursy od BetClic




100zł na Darmowy zakład w BetClic



Sezon w pełni, kilka zespołów rozczarowuje, kilka jest rewelacjami obecnych rozgrywek.

VS

Racing Club - Lanus

Dzisiejszego wieczora inaugurujemy już 7 serię gier. Zaczynamy od mocnego uderzenia bo na początek hit, Racing Club kontra Lanus. Racing wraca na właściwe tory, wygrana z Boca, wygrana z Unionem w ostatniej kolejce 6:3 znamienują, że La Academia wraca na właściwe tory.
Lanus z kolei z bilansem 5-1-0 przewodzi ligowej tabeli. Faworyta nie sposób wskazać, ale obejrzeć trzeba bo zapowiada się sporo emocji.

Prestiżu temu meczu dodaje fakt, że Racing nie musi oszczędzać się kosztem Copa Libertadores bowiem mecz z Deportivo Cali dopiero zaplanowany na 18 marca czyli mnóstwo czasu na przygotowanie się. No, ale zobaczymy jaki to skład Racing wystawi... Tak czy siak raczej nie należy się spodziwać Gustavo Bou w ataku bo ten przechodzi rehabilitację, ale z tria Diego Milito, Lisandro Lopez i Roger Martinez też będzie na kim oko zawiesić.


Ponadto szereg innych ciekawych starć m.in River z Colonem czy derby La Platy pomiędzy Estudiantes a Gimnasią. Ponadto ciekawe jak San Lorenzo podejdzie do meczu z Arsenalem skoro zaraz po kilku dniach niezwykle ważny mecz z Gremio w Libertadores?
@jozzy22 coś wypatrzyłeś? ;)

Zachęcam także nowych, dotąd nie udzielających się na forum użytkowników do pisania swoich opinii i analiz. Powiększmy &quot;rodzinę&quot; fanów piłki latynoskiej ;)
 
aban 17

aban

Użytkownik
Słyszałem, że ligi latynowskie należą do tych szczególnie BTS&#39;owych, zajrzałem na kilka stron pokazujących % bts i faktycznie Argentyna mierzy dość wysoko bo aż 56%. Powoli zmieniam strategię grania z czystych 1 i 2 na BTS lub podwójne szanse więc możliwe, że zadomowię się w tej części forum ???? Na jutro widzę są jakieś meczyki, ale poszperam w statystykach wieczorem, tymczasem chciałbym żeby któryś wyjadacz potwierdził, tudzież obalił moją tezę odnośnie btsowej ligi.
Pozdrawiam
 
jozzy22 591,2K

jozzy22

Użytkownik
Racing Club - LAnus

over 2.5 - 2.30 - Sportingbet ✅✅✅

BTS TAK - 2.00 - Sportingbet ✅✅✅

Dziś wchodzę w takie oto typy. Racing Club mega ofensywna ekipa ale również sporo bramek traci (11:13) tak więc goście jako liderzy tabeli powinno spokojnie coś ustrzelić.
Tak jak Robson pisze gospodarze póki co mają wolne od CL więc zadanie na dziś przeciwstawić się liderom.
Zapowiada się smakowity kąsek dziś w nocy.
Myśle,że oba typy spokojnie do gry choć ze stawkami nie przesadzam.

Wynik: 2:1
e: znów trzeba budzić księgową :;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
W nocy ciekawie może być w Rosario, gdzie Newells Old Boys grać będzie z Rafaelą. Oba zespoły podobne miejsce w tabeli, podobna forma, ale to gospodarze rozegrali już cztery mecze wyjazdowe w obecnych rozgrywkach, to oni grają o niebo lepiej u siebie i to oni byli drużyną, którą wielu stawiało za faworyta. Sytuacja się lekko zmieniła, gdyż z czwórki defensorów - Cecares, Insua, Formiliano i Dominguez, został tylko ten ostatni! Marcos Cecares kontuzjowany, Fabricio Formiliano oraz Emanuel Insua zawieszeni po ostatnim meczu z Lanusem. Zastąpić mają ich Nehuen Paz (58 min w tym sezonie), rozgrywający pierwsze spotkanie w tym roku Gabriel Baez oraz Franco Escobar (241 min ). Także sytuacja w defensywie nieciekawa i przy takich osłabieniach rodzi się nadzieja na bramki dla gości. Do składu wracają Lucas Mugni oraz Ignacio Scocco, więc pojawia się więcej opcji w ofensywie. Wcześniej rozjechali Rancing 5-0 i zremisowali z Unionem 1-1.
Rafaela jedno zwycięstwo z początku roku z Huracan, a od tego czas seria porażek, seria pięciu porażek! Nawet na taki zespół to jest sporo i w końcu kiedyś muszą zdobyć jakieś punkty. Okazją na pewno jest ten mecz, tylko czy będą umieli ją wykorzystać.. W obronie nie wyglądają za dobrze, a na to spotkanie wypadł Norberto Paparatto, ale za to wrócił Benitez więc wciąż sytuacja &#39;pod kontrolą&#39;, ale co ważniejsze to wrócił również Gabriel Graciani, który powinien troszku szarpnąć z przodu. Czas najwyższy by coś ustrzelił Gaston Colman, którego pamiętam jeszcze z występów w Urugwaju.
Według mnie w ofensywie troszku biednie wyglądają na tle innych zespołów, ale przy tak dużych osłabieniach rywala, sądzę że bramkę są w stanie wcisnąć, a NOB grając u siebie, grają bardziej ofensywnie co przekłada się na ich znaczną poprawę bilansu bramkowego, dlatego uważam, że można próbować obie strzelą, ale ze stawką bez szaleństw.
Newells Old Boys - Atletico Rafaela - Obie strzelą @ 1,80 Bet365 ✅ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adam92 266

adam92

Użytkownik
Racing Club-Lanos
Typ: Over 2,5 goli
Kurs: 2,50

Promocja , obie druzyny overove a tu taka niespodzianka grac , bukmacherska pomylka na nasza korzyść
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Myślę, że kto oglądał mecz Racing-Lanus to nie może czuć się zawiedziony, bo występ Diego Milito oraz gol dla gości tutaj były po prostu przedniej jakości. Dzisiaj kilka meczów i tak naprawdę jakieś pomysły już są na grę.
Banfield-Independiente over 2,5+BTS @ 2,75 Bet36.5✅1:3
Ciekawy mecz się zapowiada, bo miałem okazje już kilka razy oglądać biało-zielonych w akcji i potrafili zagrać świetne zawody z Quilmesem i zremisować, by być dużo gorszym przeciwko Rosario i... również zremisować. Przede wszystkim niezła ofensywa, bo Santiago Silva, to jest facet, którego trudno przepychać i zawsze może dać coś super od siebie. Gio Simeone trochę bardziej od biegania, ale jest jeszcze Walter Erviti, który swego czasu grał w Boca i umiejętności zostały. Ciekawie również na bokach wyglądają Brian Sarmiento(pomocnik) i Gonzalo Bettini(prawy obrońca). Po drugiej stronie kilka głośnych nazwisk - German Denis czy Cebolla Rodriguez. Do tego w defensywie może zabraknąć Hernana Pellerano, którego zastąpić ma Emanuel Aguilera.
Mam nadzieję także, że ubiegłotygodniowe zwycięstwo 4:1 nad Colonem to zwiastun lepsze i skuteczniejszej gry.
Dla mnie dzisiejszy mecz powinien skończyć się w okolicach 2:1 dla którejś z ekip, a kurs zachęcający do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Defensa y Justicia w formie więc trzeba na tym korzystać. Po remisie w pierwszej kolejce z Santa Fe oraz porażce z Lanusem w następnej kolejce zaczęli seryjnie wygrywać, ale wygrywać tak, jak nikt inny w lidze. Każde spotkanie pewnie wygrane, cztery spotkania i piętnaście bramek! Owszem tracili, ale malutko. Wyniki kręcili dobre, ale trzeba przyznać że z drużynami, które moim zdaniem nie posiadają takiego potencjału jak ich dzisiejszy rywal, ale wyniki na prawdę dobre. Zasługa w tym wszystkim świetnie grającego Fabiana Bordagaraya, który w sześciu spotkaniach zanotował siedem trafień i trzy asysty! Do tego Nicolas Stefanelli cztery bramki i dwie asysty, Hernan Fredes (który dzisiaj nie zagra) czy Tomas Martinez też sporo dokładają. A przecież jest jeszcze w rezerwie Ciro Rius, który w poprzednim sezonie był wyróżniającą się postacią w tym zespole. Dzisiaj zagrają bez właśnie Fredesa oraz podstawowego obrońcy Alexandra Barozy.
Huracan po meczu w Copa Libertadores. Przegrali w Peru z Sportingiem Cristal 3-2. Dobrą zmianę dał tam Ramon Abila, który strzelił oba gole dla przyjezdnych, ale mógł więcej, oj mógł. Ogólnie nie zagrali tam słabego meczu, obroną parę razy się pogubiła, ale w ofensywie nie wyglądali źle. Mieli słupek, strzelili bodajże na 1-1, ale bramka nieuznana no i te sytuacje zmarnowane z przodu. W lidze są cztery kolejki do tyłu względem Lanus, ale tracą do nich dokładnie dwanaście punktów, także pora by coś zacząć grać. Z tego co widzę to trener Dominguez wystawia chyba najmocniejszy obecnie skład bynajmniej z przodu, bo jest Abila, Espinoza, Montenegro, Fritzler, Romero.
Teren i forma przemawiają za gospodarzami, ale myślę że to spotkanie nie będzie dla nich takie proste i łatwe. Swoje szanse mieć na pewno będą goście i o ile skuteczność nie będzie szwankować to myślę, że powinni tutaj coś ustrzelić, a z drugiej strony mamy w świetnej formie zawodników ofensywnych, tak więc uważam, że bramki w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć, a kurs na ten zakład jest bardzo fajny.
Defensa y Justicia - Huracan - Over 2,5 @ 2,07 Bet365 ⛔ 0-2 + 25 strzałów Defensy ????
 
jozzy22 591,2K

jozzy22

Użytkownik
Cóż na dziś wymyśliłem coś takiego:
Patronato - Rosario
over 2.5 - 2.40 - Sportingbet ⛔⛔⛔
2 - 2.10 - Sportingbet ⛔⛔⛔
Zdecydowałem się przyjrzeć się temu spotkaniu. Może zaczne od gości: na pewno faworyt tego spotkania. Aktualny lider,co daje się zauważyć to w meczach Rosario pada sporo bramek,a że rywalem jest ekipa Patronato to liczę tutaj również na jakiś mały festiwal strzelecki. Jeśli chcą to wygrać to te minimum 2 bramki muszą strzelić.
Jeśli chodzi o gospodarzy to faktem jest iż obrona zbyt szczelna nie jest.Poza jednym meczem w ostatnim czasie traca kilka bramek w meczu wiec tym bardziej jest spora szansa na powodzenie typów.
Robson jeszcze zdradzi info co do nieobecności i będziemy wszystko wiedzieć
Wynik: 1:0
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
16.03.2016 01:05
Talleres Cordoba - Instituto
Talleres @ 1,9 1:1
Beniaminek po 6ciu kolejkach zasiada na fotelu lidera. Legitymując się bilansem 5Z-1R-0P.
Atutem tej drużyny jest jej kolektyw. Czyli nie ma jednego lidera, a kilku ważnych graczy. W ofensywie aż 4 graczy potrafi zdobywać bramki co przysparza wielu kłopotów przeciwnikom. Trener ma komfort wyboru bo drużyna na 2 dni przed spotkaniem nie ma żadnych absencji. Warto także dodać, że drużyna na własnym boisku poniosła porażke bardzo dawno temu bo w lipcu 2015!! Od tamtej pory rozegrali aż 13 meczy, a od 7miu spotkań śrubują rekord zwycięstw u siebie. Są w świetnej formie i na pewno będą mieć sporą motywacje aby odnieść kolejne zwycięstwo które pozwoli zwiększyć przewage nad drugim i trzecim zespołem w tabeli.
Instituto rok temu przegrali w playoffach walke o awans, a w tym - początek znacznie poniżej oczekiwań. Przyczyną tego jak się dowiedziałem jest widmo upadku klubu. Z klubu odeszli najlepsi gracze, a trener musi stawiać teraz na młodzież. Klub ma poważne długi i ostatnio było spotkanie z wierzycielami co pozwoliło troszkę uspokoić nastroje ale i tak, to nie stwarza komfortu pracy. Na ten mecz zawieszony będzie ważny pomocnik Garcia (6/0) a występ napastnika Vela(5/2) stoi pod znakiem zapytania.
Podsumowując to wszystko, stawiam na zwycięstwo gospodarzy po niełatwym meczu, może 1:0 albo 2:1. Mam nadzieje, że Instituto nie postawi autobusu i nie skończy się 0:0 dlatego też gram za średnią stawke.
 
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
2016.03.14 23:00
Sarmiento Junín - Godoy Cruz

Godoy Cruz @ 2.26
bet365 ⛔ - pierwszy typ jak kulą w płot Godoy bez celnego strzału... może następnym razem będzie lepiej

Witam,
Mój pierwszy post na forum (do tej pory byłem tylko widzem) i od czegoś trzeba zacząć. Na dziś wybrałem ciekawą propozycję - Godoy Cruz. Godoy świetnie rozpoczęło rozgrywki: 4-1-1. W pokonanym polu w tym sezonie zotawili już River i Banfield (oba na wyjazdach). Widać w tym sezonie mierzą wysoko i w jakich meczach by mieli zdobywać punkty jak właśnie nie w takich, których przeciwnikiem jest Sarmiento. Jedna ze słabszych drużyn ligi. Z serią 5 meczów bez zwycięstwa (w lidze 1-1-4).
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Stawia ktoś dzisiaj przeciwko Boca? ja chyba się pokwapię na 2x na gości... ale chciałbym znać też wasze zdanie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja bardziej na Boca bym się skłaniał. Union jest słaby, Boca musi wygrywać, a wyrwany punkt w La Paz w takich okolicznościach i już z nowym trenerem może byc punktem zwrotnym.
Ale po szczegóły to odsyłam tutaj co do składów bo nie chce mi się pisac co i jak :p http://bocajuniors.pl/boca-juniors-vs-union-santa-fe-wt-0100/
Wg mnie Boca wygra jakieś 3:1 bo jednak Cata Diaz trzymał defensywę w ryzach, a gdy go nie ma jakoś może być w tyłach delikatnie mówiąc kiepsko. Ale zobaczymy.
Powodzenia
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Osobiście odpuszczam ten mecz, ale może komuś przydadzą się przewidywane składy:
Boca: Agustín Orión; Leonardo Jara, Fernando Tobio, Juan Insaurralde y Frank Fabra; Pablo Pérez, Fernando Gago y Nicolás Lodeiro; Sebastián Palacios, Carlos Tevez y Federico Carrizo
Unión (Santa Fe): Nereo Fernández; Santiago Zurbriggen, Rolando García Guerreño, Jonatan Fleita y Bruno Pittón; Diego Villar, Nelson Acevedo, Mauricio Martínez e Ignacio Malcorra; Lucas Gamba y Claudio Riaño
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kurde, to już mam mieszane uczucia co by tu postawić.. ale chyba najrozsądniejsze wyjście będzie żeby też odpuścić. Bo na siłę się nie gra. Ale.. Boca często ma swoje zastoje i często rywale to wykorzystują, a samo h2h z dzisiejszym rywalem widać, że jest im dobrze znane boisko w Boca i też sporo strzelają.
Pierwsza myśl to over bramkowy... ale sezon jeszcze na dobre się nie rozkręcił, to jednak sobie odpuszczam, ale powodzenia dla tych co grają cokolwiek w tym meczu! : )
 
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
zbliża się weekend.. więc i kolejna kolejka Premiera Division. Poprzyglądałem się trochę nadchodzącej kolejce i w oko wpadły mi dwa spotkania:
Godoy Cruz - Club Olimpo - 1 - @1,8 bet365 ✅ (1:0)
Drugi zespół pierwszej strefy podejmuje u siebie 12 zespół tej samej strefy. Mecze bezpośrednie niby wskazują z Olimpo, ale ostatnie wyniki pokazują w jakiej formie są oba zespoły:
Godoy (dom) - 4 - 1- 0
Olimpo (wyjazd) - 0 - 1 - 4
dodatkowo na wyjeździe Olimpo w 5 ostatnich meczach strzeliło tylko 2 bramki (przy 11 straconych). Natomiast Godoy strzeliło 12 bramek, tracąc 4. To pokazuje siłę ofensywną gospodarzy (zwłaszcza nowy nabytkek: Garcia)
Drugie spotkanie, które mnie zainteresowało to:
Colon Santa Fe - Union de Santa Fe - 1 - @2,25 bet365 ⛔ (0:3) heh... Union zagrało mecz sezonu
Tutaj ku Colon przekonują mnie ostatnie mecze. Po ciężkich meczach (zresztą przegranych) z Godoy, Rosario i Indepediente przyszło odbicie formy w okazale wygranym u siebie meczem z River Plate. Mam nadzieje, że w tej kolejce Colon pójdzie za ciosem i kolejny zespół zostawi w pokonanym polu. Co do Union.. no cóż - na wyjazdach sobie nie radzą 0-3-2 (bramki 4-9). Dodatkowo najlepszy strzelec - Claudio Riano w ostatnich 5 meczach strzelił tylko 2 bramki.. to trochę mało jak wcześniejsze mecze (tak do połowy lutego) - w których praktycznie co spotkanie coś trafiał.
pozdrawiam.
m.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Estudiantes - Defensa y Justicia
Tak w poprzedniej kolejce pisałem o gościach dzisiejszego spotkania:
Defensa y Justicia w formie więc trzeba na tym korzystać. Po remisie w pierwszej kolejce z Santa Fe oraz porażce z Lanusem w następnej kolejce zaczęli seryjnie wygrywać, ale wygrywać tak, jak nikt inny w lidze. Każde spotkanie pewnie wygrane, cztery spotkania i piętnaście bramek! Owszem tracili, ale malutko. Wyniki kręcili dobre, ale trzeba przyznać że z drużynami, które moim zdaniem nie posiadają takiego potencjału jak ich dzisiejszy rywal, ale wyniki na prawdę dobre. Zasługa w tym wszystkim świetnie grającego Fabiana Bordagaraya, który w sześciu spotkaniach zanotował siedem trafień i trzy asysty! Do tego Nicolas Stefanelli cztery bramki i dwie asysty, Hernan Fredes (który dzisiaj nie zagra) czy Tomas Martinez też sporo dokładają. A przecież jest jeszcze w rezerwie Ciro Rius, który w poprzednim sezonie był wyróżniającą się postacią w tym zespole. Dzisiaj zagrają bez właśnie Fredesa oraz podstawowego obrońcy Alexandra Barozy.
Przegrali tamto spotkanie, chociaż trzeba przyznać że szans na zwycięstwo mieli wiele i oby tylko ten wynik nie zadziałał na nich zbyt negatywnie. Huracan wykorzystał to co miał i szczęśliwie bronił wyniku. W porównania do tamtego spotkania w składzie zaszło parę zmian, a mianowicie wraca do pomocy Hernan Fredes, czyli siła uderzenia powinna być jeszcze mocniejsza. W ataku bez zmian czyli z przodu dwójka Stefanelli oraz Bordagaray. U siebie stracili dwie bramki, a teraz w bramce ma stanąć drugi bramkarz Santillo, który w tym roku rozegrał tylko 31 minut, a w poprzednim sezonie ani minuty, także średnio wygląda dla mnie ta opcja. Oczywiście, bramkarz doświadczony, ale jeśli nie jest w rytmie meczowym to może być różnie.
Estudiantes zwycięzca Copa Libertadores w roku 2009, drużyna własnego boiska, chociaż w poprzednim sezonie z tego co kojarzę to na wyjazdach też fajnie wyglądali. Skład młody, uzupełniający się starszymi graczami typu Mariano Andujar, Gastona Fernandeza czy Leandro Desabato, którzy świętowali ten wielki sukces w Copa parę lat temu. Z młodych dobrze spisuje się dziewiętnastoletni Quintana, który ma już trzy bramki po czterech meczach, w pomocy jego rówieśnik Ascacibar też gra w na wysokim poziomie, jest Cavallaro. Z bardziej doświadczonych Gaston ma już dwie bramki i trzy asysty i widać, że wciąż dużo od niego zależy, Solari pomaga w rozgrywaniu, a w ofensywie jest jeszcze Viatri, były gracz Boca i to przez wiele sezonów. W lidze tyle samo punktów co właśnie Defensa, ale ostatnio wygrali w derbach z Gimnasią 3-0, więc morale i nastawienie na pewno pozytywne.
Próbuję tutaj zagrać zakład obie strzelą, po fajnym kursie, bo oba zespoły potrafią zagrać ofensywnie. Estudiantes mocno u siebie, plusem na pewno teren i na ich korzyść powinna działać obsada bramki gości, a przeciwnicy posiadają bardzo duży potencjał w formacji ofensywnej, która przy odpowiedniej skuteczności jest wstanie napsuć krwi rywalom. Skromnie ze stawką.
Estudiantes - Defensa y Justicia - Obie strzelą @ 2,00 Bet365 ✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj bardzo fajny typ zarzucił BSNT na mecz Estudiantes-DyJ, a ja miałem okazje obejrzeć pierwszą połowę, która naprawdę warta uwagi i jeśli macie czas, to zachęcam do wejścia na Youtube, bo było co oglądać, a przy okazji można było szybko zaksięgować zakład. Dzisiaj niestety(dla mnie) mecze dość wcześnie, ale można znaleźć coś dla siebie, jeśli idzie o typy.
Belgrano-Velez: Over+BTS @ 3,00 Bet36.5✅2:3
Moim zdaniem przesadzony kurs na takie zdarzenie, bo statystyki obu ekip pokazują, że strzelać i tracić potrafią jedni i drudzy. W meczach Belgrano padło 17 goli(7 meczów) - śr. 2,43 gola/mecz, w meczach Velezu 16 goli(6 gier) - śr. 2,66 gola/mecz.
Ekipy z Cordoby nie miałem okazji jeszcze oglądać, ale jak widzę potrafili u siebie ograć River Plate 3:2, a póki co najlepszym zawodnikiem jest Ivan Etevenaux - 3 gole i asysta, ale co ciekawe w ataku są ciekawe nazwiska dostępne dla trenera - Mauro Obolo czy Claudio Bieler mają swoje lata, ale trochę w czasie swojej kariery postrzelali i w końcu jednak powinni wesprzeć ekipę swoimi umiejętnościami.
Velez widziałem i naprawdę przyjemnie się ogląda kilku zawodników. Przede wszystkim Hernan Toledo na lewym skrzydle potrafi zrobić wiatrak ze swoich rywali i niezłe liczby - gol i trzy asysty. Na drugim skrzydle dzisiaj ma wystąpić inny młodzian Fabricio Alvarenga, który może mniej utalentowany, ale też widać potencjał. W ataku znany dobrze kibicom Mariano Pavone i jak na razie 3 sztuki strzelił, co jest naprawdę przyzwoitym wynikiem.
W mojej ocenie dzisiaj nudy być nie powinno w Cordobie i liczę na jakieś 2:1/1:2/2:2, a kursy zachęcają do gry, więc można spróbować.
Belgrano: Juan Carlos Olave; Renzo Saravia, Cristian Lema, Pier Barrios y José Rojas; Iván Etevenaux, Mario Bolatti, Guillermo Farré y Jorge Velázquez; Fernando Márquez y Mauro Obolo
Vélez: Alan Aguerre; Fabián Cubero, Cristian Nasuti, Lautaro Gianetti y Damián Pérez; Fabricio Alvarenga, Leandro Somoza, Jorge Correa y Hernán Toledo; Mariano Pavone y Blas Cáceres

Colon over 1,5 @ 2,20 Bet36.5⛔0:3
Oj bardzo fajny zakład na dzisiejszy mecz Colonu. Trzeba przyznać, że ta ekipa może być idealna do oglądania, bo sporo się dzieje w ich meczach. U siebie jak na razie cztery mecze i trzy zwycięstwa, a jedyna wpadka, o ile tak można nazwać, to była porażka z Rosario. Poza tym strzelali sporo - 2:1 z Arsenalem, 3:0 z Belgrano i 4:1 z River Plate. Właśnie przed tygodniem pięknie pogonili Milionerów, nawet patrząc przez pryzmat faktu, że nie wszyscy najlepsi zawodnicy ekipy Gallardo grali w tamtym spotkaniu. Po stronie Colonu przede wszystkim warto zwrócić uwagę na Alana Ruiza, który strzelił już 7 goli - wszystkie w domu. Do tego Mauricio Sperdutti(3 gole i 2 asysty), Victor Figueroa(1+3) oraz Pablo Ledesma(2+1). Widać więc kto decyduje o ofensywie ekipy Dario Franco i liczę, że dzisiaj swoje zrobią przeciwko Unionowi, a ten zespół potrafi tracić gole, co udowodnił nie dawno, gdy przegrał 3:6 z Racingiem! Z resztą ich wyjazdowa statystyka, to cztery mecze i poza jednym przypadkiem - 1:1 z Newell&#39;s - w pozostałych meczach tracili zawsze, co najmniej 2 gole i liczę, że dzisiaj będzie to samo.
Jescze kwoli ścisłości dodam, że po stronie gości zabraknie Claudio Riano - najlepszego strzelca zespołu i autora 5 z 11 goli dla swojego zespołu.
Colón: Jorge Broun; Clemente Rodríguez, Germán Conti, Osvaldo Barsottini o Ismael Benegas y Raúl Iberbia; Pablo Ledesma, Gerónimo Poblete, Víctor Figueroa; Mauricio Sperdutti, Alan Ruiz y Nicolás Silva
Unión: Nereo Fernández; Emanuel Brítez, Rolando García Guerreńo, Santiago Zurbriggen y Bruno Pittón; Mauricio Martínez, Nelson Acevedo, Martín Rolle e Ignacio Malcorra; Lucas Gamba y Franco Soldano
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dobrze kapszti że wspomniałeś, że w Unionie zabraknie Claudio Riano, bo ten Pan bardzo dużo daje w ofensywie i bez niego w składzie może być ciężko gościom by poważnie zagrozić bramce Jorge Broun, dlatego też zwycięstwo gospodarzy też wygląda bardzo apetycznie.
Independiente - Patronato
Gospodarze po paru nieciekawych wynikach przebudzili się i dwa ostatnie spotkania wygrali dość pewnie. 4-1 z Colonem, oraz 3-1 z Banfield. Z Colonem zagrali mądrze w defensywie, ale dając grać piłką gościom. Dobrze wyglądali w stałych fragmentach gry, po których zresztą padły dwie bramki. Przy odrobinie lepszym zachowaniu mogli zachować czyste konto. Z Banfield świetną bramkę zdobył Nicolas Tagliafico i po raz kolejny pokazali, że stałe fragmenty gry są ich domeną. Kolejne dobre spotkania zaliczył Emiliano Rigoni, który na chwilę obecną ma dwie bramki oraz cztery asysty, ale też godnie zastępuje zarówno Mancuello jak i Pisano, którzy natomiast kontynuują swoje kariery na boiskach brazylijskich. Przebudził się Diego Vera i Martin Benitez, którzy w poprzednim sezonie nastrzelali trochu bramek dla zespołu. Jest też doświadczony Denis oraz Mendez, ale on jeszcze nie &#39;zatrybił&#39;.
Patronato jak na beniaminka radzi sobie nawet dobrze. Ofensywnie ustawiony zespół, co również widać po wynikach. Strzelają sporo, ale też dużo tracą, co tez może jest spowodowane tym, że jednak w drużynie zaszło wiele rotacji po awansie do pierwszej ligi. Owszem, odeszło paru zawodników, ale na moje lepsi zostali pozyskani. Przykładowo Fernando Telechea, 22 bramki w ubiegłym sezonie na poziomie drugiej ligi, ale nie wiem jak kondycyjnie będzie wyglądał, bo to jednak prawie 35 latek. Doszedł Matias Donoso, który swego czasu dobrze radził sobie w barwach chilijskiego Cobresal czy Evertonu. Do obrony przyszedł Angel Gerre, który miał nawet dobry sezon w Argentinos Juniors. Skład uzupełniają na pewno Garrido, Matias oraz Marcos Quiroga. Ostatnio wygrali z Rosario co na pewno dodało im jeszcze więcej energii na kolejne spotkania. Wcześniej dobre mecze wyjazdowe, łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych i wykorzystywali dobrą skuteczność, więc po trzech meczach mają pięć bramek na koncie, co jest na prawdę dobrym wynikiem na tle innych zespołów w stawce.
Gram w tym spotkaniu over bramkowy, bo myślę, że Patronato będzie w stanie postawić się drużynie stawianej w roli faworyta. Pokazali już, że nie są łatwym przeciwnikiem, bramki na wyjazdach strzelają, ale też i dużo tracą, co co niewątpliwie powinna wykorzystać ofensywa gospodarzy, która wynikami sugeruje, że wracają na właściwe tory. Kurs dobry, także można śmiało próbować.
Independiente - Patronato - Powyżej 2,5 bramki @ 2,07 Bet365 ✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom