>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

American Euroepan Rulette

matias15 0

matias15

Użytkownik
Witam, chcialbym napisac co mi przyszlo na mysl odnosnie systemu grania ruletke. wiem ze jest juz duzo takich tematow ale wydaje mi sie ze jeszcze nikt tego nie napisal.Zacznijmy od poczatku. Po pierwsze musimy miec w pizdu kasy,dajmy na to okolo 1000&lt;---- kapitał, stawiamy na kolor czerwony lub czarny. Ale tylko ciagle na jeden kolor. Najpierw dajemy 1 pozniej podwajamy stawke!!! Po ktoryms razem gry juz przegramy kilka razy kiedys musimy wygrac ???? to jest loteriaa i mamy czysty zysk. Gry postawimy duza stawke i wygramy jedziemy od poczatku czyli od 1 itd,. naprawde mozna niezle sie wzbogacic,trzeba pamietac ze do tego systemu nalezy miec duzy kapital
 
P 12

premiership

Użytkownik
Wiesz kolego to jest hazard i system tego nie zmieni...Ja tez grywam w ruletke i juz nie raz sie spłukałem bo stawialam non-stop czerwone i to normalna stawka bez progresji....i nie raz juz sie zdarzylo ze wypadlo pod rzad 12 czarnych...i coz ze 100$ grajac za 5$ zostalo sie 40$ wiec odpuscilem...ponadto dla ciekawosci zaczalem robic obroty bez kasy i sie okazalo ze czarne padly kolejne 5 razy pod rzad razem 17 razy...Co moge pwiedziec jak ktos ma za duzo kasy to sie moze w to bawic...Ale moja opinia na temat ruletki w internecie jest juz wyklarowana...Tylko poker daje jeszcze jakiekolwiek szanse bo tam gram z ludzmi i jest szansa ze spotkam leszcza/leszczy ktorych ogram...Z maszyna nie wygrasz....
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
majac np. 10tys zlotych wchodzac na ruletke w kasynie internetowym napewno mozna zaczac grac progresja zaczynajc np. od 50$ , ale kto ma 10tys zl zeby tak zrobic ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
majac np. 10tys zlotych wchodzac na ruletke w kasynie internetowym napewno mozna zaczac grac progresja zaczynajc np. od 50$ , ale kto ma 10tys zl zeby tak zrobic ????
Rozpoczęcie od 50$ to najlepszy sposob na rozjebanie tego 10&#39;000.

stawka: 50 (w sumie postawione: 50) do wygrania: 100
100 (150) 200
200 (350) 400
400 (750) 800
800 (1550) 1600
1600 (3150) 3200
3200 (6350) 6400
6400 (12750, czyli mamy niedostatek 2750) 12800

Trzeba być skończonym idiotą, aby wejść do kasyna z 10&#39;000 aby pograć progresją. W progresji wygrywasz tyle ile postawiłeś w pierwszym kroku, obojętnie czy trafisz na 1 czy za 10 razem, zawsze jesteś na plusie tyle ile postawiłeś w pierwszym kroku. Zaryzykowałbyś 10&#39;000, żeby wygrac 50? Fakty, możesz wygrywać kilkanaście razy po 50, ale predzej czy pózniej szczescie sie skonczy. Zaczynając od 50 kasy wystarczy na 7 kroków progresji (zdecydowanie zbyt mało aby być czegokolwiek pewnym), sam nie raz doświadczałem serii, gdzie przez 15 kręceń ruletki nie wypadał wybrany kolor. Możesz oczywiście poczekać na serie kilku jednakowych kolorów z rzędu i dopiero wtedy zacząć stawiać przeciwko, ale to wydłuża znacznie czas zabawy, a ryzyko i tak pozostaje.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
to prawda troche przesadzilem z tym graniem zaczynajac od 50zl ???? , ale szczerze mowiac nie spotkalem sie z seria w ktorej jeden kolor wpadl 15 razy , u mnie byla to seria 7 pod rzad
 
matias15 0

matias15

Użytkownik
ja na praktyce to mi wypadlo pod rzad 6 razy czerwone... ale to nic jednak nikt chyba nie zaryzykuje tyle kasy,to jest ustawione tylko tak mowia ze szansa 45% ze trafisz, ale naszla mnie kolejna mysl.kumpel mi mowil ze jak stawial male stawki np. 1 $ to mu siadalo za kazdym razem np przy pierwszym postawieniu. to mowie ok wejde se na practict w kasynie sportingbet i sprawdze cos ???? i co sie okazalo ze za kazdym razem jak wejde do gry i postawie 1$ na czarny kolor to zawsze wygrywam.Postanowilem wcielic to w zycie bo kto nie ryzykuje to.... wiecie jak to jest, wiec mialem tam grosze cos bodajze 6$ wiec weszlem zagrac o &quot;prawdziwa kase&quot;. tak jak juz wczesniej mowilem postawilem 1$ na czarne i o dziwo wygralem ???? teraz sie szykuje i napisze wam jak mi idzie ????

-----------------------------
2 raz po wylaczeniu i wlaczeniu gry na kase!! wygralem podajac czarne za 1$
zobaczymy czy to sie sprawdzi w dalszej grze.ale radzilbym umiarkowanie bo gdy juz kolejny raz gralem chyba 10 z rzedu w practice wreszcie wypadla za 1$ na czerwonym wiec lepiej uwazac i niedac sie wciagnac:p i zapomnialem dodac ze za kazdym razem gdy wlanczam gre na kase to najpierw gram raz w practice tym systemem,jezeli w practice wypadnie czarne za 1$ to przesiadam sie na gre o kase ???? nie zawsze to dziala!
Stan przed gra w kasynie:6.39$
Po:8.39$
Wiem ze to nieduzo ale zawsze cos na poczatek.
PS.Proponowalbym grac do &quot;3 razy sztuka&quot; jezeli siadzie 3 razy zakonczyc gre na jakis czas,bo jak wiadomo to kazda dobra passa kiedys musi sie skonczyc:p
----------------------
po 3 grach 2 razy wygralem 1 przegralem ????
czyli na koncie 7,39$
 
Do góry Bottom