>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Are You F* Kidding Me?

sush 6

sush

Użytkownik
Witam,
nie będę ściemniał, że to będzie wątek, w którym będę okradał buka, wielu takich było i prędzej niż wolniej słuch o nich zaginą w historii dziejów. Bukmacherski biznes kręci się jak nigdy, więc nie ma żadnego systemu, który by zagiął parola na nich i posłał z torbami, nie oszukujmy się, gdyby taki istniał, to nie byłoby wolnych miejsce na wydziałach matematyki, czy gdzieś tam. Będę więc próbował coś ugrać, aż dam sobie siana.
 
sush 6

sush

Użytkownik
St Patricks Athletic - Sligo Rovers (x2) ⛔
Alcoyano - Deportivo La Coruña (x2) ⛔
AKO @1.65
(Expekt)
Idziemy jak burza ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sush 6

sush

Użytkownik
Maria Sharapova - Samantha Stosur (Set handicap 2 (+1.5) @1.60 Expekt) ✅
Gra o kasę na koniec meczącego sezonu i to &quot;zmęczenie materiału&quot; będzie odgrywać największą rolę. Maria z odnowioną kontuzją w Tokyo przyjedzie coś uszczknąć do skarbonki, Stosur powinna seta z nią ugrać, co prawda po US Open jakoś zeszła z niej para, ale chyba wróciła już z balowania, gdy taka kasa jest do zdobycia.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Juventus - Fiorentina 1x ✅
Sevilla :jezora: - Racing Santander 1 ⛔
AKO @1.60 Expekt
Obie ekipy gospodarzy powinny to spotkanie wygrać, jednak spotkanie w Hiszpanii wydaje się pewniejsze, po prostu Sevilla nie zwykła oddawać punktów u siebie, w tym sezonie w lidze nie było jeszcze takiego przypadku i nie powinno dość do wyjątku z kandydatem do spadku. Racing potrzebuje jakiegoś światła w tunelu, ale na wyjazdach spisuje się bardzo kiepsko, liczę, że nie dojdzie do niespodzianki.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Petra Kvitova - Vera Zvonareva (1 - @1.65 Expekt) ✅
Postanowiłem zaryzykować i zagrać na Kvitovą. Co prawdą Vera ograła ją ostatnio w Tokyo, ale ciekawą uwagę o dziwnej nawierzchni w Turcji wypowiedział trener Radwańskiej, podobno najbardziej przypomina ona styl gry na trawie, a wiadomo, że tu Czeszka urosła na gwiazdę, ile w tym prawdy przekonamy się dzisiaj. Nie sądzę, aby to było decydujące, ale plus słabe dwa ostatnie turnieje Rosjanki, dają pewną nadzieję na wejście typu.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzebski Wegiel SA (1 Set handicap +1.5 @1.80 Expekt) ✅
Postanowiłem zaryzykować i zagrać na Bydgoszcz, Jastrzębie wiadomo, że po Katarze wszyscy ich obsypują komplementami, ale nie widzę jeszcze w nich potęgi, ostatnie spotkanie u siebie z Olsztynem, to nie był pogrom, do zwycięstwa poprowadził ich Bartman, a ten lubi być kapryśny i grać ludziom na nerwach (mecze w reprezentacji). Sądzę, że mecz będzie jednak wyrównany za czym przemawiają statystyki (trzeba uczciwie przyznać, że Delecta nie grała z potęgami), a mamy jeszcze przewagę hali.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Levante - Real Sociedad (1 - @1.75 Expekt) ✅
Pewnie zrobi się z tego typ dnia. Levante, rewelacja PD kontra typowy hiszpański średniak ciułający punkciki nad strefą spadku. Wiadomo jak jest z tego typu typami dnia, lubią nie wchodzić, ale trudno też nie zagrać.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Napoli - Udinese (Łączna liczba punktów za kartki - powyżej 50.5 punktów @1.95 Expekt) ⛔
Postanowiłem zaryzykować i zagrać ten typ, chociaż linia duża, bo muszą być pokazane przynajmniej 6 żółtych kartek. Nie sądzę, aby mecz był brutalny i np. pokazane zostało czerwo, które tę linie łatwo pozwoliłoby wtedy złamać. Oba zespoły grają piłką, chcą wygrywać a nie bić się na boisku, więc czemu to gram? Otóż spotkanie poprowadzi niezbyt normlany facet - Andrea De Marco, koleś potrafiący pokazać 10 żółtych kartek w jednym meczu (bez czerwa ???? W tym sezonie też już ma ciekawą średnią, nie zeszedł poniżej 6 kartek na mecz (poprowadził już spotkanie z Udine [chyba niezbyt ich lubi] i wlepił im 5 kartek :confused: trzeba przyznać, że piłkarze z Udine mogą teraz uważać i to mnie martwi). Ryzykowany typ, bo piłkarze mają takie samo info jak my, muszą na tego kolesia uważać, ja liczę, że jednak nie da im pograć i może nawet wlepi swoje pierwsze czerwo w sezonie.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Maria Sharapova :jezora: - Na Li (Wynik 2-0 @1.95 Expekt) ⛔
Li po Paryżu przestała istnieć, nie wiem jak może z Marią ugrać seta, mam nadzieję, że piękna mnie nie zawiedzie.
 
sush 6

sush

Użytkownik
MyPa - VPS (Gol gospodarzy - Tak)
Birmingham - Leeds (Powyżej 1.5 gola)
Atalanta - Inter (x2)
AKO @2.11 Expekt ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sush 6

sush

Użytkownik
Dynamo Kyiv - FC Shakhtar Donetsk (under 2.5 @1.85 Expekt) ⛔
Puchar i do tego obie drużyny w spotkaniach ze sobą lubią undery, miejmy nadzieję, że nie rozstrzelają się, będzie walka, bo to klasyk u sąsiadów.
 
Do góry Bottom