>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Aparat Cyfrowy 500-600zł

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Otóż potrzebuje pomocy tych którzy się na tym znają. chcę kupić sobie NOWY aparat ale jestem kompletnie nie w temacie, moje wymagania aby robił ładne zdjęcia, kręcił w miare dobre filmiki jak na tą cenę, był łatwy w obsłudze, nie był awaryjny.
może ktoś coś polecić ?
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
pomoglo zostały dwa typy canon a720 i nikon s520 hmm ?
Jasiek , ja pracuje w firmie która ma nowe aparaty i po bardzo atrakcyjnych cenach jesli bys juz wiedział jaki chcesz napisz na PW a ja ci powiem ile bedzie kosztował w mojej firmie. Pozdrawiam.
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
poprostu zdecyduj sie na ten ktory Ci sie bardziej podoba wizualnie i ma bardziej ergonomiczny ksztalt ???? roznic w fotkach raczej nie zobaczysz golym okiem.
Pozdrawiam
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
a720 faktycznie b.fajny ;] sam się nad nim mocno zastanawiałem... Z nieco mniejszych b. dobry jest też Canon IXUS 80. Wiem bo sam szukałem i pytałem na forach ;] B. mały, idealny na imprezę itd ;]
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Aparat fabrycznie odnawiany to aparat mający już wcześniej właściciela, który oddał egzemplarz do serwisu gwarancyjnego, bo znalazł jakąś wadę.
W serwisie egzemplarz przechodził przez szereg testów, zostaje
naprawiony, często również zostaje zapakowany w inne niż firmowe pudełko i jest sprzedawany w niższej cenie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chodzi mi tylko o ten model. Jakbym się na niego zdecydował, na pewno brałbym nowy. Warto? Parametry techniczne wyglądają świetnie.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Nie chce zakładac nowego tematu wiec napisze tutaj.

Który aparat według Was jest lepszy:

Canon A590IS czy Lumix DMC LZ8ES
 
Do góry Bottom