>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

another 10 Euro no deposit to BossMedia

luniu 20

luniu

Użytkownik
Support AxxoPoker powiedział, że jeśli chcę dostać te 10 ejro to muszę się skontaktować z Andym z LTDPoker. Coś mi się to nie widzi, Andyego ciężko dorwać.
Ja tam bez problemu te 10 E dostałem, i nie musiałem się z nikim kontaktować tylko napisałem do nich maila a po 24 h juz kaska była na koncie ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
luniu a dostales od nich maila ze masz kase czy po prostu kasa byla?
Nie nic nie dostałem żadnego melia po prostu kasa po 2 dniach była na koncie prędzej oczywiście wysyłałem meila z Bonus April w tytule
 
M 0

mkiller

Użytkownik
skurczybyki zrobily swietna imitacje boss medii, a okazuje sie, ze to b2b. respect ???? &lt;iksde&gt;

a tak piszac na temat, to wyplata na pewno po wyrobieniu 50 euro rake. mozecie probowac wczesniej ;)
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
karlos83 no co Ty przeciez sadam mowi ze b2b to b2b xD
To Boss Media, moje niedopatrzenie, jednak nie wiem czemu mówicie o 50$ rejku skoro w każdej takiej promocji z tej sieci wystarczyło ugrać 20 jednostek danej waluty. W każdej powtarzam a było ich naprawdę sporo.
 
Do góry Bottom