>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Na Brazylię, Argentynę, Meksyk i Chile tematy będą oddzielne pewnie, tutaj reszta z Ameryk.

Ja się w tym roku skoncentruje na ligach niżej, rozpisze kto kiedy zaczyna zapoznawczo, postaram się też poinformować o transferach/wydarzeniach w klubach, co by pomóc zobrazować sytuację ale to z biegiem czasu.

Z tych co się rozpoczną niebawem:

Boliwia - Clausura od 16 stycznia
Kostaryka - Verano od 16 stycznia
Wenezuela - Apertura od 31 stycznia
Kolumbia - Apertura od 30 stycznia
Urugwaj - Clausura od 6 lutego
Gwatemala - Clausura od 17 stycznia
Ekwador - Campoenato Nacional od 7 lutego
Paragwaj - Apertura od 22 stycznia

Jutro postaram się w skrócie Boliwie, Kostaryke i Gwatemalę, bo zaczynają na dniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Na razie takie info z Boliwii
Futbolistas Agremiados de Bolivia (Fabol) lanzó ayer la advertencia de impedir el inicio del torneo Clausura de la Liga, programado para este fin de semana, debido a la “crítica situación económica” de cuatro clubes que no pueden superar las deudas salariales contraídas con sus jugadores. La agremiación esperará una solución hasta el jueves;
Decyzja w czwartek, ciekawe co wymyślą. Cztery kluby zalegają z pensjami i Clausura od soboty może nie ruszyć.
Blooming sztab szkoleniowy od 4 miesięcy nie dostaje wynagrodzenia, Ciclon zalega trzem zawodnikom, San Jose komuś trzy pensje wisi, najgorzej ma Real Potosi, bo tam jedenastu graczy już złożyło wniosek do Trybunału ligi, za brak wynagrodzenia.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
W Boliwii dalej głosy, że mogą nie wystartować od piątku, także raczej nie będę mroził tu kasy. Zaczyna się za to Kostaryka i Gwatemala co jest pewne, więc skupimy się na nich na początek.
Jeszcze info z Blooming Mario Martinez Rubio, który w lipcu przyszedł do klubu (mający za sobą grę w Las Palmas, Numancii, FK Baku i epizodach na Cyprze, ostatnio kolumbijski Jaguares) zerwał kontrakt z klubem. Oczywiście nie powiedział, ze chodzi o finanse klubu, lecz problemy osobiste, co jest klasykiem.
Jak nie rozpoczną od piątku (czyli sobota w nocy) meczem Sucre - Real to imo będą walkowery, ale powinni inne mecze grać normalnie. Miało iść też jakieś dofinansowanie od federacji co by się odbili od dna trochę i spróbowali sami ogarnąć dług, ale by też zaczęli zgodnie z terminarzem, ale cisza na razie. Jeszcze rozpoczynają wybory na prezydenta FBF także tam chaos jest, czas na składanie &#39;aplikacji&#39; do 22 stycznia.
Nie jestem pewien też czy dobrze skminiłem, ale na ostatnim spotkaniu przedstawicieli ligi, trenerów i sędziów doszło też do tego, by federacja pokryła pensje zadłużonych klubów, lecz w zamian za ligę niżej, plus zredukować liczbę zespołów do 12. I już raczej oficjalnie, bo mecz Strongestów jest odwołany jak czytam, nie ma co mrozić, bo nie pograją.
Już nie przedłużam, na pierwszy ogień Kostaryka. Coś na wzór zestawienia:
Alajuelense - w tabeli lider, play-offy jednak pokazały że dalej mają strasznie ciężko z Saprissą, która od połowy ligi naprawdę leciała na gazie. Invierno zakończone koniec końców dobrze, wiadomo jednak że brak mistrzostwa boli i to z największym rywalem. Przyszedł wyrzutek na wypożyczenie z Santa Fe - Cummings, które przesiewy robi, środkowy obrońca, młody, grywał jednak ostatnio w kolumbijskiej drużynie i może się przydać, na pewno trochę jakości wprowadzi.
Ponadto z młodzików przesunięci do pierwszej ekipy ŚP Juarez i skrzydłowy Sequeira, Madrigal z Belen (11/2), który ma za sobą takie kluby jak Cerro Porteno, Herediano, Saprissę, Inter Baku. Z Limon jeszcze dwa ofensywne nabytki Pemberton (21/2) i Diaz (21/3).
Belen - w Belen przemeblowanko, sporo nowych twarzy i to całkiem ciekawych, może nie będzie takiej żenady jak w Invierno. Mały i zwinny Manzanares (6/2) z Herediano wypożyczony, na skrzydło jedno i drugie się nadaje, doświadczony Rodriguez z CSU (grał też w Alajuelense i Herediano, poprzedni sezon 14/1), napastnik Mitchell Omier z Zeledon (14/1) ciężko coś o nim powiedzieć prócz tego, że wysoki chłop, ale ten bilans to powala tak na kolana jak gra Zeledon w sezonie otwarcia. Dalej defensywny pomocnik też z Herediano Alvarado (2/0), prawy obrońca Mora ściągnięty z niższej ligi, więc nic o nim nie wiem zupełnie, next one - podstawowy środkowy obrońca Limon Maitland (20/0) też ciężko coś powiedzieć jak Limon w 22 spotkaniach traci 33 bramki, no ale taka liga. Kolejny ŚO z niższej ligi Solis, na koniec bramkarz ściągnięty z Cartagines Torres (15/19 wpuszczonych, więc nie taki zły bilans). Odszedł podstawowy napastnik Diaz,dobry skrzydłowy Solórzano i Madrigal. Te transferki napawają optymizmem, ciekaw jestem jak sobie poradzą z Saprissą, over pewnie tak, ale na punkty jednak w tej 1 kolejce bym nie liczył, będą musieli poczekać.
Carmelita, Cartagines, Santos de Guapiles, CSU, UDC - tych ekip nie lubię i rzadko je obstawiam (w sensie na ich jako indywidualnie, bo wiadomo że wybranymi ekipami na pewno coś będę grał), więc nie obraźcie się ale je pominę ???? Chyba, że ktoś bardzo nalega to pisnę co nie co.
Deportivo Saprissa - &#39;mój&#39; ulubieniec i zwycięzca Invierno, początki były różne, ale jak już złapali rytm to nie było mocnych, w play-offach pięknie rozbite Herediano i Alajuelense. Potencjał bardzo duży, są w stanie obronić tytuł. Patrzymy na ruchy trasferowe a tam ciekawie. ŚO z Catanii (który grał na wypożyczeniu w Cartagines, najwyraźniej spodobał się włodarzom Saprissy) Cabalceta, kolejni obrońcy Del Campo (chyba jakaś niższa liga USA), Miller z NYRB, David z Szachtiora, bramkarz Penedo z LAG. Wzmocniona defensywa To mi się podoba, o to chodzi, jakby to powiedział Bolec. Zespół opuścił dobry grajek, skrzydłowy Estrada i środkowy obrońca Imperiale
Herediano - trzeci z potentatów do tytułu, jednak w mojej opinii jakby to ująć, przereklamowani. Zawsze się biją o najwyższe cele, ale nie zawsze im to wychodzi, zdarzają się też po mega seriach głupie wpadki i nagły zjazd formy. Nie odbieram faktu, że obok Saprissy i Alajuelense są najmocniejsi, jednak nie przepadam za nimi. Transferki: bramkarz z Santosu DG De Lemos, obrońca z Venados (Meksyk) Salazar, LO z Seattle, wraca po 7 latach Gonzalez, wraca Cubero z Blackpoll, który nie wypalił. Wraca Peroza z Meksykańskich wojaży, wcześniej nawet w Crystal Palace próbował. Na koniec wyjadacz Walter Silva z CSU, raczej zmiennik, ale zapewni kilka goli w sezonie. W zamian do CSU poszedł ŚO Montero.
Limon - fajna radosna ekipa, dobra do overów, coś jak Zeledon rok temu. Bardzo dobra forma w Invierno i zasłużone czwarte miejsce, już powolutku pukają do tej trójcy. Tyle, że podkupili już ich trochę, ale od początku. Przyszedł obrońca z Deportivo Lary Teran, Salinas z juniorów przesunięty, Hernandez również, pomocnik Torres z niższej ligi, defensywni pomocnicy Gordon i Marin, Tathum przesunięty z rezerw, o dziwo napastnik ten ma 28 lat, może jakaś dyscyplinarka była, kolejny napastnik Cample z tego samego klubu co Torres, czyli Grecia. Doświadczony napastnik Hay na pewno im się przyda, trochę świata zwiedził i ukłuje parę razy na pewno. Takie uzupełnianie braków na pozycjach, nie wiem czy to im dobrze wyjdzie kurde. Odeszli Diaz i Pemberton do Alajuelense, ŚO Rivas do Zeledon, bramkarz Lewis także tam i następny ŚO Maitland do Belen. Zobaczymy jak pierwsze kolejki, ale o powtórkę wyniku coś mi się średnio widzi.
Liberia - Beniaminek, który poradził sobie całkiem nieźle w Invierno, nie można mieć do nich pretensji raczej o nic, defensywa słaba fakt, ale w przodzie nie najgorzej wyglądają. 6 punktów zapasu przed miejscem spadkowym i będą bronić tego wyniku. Przybył bramkarz z Realu Esteli Lorente, ciekawy ruch, na razie na wypożyczenie, 22-letni środkowy obrońca Scoby z Limon, doświadczony Nunes z Puntarenas, również środkowy obrońca, sprowadzili jeszcze dwóch mikrusów do ofensywy - Garcia i Fernandez. Klub opuścił ŚO Palma, który zawita w CSU, Solórzano poszedł do Zeledon. Raczej mega wzmocnienia żadnego, może Fernandez jedynie z przodu, miał dobry okres gry w Alajuelense. Tak to będą walczyć do końca o utrzymanie.
Zeledon - I na koniec jedna z moich niegdyś ulubionych drużyn pod granie overów. Takiej defensywy dawno nie było, 44 stracone bramki to jest naprawdę szok, stać ich na wiele lepsze wyniki, jeszcze nie tak dawno walczyli o play-offy. Sporo nowych twarzy, czy wyjdzie im na dobre? Na początek - bramkarz Lewis z Limon, epizod w reprezentacji, grywał w Alajuelense, doświadczenie jest. 22-letni, 191cm bramkarz z Saprissy Parker ale na wypożyczenie na razie. Również z Limon środkowy obrońca Rivas przybywa do prowincji San Jose, boczny obrońca Nelson z Herediano na wypożyczenie. Ciekawy &#39;transfer&#39; teraz, jakby to powiedzieć, przywrócili do życia Guio, 39-letni pomocnik, który ostatni mecz grał 5 lat temu i postanowił w Herediano zakończyć karierę. Odszedł podstawowy ŚO Garro do Santosu de Guapiles, podstawowy LO Salas ale nie mam informacji gdzie, na razie kontrakt rozwiązał. Pomocnik Yeladian do Carmelity, pomocnik Cancela - chyba Zeledon to był jego ostatni klub, bogata kariera, ale 39 lat juz, kontrakt rozwiązany. Podstawowy obrońca Pino poszedł do honduraskiej Victorii, skrzydłowy Valderramos do Carmelity i to chyba na tyle. Też takie uzupełnianie tego, co im podkupili.

Verano zaczynamy meczem Zeledon - Santps DG i h2h mówi, że powinny być bramki.
Zeledon na pewno musi podchodzić teraz do każdego meczu z werwą, może lekki przewiew w szatni pomoże się wykaraskać z tego ostatniego miejsca, bo będzie bardzo śmiesznie jak spadną, są gorsze ekipy od nich (na ten moment Belen, Carmelita też jest cienka), a mimo to na razie dzierżą miano najgorszej ekipy w ekstraklasie. Santos spokojna pozycja w lidze, ale bez podjazdu do najlepszych, tak się pałętają tu i tam. Zeledon sparingi kontrolne wygrywał 3-2 i 2-1 z Coto i Pumą. Pójdę na początek w bramki lekko, z powodu sytuacji gospodarzy, atutu własnego boiska, h2h i przyjemnego kursu, bo na ov2,5 za mało jednak mi się zdaje, mimo że to Kostaryka.
Zeledon ov1,5 bramki @1,92 marathon
Na razie tak, reszta pod wieczór.
E: Walkower 3-0 dla Zeledon - powód
El Santos de Guápiles no pudo solventar el inconveniente económico que tiene con la Caja Costarricense de Seguro Social, por lo que no jugará ante Municipal Pérez Zeledón en la primera jornada.
Także tak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Boliwia przesunięta o tydzień. Wilstermann zapłaci swoim zawodnikom zaległe pensje we wtorek, wszystko wskazuje, że reszta tez jakoś ogarnie swoje długi.
Info o sparingu w nocy
Boca - Emelec 3-0
59&#39; Messidoro
62&#39; Pavon
90&#39; Carrizo
Mecz grany z tytułu Copa Cruce. Pięć zmian, w przypadku remisu grają od razu karne.
Do gry są przewidywani m.in Tevez, Cubas, Orion, Achilier, Mena, Gimenez, także nie będzie tak źle. Na pewno zabraknie ze strony Boca Osvaldo i Peruzziego, z Emelec wypada kapitan, Bagui.
Jak dla mnie ten mecz to okazja do bramek z obu stron i granie w rogi powinno być opłacalne. Pre na over raczej słabo, nie gram, na rogi nie ma oferty, trzeba będzie czekać na live, ale to poinformuję, a przy okazji będą znane składy. Na pewno coś wartego uwagi będzie. Mecz grają w Argentynie. Typy raczej już w DNTB podam.
Jeszcze będą
Nacional (URU) - Banfield 1-0
31&#39; Mascia
i Penarol - Cerro

Pierwszy mecz kierowałbym się w Nacional po tym co widziałem w meczu Banfield - Cerro. Drugi mecz to finał i BTS myślę będzie odpowiedni, jednak wszystko na live zostawię.
Gwatemali chyba nie będę aż tak rozpisywał jednak jak Kostaryki, przy okazji typów będę starał się pisać jak najwięcej, żeby zobrazować sytuację, bo tak czy siak pewnie niewiele osób by z np transferów wynosiła jakieś konkretne i gotowe wnioski, także chyba nie ma sensu. Chociaż jeszcze zobaczę, może znów wena mnie porwie. Na start typ z Kostaryki:
CS Uruguay - Alajuelense
Na pewno rożne jak ktoś będzie w nocy, mecz o 3:00 naszego czasu. Podstawowa linia pewnie na 10 ustawiona i jak dla mnie jak najbardziej do gry. Goście wzmocnieni ofensywnymi nabytkami, dwóch skrzydłowych z tego co pamiętam, więc może to działać in plus dla typu, poza tym lubią kontrolować spotkania, a na Kostaryce raczej nie robi różnicy zespołom czy strzelą na aut czy wybiją na rożny, jak najszybciej zażegnać niebezpieczeństwo najważniejsze, CSU po kontrach też swoje rogi zrobi, więc tutaj na pewno będę polował. Co do wyniku spotkania uczucia mam mieszane, mecze na El Labrador do łatwych nie należały o czym goście doskonale wiedzą. Średnio im ufam po tej krótkiej przerwie, spróbujemy coś na CSU lekko, bo na żaden typ w stronę gości nie widzę value.

Ciężko idzie Alajuelense tutaj, BTS&#39;y 3 lata temu, ostatnie spotkania na El Labrador kończone underami, to mnie nieco zniechęca do grania w stronę gości, kursy zaniżone są moim zdaniem. Pierwsza kolejka, więc ze stawką lekko, cud jak będzie to do ogladania.
CSU +1 @1,55 b365 ✅ 1-0
Alajuelense under 2,5 @1,24 marathon ✅ 1-0

E: w sumie na razie nie widzę nic ciekawego, może z jutra jeszcze dam coś. Ciężko pierwsze kolejki z Gwatemali grać, ale X2 w meczu Guastatoya bym przemyślał poważnie, imo też w meczu Comunicaciones będzie under, ale nic nie gram, poanalizuje po spotkaniach, na pewno będą transmisje
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Sparingi wieczorem:
Szachtar - Fluminense ov2,5 @1,75 b365 ⛔ 1:1 :|
Wiadomo jakimi piłkarzami dysponuje zespół z Doniecka, zmierzą się z brazylijską ekipą i czuje tu wesoły mecz. Grają w USA w ramach pucharu towarzyskiego, ciśnienia wielkiego na wynik pewnie nie będzie, ale już na obraz gry na pewno i myślę że jedni i drudzy mają w swoich szeregach zawodników, by wyśrubować wynik tak jak np ostatnio Bayer (3:3 z Internacionalem). Stawka mała, ale czuję, że będą gole.
Podobnie w meczu Santa Fe - Strikers ov2,5 @1,8 ✅ 2-1 i nietrafiony karny jeszcze był
Bardzo dobrze wyglądali w defensywie z Bayerem, dali sobie strzelić bramkę po nie tyle błędzie obrony, co jakimś rykoszecie z tego co pamiętam, najszybciej się ogarnął Kiesling i strzelił. Schalke ze Strikers grę prowadzili, do głosu &#39;goście&#39; dochodzili rzadko ale i tak skończyło się tylko 2-0. Piłkarze z kolumbijskiego klubu w sumie nie mieli wiele do powiedzenia w pierwszym meczu tak jak Strikers, więc myślę że tu będzie otwarty mecz, Santa Fe powinno strzelić takim ogóraskom dwie bramki, a i defensywa do najszczelniejszych nie należy. Santa Fe też nie bardzo lubi murować (chociaż z Bayerem było parę momentów dłuższych głębokiej defensywy, tylko że jakby poszli na wymianę ciosów, to manita byłaby spokojnie), a z takim rywalem to nie ma opcji żeby taką strategię przyjęli, więc powinni sobie postrzelać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Aż za fajny typ znalazłem, ale zagram dubla z Etiopia under 1,5 bramki AKO jakieś 1,6 wyszło ✅
UCR - Liberia Liberia under 1,5 @1,33 marathon ✅ 3-1
UCR traciło u siebie prawie bramkę na mecz w Invierno, Liberia w delegacjach tylko 4 bramki w 11 spotkaniach. Ostatnio dwa gole zapakowali w 2010 roku z Zeledon, no i pewnie zdarzyło się jak grali w drugiej lidze na pewno. Liberia ładuje tylko u siebie, nie widzą mi się ich dwa gole dziś, ciężko z jednym raczej będzie. Transferów porządnych nie zrobili, w sumie nie mają za co, no po prostu wszystko mi mówi, że oni tu dwóch bramek nie strzelą.
Saprissa - Belen BTS @1,8 ✅ 2-1 do HT
ov 10 rożnych @1,925 b365 ✅ 16-4
A tu bym próbował ryzykowniej, Belen sprowadziło sporo nowych nazwisk i nie są to gracze z łapanki że tak powiem, powinni namieszać w tej części sezonu. Saprissa to klasa sama w sobie, ale czasem defensywa jeszcze im szwankuje, z tej trójki Saprissa, Alajuelense, Herediano Ci pierwsi defensywę mieli najgorszą. Lubią głupio tracić, Belen lubi sprawiać niespodzianki. O wynik spotkania się nie pokuszę, bo Saprissa może być równie dobrze napędzona zwycięstwem w 1 części sezonu, jak i wyjść na luzie i dostać po papie. Ten kurs mi się nie widzi do grania jakiegokolwiek, dlatego idę w golę po obu stronach. Rożne też gram, wystawili linię pre, więc warto moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Wszystko wskazuje, że Boliwia wystartuje w ten weekend, także skrobnę co nie co, ale tylko te warte uwagi informacje.
Bolivar - jak co roku pretendent do tytułu, w pucharach typu CS/CL umieli powalczyć, chociaż wiadomo, że główna &#39;broń&#39; Boliwijczyków to wysokość. Ale to tez trzeba umieć wykorzystać. Aperture przegrali z moim zdaniem sensacją ligi Sport Boys. Ale ciężko wygrać ligę, jak się traci 36 bramek (przy 17 Sport Boysów), to już przedostatnie Perolero straciło jedną mniej. Na to trzeba zwrócić uwagę. A transfery jak na złość same ofensywne praktycznie. Na wypożyczenie przyleciał Facundo Cardozo 20-letni środkowy obrońca mający za sobą już grę na płaszczyźnie ligowej w Argentynie, jak i w reprezentacji U20. William Ferreira wykupiony z Leones Negros, środkowy napastnik. Kupiony przed dwoma tygodniami napastnik Borghello, który dziś obchodzi swoje 33 urodziny. Ostatni zakup to Gaston Cellerino z NYC. Biegał swego czasu z graczami Serie A, czy Segunda Division. Odszedł z moich informacji na razie Lizio ale na wypożyczenie na razie do Botafogo. Nie wiem co tam Villegas wymyśla, ale te transfery mówią, że powinien być w ofensywie jeszcze większy gaz przy okazji nadchodzącej Clausura, co by zwiastowało jakąś kosmiczną skuteczność, bo w Aperturze strzelili w 22 spotkaniach 52 bramki. Chyba, że zabezpiecza się przed sprzedażą Tenorio lub co gorsza Callejona...
Z ostatniej chwili, Moises Villarroel kolejnym nabytkiem Bolivaru, za kilka lat mogą mieć z niego pociechę, jeśli się zadomowi, o co nie powinno być trudno, występował już w Blooming.
http://www.late.com.bo/moises-villarroel-es-el-nuevo-jugador-celeste/
San Jose - Klub przeprowadził już 6 transferów. Sergi Mut, który pół roku był bez pracodawcy, wcześniej grał w hiszpańskiej Zamorze. 25 lat - napastnik. Pewnie będzie się wyróżniał na tle pozostałych. Napastnik Gaston Mealla ściągnięty z Nacionalu Potosi, 27-latek. 31-letni malutki pomocnik, Charles da Silva mający za sobą grę w Luqueno, Bolivarze, ostatnia jego przygoda skończyła się na Cyprze, dokładniej Ermis. Dalej, Maximiliano Ortiz do defensywy, z Nacionalu Potosi. Starawy już boczny obrońca Hoyos z Oriente Petrolero, 35 lat. Ostatni zakup to Enrique Montesinos 21-letni środkowy obrońca znaleziony przez scoutów w Mallorce. Obiecujące transfery, jestem ciekaw gry tego zespołu, doszło kilka nazwisk a i w Aperturze naprawdę momentami dobrze się ich oglądało, przede wszystkim z kontry potrafili pokarać każdego.
The Strongest - Również w planach był mistrz ale coś się zacięło. Nawet przez pięć kolejek siedzieli na fotelu lidera, ale potem znów Sport Boys przejęło tron i już nie oddało, a &#39;Najsilniejsi&#39; głupimi remisami m.in z Realem Potosi czy Blooming samo się skreśliło, bo ani na ofensywę ani na defensywę nie można powiedzieć złego słowa. Brakło jednak w tych decydujących momentach jakiegoś szczegółu. Trzy zakupy jak na razie. Matias Alonso, napastnik, przyda się na pewno, w tej lidze może być jednym z lepszych strzelców, jak się z Escobarem dogada. Grał już na boiskach Urugwajskich, Belgijskich, Chińskich, Hiszpańskich, jak i Włoskich. Z różnym skutkiem. Skrzydłowy Mariano Torres, przybywa z Wilstermann, nie przebił się przez II drużynę Boca, w Corinthians wypożyczany. W Boliwii jednak może nieco zawojować, dodatkowo już tu gra od roku, z przyzwoitą formą. Środkowy obrońca Maldonado sprowadzony z Deportivo Quito, więc jeszcze defensywa będzie uszczelniana. Ostatni nabytek, jeśli można nazwać jego powrót to Diego Bejarano, który po półtorarocznym pobycie w Grecji wraca do Tigre. Nikt znaczący nie ubył.
Nacional Potosi - Z ofensywą nie ma tyle problemu, co z tyłami. U siebie jeszcze jako tako to wygląda, ale na wyjeździe na nim im się zdaje strzelenie dwóch, czy trzech bramek, jak tracą odpowiednio trzy i cztery i do domów wracają bez żadnego punktu. Starczy powiedzieć, że 31 na 48 bramek stracili na wyjazdach, nie wygląda to dobrze. Ale dzieje się ciekawie. Przyszedł hiszpański trener Juan Marquez, który mówi o walce o środek stawki, nawet o top 6. Przybywa bramkarz Azpillaga grający w niższych hiszpańskich ligach, skrzydłowy Pascua, również mający w historii grę w niższych hiszpańskich, ale ostatnio występował w islandzkim zespole - Grindavik. Kolejny Hiszpan to środkowy obrońca Garcia, którego ostatnim klubem było cypryjskie Ethnikos. Pepe Delgado wyciągnięty z rezerw Las Palmas. Napastnik Vargas sprowadzony z Wilstermann, który po 5 latach tułaczki po krajowych klubach wraca do Potosi. Odszedł Tobias Vargas, bramkarz - do Rubio Nu i paragwajski napastnik Ayala do drugiej ligi - River Plate.
Sport Boys - zaskoczenie sezonu, jak najbardziej pozytywne. Teraz prawdziwe oblicze wyjdzie w drugiej odsłonie sezonu, zobaczymy czy drużyna ma charakter. Do klubu przybył Anthony Tapia i to na razie jeden transfer. Tu troszkę o nim
Anthony Tapia es un volante creativo que el pasado semestre jugó en el club Union Magdalena de su país natal, donde jugó 16 partidos y convirtió tres goles, dentro de su carrera estuvo dos temporadas en el fútbol chileno, cuando jugaba en la categoría B con el cuadro de Copiapó. Tapia jugó en Deportivo Cali, Deportivo Pasto, Once Caldas pero su temporada más sobresaliente fue en 2010 en Boyacá Chicó cuando en un ańo jugó 32 partidos y convirtió 12 goles, mejorando lo que hizo un ańo antes en el mismo club marcando 11 goles en 31 encuentros disputados.
Odejść może za to Yasmani Duk, który w Oriente brylował, przyszedł do SBW i już może odejść, bo ma oferty z MLS. Transfer Tapi pewnie jest w jakimś stopniu zabezpieczeniem przed tym ruchem Duka. O ubytkach mi nie wiadomo na chwilę obecną, co w sumie in plus dla zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dali ofertę na Kostarykę. Lecimy.
Z Saprissy odszedł Bolanos do Vancouver Whitecaps, pewnie sporo zarobili za niego.
Ostatnie dni to trochę roszad, efekty zobaczymy niebawem. 1 kolejka napawa optymizmem
En el camerino morado llegaron Jaime Penedo, Roy Miller, David Aubrey, Cristian Martínez y Diego Calvo, de préstamos salieron Jeikel Medina, Sergio Córdoba y Darryl Parker, por su parte se fueron Donny Grant, Andrés Imperiale, Diego Estrada, Christian Bolańos y Ariel Rodríguez.
McDonald z Alajuelense dostaje 3 mecze zawieszenia w związku z niesportowym zachowaniem podczas finału z Saprissą, czyli opuści mecz z Liberią, Limon i Belen. Gracz Alajuelense.
CSU i Herediano nie oglądałem, nie stawiam nic.
Carmelita z Zeledon to samo, ale szedłbym w over.
Liberia - Alajuelense BTS 1,91 sportingbet ✅ 1-2
Liberia wyglądała bardzo dobrze do 80 minuty w meczu z UCR. Szkoda tego jeźdźca bez głowy - Scoby, bo nawet udało im się w osłabieniu zdobyć prowadzenie, a potem skutecznie bronić, czasem nawet wyjść z konkretną kontrą, ale końcówka fatalnie odpuszczona, fakt tez, że karny ewidentny, ale trzeci gol już odpuscili i UCR władowało bez problemu. Gości w pierwszym spotkaniu nie widziałem, ale jestem pewien, że są nieźle podbuzowani, pierwszy raz od 2012 roku przegrali 3 ligowe mecze z rzędu, teraz drugi niekoniecznie łatwiejszy wyjazd. Czekam na kurs na BTS. A poza tym, to 1,55 na Alajuelense to komedia w tym momencie.
Limon - UCR Limon @2,02 1xbet ⛔ 1-1
Gospodarze bardzo dobrze z Cartagines się trzymali, mimo że od końcówki 1 połowy grali w 9. W drugiej połowie stworzyli dwie groźne sytuacje, które mogli zamienić na bramki, ale tego nie zrobili. Na szczęście Cartagines, bo bardzo dużo marnowali, naliczyłem 16 wrzutek w drugiej połowie, zupełnie bez pomysłu na osłabione dwoma zawodnikami Limon. UCR z Liberią to dupy nie urwało, nie prowadzili gry mimo przewagi zawodnika, była to bardziej szarpana gra, z pewnymi momentami ich przewagi, Liberia starała się odważnie ich odpychać. W końcówce udało się karnego zrobić i jakoś poszło. Nie było tak źle jak mi się patrząc na transfery wydawało, Limon powinno tutaj może nie bez problemów, ale rozprawić się z UCR.
Belen - Cartagines Belene @2,71 ✅ 1xbet 1X @1,45 ✅ 1-0
Belen strasznie słabo u siebie, H2H z Cartagines też nieciekawe, ale liczę w końcu na przełamanie. Z Saprissą świetny mecz, równie dobrze oni mogli wygrać to spotkanie, cios za cios, jednak zadecydowały indywidualności jak Colindres. O Cartagines wspominałem przy meczu Limon-UCR. Jeśli tylko Belen nie zapomni jak się gra w piłkę i pokaże tą swoją lepszą stronę, jaką zaprezentowali w spotkaniu z Saprissą, to o wynik jestem spokojny. Kursy to z kosmosu widzę, pewnie przez H2H i formę w Invierno Belen, ale tutaj gra zdecydowanie poprawiona, zobaczymy to się potoczy, liczę na punkty gospodarzy.

Ważna informacja
Nie pchać się w Saprissę, bo Santos de Guapiles oddaje już drugi mecz walkowerem. Wyjaśnienie
&quot;El equipo Santos de Guápiles, por su condición de morosidad con la Caja Costarricense de Seguro Social no es un sujeto activo y participantes del campeonato nacional de Primera División por lo que no se le puede atender la solicitud y así fue declarado siendo inadmisible&quot;
Czyli darmowy dostarczyciel punktów się znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
uzytkownik-24118 2,1K
Mecz już o 02:00 więc wrzucam. Uprzedzam, że analiza mocno statystyczna ale zobaczymy. Sam gram to za drobne.
A teraz do rzeczy:
Deportivo Marquense - Coban Imperial
Liga gwatemalska bardzo mocno faworyzuje drużyny gospodarzy. Zdobywają oni średnio 1,89 pkt/mecz (za soccervista), dodatkowo często zdarzają się remisy. Przyglądając się formie opisywanych zespołów także to widać. Aperturę obie drużyny zakończyły odpowiednio na miejscach 8 i 9. Oba zespoły nie zaczęły dobrze sezonu - Deportivo przegrało na wyjeździe 1:3, a Coban zremisował bezbramkowo na własnym terenie. Przeglądając wyniki obu zespołów rzuca się w oczy przewaga gospodarza - w ciągu
ostatniego półrocza Deportivo zaliczyło na własnym obiekcie 2 porażki - z tym także z dzisiejszym rywalem. Natomiast Coban w delegacjach gra słabo - wygrał tylko dwukrotnie. Ale ciekawszym typem jest dla mnie typ na ilość bramek. Mimo, że liga uchodzi za overową, to obie drużyny jakoś nie chcą tego potwierdzić. Coban w poprzednich rozgrywkach w 11 delegacjach
miał bramki 5-15, gospodarze na własnym boisku w 11 meczach 15-10.
Dlatego tutaj proponuję under 2,5 bramki po kursie 1,65. ✅ 1:1
Faworytem dla mnie są tutaj gospodarze ale nie zdecyduję się ich grać.
To moja pierwsza analiza w tym dziale, jeżeli moderator uzna że poniżej poziomu to proszę o usunięcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
Gwatemalska Liga Nacional:

[18:30] Antigua Guatemala - CSD Municipal

Pamiętam co wczoraj pisałem o tym, że liga gwatemalska bardzo faworyzuje gospodarzy, ale dziś nie do końca rozumiem kursy wystawione w tym spotkaniu. B365 płaci tylko 1,4 za wygraną Antiguy. Nie do końca wiem czym to jest spowodowane. Może faktem, że w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z Club Xelaju, który na swoim stadionie jest bardzo mocne. Problem w tym, że w rozgrywkach Apertury dzisiejsi gospodarze okazali się najlepszą ekipą w delegacjach w całej lidze (5-3-3), natomiast na własnych śmieciach nie grali już tak dobrze (6-2-3) i dopiero 9. miejsce w ligowej tabeli za mecze domowe.CSD Municipal podczas Apertury mieli niezbyt przekonujący na wyjazdach bilans 2-2-7. Ciekawie wygląda zestawienie H2H obu tych ekip: na 8 spotkań (od lipca 2014 do listopada 2015) 6 razy padał remis a 2 razy wygrywał zespół Municipal. Rozpatrując tylko mecze na boisku dzisiejszych gospodarzy spotkania te zawsze kończyły się remisem. Spodziewam się że dziś może być podobnie, a kurs na to wydarzenie jest przesadzony

Remis @3,60 ⛔ 2:0

[19:00] Deportivo Malacateco – Club Xelaju

Kolejny ciekawy mecz. Tutaj kusi mnie zagranie na gospodarzy. Xelaju w rozgrywkach Apertury zajęło 1. Miejsce, głównie dzięki fenomenalnej postawie na własnym boisku (11-0-0), na wyjazdach spisywali się dużo słabiej (2-2-7). W pierwszej kolejce Clausury ulegli jednak Atletico Gautemala kończąc passę domowych wygranych. Teraz przyszedł czas na pierwszą w tej rundzie delegację. Ich rywalem będzie Deportivo Malacateco. Zespół ten zajął ostatnie miejsce w rozgrywkach Apertury (4-2-5 u siebie i 0-3-8 na wyjeździe). Oba spotkania w poprzedniej rundzie zakończyły się wygranymi Xelaju po 1:0. Jednak pomijając poprzednią rundę zwykle gospodarze nie przegrywali. Dodatkowo Xelaju na wyjazdach gra raczej
Underowo. W meczach z ich udziałem padało w rozgrywkach Apertury zwykle jedynie 1,8 gola, dodatkowo strzelili w rozgrywkach Apertury zaledwie 5 bramek na obcych boiskach, najmniej w całej lidze. W meczach domowych Malacateco wpadało średnio co prawda aż 2,55 bramki, ale strzelili ich tylko 13 w 11 meczach, tracąc 15. H2H też generalnie underowe. Myślę że znów spróbuję Under 2,5 i jednak delikatnie gospodarzy bo kurs chyba przesadzony.

Under 2,5 @ 1,66 ✅ 2:0
Malacateco DNB @1,66 ✅ 2:0

2/3 trafione. Chyba trochę niepotrzebnie szukałem niespodzianki w tym pierwszym meczu. Jak ktoś grał to przepraszam

Oba mecze to szukanie trochę niespodzianek, dodatkowo nie jestem jakoś obyty ani z ligą ani z zakładami bukmacherskimi, analizy typowo statystyczne, ale wczoraj wyszło. Proszę uważać ze stawkami, sam znowu gram delikatnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jamajska Premier League

[00:00] Arnett Gardens - Tivoli Gardens

Ja znowu szukam jakiegoś wysokiego kursu. Jak ktoś chce grać to naprawdę delikatnie. Spotyka się 2. i 11. drużyna ligowej stawki. Arnett Gardens notują dobrą serię 7 meczów bez porażki, są najlepszą drużyną w lidze na własnym placu (8-1-2), bramki 21:8.
Ich przeciwnicy są na przeciwległym biegunie: przedostatnie miejsce w lidze, nie wygrali od 8 spotkań, na wyjazdach legitymują się bilansem 2-3-6. Ale dzisiejszy mecz to derby stolicy kraju. W związku z tym kursy ok. 1,50 na wygraną gospodarzy mnie nie do końca satysfakcjonują (po części także dlatego, że nie lubię długich serii i zwykle wolę grać na ich przerwanie).

Teraz druga część typu: ilość bramek. Arnett Gardens, dzisiejsi gospodarze zdobywali bramkę w 9 na 11 spotkań u siebie, a ich rywale w 7 z 11 delegacji. Oba zespoły mierzyły się ostatnio w grudniu i wówczas 3:2 na wyjeździe wygrali dzisiejsi gospodarze. Na arenie dzisiejszych zmagań zespoły mierzyły się w październiku i także padł wynik 3:2. Po ostatniej potyczce pomiędzy tymi zespołami Tivoli grało 3 spotkania i trzykrotnie nie potrafiło zdobyć bramki, na 6 ostatnich wyjazdów nie udawała im się ta sztuka aż 4 razy. Czyli pomijając ostatnią serię zwykle bramkę na wyjeździe zdobyć potrafili. Liczę właśnie że dziś także się zepną i coś ukłują.

Arnett Gardens i BTS @ 4.33 1:1 ⛔
Chyba niepotrzebnie szukałem tak wysokiego kursu, było pograć po prostu bts, no ale nauczka na przyszłość

Patrząc na te spotkania szerzej niż tylko biorąc pod uwagę ostatnią formę drużyn wydaje mi się, że kurs na to zdarzenie jest przesadzony, zwłaszcza, że na czystą wygraną gospodarzy ten sam bukmacher płaci jedynie 1,55. Dla mnie lekkie value, chociaż nie twierdzę że typ będzie trafiony
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Saprissa - Carmelita ov2,5 @1,43 -2 @2,04 1xbet
E: dokładam jeszcze -1,5 @1,56 marathon
Jak Saprissa tutaj nie wygra trzema bramkami, to będę zaskoczony. Kursy prawidłowe, nie widziałem Carmelity z Herediano ale łatwo się z nimi rozprawili. Mecz z Zeledon od 1:1 to dyktowanie tempa gości. Carmelita zagubiona, schowana z takim rywalem jak Zeledon nie wróży im dobrze. Saprissa z Belen strasznie nieskuteczna, mimo tego uzyskali korzystny wynik, na tablicy powinna wisieć dużo większa zdobycz bramkowa. Teraz kolejka przerwy spowodowana walkowerem z Santosem, więc drugi mecz u siebie i tu powinno być bardzo przekonujące zwycięstwo. Mistrzowie Invierno potrafią przycisnąć niemiłosiernie, Carmelita w delegacjach jest gorzej niż słaba, nie widzę innej opcji.
Zeledon - Herediano ov2,5 @1,93 ✅ 2-2
Na BTS jest słabe 1,66 które i tak moim zdaniem powinno paść, ale lepiej już over, dużo lepszy kurs a prawdopodobieństwo podobne. Po pierwsze za duży kurs, po drugie Zeledon u siebie sporo traci, a Herediano po dobrym starcie od siebie coś dorzuci na pewno. Defensywa im szwankuje, więc Zeledon powinien tutaj skończyć mecz z przynajmniej jedną bramką, po tym co marnowali w ostatniej kolejce a i tak zrobili dwa gole. Mimo, że Carmelita była zagubiona przez 60 minut to Zeledon zostawiało im dużo miejsca, którego i tak nie potrafili wykorzystać, goście tu nie mogą mieć z tym problemu.
UCR - Belen &amp; CSU - Liberia Belen gol + Liberia u1,5 ✅ 1-1 @1,7 marathon
Belen z reguły na wyjazdach jest zespołem lepszym, ligę zaczęli nieźle i liczę na trzeci mecz z rzędu z bramką, UCR traciło już bramki z Limon i Liberią, co wg mnie dobrze dla typu na gola Belen, bo ofensywnie wyglądają lepiej od tych dwóch ekip. Drugi mecz to raczej formalność, Liberia dwie porażki po walce, jednak defensywa jest strasznie nieszczelna i z Alajuelense nie zdobyli nawet punktu, a była szansa nawet na komplet. Ofensywa nieco lepiej, ale na wyjazdach strzelają od długiego czasu max jedną bramkę.CSU dwa ciężkie mecze za sobą, z czego jeden wygrany z wcześniej wspomnianym Alajuelense, teraz powinni tutaj sobie z Liberią poradzić, a już nie powinni sobie dać strzelić dwóch bramek prawdę mówiąc słabej Liberii.
KOLUMBIA
Atletico Nacional - Deportivo Cali Deportivo Cali gol @1,73 marathon
E: można grać teraz po 1,88 nawet
Ojj za duży kurs zdecydowanie, liczyłem szczerze na jakieś 1,45-1,55 a tu miła niespodzianka i pobieram chętnie. Atletico w pierwszym meczu fura szczęścia, ale i też skuteczna do bólu, odwrotnie Deportivo. Zaczęli mecz od strzału w słupek w 3 minucie bodajże, do końca meczu w obramowanie bramki trafiali jeszcze 4(!) razy. Atletico co miało to wykorzystało doszczętnie, potem już oddali pole rywalowi, ale i tak nie potrafili zmieścił piłki w siatce. Puchar raczej idzie do Atletico i tu cudu być nie powinno, ale na bramkę Deportivo jak najbardziej stać, a na pewno jeszcze powalczą, bo w pierwszym meczu powinien być przynajmniej remis. Z drugiej strony dobrze, że nie trafiali, można teraz pograć ten bet. Atletico nie przegra myślę i będzie się starało kontrolować przebieg dwumeczu, ale Deportivo umie przycisnąć i na gola ich postawię, wynik powinien się koło remisu kręcić, ale bramkowego. Dwa gole handicapu to jednak spora przewaga jak dla Atletico. Po wystawieniu kursów chciałem w czysty win gospodarzy, ale jednak niski trochę i nie opłaca się, jak jeszcze mają 2:0 z 1 meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Once Caldas - Ind. Medellin Typ: Once @ 1.74 oraz Once over 1.5 @ 1.90 w Pinnacle ⛔ 0-0
Nocna masówka. Ale mimo wszystko warto spróbować.
Medellin dzisiaj zagra młodzieżą i rezerwowymi. Podstawowi zawodnicy mają odpoczywać. Gospodarze natomiast w mocnym zestawieniu.
Źródła tych doniesień (1, 2, 3 ).
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Peru
Defensor La Bocana - Real Garcilaso

Gospodarze raczej nie mają czego zbytnio szukać w tej lidze, ale trzeba przyznać że ich mecze fajnie się ogląda. Sporo bramek strzelają, a jeszcze więcej tracą. W formie jest nijaki Borges, który ma już na koncie sześć bramek po siedmiu kolejkach, jest Baylon, którego bramka dała punkt w meczu z Melgar. W pomocy mocne zmiany daje Chiroque. Ogólnie oglądałem to spotkanie z Melgar i fajnie tam zagrali, dwie bramki można powiedzieć że po kontrach. W obronie słabo i tylko zawodnicy ówczesnych gospodarzy, mogą się winić, że tamto spotkanie zremisowali, bo szans na zwycięstwo mieli multum, a szczególnie pod sam koniec wyglądało to troszku na jakąś paraolimpiadę z ich strony. Ostatnie dwa mecze to wygrana u siebie 4-1 z Comercio oraz porażka 4-1 z Unidos. Trener po tej porażce zapowiedział zmiany, które w moim odczuciu zadziałają na plus, bo od pierwszych minut ma grać właśnie Chiroque oraz Valladares, co wskazuje, że nie mają zamiaru się w tym spotkaniu murować.
Garcilaso ostatnio 1-0 z Deportes, które w tej kolejce rozjechało u siebie Alianze 3-1. W tym roku tylko jedna porażka, w pierwszej kolejce na wyjeździe z Union Comercio i od tego czasu przeplatają mecze remisowe ze zwycięskimi. Lepiej oczywiście wyglądają u siebie, gdzie grają mocno ofensywnie, ale też i ostrożnie z tyłu. Na wyjazdach to już tak dobrze nie jest, tracą praktycznie w każdym spotkaniu, w tym roku trzy wyjazdy i pięć bramek straconych. Ofensywnie fajnie, Cosme z Orejuelą w formie, w pomocy Beltran i Albarracin dobrze rozgrywają tą piłkę, sporo też dorzuca Gallegos czy Valverde. Siła w ataku odpowiednia, by przynajmniej raz pokonać Romucho. Hucznie zapowiadają, że przyjeżdżają do Sechury po trzy punkty, także kto wiem czy gospodarze po raz kolejny nie zagrają skutecznie z kontry.
Patrząc na to, że w meczach obu drużyn pada stosunkowo dużo bramek, patrząc na obecną dyspozycję zawodników ofensywnych oraz niezbyt ciekawą skuteczność defensywy obu zespołów (mam tutaj na myśli wyjazdy gości), skłaniałbym się do zagrania tutaj bts, bo kurs jest według mnie fajny, jak na mecz drużyn o takim stylu.

La Bocana - Real Garcilaso
- Obie strzelą @ 1,83 Bet365
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Alianza Lima - U. de Deportes
02.04.2016 03:00
over 2.25@ 1.93
Pinnacle

Wielkie derby w Peru.Obie ekipy blisko siebie w tabeli jednak nastroje rożne.W Alianzie niezbyt są zadowoleni z pracy trenera Mosquery(z drugiej strony oczekiwania są ogromne) a przede wszystkim ze stylu w jakim drużyna gra.Punktują jednak w miarę dlatego strata do lidera - właśnie Universitario jest nieduża.Z drugiej strony mamy Universitario, które komplementują wszyscy w Peru, szczególnie ofensywną czwórkę Guastavino i reprezentantów Peru Polo, Floresa oraz Ruidíaza.W tej rundzie naprawdę funkcjonuje wszystko jak należy w tej drużynie.Reasumując jak dla mnie Universitario po tym co wcześniej widziałem nie będzie grało na remis czy też na &quot;zero z tyłu&quot; a będzie walczyć o trzy punkty a mają kim je zdobyć.Podobnie ma się sytuacja z Alianzą, każdy inny wynik niż zwycięstwo dla gospodarzy będzie porażką.
E:Mecz przerwany w 49min przy wyniku 1:1, będzie dokończony dzisiaj o 18.Kursy na over 2.5 stoją po 2,23 także myślę, że dalej warto próbować pograć - mają 41min na zdobycie tej trzeciej bramki.
E2:Kolejna zmiana odwołali dzisiejszy mecz tez, w poniedziałek mają decydować czy nie będzie walkoweru dla Universitario..
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Alianza Atletino - Defensor La Bocana
Raczej nie interesuję się tą ligą jakoś szczególnie, ale ostatnio oglądałem spotkanie dzisiejszych gości z Garcilaso. Tak jak pisał wyżej BSNT bardzo fajnie ogląda się mecze Defensora. Piłka idzie od bramki do bramki, akcja za akcją. Dziś zagrają na wyjeździe z Alianza Atletico i gdy zobaczyłem kurs na gospodarzy lekko się zdziwiłem, bo przyznam, że oczekiwałem czegoś na poziomie @1,5 na zwycięstwo. Liga Peru charakteryzuje się tym, że gospodarz meczu ma już na starcie dużą przewagę. A w wypadku tego spotkania można napisać, że grają tu dwie drużyny własnego boiska. AA bilans 4-0-0, bramki 12-2, La Bocana na wyjazdach 0-1-3, bramki 4-11. La Bocana sprowadził niedawno dwóch grajków, ale na razie nie ma ich w przypuszczalnym składzie na dzisiejszy mecz.
Wobec tego, uważam że gospodarz powinni mecz wygrać, do tego 3 bramki w meczu nie powinny być problemem, przy takich statystykach i sposobie na grę obu drużyn.
AA @ 1,85 bet365 ⛔ 90+1...
over 2,5 @ 1,75
✅ 2-2
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Witam. Czy ktoś może się orientuje na kiedy zostało przełożone dzisiejsze spotkanie ligi ekwadorskiej? (River Plate Ecuador - Emelec) Zgodnie z planem miało się rozpocząć o 2.30 dzisiejszej nocy, ale tak się nie stało. Co się stanie jeśli ten mecz mam na swoim kuponie na betclic, a mecz został przełożony? Jeśli nie zostanie rozegrany dobę po założeniu zakładu to kurs tego spotkania zostanie odjęty z kursu ogólnego? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam,
Szatar
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 11.07 0:30

Ciekawy mecz w Kolumbii, Atletico zagra bez 8 piłkarzy bo już 14-stego graja mecz w Copa Libertadores z Sao Paulo.



Przed 1 meczem w Copa Libertadores tak samo Atletico zagrało bez ważniejszych graczy i mecz skończył się wynikiem 3-3 z drużyna która w Apertura sezon skończyła na przed ostatnim miejscu. Stracili aż 3 gole
http://www.wyniki.com/mecz/ATj54mWq/#szczegoly-meczu
Gdzie wcześniej Atletico traciło maksymalnie 1 gola na mecz

Jak dla mnie:
Jaguares over 0.5 @1.53 ✅
Jaguares over 1.5 @ 3.75 ⛔
Jaguares wygra i powyżej 2.5 @9.50⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom