>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arabia Saudyjska 2023/2024

versa 397,5K

versa

Typer
Al Wehda - Al Riyadh
Al Riyadh DNB
Fortuna @4.40
Żeby pozostać w grze o czołowe miejsca w tym miesiącu muszę spróbować ustrzelić jakiś wyższy kursik i padło na mecz Al Wehdy z Al Riyadh w ramach 18 kolejki Saudyjskiej Ekstraklasy - typu osobiście nie gram, bo po prostu mnie ten mecz nie interesuje ani trochę, a sam typ jest dlatego, że w dniu dzisiejszym ogólnie jest słaba oferta na piłkę nożną.
Wracając do spotkania - czemu akurat Al Riyadh? A no dlatego, że mimo wszystko kurs na ich zwycięstwo oscylujący w granicach ~5.50 z góry wydaje mi się przesadzony, nawet biorąc pod uwagę, że zajmują oni trzecie miejsce od dołu tabeli gwarantujące spadek z ligi, co w porównaniu z dziewiątą lokatą Al Wehdy wygląda średnio.
Al Riyadh w ostatnim czasie zdołał pokonać Al Tawoon na wyjeździe, która zajmuje wysokie czwarte miejscem w lidze ustępując jedynie klubom z europejskimi gwiazdami w składzie.
W ostatnim bezpośrednim starciu obu drużyn, które miało miejsce nie tak dawno lepszą drużyną okazało się Al Riyadh, nie zdziwię się jeśli będzie niespodzianka, a Riyadh po tym meczu opuści strefę spadkową.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
AL Ittihad FC - AL Nassr 2:5 (Benzema tylko asysta, Ronaldo x2)

Benzema i Ronaldo strzelą gola, @4,50 (3,96) Betfan


W pozostałych bukach kurs na ten zakład jeżeli jest możliwy czy to bezpośrednio czy przez betbuildery wynosi w granicach 3,0 - 3,45, a w Betfan 4,50, więc myślę, ze warto spróbować po takim kursie. Statystycznie po 17 rozegranych meczach Ronaldo ma 17 goli, a Benzema 9. Myślę, ze zarówno jeden i drugi będzie chciał się pokazać. Ronaldo w swojej arabskiej przygodzie dwa razy grał z AL Ittihad FC, dwukrotnie przegrał i nie strzelił gola, a wiadomo co dla niego znaczą indywidualne osiągnięcia i jego ambicję, Benzema też na pewno nie jest do końca zadowolony ze swojego dorobku strzeleckiego, a ewentualna bramka i punkty z ekipą Ronaldo są na pewno sporo warte. Zakład jest dostępny w zakładce "My Bet".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1264
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ivan Rakitić oficjalnie odchodzi z Sevilli i zostanie nowym piłkarzem Al-Shabab
 
Otrzymane punkty reputacji: +1038
bfred 320,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska 1 Dywizja
Godzina: 16:45
Spotkanie: Al Arabi - Al NajmaSmouha
Typ: BTS
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dzisiaj egzotycznie bo zaplecze ligi Arabii Saudyjskiej. Gra 6 z 8 róznica punktowa wynosi 5 bliżej awansu są gospodarze spotkania. Gospodarze bilans bramkowy 37-22 a goście nieco weselej bo 38-33 czyli lubią sobie postrzelać i potracić co widać również w ostatnich spotkaniach 3/5 gości to BTS. U gospodarzy w ostatnich 5 meczach nie zanotowano BTS ale liczę, że ta passa się odwróci i zobaczymy parę goli. Ostatni mecz h2h to wygrana dzisiejszych gości 2-1. Liczę, że stawka spotkania oraz możliwość przybliżenia się do miejsc premiowanych awansem spowoduje, że zobaczymy spotkanie ofensywne okraszone kilkoma bramkami. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1064
R 674,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska
Godzina 15:00
Spotkanie: Al. Fateh – Al. Khaleej
Typ: 1X i poniżej 4,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Etoto Mixbet
Analiza:
Dziś spróbuję Arabię Saudyjską. Al Fateh u siebie podejmie Al. Khaleej. Delikatnym faworytem są gospodarze. Za ich wygraną przemawia wyższa pozycja w tabeli i bilans H2H - 3 kolejne wygrane Al. Fateh w 2022 i 2023. Jednak patrząc na ostanie mecze obu drużyn to najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest remis. Ja wybieram na dziś 1X i under 4,5 gola, bo w ramach H2H nie strzelili ostatnio więcej niż 4 bramki. Taka kombinacja daje całkiem fajny kurs 1,53 do dołożenia do dubla.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Al Ahli - Al Nassr 0:1

Dziś spotkanie z dość egzotycznej ligi - Arabia Saudyjska. Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, Al Ahli Saudi FC vs Al Nassr FC czyli 3 drużyna w lidze kontra 2 drużyna w lidze.
Obie drużyny dysponują zawodnikami znanymi każdemu fanatykowi piłki nożnej, z jednej strony R. Firmino, R. Mahrez, Saint-Maximin, F. Kessie czy E. Mendy z drugiej zaś strony C. Ronaldo, S. Mane, Talisca, M. Brozovic, A. Telles, Otavio czy A. Laporte.
W pierwszym meczu obu drużyn oglądaliśmy aż 7 bramek, Al Nassr wygrał to spotkanie 4:3. Do przerwy prowadzili 3:1 a druga połowa zakończyła się wynikiem 1:2.
Według mnie warto pójść w takie ryzyko, po 2 bramki w każdej połowie, obie drużyny zdecydowanie mocniejsze w ofensywnie niż w defensywie.

obie połowy powyżej 1,5 3,45 Betfan
 
Ostatnia edycja:
scorpio82 151K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska
Godzina 21:00
Spotkanie: Damac - Al Nassr
Typ: Wygrana Al Nassr
Kurs: 1,46
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Mecz rozgrywany w ramach 27 serii spotkań pomiędzy 8 i 2 zespołem w tabeli i w którym faworytem do zwycięstwa Al Nassr. Po chwilowej zadyszce Ronaldo i spółka wrócili do wysokiej dyspozycji o wygrali 3 ostatnie mecze strzelając w nich 14 bramek tracąc tylko 1. Dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii ponieważ Al Nassr na wyjazdach lubią grać i z ostatnich 10 meczy wygrali 7 a patrząc wyłącznie na mecze ligowe w 13 meczach wyjazdowych notują świetny bilans 11-0-2. Damac dogrywają sezon do końca jednak kończą go w kiepskim stylu ponieważ z ostatnich 9 meczy wygrali tylko 1 a sami w tym czasie przegrali 6 razy.
 
ferguson2 669,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska
Godzina 17:00
Spotkanie: Al Taawoun - Al Hilal (KSA)
Typ: Liczba goli +3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: FORTUNA
Post:
Analiza: Niepokonane Al Hilal podejmie czwarte Al Taawoun. Hilal strzela regularnie przynajmniej dwie bramki. Ofensywny zespół i gospo będą mieć bardzo ciężko żeby zatrzymać ich atak. Goście powinni narzucić swój styl od samego początku. Myślę, że gospodarze nie będą mieli innego wyjścia i również podjąć starania o zdobycie bramki. Zagraniczni zawodnicy zostali ściągnieci m.in do Hilal żeby zdobywać bramki i widzę taki scenariusz na dzisiejszy mecz.
 
Do góry Bottom