>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ajax Amsterdam (2-2) Inter Milan 22.02.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VS


Kursy by Profesjonał - 2.81 3.05 2.41 1,52 1,35

Analiza: Ajax nie zachwyca w Eredivisie choc ostatnio wygrali az 6-0 z RBC Roosendaal, ale ja uwazam, ze to bylo do przewidzenia taki wynik poniewaz, RBC nie wygralo ani jednego spotkania w tym sezonie. Uwazam, tez ze Ajaxowi udalo sie wyjsc z grupy dzieki temu, ze mieli slabszych rywali czyli Thun i Sparta Praga. Ajax ostatnio nie gra za dobrze: 3-0-2 i ostatnio u siebie: 2-0-1. Inter jest teraz na pewno lepszym zespolem. Ostatnio graja tez nie zbyt dobrze: 2-1-2 i ostatnio na wyjezdzie: 1-1-1. Uwazam jednak ze w tym meczu najprawdopodobniejszy bedzie remis, ale ja sie skusze na typ z podporka.

Mój typ: X2
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sie mocno zastanawialem nad tym meczem i doszedlem do wniosku ze lepiej go odpuscic.Ajax w ostatnim meczu pokazal klase ale mogla to byc jednorazowa zwarzyka formy.Jest to bardzo ciekawy mecz gdybym mial stawiac pokusil bym sie chyba o 1x ale to jest ryzykowny mecz jak by niepostawic.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Lubię bardzo obydwa zespoły i wiem na co je stać. Ten mecz będzie bardzo ciekawy. Ajax wraca do formy, a Inter ostatnio tylko zremisował z Livorno. Wydaje mi się, że Ajax tego nie przegra, także bezpieczny typ to 1X, dla odważnych 1. :mrgreen:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Lubię bardzo obydwa zespoły i wiem na co je stać. Ten mecz będzie bardzo ciekawy. Ajax wraca do formy, a Inter ostatnio tylko zremisował z Livorno. Wydaje mi się, że Ajax tego nie przegra, także bezpieczny typ to 1X, dla odważnych 1. :mrgreen:
Moim zdaniem Ajax wygra jednobramkowa roznica.
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Bardzo bym chcial zeby Ajax to wygral. Zreszta popatrzcie w historie tego zespolu. Dawno nie wybili sie tak ladnie. Dlatego napewno ladniejsze widowisko Ligi Mistrzow bylo by z Ajaxem. Ajax w lidze bardzo ladnie sie spisuje, wierze w ten zespol.
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
Meelosh jak Ajax bardzo ładnie się spisuje w lidze?! wprawdzie wygrali 3 ostatnie mecze ale z 3 ostatnimi zespołami Eredivisie :?
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Szkoda torcida ze dopiero dzisiaj odpisuje na Twojego posta...

Widziales Ajax ? Strzelili 2 bramki, mieli przewage dwoch bramek. Szkoda ze nie umieli tego wykorzystac. Wielka szkoda ???? Co do ligi. Ajax potrafi ostatnio szokowac. Nie pamietam z kim grali ale w kilka minut strezelili w lidze 2 bramki i wygrali to. - Fakt mogli miec farta... Ale dzisiaj po 1 polowie mogli by podkreslic ze sa w fantastycznej formie, ale nie utrzymali tego. Zycze im z calego serca finalu. Ajax bardzo dawno nie pokazywal sie tak daleko. Zycze im tez 1 miejsca w lidze. Rewanz pokaze... Bedzie trudniej, bo to wyjazd. Ale oby sie sprezyli i poprawili wynik dwoch bramek bez odpowiedzi gosci...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No i jak napisałem, Ajax nie przegrał, a mógł spokojnie wygrać. Rwanż mimo wszystko będzie ciekawy ale chyba jednak Inter, chociaż nigdy nic nie wiadomo.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ajax - Inter 2-2
16&#39; [1 - 0] K.J. Huntelaar
20&#39; [2 - 0] M. Rosales
49&#39; [2 - 1] D. Stankovic
86&#39; [2 - 2] J.R. Cruz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom