>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Allegro

mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Siema kto mi powie jak to jest z tymi oplatami za wystawiona rzecz. cos tam pisze ze za kazde zdjecie placi sie 0,10zl kiedy sie dokonuje tej zaplaty i w jaki sposob??????

Z gory dzieki pozdro
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
po wystawieniu przedmiotu, opisujesz przedmiot wstawioasz zdjecia porzechodzisz przez te wszystkie szablony i juz masz wystawiona aukcje i na Twoim koncie w allegro pisze ile musisz wplacic na ich konto
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
nie prawda jak miałem -10zł to kazali zapłacić dostałem upomnienie meilem czasami też wysyłają upomnienie listownie i jeżeli nie zapłacisz to zaczną ściągać np przez komornika ... wogóle nie wiem czy jakiejś sprwy w sądzie nie ma także jak ma -10zł to trzeba zapłacić ;)
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Bzdura z doswiadczenia wiem, ze zaczynaja sie interesowac jak masz dlug okolo 100 zl...
Bzdurą jest to co piszesz ;) Ja miałem do zapłaty -24,50 pln,
najpierw co kilka dni dostawałem e-mail a po miesiącu/dwóch
dostałem do domu list z ostatecznym terminem zapłaty. Jeżeli
nie zapłacisz to mogą nawet narobić małego bałaganu ;) Za
głupią kwote. Teraz sie uzbierało 50 pln i znowu zapłace dopiero
po otrzymaniu listu do domu ;) A co do pytania Bronkza to jest
tak że wystawiasz przedmioty, dajesz pogrubienia, miniaturki itp,
kasa ci sie zbiera (do zapłaty) i płacisz w wyznaczonym przez
nich terminie. Ale ja zawsze ignoruje te emaile itp i płace dopiero
wtedy gdy otrzymam wyżej wspomniany list który dostane.

Pozdro !
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Wow dzieki za odpowiedzi juz wszystko wiem, czyli podsumujac lepiej poczekac az uzbiera sie jakas okroagla sumka np. -10zl i dopiero wtedy placic co??

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Wow dzieki za odpowiedzi juz wszystko wiem, czyli podsumujac lepiej poczekac az uzbiera sie jakas okroagla sumka np. -10zl i dopiero wtedy placic co??

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
Lepiej wpłać sobie odrazu kilkanaście złotych i masz spokój, bo te upomnienia są denerwujące, a jak będziesz zwlekał to Ci mogą konto na sprzedaż zawiesić.
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Czyli wydrukowac ten caly formularz co tam jest pojsc na poczte i przelac ta?? Bo w necie konta nie mam:-|
Tak, wydrukuj, albo wypełnij taki co na poczcie dają tylko kwotę sobie możesz zmienić i wtedy będziesz miał saldo na plus i nie będziesz musiał biegać co chwile.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jeżeli masz do zapłaty co najmniej 10zł, to w 1 dzień miesiąca wysyłają ci maila, że masz rachunek do zapłacenia.Jak nie zapłacisz do 14 to moze sie to skonczyc blokadą konto. Nie zapominajcie też, że od sprzedanej rzeczy jest prowizja 3%:-?
 
S 11

support75

Użytkownik
jak masz do zaplaty 5 zł to sie nie upominaja.
gdy uzbiera sie suma 10 zł. wtedy prosza Cie o zaplate.
nie widze sensu placenia z gory.
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
jak masz do zaplaty 5 zł to sie nie upominaja.
gdy uzbiera sie suma 10 zł. wtedy prosza Cie o zaplate.
nie widze sensu placenia z gory.
Jak dużo i często sprzedajesz/wystawiasz przedmioty to jest sens, chyba że lubisz na poczcie sobie postać...
 
S 11

support75

Użytkownik
Jak dużo i często sprzedajesz/wystawiasz przedmioty to jest sens, chyba że lubisz na poczcie sobie postać...
21 wiek.
wszystkie oplaty,rachunki mam jako zlecienia stale.
rachunek za allegro place &quot;recznie&quot; gdy sie uzbiera minimum do zaplaty.
nadal nie widze sensu wplacania wczesniej. i tak musisz isc na poczte i tak.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja nie placilem juz z rok mam ze 40zl i narazie maili mi nie wysylaja :p jak przyjdzie powiadomienie do domu do zaplace ????
 
feever 5

feever

Użytkownik
Mi przyszlo powiadomienie do domu, ze jak nie zaplace to firma windykacyjna mi zrobi kuku ???? Ale zaplacilem i luz.
 
Do góry Bottom