>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

archiwalne wyniki i kursy

D 0

dobryużytkownik

Użytkownik
Szukam polskiej strony na której znajdę w jednym miejscu np. w pliku dane archiwalne z danego sezonu danej ligi z poszczególnych kursów bukmacherskich oraz ich wyniku. coś na wzór https://www.football-data.co.uk/englandm.php tylko że tam tyczy się to jedynie portalu "bet365" nie dostępnego w Polsce.
do czego to służy? czy chcesz coś obliczyć na podstawie tych danych? czy lepiej użyć VPN, aby uzyskać do nich dostęp? ponieważ nie jest to również dostępne w Polsce. myślę, że mogę ci pomóc z moim loginem VPN.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jak to do czego? To są kursy i wyniki historyczne w excelu gdzie można sobie różne rzeczy przeanalizować, policzyć jeśli ktoś gra pod statystykę. Co ma do tego VPN? Kolega wyżej tylko napisał iż kursy podane w tabelach pochodzą z bet365 ale ja dodam, że nie tylko. W każdym razie polskich bukmacherów tam nie ma ujętych i pewnie o to mu chodziło. Nie mniej jednak jak dla mnie to nawet lepiej, bo kursy są bardziej wiarygodne a konkretnie średnia tych kursów, bo też jest podana i to ona jest w zasadzie najważniejsza. Ja pobieram z tej stronki te pliki i sobie w excelu liczę różne rzeczy. Też w wolnej chwili szukam różnych, innych niż powyższe statystyk po sieci.
 
Do góry Bottom