>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analiza, intuicja to Matiego koalicja!

mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Witam! Postanowiłem się uzewnętrznić i poanalizować niektóre wydarzenia sportowe. Mam nadzieję, że wystarczy zapału, a temat będzie się zielenił...
Zgodnie z nazwą tematu podawane typy będą podparte mniej lub bardziej dokładną analizą, a na koniec i tak oddam głos intuicji. Oby z jak najlepszym skutkiem.
Nie podaję budżetu początkowego, ani celu, bo bukmacherkę traktuję jako zabawę, Powodzenia wszystkim, komentarze mile widziane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Na pierwszy ogień leci mecz T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk.
W tym meczu przewiduję wygraną gospodarzy. Po pierwsze bardzo ciekawy potencjał ofensywny - Mila, Madej, Diaz, Voskamp. Po drugie i chyba nawet ważniejsze - otwarcie nowego stadionu. Już teraz brak miejsc na trybunach, padnie rekord 43 tys. widzów. Nie wyobrażam sobie, żeby ta sytuacja nie wpłynęła pozytywnie na Śląsk. Doping 43 tysięcy ludzi na pewno będzie niósł, wielu chłopaków pewnie nie śniło o tym, że kiedyś zagrają na takim pełnym stadionie i dziś wejdą na wyżyny. Lechia z kolei jest już przyzwyczajona do takiego obiektu, bo sami grają na podobnym, ale ich gra nie przekonuje. Jeżeli stoperzy Śląska przypilnują Traore, a wierzę, że im się to uda, to powinni to spotkanie spokojnie wygrać.
Śląsk - Lechia 1
bwin / 1,85 / stawka 100 zł
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Śląsk - Lechia 1 Bwin / 1,85 / stawka 100 zł
✅ 85 zł
Lechia grała, Śląsk strzelił. Nowy stadion bardziej zdeprymował niż zmobilizował Wrocławian, a bramka chyba niesłusznie uznana, ale cóż. Liczy się wynik ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Wiele osób w tym meczu stawia na Koronę. Według mnie nie jest ona zdecydowanym faworytem. Korona wpadła w mały kryzys, a mnie się wydaje, że zaczęła po prostu grać na miarę swojego potencjału, który jest niewielki. Kielczanie chcą się przełamać, bo grają u siebie, a do składu wracają podstawowi zawodnicy. Po pierwsze jednak chcieć nie znaczy móc, presja może plątać nogi, a po drugie wracający zawodnicy to też nie są jacyś wirtuozi. Ile bramek strzelił w tej rundzie choćby Korzym? I czy niedoświadczony Ojrzyński potrafi wyprowadzać zespół z kryzysu? W zeszłym sezonie na początku Korona też była rewelacją, mając po 11 kolejkach 4 pkt więcej niż obecnie! A co było dalej? Totalna padaczka. Wtedy Korona była na II miejscu tuż za Jagiellonią Michała Probieża, który obecnie działa cuda w ŁKS. W kilka tygodni zmienił zespół, który dostawał z każdym 3-4-5 goli w taki, który potrafi zamknąć Wisłę na jej połowie. Naprawdę widać postęp w grze tej drużyny. Za Probieża ŁKS na wyjeździe wygrał z Cracovią, Widzewem i po wyrównanej walce przegrał z Zagłębiem, więc bilans jest imponujący Trener ŁKS-u jest mistrzem motywacji, a znając dotychczasowe wyniki tej kolejki, pewnie przyłoży się jeszcze bardziej. W ŁKS zabraknie Golańskiego i Klepczarka. Bardziej odczuwalny będzie brak tego drugiego, ale myślę, że na stopera zostanie przesunięty Łukasiewicz, który gra solidnie i nie popełnia błędów. Mecz generalnie &quot;śmierdzi remisem&quot;, bo to pojedynek wyrównanych, ale średnich drużyn. Punkty zdobyte w Kielcach są jak najbardziej prawdopodobne, ale czystej dwójki nie polecam.
Korona - ŁKS (+1) 2
Betsafe / 1,88 / stawka 100 zł

✅ 88 zł

Analiza okazała się trafna, można było brać nawet (-1) po kursie około 9
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Liga Mistrzów
Pilzno - Barcelona: Barcelona wygra do zera 1,40
BATE - Milan: 2 1,58
AKO 2,21 / stawka 200 zł
Pilzno w meczu z Barcą na Camp Nou nie oddało nawet strzału. U siebie też nie za dużo zwojuje. Valdes śrubuje nowy rekord czasu bez gola i koledzy na pewno pomogą mu maksymalnie go podkręcić. Barcelona nie straciła gola przez ostatnie 8 meczy, myślę, że jutro wieczorem będzie już 9. Co do Milanu to na pewno zdają sobie sprawę z tego, że Hiszpanom można dopisać 3 pkt, a że oba te zespoły mają w grupie po 7 pkt to Milan zrobi wszystko, żeby z tego wyścigu nie odpaść i do końca mieć nadzieję na 1 miejsce w grupie. To w kwestiach motywacyjnych, bo wyższa klasa sportowa jest niezaprzeczalna i tacy gracze jak Ibrahimović, Boateng czy Robinho mogą praktycznie w pojedynkę rozstrzygnąć ten mecz. Powodzenia!
Włosi jak to Włosi, niespodzianka ⛔
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
ŁKS - Ruch Chorzów 1
2,60 / Bet365 / stawka 100 zł
Wybieram ten mecz nie ze względu sympatii, ale dlatego, że więcej wiem o sytuacji obu klubów, a to podstawa dobrej analizy. By postawić na ten mecz, przekonał mnie kurs. Jest absolutnie wart ryzyka. Niestety wczoraj Michał Probierz opuścił ŁKS, a to on był głównym architektem dobrej formy Łodzian. Jak to podziała na zawodników. Kapitan opuścił statek. Mamy jednak w drużynie zawodników doświadczonych, charakternych. Wydaje mi się też, że uwierzyli w siebie przez ostatni czas. Ponadto dla ŁKS mecz z Ruchem jest bardzo prestiżowy i jest paru zawodników, którzy doskonale zdają sobie z tego sprawę, szczególnie myślę o Saganowskim. Będzie na pewno gorący doping na meczu, też jakaś pozytywna przesłanka.
Jednak główny argument to mecz z Ruchem z września w Pucharze Polski. ŁKS zagrał w rezerwowym składzie. Tylko Łabędzki był z pierwszego. Zagrało dużo młodych chłopaków. Ruch był mniej osłabiony, poza tym grał u siebie, a mimo tego dzielnie walczyliśmy i dopiero po dogrywce przegraliśmy 0:1. Oprócz tego Ruch nie jest oczywiście jakimś mocarzem, ostatnia forma też w kratkę, według mnie walka, ambicja, zaangażowanie plus szczypta szczęścia sprawi, że jedynka wejdzie jak w masło. Polecam, bo naprawdę fajny kurs!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Poprzedni typ wtopa po całości, dziś spróbujemy bezpiecznie i z nawiązką to odrobić.
Niemcy - Holandia 1 ✅
Anglia - Szwecja 1X ✅
Kostaryka - Hiszpania 2 ⛔ eh gdyby Casillas się nie poślizgnął
Luksemburg - Szwajcaria poniżej 4.5 ✅
3,06 / Bet365 / stawka 100 zł
Niemcy zawsze w formie i choć ostatnie wyniki towarzyskich meczy nie zachwycają to Holandii jeszcze gorsze. Pomarańczowi mają nie zagrać w najmocniejszym składzie, przeciwni do Niemców, którzy mogą ten mecz potraktować prestiżowo. Reszta meczy podbija kurs, Anglia ma świetną defensywę, ale przewiduje taki scenariusz, że będzie bić głową w mur, under bardzo bezpieczny, a Kostaryka ma żenujące wyniki ostatnich meczy. A przyjadą do nich podrażnieni Hiszpanie.
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Jagiellonia - Śląsk 2
2,4 / Bet365 / 100 zł
Po ostatniej przerwie reprezentacyjnej Śląsk dostał baty od Zagłębia, myślę, że wnioski zostały wyciągnięte i dziś Wrocławianie nie pozwolą sobie na wpadkę. Po stronie Śląska tradycyjnie duży potencjał ofensywny, do zdrowia wrócił Kelemen. W Jagiellonii zaś szpital, szczególnie w obronie. Wczoraj złapałem kurs 2,8, aktualnie jest 2,4
✅ 140 zł
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Legia - czyste konto 1.72 / Bet365 / stawka 150
✅ 108 zł
Za typem przemawia tragiczna skuteczność Lechii, a do tego brak w dzisiejszym spotkaniu Lukjanovsa i Traoré. Z kolei obrona Legii solidna
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Tottenham - Aston Villa 1
1,50 / Bet365 / stawka 100 zł
Jeśli Tottenham dziś wygra to wskoczy na podium, mając jeszcze jeden mecz zaległy. Do składu wraca Van Der Vaart, co jest bardzo dużym wzmocnieniem. Aston Villa z kolei nieźle zaczęła sezon, ale wygrywa raczej ze słabszymi zespołami. Różnicę między zespołami oddaje w pewnym stopniu tzw. cross comparison rozegranych meczów w Premier League. Języczkiem u wagi może okazać się też powrót na ławkę Redknappa
✅ 50 zł
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New York Islanders 1
Japonia - Kuba 2
1,65 / Bet365 / stawka 100 zł
Czyli na spokojnie zwiększamy stan posiadania. Pingwiny zdecydowany faworyt, na lód powraca Crosby, który samą swoją obecnością powinien zmobilizować kolegów, choć nie będzie chyba takiej potrzeby, bo mamy tutaj różnicę klas. Wiele osób gra (-1,5). Z kolei Kuba powinna poradzić sobie z gospodarzami turnieju, mają znaczącą przewagę jeśli chodzi o warunki fizyczne. Narzucą Japońcom swój styl i zdominują ich na siatce.
~~~~
odpowiednio 5:0 i 3:0 weszło jak w masełko
✅ 65 zł
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Real - Dinamo tylko Real strzeli
Napoli - Man City 2
3,45 / Bet365 / stawka 50
Real ma ambicje uzyskania zerowego bilansu po fazie grupowej, a Dinamo nie strzela. Z kolei City jest w mega gazie i zechce odskoczyć Napoli.
⛔
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Polska (-2,5) - Iran 1
2,20 / Bet365 / stawka 50 zł
Liczę na to, że Polacy wyjdą skoncentrowanie od początku i szybko odprawią Iran. Bo, to, że wygrają nie ulega wątpliwości.
⛔
jednak wygrana uległa wątpliwościom i to bardzo
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Iran (-2,5) - Chiny 1
2,50 / Bet365 / stawka 100 zł
Jak dla mnie spory value. Chiny jak dotąd tylko w dwóch meczach coś ugrały. Set z Polską i dwa z Brazylią. Myślę, że wynikało to ze zlekceważenia rywala. Iran nie może sobie pozwolić na takie podejście, bo za chwilę rozgrywa 3 mecze z Włochami, Rosją i Brazylią. Iran jest czarnym koniem turnieju, rzadko jednak wygrywa 3:0. Zrobił to jedynie wczoraj, z Egiptem. Z Japonią wygrał 3:1. To pokazuje, że potrafią grać ze słabszymi. Oprócz tych wspomnianych wybryków, Chinoli wszyscy leją 3:0.
⛔ idź pan w **** z taką intuicją, 3:0 dla Chin, na przekór logice
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Barcelona (-1) - Levante 1
Valencia - Espanyol 1
Sporting Gijon - Real Madryt - Real wygra do zera
4.06 / Betclic / stawka 100 zł
Barcelona we wszystkich meczach u siebie odnosi przekonywujące zwycięstwa. Tylko raz nie pokryła handi (-3). W innych przypadkach było 4:0 albo lepiej. Dochodzi czynnik mobilizacji zmniejszania strat do Realu przed GD. Valencia to zdecydowany faworyt meczu z Espanyolem, który jest w dołku. Soldado pewnie coś ukłuje. Mecz Realu z Gijon, czyli bardzo trudnym przeciwnikiem dla potentatów. Wiadomo o co chodzi. Jednak, mimo trudności w strzelaniu bramek na stadionie Sportingu, to Real nie traci tam bramek. Przez ostatnie 3 mecze zachowali czyste konto. Myślę, że teraz będzie podobnie.
✅ 306 zł
Soldado nie dość, że ukłuł, to jeszcze uratował kupon ????
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Wisła Kraków - Widzew 1
1,60 / Betclic / stawka 100 zł
Wisła odżyła po zmianie trenera, zagrali niezły mecz w Odense i wydaje mi się, że powtórzą to dzisiaj. Widzew jest drużyną, która co prawda traci mało bramek, ale mało też ich zdobywa. A na Reymonta nie strzelił gola od 2004 r. Powrót Małeckiego i Meliksona też dobrze wpłynie na Wisłę, która zdaje sobie sprawę, że trzeba gonić czołówkę.
✅ 60 zł
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Real Madryt 2
2,40 / Betclic / stawka 200 zł
Mourinho da odpocząć najważniejszym zawodnikom, co zrozumiałe, ale dla mnie nawet dublerzy wsparci prawdopodobnie Kaką i Higuainem są zdecydowanym faworytem. Po pierwsze okazja do pokazania się, po drugie chęć zakończenia rozgrywek grupowych samymi zwycięstwami. A dla wspomnianych dwóch piłkarzy być może okazja do wskoczenia do składu na mecz z Barcą?
✅ 280 zł
W miesiącu grudniu jak na razie yield poszybował do 161%. Oby tak dalej ;)
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Real - Barcelona 1
Betis - Valencia 2
6,00 / Betsafe / stawka 20 zł
Korzystam z promocji z kalendarza świątecznego Betsafe, w której trzeba obstawić dwa mecze PD za 20 zł, by otrzymać freebeta w przypadku przegranej. Można się zabawić. Zwycięstwo Valencii bardzo prawdopodobne, zaskakująco wysoki kurs, a jeśli chodzi o Real to wydaje się być w takim gazie, że nawet Barcelona może mieć problemy. Intuicja podpowiada mi 2:1 dla Królewskich
Zwrot
 
Do góry Bottom