>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Anulowanie WYGRANYCH zakładów o wartości 1830 GBP w bet-at-home

P 0

profesor01

Użytkownik
Czy ktoś z was grał wczorajszy (05.05.2014) mecz tenisa live T. Gabashvili - John Isner w bet-at-home?
Tego dnia stawiająć 6 zakładów live under/over anulowali mi 5 zakładów o wartości 1830 GBP, które wygrałem! Stawki zwracali na podstawie aktualnego wyniku pierwszego seta. Kolejno anulowali mi zakłady over 8.5, 9.5 oraz 10.5 kiedy wyniki były przesądzone. Set zakończył się wynikiem 6:7. Co ciekawe ostatni zakład rozliczyli mi prawidłowo - over 12.5. Bukmacher argumentuje swoją decyzję w dziwaczny sposób, że nie miał kontroli nad zakładami. Powołują sie na punkt regulaminu I2:
&quot;2.bet-at-home does not assume any liability for transmission, input and/or analysis errors. In particular, bet-at-home reserves the right to correct obvious errors such as mistakes concerning odds or events/teams/etc. at its sole discretion. If bet-at-home does not correct the error, the event is assessed as having odds of 1.00. The stake shall only be deemed to be the amount recorded or confirmed by bet-at-home&quot;. Jak widać ten regulamin nie jest precyzyjny. W taki sposób mogą anulować dowolne, wygrane zakłady. Dodam, że sukinsyny nawet nie podejmują rozliczenia zakładów z poprawnymi kursami. UWAGA! Dowody (screeny zakładów, rozmowy) mogę podesłać adminowi, by je tu wam zamieścił.

Czy w takim wypdaku mogą bezpodstawnie anulować zakłady live, kiedy trwa spotkanie lub się zakończyło? Z takim chamstwem to nigdzie się nie spotkałem. Kiedyś jak grałem w bet365 to zmieniali kurs i wysyłali wiadomość. A w tym szmaciarskim buku musiałem prosić o wyjaśnienie sytuacji. Pisali mi również, że pozostałym klientom anulowali zakłady, a wiadomo tego sam nie sprawdzę. Nie chcieli zmienić mi nawet kursów... Zwrócili stawki....
Czy istnieje jakaś szansa wygrania sprawy?
Jeśli nie, to co mogę w tej sytuacji zrobić?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

profesor01

Użytkownik
Jeszcze raz dziękuje Ramzesa&#39;owi za wrzucenie screenów.
Moja sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że widać wyraźnie, że BAH czekał na bilans korzyści za zakłady under/over. Błędy które mogą wystąpić na ten typ zakładów bedą zawsze pomijalnie małe. Osoby znające się na tenisie są w stanie oszacować pozostałe wartości kursów over 8.5/9.5/10.5 na podstawie rozliczonego zakładu over 12.5. Co dziwne ten zakład nie był już błędem?
BAH nie chce iść na żadną ugodę. Prawdopodobnie również dlatego, że jestem u nich na plusie. W tej sprawie kontaktowałem śię również z anglojęzycznym supportem. Otrzymałem wiadomość w przenośni żebym spadał i nie zawracał im głowy. Najbardziej rozwaliło mnie to zdanie: &quot;You have won your bets, but other customers have lost&quot;. Żenujący, nieprofesjonalny bukmacher. NIE POLECAM.
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby mi anulowali zakład LIVE, a w dodatku wygrany... Najlepsze we wszystkim jest to, że nie ponoszą odpowiedzialności za własne błędy. Zwalają wszystko na klientów ????
Czy ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją u innych bukmacherów?
Czy kiedykolwiek anulowali wam PRZEGRANY zakład?
Gdzie mógłbym znaleźć osoby, które stawiały te zakłady?
Co o tym sądzicie? Bo dla mnie wygląda to na oszustwo, niestety dowodów musze szukać sam...
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sorry-skoro piszesz że zagrałeś
-Over 8,5 przy stanie 3:4
-over 9,5 przy stanie 4:5
a na koniec over 10,5 przed Tb
To co się dziwisz że masz zwrot? Ewidentny błąd po którym zawsze są zwroty,nie tylko w bah
 
P 0

profesor01

Użytkownik
Sorry-skoro piszesz że zagrałeś
-Over 8,5 przy stanie 3:4
-over 9,5 przy stanie 4:5
a na koniec over 10,5 przed Tb
To co się dziwisz że masz zwrot? Ewidentny błąd po którym zawsze są zwroty,nie tylko w bah
OMG źle doczytałeś. Grałem to przed rozpoczęciem pierwszego gema! Zwroty następowały właśnie w momencie przy stanie 3:4, 4:5 itd.
@screen transakcje.png
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Pisz do SBR niech im ranking obniżą, na chwilę obecną mają C- i zapewne w najbliższym czasie spadną do D.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Musisz czekac nikt tu nie jest w stanie pomóc. Jedynie możemy poradzić. Musisz teraz czekać na odpowiedź SBR.
 
P 0

profesor01

Użytkownik
Nowe fakty w sprawie.
22.05.2014 ponownie skontaktowałem się z działem reklamacji, żeby dowiedzieć się czy linia kursów na zakłady under/over została ponownie wystawiona z poprawkami. Otrzymałem takiego maila:
Serdecznie dziękuję za ponowny kontakt ze mną.
Ponownie skonsultowałam się z działem bukmacherskimi i mogę poinformować, że tylko zakłady zawarte pomiędzy 12:52:04 CET i 13:03:40 CET zostały rozliczone po kursie 1,0. Powodem tego były nieprawidłowe kursy. Nie zostały one poprawione, ponieważ dotyczyły zakładów na żywo.
Od 13:03:41 CET kursy były ponownie wyświetlane prawidłowo.
Przepraszam za zaistniałą sytuacje i życzę miłego dnia.
W razie kolejnych pytań z przyjemnością służę pomocą.
Serdecznie pozdrawiam,
Kursy zostały ponownie wystawione i jak zauważyliście miało to miejsce jeszcze przed spotkaniem, które rozpoczęło się po godzinie 13:05. Teraz troche wycinek z regulaminu:
C. Zakłady na żywo
1. Zakłady na żywo to wyłącznie zakłady oferowane w trakcie spotkania na specjalnie do tego przeznaczonej platformie bet-at-home . Kursy są systematycznie aktualizowane, aby odzwierciedlić aktualny stan gry. 2. Rozliczanie zakładów na żywo następuje zgodnie z zasadami oddawania zakładów zawartymi w punkcie B, poza poniżej podanymi wyjątkami.
3.
bet-at-home informuje, iż możliwe jest kilkusekundowe opóźnienie w pokazywanym czasie oraz wyniku gry, jednak żadne szczegóły dotyczące owego opóźnienia nie mogą zostać przedstawione. bet-at-home nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek starty poniesione na skutek zaistniałych opóźnień. 4. W przypadku, gdy w zakładach na żywo spotkanie zostanie przerwane na czas dłuższy niż 120 minut, wszystkie zakłady poza &quot;wynik końcowy spotkania&quot; oraz &quot;zwycięzca seta&quot; (tenis) zostaną rozliczone po kursie 1,00.
5. Tablica wyników służy jedynie jako źródło informacji.
bet-at-home nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy bądź niepoprawne informacje, które zostaną wyświetlone na tablicy wyników zakładów na żywo. Przed postawieniem zakładu klient zobowiązuje się do sprawdzenia poprawności statusu danej gry.
B. Zasady zawierania zakładów
7. bet-at-home zastrzega sobie prawo do zmiany kursów przed zawarciem zakładu. W momencie, gdy doszło do zawarcia zakładu, kursy nie podlegają zmianom, tzn. pozostają stałe.
9. Jeśli zakład został zawarty po rozpoczęciu zdarzenia lub jeśli wkład na zakład przewyższa stan konta gracza, wówczas zakład ulega unieważnieniu (rozliczony kursem 1,00).
Kursy nie podlegają zmianą to jest oczywiste, ale w przypadku błędu należałoby je poprawić
I. Wyłączenie i ograniczenie odpowiedzialności
2. bet-at-home nie ponosi odpowiedzialności za błędy w podawaniu, przekazie i analizie. W szczególności bet-at-home zastrzega sobie prawo do korekty błędów oczywistych, takich jak pomyłki dotyczące kursów lub wydarzeń/ drużyn itp. Jeżeli bet-at-home tego nie dokona, zdarzenie sportowe będzie rozliczane po kursie 1,00. Jako stawka zakładu uznana będzie wyłącznie kwota zarejestrowana lub potwierdzona przez bet-at-home .
Dział reklamacji wyraźnie stwierdził, że nowa linia z korektą została wystawiona. Dlatego nie powinni rozliczać mi zakładu z kursem 1.00 tylko go poprawić. Ale nie, bo najlepiej napisać, że to był zakład na żywo i go nie zmienimy. Anulowali, kiedy już byłem pewien zwycięstwa. Jednym słowem SUKINSYNY.
Myślicie że da się rozwiązać ten problem mając dowód, że poprawili linie kursów?
 
Do góry Bottom