>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
-

Newells - Estudiantes (0:0)
1 - @2 - unibet ⛔
x/1 - @4,2 - unibet ⛔
Mecz zespołów ze ścisłej czołówki ligowej. Ja tutaj widzę faworyta w postaci gospodarzy.
1. graja u siebie
2. Maxi Rodriguez poczuł drugą młodość - dwa ostatnie mecze to dwie jego bramki
3. Scocco nie strzelił bramek w 3 ostatnich meczach - może przyjdzie przełamanie
4. ostatnie 5 meczy NOB u siebie - 4-0-1, 11:3
5. ich obrona naprawde dobrze ze sobą współpracuje i tworzy istny monolit
Estudiantes:
1. grają na wyjeździe
2. fatalnie zawiedli w CL (porażka 2:0 z Barceloną)
3. ostatnie 5 wyjazdów 1-1-3, 12:12
4. we wtorek grają kluczowy mecz w CL o być albo nie być
z braków kadrowych, to u gospodarzy zabraknie:
Formiliano - obrońca, 9 meczy - w tym roku jeszcze nie grał
Paz - lewy obrońca, 14 meczy, 1 asysta
W zespole gości pod znakiem zapytania stoi występ:
Cavallaro - pomocnik, 11 meczy - w tym roku jeszcze nie grał
Viatri - napastnik, 14 meczy, 7 goli, 2 asysty
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newell´s Old Boys - Estudiantes De La Plata
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zgadzam się z majekx-em. Dla mnie też faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Od siebie dodam tabelę:

Co do braków kadrowych to z tego co ja wyczytałem to u gospodarzy nie zagra obrońca Paz (14 występów w tym sezonie) i napastnik Tevez (4 występy w tym sezonie a w zespole Estudiantes obrońcy Diarte (7 występów w tym sezonie) i Vargas (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Viatri (14 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Cavallaro (11 występów w tym sezonie). Estudiantes grali 3 dni temu mecz w rozgrywkach Copa Libertadores z ekwadorską Barceloną, który przegrali u siebie 0-2. Lepiej zregenerowani zatem na to spotkanie powinni być gospodarze, bo oni ostatni mecz grali tydzień temu w lidze argentyńskiej. Newell´s na to spotkanie wydaje mi się być mocniejszy, zatem zgadzam się z kolegą wyżej i tez typuję ich wygraną.
⛔ 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Na szybko bo z telefonu:
Gimnasia - Alsosivi (1:0)
1 - @1,75 ✅
1+un2,5 - @3,15 ✅
Gimnasia to murowany faworyt. W tej kolejce faworyci zawodzą, ale może na zakończenie kolejki moneta się odwróci. Gimnasia to najlepsza obrona w lidze. Może za dużo nie strzelają, ale dziś grają z prawie najgorszą obrona w lidze. Powinni wygrać spotkanie na własnym stadionie i zbliżyć się do top 5. Ostatni mecz gospodarzy to wpadka 1:1 z Temperley. Dlatego dziś mam nadzieję że nie będzie powtórki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 25 w Primera Division. Rozkład meczy wygląda następująco:

I już na początek widać, że jest on o wiele przyjemniejszy niż poprzednia kolejka. Z przyjemnością można dodać kilka typów. Zapraszam serdecznie.​
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
zastanawiam się nad postawieniem na San Lorenzo.. ale jakoś mnie nie przekonuje ich ostatnia forma i fakt, że za chwilę grają w CL - i ten mecz muszą wygrać.. sam nie wiem... ktoś coś doradzi?
Natomiast mam w miarę zdanie wyrobione na temat meczu:

-

Aldosivi - NOB (0:3)
2 - @2,4 - forbet ✅
2+no bts - @3,35 - forbet ✅
I znowu zespół Aldosivi trafia na żelazną obronę. Tylko tym razem NOB dysponuje lepszym atakiem niż Gimnasia. Niestety nie wróży to niczego dobrego dla gospodarzy. Gościom się upiekło w poprzedniej kolejce bo mimo podziału pkt z Estudiantes, Boca także straciła punkty i nie odskoczyła w tabeli. A ten mecz NOB powinni wygrać bo całe spotkanie przeważali. Dziś NOB nie może liczyć na kolejne potknięcie lidera i powinno zgarnąć komplet punktów.
Z braków kadrowych to w zespole gospodarzy nie zobaczymy:
Algere - środkowy obrońca - 776 min w lidze - 2 gole - czerwona kartka w ostatnim spotkaniu
Llama - ofensywny pomocnik - 665 min - 1 asysta - kontuzja od 08 kwietnia.
w zespole gości brak nowy osłabień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mch91 261

mch91

Użytkownik
Banfield - Quilmes
Typ: Banfield -1 ✅Udało się, ale na mega szczęsciu;)
kurs: 2,9


Również myślałem nad San Lorenzo, ale znalazłem w moim mniemaniu coś pewniejszego. O Banfield już raz pisałem i u siebie grają na prawdę bardzo bardzo dobrze w 9 meczach 6 zwycięstw, 2 remisy i tylko jedna porażka, ale nie z byle kim bo z Boca a od tamtej pory dwa pewne zwycięstwa. Ich przeciwnikiem będzie Quilmes czyli drużyna będąca w fatalnej formie ponieważ w ostatnich 6 meczach, 6 razy przegrali a jeśli chodzi o wyjazdy to jest to najgorsza drużyna w lidze bo w 9 meczach tylko 3 razy zremisowali i 6 razy przegrali a ich bilans bramek na wyjeździe jest tragiczny 4-20.

Jak wiadomo Wy znacie się trochę lepiej na tej lidze więc liczę na komentarz. Niby Quilmes rozegrało ostatnio dobry mecz u siebie z Colon, ale Colon to chyba typowi minimaliści bo jak patrzyłem to oni większość spotkań tak wygrywają. Więc co sądzicie o tym becie na Banfield?

kapszti // Fajnie, że piszesz w dziale, ale na przyszłość prośba o zapoznanie się z nazwą drużyny. Stawiasz na Banfield, a nie &quot;Benfield&quot;. Poprawiłem i pozdro.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
ja mam czysty win Banfield... na handi fakt - jest świetny kurs... może też go gdzieś dodam. Dla nie typ wygląda ok. Nie widziałem w akcji Banfield więc wypowiadam się tylko po statystykach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
kapszti // Fajnie, że piszesz w dziale, ale na przyszłość prośba o zapoznanie się z nazwą drużyny. Stawiasz na Banfield, a nie &quot;Benfield&quot;. Poprawiłem i pozdro.
oj tam, oj tam - literówka...;)
-

Racing - Atletico Tucuman (4:3)
1 - @1,55 - unibet ✅
Na początek typ do tasiemki. 6 w tabeli Racing (11-3-6) podejmuje 14 Atletico (7-6-7). Racing na własnym stadionie to druga ekipa w lidze - seria 6 wygranych na własnym stadionie (liga 7-2-1, bramki 19:7) robi wrażenie. Przeciwnikiem Racingu będzie zespół, który ma serię 5 meczy wyjazdowych bez zwycięstwa. Do tego ma złą sytuację w CL i jeżeli chce mieć nadzieję na awans do dalszej rundy musi wygrać mecz z Wilstermannem 26.04. Dlatego sądzę, że w tym meczu nie pokażą pełnych możliwości.
Braki kadrowe w zespole gospodarzy:
Vittor - środkowy obrońca - 1209 min w lidze - 1 gol
W zespole gości nie zagrają:
Canuto - środkowy obrońca - 1175 min w lidze
Menendez - napastnik - 780 min w lidze - 5goli

-

Rosario - Gimnasia (2:1)
un2,5 - @1,55 - unibet ⛔
Gimnasia to najlepsza obrona w lidze - w 20 meczach, zespół z La Platy stracił tylko 12 goli (w 9 wyjazdach tylko 4 gole). To pokazuje jak dobrze jest zorganizowana i zgrana linia obrony. Zespół gości bez osłabień.
Rosario zajmuje w lidze 13 pozycję - 7-7-6, bramki 23-19 (mecze na własnym stadionie: 4-3-3, bramki 12-7). Ostatnie 3 mecze to co prawda overy, ale przeciwnicy nie byli byt wymagający - Sarmiento (24 gole stracone), Tucuman (21 goli straconych) i Temperley (25 goli straconych). Wcześniej seria 5 meczy z under 2,5 gola. Dodatkowo gospodarze osłabieni brakami:
Salazar - prawy obrońca - 810 min w lidze
Fernandez - pomocnik - 916 min - 1 gol - 2 asysty
Gutierez - napastnik - 921 min - 2 gole - 4 asysty
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
oj tam, oj tam - literówka...;)

-

Racing - Atletico Tucuman

1 - @1,55 - unibet

Na początek typ do tasiemki. 6 w tabeli Racing (11-3-6) podejmuje 14 Atletico (7-6-7). Racing na własnym stadionie to druga ekipa w lidze - seria 6 wygranych na własnym stadionie (liga 7-2-1, bramki 19:7) robi wrażenie. Przeciwnikiem Racingu będzie zespół, który ma serię 5 meczy wyjazdowych bez zwycięstwa. Do tego ma złą sytuację w CL i jeżeli chce mieć nadzieję na awans do dalszej rundy musi wygrać mecz z Wilstermannem 26.04. Dlatego sądzę, że w tym meczu nie pokażą pełnych możliwości.
Braki kadrowe w zespole gospodarzy:
Vittor - środkowy obrońca - 1209 min w lidze - 1 gol

W zespole gości nie zagrają:
Canuto - środkowy obrońca - 1175 min w lidze
Menendez - napastnik - 780 min w lidze - 5goli
Zgadzam się z tym typem też sam go gram od siebie tylko dodam, że w zespole gości nie zagra też najlepszy strzelec w zespole napastnik Zampedri (18 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie). Racing Club powinien zdobyć tutaj 3 punkty, jest w dobrej formie a Atl. Tucuman czeka we wtorek spotkanie w Copa Libertadores, gdzie ich sytuacja jest nieciekawa i jeżeli myślą o awansie to muszą to spotkanie wygrać tak jak piszesz. Typ na gospodarzy tutaj jest dobry powinni wygrać bez większych problemów. Ponadto podaję link, gdzie można się dowiedzieć o składzie gości na to spotkanie itd. ;)

http://elsigloweb.com/2017/04/21/atletico-tucuman-ya-definio-a-los-concentrados-para-enfrentar-a-racing/
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie sposób się nie zgodzić z tym co piszą @majekx i @wielki_gracz ;) W ogóle to świetna robota i fajnie, że napędzacie dział w najlepsze. Często sporo typów i w ogóle.


VS

Racing - Atl.Tucuman
Typ; Racing @ 1,60 Expekt
✅✅4:3​

Jak wspomniał @wielki_gracz przed Tucuman już w najbliższy wtorek rywalizacja w Copa Libertadores. W dodatku maja mecz na własnym terenie z zespołem z Boliwii, a jak wiadomo Boliwijczycy jak wyjeżdzają poza własne &quot;góry&quot; to są zespołami do bicia. Wiec Tucuman jak jeszcze o czymkolwiek marzy, a zapewne ambicje mają. Przypomnę, że w tym sezonie 3 miejsce daje po fazie grupowej awans do Copa Sudamericana. Dla takiego zespołu jak Atl.Tucuman gra w pucharach to wielka sprawa, nie szybko im się to może zdarzyć ponownie.

Racing znajduje się w kapitalnej dyspozycji. W środku tygodnia odrobiali zaległości i wygrali w wielkim stylu 4:1 z Tigre. Relacje z tego meczu można poczytać tutaj -&gt; http://albicelestes.pl/2017/04/20/avellaneda-niezawodna-w-zaleglosciach/

Racing dziś wedle prognoz argentyńskiego OLE ma zargać tym samym składem co przeciwko Tigre.
Wspomniany przez @majekx środkowy obrońca Vittor znalazł się w kadrze na mecz dzisiaj -&gt; https://twitter.com/RacingClub/status/855440572747788288/photo/1
Brakuje natomiast nadal Lisandro Lopeza, ale jak mawiają trenerzy lepiej poczekać jeden mecz dłużej niż przedwcześnie go wprowadzić i pogłębić uraz. Licha więc poczeka jeszcze na ponowne granie.

Racing na dziś: Orion- Pillud, Barbieri, Torsiglieri, Insua - Diego Gonzalez, Meli, Aued, Acuna - Gustavo Bou, Lautaro Martinez.

O tym, że Atletico Tucuman powaznie traktuje Copa Libertadores niech najlepiej świadczy fakt, że mecz który zaplanowany był na przyszły tydzień pomiędzy River i Atletico Tucuman został przełożony własnie ze względu na udział obu klubów w Libertadores i fakt zaangażowania w te rozgrywki. Mecz z River Plate by przedzielał rywalizacje z Jorge Wilstermann i Penarolem 3 maja. Więc 30 kwietnia i mecz z River został przełożony. -&gt; http://www.ole.com.ar/futbol-primera/reprogramacion-river-atletico-tucuman-torneo-local_0_1781222085.html
A w Libertadores mimo 1 pkt na koncie jeszcze nic straconego. Bo dwa mecze z Jorge WIlstermann i Penarol maja u siebie, a na koniec wyjazd do Palmeiras, które może już mieć wtedy pewne 1 miejsce. Więc priorytety są jasne.
Racing walczy o jak najwyższe miejsce, a jak widać forma jest więc trzbea to wykorzystać dzisiaj.


A co myślicie w tej kolejce o meczu Atletico Rafaela - Boca?
Tydzień temu Boca zawiodła z Patronato u siebie, ale są jednak mocni, według mnie powinni wygrać,ale chętnie poznam Wasze opinie ;)

Przewidywane składy na obecną serię gier można znaleźć tutaj -&gt; http://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones_0_1781822013.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
już po meczu NOB - tutaj się udało.. dlatego myślę, że Boca też wygra - po prostu musi, Jednak kurs mnie osobiście nie satysfakcjonuje - jak by było powyżej @2... bym zaryzykował.. poniżej - ryzyko jest dla mnie za duże.
Boca niby gra dobrze, ma porządny, równy skład ale od czasu do czasu zalicza wtopy - 1:1 z Patronato w poprzedniej kolejce czy porażka z Telleres 2:1 (19.03). A dziś zespół jest niewygodny. Z Atletico Rafaela już się przejechało Independiente i Estudiantes. Szkoda tylko, że nie zagra Diaz w Atletico (6 meczy - 2 gole dla dzisiejszych gospodarzy).
Także ja pasuje ten mecz, chociaż pewnie znając życie Boca wygra dość pewnie.
Na kalendarz też nie ma co patrzeć, bo jeszcze może się wszystko zdarzyć - meczy jeszcze sporo przed nami.

\\edit - dobrze, że buk dał taki a nie inny kurs...
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
-

Estudiantes - Huracan (1:1)
1 - @1,6 - forbet ⛔
Pierwszy typ do tasiemki. 4 w tabeli Estudiantes walczy o utrzymanie miejsca w tabeli. Gospodarze do tej pory zdobyli 38 pkt - 11-5-4, bramki 34:19 - u siebie 7-1-1-, bramki 14:5. Ostatnie mecze Estudiantes to wygrana W CL z Atletico Nasional, remis w lidze z NOB i porażka w CL z Barceloną. Komplet punktów w tym meczu jest bardzo potrzebny ze względu na terminarz - po meczu z Huracanem kolejne 3 mecze są mega trudne - wyjazd z Independiente, wyjazd w CL z Atl. Nacional i spotkanie u siebie z Boca Juniors.
Huracan znajmuje w lidze 24 miejsce z 20 pkt - 4-8-8, bramki 15-19 (mecze wyjazdowe 2-3-5, bramki 6:9). Ostatnie mecze Huracanu to porażka u siebie z Arsenalem Sarandi (30), i remisy z Atletico Rafaela (21) i Patronato (19). Dodatkowo w zespole gości nie zagra:
Nervo - środkowy obrońca - 1710 min w lidze - 1 gol - 2 asysty
Romat - prawy obrońca - 1133 min w lidze - 2 gole - 1 asysta
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Panowie, któryś z Was się orientuje, który bukmacher ma ciekawą, czyli szeroką ofertę jeśli chodzi o zakłady na kartki np. w ekstraklasie (jeśli można tak to nazwać) argentyńskiej? Do tej pory co przejrzałem to bieda z tym wszędzie...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 02:15
Spotkanie: Colon Santa Fe - CA Tigre
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek ????

Próbuję na gospodarzy, którzy są w ostatnio w bardzo dobrej formie i mają passę 5 meczy z rzędu wygranych i co najważniejsze we wszystkich tych spotkaniach nie stracili bramki ! Może dużo też goli nie zdobywają ale w ostatnich spotkaniach wogóle ich nie tracą także to dobrze rokuje przed tym spotkaniem, w którym przeciwnikiem będzie zespół Tigre, który jest w dołku. Zespół gości na 6 meczy ligowych w tym roku 5 z nich przegrał i raz zremisował. Bardzo słabo wygląda ich gra i po takim kursie wolę iść zdecydowanie w stronę drużyny Colon. Gospodarze u siebie do tej pory zanotowali 5 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, natomiast Tigre na wyjazdach ma bilans 1 wygranej, 2 remisów i 6 porażek. Dodatkowo u gospodarzy nie ma żadnych problemów kadrowych i trener dysponuje najmocniejszym składem na to spotkanie. U gości z kolei kilku zawodników nie może zagrać.
Absencje w Tigre:
obrońcy Echeverria (5 występów w tym sezonie) i Blengio (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Gurri (1 występ w tym sezonie) i Redondo (bez występu) i napastnik Janson (5 występów w tym sezonie)
Absencje u gości też do jakiś wielkich problemów nie należą ale odnotowałem w razie czego ;) Ja tutaj kieruję się formą obu zespołów. Colon w gazie, szczęście dopisuje i nie tracą goli, goście z kolei bez formy i raczej nie spodziewam się tutaj poprawy z ich strony.
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
najbliższy weekend to 22 kolejka Primera Division. Zapraszam do typowania:
kursy z unibet
i brakująca para

jak kursy się pojawią to oczywiście zostaną dodane
Tradycyjnie już jak od kilku kolejek zerkam w stronę NOB, po za tym ciekawie zapowiada się mecz Lanus (ale na typie zaważy kadra na ten mecz i przede wszystkim dzisiejsze spotkanie w CL). Po za tym będę najprawdopodobniej celował w Independiente i na 100% na Boca Juniors (ale tutaj kurs będzie miał znaczenie).
A jakie są wasze typy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
-

Independiente - Estudiantes (2:2)
1 - @2 - unibet ⛔
i typy bonusowe:
1+un2,5 -3,55 - unibet ⛔
un2,5+nobts -1,8 - unibet ⛔

\\edit - fatalnie rozpoczęty weekend

Na początek zapowiadane Independiente. Gospodarze walczą o czołowe miejsca - przynajmniej mają takie aspiracje. Ostatnie mecze to m.in. cenna wyjazdowa wygrana z Telleres oraz komplety pkt z Arsenalem Sarandi i Patronato. U siebie Independiente ma serię 4 spotkań w lidze bez wygranej, ale jednocześnie 3 mecze bez porażki. Najwyższa pora na wygraną i podtrzymanie dobrej passy. Przeciwnikiem w dzisiejszym meczu będzie Estudiantes. Zespół, który nie zachwyca. Gra naprawdę słabo, minimalistycznie i bez polotu. Potrafili wywieść remis 0:0 z Newell&#39;s Old Boys i później zremisować u siebie 1:1 z Huracanem. Dodatkowo po ostatniej wygranej 1:0 z Atletico Nacionalem w CL nagle okazało się, że mają szansę na awans do następnej rundy. Myślę, że bardziej skupią się nad rozgrywkami międzynarodowymi, zwłaszcza, że w tabeli zajmują wysoką - 3 pozycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
pora na drugi dzień z ligą i chyba ostatni w tej kolejce... jakoś nie mam pomysłu na dalsze mecze, a i w tym tygodniu obowiązki zajmą mi cały wolny czas:

-

Huracan - NOB (0:1)
un2,5+nobts - @1,8 - forbet ✅
2 - @2,5 - forbet ✅
i dodatkowo:
2+un2,5 - @4,25 - forbet ✅
Newells jest w gazie. Ostatnie 6 meczy bez porażki. Grają naprawdę fajną, zespołową piłkę. W lidze zajmują 2 pozycję (12-6-3, bramki 30:13) z 3 pkt straty do pierwszej Boci. NOB w tym momencie dysponuje najlepszą obroną w lidze. Przeciwnikiem i gospodarzem dzisiejszego spotkania będzie zespół Huracana - 24 pozycja, 4-9-8, bramki 16-20. Gdzie ostatnie 3 pkt zdobyli 5 kolejek temu, w tym czasie notując głównie remisy i raz przegrywając u siebie z Arsenalem Sarandi (1:2).
Z braków kadrowych to pod znakiem zapytania stoi występ w ekipie gości Amoroso (skrzydłowy) i Scocco (napastnik, najlepszy strzelec) - pewnie dlatego kurs jest taki wysoki. Jednak jest jeszcze w ataku Maxi Rodrigez i Formica.

-

Sarmiento - Colon (0:4)

2 - @2,65 - forbet ✅
I drugie spotkanie zespołu, który dysponuje mocną i stabilną obroną. Colon ma ostatni zwyżkę formy i mam nadzieje, że będzie marsz w górę tabeli kontynuował. Ostatnie wyjazdy to minimalne wygrane z Quilmes, Belgrano i Union de Santa Fe - czyli zespołami z podobnymi możliwościami co dzisiejszy gospodarz.
W zespole gości zabraknie:
Ladesma - środkowy pomocnik
Torres - lewy skrzydłowy
Ceballos - prawy obrońca
Gospodarze zajmują w lidze 25 pozycję - 5-6-10, bramki 20-25. Ostatnie mecze na własnym stadionie to gra w kratkę. Bo i jest wygrana z Temperley (2:1) i remis z Rosario (2:2) i porażka z Racingiem (2:1).
Mecz dość ryzykowny, ale myślę kurs warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Wczorajszy dzień był udany - szczęście dopisało - zwłaszcza w meczy NOB. Nie powiem sam mecz nie zachwycił, bo to Huracan atakował i wyglądał lepiej. Newell&#39;s zrobiło właściwie to co do nich należało.. wyczekał ataki, wyszedł z kontrą i wygrał 1:0... ale końcówka to naprawdę był lekki horror... Mam nadzieje, że skorzystaliście i jest jakiś tam plusik.
Na dziś za ten plusik celuje w 2 mecze:

-

Boca Juniors - Arsenal Sarandi (3:0)
1+ov2,5 - @1,85 - forbet ✅
Najlepszy atak w lidze gra z najgorszą obroną. Wynik tutaj może być tylko jeden i może to być wygrana Juniors. Co więcej po piętach dzisiejszym gospodarzą już depcze NOB (już zrównał się punktami). Kolejny argument to ostatnie mecze Boci z Atletico Rafaela i Patronati - czyli remisy. Dziś jest najlepsza okazja do przełamania złej passy. A atak Pavon, Bernadetto może namieszać. Zwłaszcza, że sporo bramek ten duet zdobywa strzałami z dystansu.. a piętą achillesową gości są właśnie strzały z daleka. I to może być klucz do sukcesu w spotkaniu, w którym Arsenal zapewne zagra stawiając przysłowiowy autobus w bramce. Z braków warto wspomnieć, że gospodarze zagrają bez dwóch środkowych pomocników - Sary i Pereza... ale dziś zapewne na środku pomocy zagra Gago - czyli żadna strata.
drugie spotkanie, któremu dziś się przyglądam:

-

Rosario Central - Aldosivi (2:0)
1 - @1,65 - forbet ✅
Ostatnie mecze Rosario to imponująca pogoń za czołówką tabeli. W ostatnich 5 meczach ligowych tylko jeden remis - reszta meczy wygranych. A wygrane z zespołami wcale nie najgorszymi... bo raczej ze średniakami ligowymi - z Gimnasią (10), Temperley (17), Atletico Tucuman (15). Dziś gościem jest zespół z dołu tabeli - 28 pozycja, 4-8-9, bramki 13:24. Aldosivi w ostatnich 4 meczach ligowych zanotowało 4 porażki - bramki 1-9. Myślę, że mimo braków Rosario ma ambicje na czołówkę ligową i dziś powinno odnieść zwycięstwo. A co do braków to zabranie napastnika Rubena (5 goli), ale najprawdopodobniej zastąpi go Teo Gutierrez (13 meczy, 2 gole, 4 asysty), nie zagra przwy pomocnik Colman, powinien zastąpić go Lovera. Dodatkowo do składu wraca prawy obrońca Salazar. Jak widać wszelkie ubytki w składzie powinny być w miarę dobrze uzupełnione zmiennikami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gratuluje @majekx wczorajszych typów, wreszcie Ci szczęście dopisało i wynagrodziło szczegółowe śledzenie tej ligi ;)

Boca Juniors - Arsenal Sarandi

1+ov2,5 - @1,85 - forBet

Z braków warto wspomnieć, że gospodarze zagrają bez dwóch środkowych pomocników - Sary i Pereza... ale dziś zapewne na środku pomocy zagra Gago - czyli żadna strata.
Sara panie to nie pomocnik, to bramkarz :razz:
Z Perezem i Gago się zgadza. Dziś Boca też bez skrzydłowego Zuqui. Schelotto przechodzi na schemat 4-3-1-2. Zagra dwójka napastników, a na &quot;10&quot; będzie młody 18-letni Maroni, który podobno wymiata w zespole rezerw.

Mecz dla Boca to must win! Ostatnie dwa mecze z zaściankowym Patronato i Atl.Rafaela to po prostu wstyd, że nie były wygrane. Dzisiaj nie można dopuścić do blamażu i braku zwycięstwa.

Kurs na Boca niski, ale do dubla to świetna propozycja. Odnośnie Twojego 1+ov2,5 to moim zdaniem ryzykowne. Wszytsko za sprawą tego, że trzeba sobie zadać pytanie czy spodziewasz się tutaj gola Arsenalu? ja nie bardzo. Zatem Boca by musiała trzy strzelić, a to może być kłopot bo Arsenal przyjedzie murować. Boca może walić głową w mur jak z Patronato czy Rafaelą. Obym się mylił, oby wyszli od początku zmotywowani i głodni gry po tych dwóch wpadkach a wtedy zrobią swoje.


Boca Juniors (4-3-1-2):

Agustín Rossi – Gino Peruzzi, Santiago Vergini, Juan Manuel Insaurralde, Frank Fabra – Fernando Gago, Wilmar Barrios, Rodrigo Bentancur – Gonzalo Maroni – Cristian Pavón, Darío Benedetto.

Arsenal de Sarandi (4-2-2-1-1):
Pablo Santillo – Leandro Marín, Marcos Curado, Jonathan Botinelli, Claudio Corbalán – Gonzalo Papa, Damián Pérez – Leornardo Rolón, Lucas Wilchez – Juan Brunetta – Juan Sanchez Sotelo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom