>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analiza meczów??

Status
Zamknięty.
R 0

renton

Użytkownik
[center:da795db773]Skuteczna analiza zdarzenia to klucz do sukcesu??[/center:da795db773]

Chciałbym poruszyc temat analizy meczów, tzn chodzi mi dokładnie o żródła z których można skorzystac aby skutecznie analizowac zdarzenia.

Wczoraj podobało mi sie jak Filip skutecznie przewidział mecz Pescara-Piacenza. Wymienił zawodników kontuzjowanych, zawieszonych za kartki i podał przy tym kto ile meczów grał w podstawowym składzie z zawodników którzy nie bedą mogli zagrac.

Jesli ktos wie gdzie takie informacje można znależć to prosiłbym o podawanie linków do stron z statystykami. Dotyczy to oczywiscie wszystkich dyscyyplin. Myśle ze takie informacje to bedzie kompendium wiedzy dla poczatkujacych użytkowników.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Masz dzial z linkami i tam znajdziesz wiele ciekawych informacji. Ja sam korzystam z oficjalnych stron klubow, tam sa najdokladniejsze i najaktualniejsze informacje. Nie wyobrazam sobie jak mozna postawic na jakies spotkanie bez przeanalizowania skladow i to moim zdaniem jest najwazniejsze, na rowni (moze troche nizej :p) stawiam statystyki. Jak juz wspomnialem w dziale z linkami jest sporo ciekawych stron. Mozna korzystac tez z gazet takich jak tygodnik kibica czy ulotka kursowa z sts. Duzo informacji mozesz znalezc tez w zwyklych serwisach informacyjnych typu onet czy interia.
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom