>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowane zakłady przez bukmacherów

crisu 53

crisu

Użytkownik
Panowie wychodzę z inicjatywą stworzenia tematu w którym podawać będziemy zakłady/kupony, które bukmacher anulował z powodu (wstawić sobie co tam bukmacher napisał na swoje usprawiedliwienie). Spotkałem się już z kilkoma przypadkami i najlepsze w nich jest to, że bukmacher często anulował zakłady wygrane, a przegrane rozliczał poprawnie jako nietrafiony. Oczywiście oba zakłady dotyczyły tego samego zdarzenia, zazwyczaj u różnych osób.

Wychodząc im na przeciw i w walce o sprawiedliwe traktowanie, proponuję o podawanie unieważnionych zakładów, być może ktoś z nas miał zakład na ten mecz, przegrał a bukmacher rozliczył kupon jako przegrany.

Swoją drogą dajcie znać czy jest sens &quot;bawić się&quot; w tego typu dochodzenia swoich racji u bukmachera, zwłaszcza podając na uzasadnienie rozliczenie kuponu u osoby 3.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bukmacher najczęściej nie anuluje bez powodu. Czasami może denerwować, że zakład został anulowany bo stwierdza, że źle wystawił kurs, ale takie działanie jest zgodne z regulaminem serwisu, a rejestrując się go akceptujesz, więc nie ma co rozwijać tematu moim zdaniem ????
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Tak wiem i rozumiem to, chodzi mi jedynie o kwestię jednakowego anulowania meczu wygranego i przegranego. Jeśli bukmacher anuluje np. wygrany zakład na over 45, to tym samym powinien anulować to samo zdarzenie na under 45. Widzę że zbyt dużego zainteresowania nie ma więc temat chyba nie wypali ????
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Spotkałem się z sytuacją, że mi jednemu anulowali zakład wygrany na over, a drugiemu rozliczyli kupon jako przegrany na under. Czyli buk tak czy siak do przodu, ten który przegrał zakład nie wiedział o niepoprawności lini, a buk go o tym nie poinformował.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Jeśli było tak jak piszesz, to może nie jest to oszustwo, bo buki mają w regulaminach zwykle takie zapisy, że mogą anulować praktycznie każdy zakład. Ale jest to bardzo nieetyczne i takie praktyki nie powinny mieć miejsca u porządnych bukmacherów. Podaj nazwę tego buka, żeby przestrzec innych graczy.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Sytuacja miała miejsce najprawdopodobniej w betssonie, dużo czytałem nt tego bukmachera bo dużo tam gram. Ostatnio sam miałem nie miła sytuacje i łącznie w przeciągu ostatniego miesiąca anulowano mi 2 kupony, w tym jeden na rzuty rożne w Hiszpańskiej, gdzie przed tą sytuacją byłem pewien że jeśli zdarzają się cofki to raczej w tych mało popularnych ligach.
Szkoda że wszystkie buki nie zachowują się w taki sposób jak bet365, że w razie ich błędu co do kursu nie anulują zakładu a rozliczają po skorektowanym kursie.
 
S 44

sareig

Użytkownik
Sytuacja miała miejsce najprawdopodobniej w betssonie, dużo czytałem nt tego bukmachera bo dużo tam gram. Ostatnio sam miałem nie miła sytuacje i łącznie w przeciągu ostatniego miesiąca anulowano mi 2 kupony, w tym jeden na rzuty rożne w Hiszpańskiej, gdzie przed tą sytuacją byłem pewien że jeśli zdarzają się cofki to raczej w tych mało popularnych ligach.
Szkoda że wszystkie buki nie zachowują się w taki sposób jak bet365, że w razie ich błędu co do kursu nie anulują zakładu a rozliczają po skorektowanym kursie.
betsson/betsafe akurat w moim przypadku anulowal 2 kupony przegrane bwin 1 kupon przegrany ,niepamietam już ile miałem wygranych zakladow anulowanych ale na moje 5 letnie doświadczenie co najmniej dziesiątki wiec cos w ty jest jeśli chodzi o bet 365 to jest cwaniaczek powiedzmy ze dwie osoby stawiają zawyżona linie under/over po kursach1,83 wchodzi under 1 znich postawil under i po korekcie tralil kurs 1,1 drugi postawil over i przegral wiec bardziej sprawiedliwe jest anulowanie zle wystawionych zakladow niż jakies smieszne korekty
 
Do góry Bottom