>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Antywirus.

K 0

kosa46

Użytkownik
Ja proponuje Kaspersky Internet Security i wszystko cacy. Do tego mini programik o nazwie reset trial i można używać dowoli ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja mam Avasta a jak mi kompa zamula a avast nie wykryje to jest wiele skanerów online które rozwiązuja problem
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Ja proponuje Kaspersky Internet Security i wszystko cacy. Do tego mini programik o nazwie reset trial i można używać dowoli ????
ja nie polecam, komputer mi się zamulił a opera się ciągle zawieszała, odinstalowałem to świństwo.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Reset trial... lepiej samemu &quot;zdobyć&quot; klucz, niż korzystać z takiego badziewia. W dobie dużej konkurencji wśród programów antywirusowych można nawet pokusić się o zakup płatnej licencji. Dobry, zaawansowany program dostaniemy już za 20 EUR.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie rozumiem co wy z tym płaceniem skoro dar mówki spełniają funkcje a jak nie to nie zapominajmy ze „na Internecie jest wszystko”:-D
 
K 0

kosa46

Użytkownik
ja nie polecam, komputer mi się zamulił a opera się ciągle zawieszała, odinstalowałem to świństwo.
Baqu tak jak każdy program wymaga konfiguracji... może ściągała Ci się aktualizacja i Ci zmuliło :-D, ale na w miare komputerze nie ma prawa nic mulić, musisz mieć niezłego antyka!
Reset trial... lepiej samemu &quot;zdobyć&quot; klucz, niż korzystać z takiego badziewia. W dobie dużej konkurencji wśród programów antywirusowych można nawet pokusić się o zakup płatnej licencji. Dobry, zaawansowany program dostaniemy już za 20 EUR.
Hmm u mnie program zdaje egzamin, chwilka roboty i mamy Kasperskiego jak nowego :-D a klucze wytrzymują maks tydzień i czarna lista...
 
Do góry Bottom