>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm bukmachera do kursów live

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Witam, nie wiedziałem do końca gdzie zadać takie pytanie więc pisze tutaj bo nie narobię szkód ???? Jakie rzeczy bierze pod uwagę algorytm który ustala kursy live w meczu piłki nożnej, nigdzie w sieci nie udało mi się znaleźć takiej informacji a jest to bardzo ważne z mojego doświadczenia wiem że na pewno algorytm bierze pod uwagę: - czas do zakończenia meczu ( co kilka minut kursy na over czy zmianę wyniku spadają i odwrotnie) - kursy przedmeczowe ( jak np. było 2.0 na over 2.5 a gdzies 2.80 na o2.5 pre) - statystyki o ile są dostępne ( ilość strzałów i sytuacji podbramkowych) ale myślę że tak później kursy są korygowane niejako bezpośrednio przez grających, to znaczy jeżeli typerzy stawiająna dane sdarzenie to linia lub kurs się zmienia by bukmacher osiągnął marżę niezależnie od wyniku ma ktoś jakieś dośwaidczenia w tym temacie... ?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
czerwone kartki maja wplyw na kursy, w sumie wszystkie zdarzenia meczowe.
A przede wszystkim przy danym meczy nie siedzi zaden koles a ni kobita i nie steruje kursami jak co po niektorzy tutaj uwarzaja.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
czerwone kartki maja wplyw na kursy, w sumie wszystkie zdarzenia meczowe.
A przede wszystkim przy danym meczy nie siedzi zaden koles a ni kobita i nie steruje kursami jak co po niektorzy tutaj uwarzaja.
czerwone kartki no tak, tak samo faule w koszu, czy przewaga w hokeju ale jestem ciekaw czy to czy wygrywa faworyt / niefaworyt wplywa na over/under
 
F 21

fraktal

Użytkownik
czerwone kartki no tak, tak samo faule w koszu, czy przewaga w hokeju ale jestem ciekaw czy to czy wygrywa faworyt / niefaworyt wplywa na over/under
Odchylenia kursów over/under zależą od tego kto i kiedy osiągnie przewagę.
Przykład:
AS Roma gra dziś z Chievo.
kursy przedmeczowe w bet365 wyglądają następująco:
1 -1,33
x -5,25
2 -9,5
Jak widać Roma jest zdecydowanym faworytem.
Rozpatrzmy teraz 2 warianty.
WARIANT 1- w 20 minucie Roma strzela 1 gola
WARIANT 2- w 20 minucie Chievo strzela 1 gola
I tak w przypadku 1 wariantu, kursy na wszystkie linie over będą niższe niż w przypadku zaistnienia 2 wariantu.
Przyczyną takiego zjawiska są statystyki(baza danych wszystkich spotkań) i oczywiście psychologia graczy.
Jeśli goście strzelą 1 gola zaostrzy on spotkanie. Nieliczni, będą upatrywali wynik końcowy w wymiarze 0:1, 1:1, 0:2.Jednak to gospodarze są zdecydowanymi faworytami, grają u siebie, mają jeszcze sporo czasu, tak więc będą chcieli wygrać spotkanie, w związku z czym muszą strzelić min 2 bramki co już daje over 2,5 w meczu.
Odchylenie w spadkach kursu będzie oczywiście proporcjonalne do sytuacji panującej na boisku. Im większa przewaga faworyta, tym większe spadki kursów na u/o po wpadnięciu &quot;bramki z d**y&quot; ????
To jest tylko przykład. Implikacji poszczególnych warunków jest bardzo wiele dlatego powstaje tak wiele różnych skutków(różnic w zmianach kursu).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom