>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia SGB Premiership 2023

Status
Zamknięty.
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Sajfutdinow [powyżej 12.5 pkt.] 1.85 etoto

Rzadko gram ligi zagraniczne, ale dziś spróbuję. Ipswich bez Doyla, w jego miejsce jedzie Harris, więc ciężar wyniku spożywać dziś będzie głównie na barkach Emila. Musi pojechać jak najlepiej, jeśli Wiedźmy chcą mieć jakąkolwiek nadzieję na odrobienie strat w rewanżu. Emil pojedzie zapewne sześć razy, bowiem rezerwa taktyczna wielce prawdodobna. Przy sześciu startach liczę, że ogarnie tę linię punktową. Forma jest, więc próbujemy.

Mecz przełożony na 25 września. Pierwsze spotkanie w tym wypadku odbędzie się w Ipswich 21 września.
 
Ostatnia edycja:
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Wieży ktoś w handicap 12 lub 14 na ipswich jest King i Emil napewno dołożą dwoje charis różnie , z drugiej napewno bewley i Lindsey ale Kurtz różnie jeździ w angli
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ipswich (-6.5) - Scheffield [1] 1.65 forbet

Pierwszy mecz finałowy. Myślę, że Wiedźmy po wyeliminowaniu faworyzowanego Belle Vue mocno liczą na tytuł mistrzowski. A żeby tak się stało, to trzeba dziś zbudować jak największą przewagę przed rewanżem. Myślę, że te 10 punktów przewagi zrobią mając w składzie Sajfutdinowa, Doyla, solidnego na Wyspach Kinga, a i Rew coś dorzuci. Goście nie są w optymalnym składzie, jedyny pewniak do Lambert. Holder, Harris, czy Pickering, to już wielka niewiadoma, dlatego handicap -6.5 do dubla jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +754
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ipswich - Sheffield

Sajfutdinow - Doyle (kto lepszy) 1 @1,90 fuksiarz

Pierwsze spotkanie finałowe spotkanie ligi angielskiej żużla. Zestawiam tutaj ze sobą obu liderów gospodarzy - Sajfutdinowa i Doyle'a. Myślę, że Emil będzie miał więcej punktów niż Doyle. Sajfutdinow ostatnio kosmiczna forma, był praktycznie nie do pokonania tam gdzie jeździł. Doyle wrócił po kontuzji i zbytnio nie zachwyca. Kluczowe dla tego typu będą biegi 13 i 15, w których Emil i Doyle pojadą razem, ale aktualnie to Sajfutdinow jest lepszy i myślę, że on w tej parze powinien mieć więcej punktów. Transmisja spotkania w Eurosporcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +966
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
K. Howarth [powyżej 6 pkt.] 1.75 etoto
Szkoda upadku w pierwszym biegu, po błędzie w momencie, gdy był na punktowanej pozycji. Scheffield odrobiło sporą przewagę z pierwszego meczu!!!

Kyle na swoim torze kręci lepsze wyniki w porównaniu do wyjazdów. Na wyjazdach często miewa wpadki i marne wyniki, potrafią się zdarzyć nawet mecze bez zdobyczy punktowej. Na domowym torze liczby są już dużo lepsze, tu z kolei bywały nawet mecze z dwycyfrową liczbą punktów. Jeśli gospodarze mają podjąć rękawicę i spróbować odrobić niemałą stratę po meczu w Ipswich, to Howart musi dziś dobrze zapunktować. Liczymy wszystkie starty.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
D.King under 7.5 kurs 1.92 Fortuna
Żużlowe ostatki,mimo że Anglia średnio wychodzi dziś próbuje taki bet,dwa biegi ma ciężkie a skoro gospodarze mają cisnąć i odrabiać straty więc liczę na słabszy dzień Daniego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1883
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Lekka próba na rozgrzewke...po długich miesiącach,na tapetę wzielem
S.Nicholls under 7.5 kurs 1.7 STS o 1 oczko
Lata lecą ale hot Scott ciągle w niezłej formie jak na Anglię,dziś początek sezonu,rok przybył w dowodzie,uważam że w końcu ta forma w Anglii zjedzie...a dziś po zimie trochę mecz loteria jeśli pojadą więc spróbuję 😉szukałem linii na Klindta ale nigdzie nie widzę...lub też może nie jechać dzisiaj...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1068
darmetko 0

darmetko

Użytkownik
Lekka próba na rozgrzewke...po długich miesiącach,na tapetę wzielem
S.Niccolls under 7.5 kurs 1.7 STS
Lata lecą ale hot Scott ciągle w niezłej formie jak na Anglię,dziś początek sezonu,rok przybył w dowodzie,uważam że w końcu ta forma w Anglii zjedzie...a dziś po zimie trochę mecz loteria jeśli pojadą więc spróbuję 😉szukałem linii na Klindta ale nigdzie nie widzę...lub też może nie jechać dzisiaj...
W superbecie under 9,5 po takim samym kursie :)
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
S. Nicholls over 6.5 |sts |1.55 (4 pierwsze biegi)
Nicholls ostatniego słowa nie powiedział, szczególnie w Anglii, a tym bardziej na torze w Oxford, gdzie przed rokiem reprezentował barwy dzisiejszych gospodarzy i niejednokrotnie był jednym z liderów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +393
Tofik22 4,1K

Tofik22

Użytkownik
Scott Nicholls 10lub mniej pkt @1.70 1xbet 10/10
Nicholls powołany awaryjnie za kontuzjowanego Pawlickiego .Mecz wyjazdowy z bardzo mocna ekipa gospdarzy na czele z Janowskim ,Tungatem,Klindtem czy Harrisem . Jak dla mnie bet zagrany grubiej poprostu nie widze tu emeryta Nichollsa w tak doborowym towarzystwie
Janowski-Nicholls 1 @1.72 1xbet 8/10
Nichollsa opisalem wyzej natomiast Janowskiego chyba nie musze nikomu przedstawiac czoloweczka swiatwego Gp i oczywiscie ligi polskiej.Magik jedzie u siebie ,spasowanie z torem ,znajomosc toru bet jak najbardziej do gry polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom