>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

All4K8 Types

A 0

all4k8

Użytkownik
Witam, bukmacherką zajmuję się już od paru lat, oczywiście amatorsko. Sport to moje hobby, z czasem to samo stało się z bukmacherką. Setki drużyn, tysiące wyników i dziesiątki wygranych :razz: Zaczynając od popularnych ziemniaków i kuponów za symboliczne &quot;piątaki&quot;, przeniosłem się do bukmacherki internetowej. Na forum będę podawał moje typy, w miarę możliwości. Mam nadzieję, że skuteczność, będzie na odpowiednim poziomie, czym przyczynię się do wysokich wygranych. Pozdrawiam All4K8​
 
A 0

all4k8

Użytkownik
Stawki będę pisał jednostkami, 1j=10zł, max 10j. Poniżej pierwsze typy.


1# ATP MIAMI
???? Nalbandian - Darcis 2-0 @ 1.50 3j +1,5j

2# WTA MIAMI
???? Hampton - Hercog 2-0 @ 1.79 2j -2j

3# PRIMERA DIVISION
⚽ Villareal - Real Madryt 2 @ 1.40 4j -4j



Pierwsze koty za płoty. No nie najlepiej to wyszło jak widać.. To co stało się na &quot;El Madrigal&quot; pozostaje dla mnie zagadką do tej pory. Sędzia z kosmosu jak dla mnie.. Odnośnie Nalbandiana, to co robił przy swoim serwisie woła o pomstę do nieba. Hampton, która w Miami nie oddawała praktycznie swojego serwisu do dzisiejszego spotkania, z Poloną robiła to w co 2 gemie..​
 
A 0

all4k8

Użytkownik
4# WTA MIAMI
???? Sharapova - Peer 2-0 @ 1.33 3j -3j


Ewidentnie nie idzie.. Jutro postaram się podać typy wcześniej, bo dziś z braku czasu uciekło mi kilka ciekawych spotkań. Marię odegrałem na LIVE za 1.66, bo ciężko było uwierzyć, że tak szybko odpadnie w tym turnieju.
 
Do góry Bottom