>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Airy-fairy.

couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Prawdopodobieństwo subiektywne, metoda Monte Carlo, algorytm Metropolisa-Hastingsa, łańcuch Markowa, równania Chapmana-Kołmogorowa – tymi narzędziami Dawid walczy dziś z Goliatem. Wszystko po to, by znaleźć lukę. Niemal każdy odnoszący sukcesy gracz korzysta dziś z pomocy skomplikowanych, skrzętnie (często nawet całymi latami) opracowywanych algorytmów i modeli statystycznych. To abrakadabra" u progu bukmacherskiego sezamu. W połączeniu z dziennikarskimi informacjami zza kulis, staram się od czasu do czasu, wyprowadzić oddsmakerów na manowce.

Randers Football Club vs Football Club Midtjylland

Nie mam w dniu dzisiejszym tak wielkiego przekonania co do wysokiej wygranej Benfiki, czy Atletico, ale jeśli mowa duńskim odpowiedniku "Moneyball", czyli ekipie z niewielkiego miasteczka w Jutlandii, to nie widzę innego rozwiązania. W czołówce robi się tłoczno, a porażka z Sonderjyske nie oznacza kryzysu. To tylko wkalkulowane zrewanżowanie się w historii h2h, gdy byla ku temu okazja. Przeczyła temu tabela, kursy, czyli było wszystko, by weszło na odwrót. Randers owszem, są w świetnej dyspozycji, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że począwszy od dzisiejszej porażki, takiej serii w najbliższym czasie już nie będzie.


Football Club Midtjylland @1.85 2x1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Portsmouth FC vs Swindon Town FC
Blackpool FC vs Burton Albion FC


To najbezpieczniejszy dzisiaj dubel jaki przychodzi mi zagrać (zakładając, że mecze nie zostaną przełożone). Real Madryt dziś z Getafe nie powinien wygrać, Cittadella i Lecce też nie wyglądają najlepiej, może jedynie to Empoli... Tak czy inaczej, faworytów nie grywam za często, ale tutaj z rodzimego brytyjskiego podwórka, wypada się skusić. Portsmouth w zasadzie powinni ograć rywali dwoma, trzema bramkami. Aspirują do awansu, a już na pewno do PO. Rywale w tym roku winni spaść na pysk do L2. W drugim meczu mamy czerwoną latarnię z Burton, z dwoma zwycięstwami w ostatnich trzech spotkaniach. Na tym na razie poprzestańmy. Nie jest to romantyczna historia rodem z czasow Podbeskidzia z Michniewiczem na czele. Będzie spadek, buki swoje robią. Blackpool to bardzo solidna firma, jak na L1. Spokojny środek tabeli, lub ciut wyżej. Nie powinno być co zbierać.

Portsmouth FC/Blackpool FC @2.50 2x0 / PSTP
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Hrvatski Nogometni Klub Rijeka vs Hrvatski nogometni klub Hajduk Split

Rijeka niby wszystko ładnie, ale ostatnie pięć spotkań to wygrane z najsłabszą Istrą i ostatnio łamaniec z "Dinamo B". A tak, bez szału. Niby gonia Goricę w tabeli, mają dwa mecze mniej, ale jakoś tego nie widzę w tym momencie. Hajduk w kryzysie jest już od końca ubiegłego sezonu, ale nie ma co się obawiać, krzywda im się nie stanie, sezon przejściowy. Rijeka ma w h2h już 4W i to dobry moment na oddanie jakiś punktów.

Hrvatski nogometni klub Hajduk Split lub remis @1.90 0x1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Nogometni klub Aluminij Kidričevo vs NK Celje

O ile zwycięstwo Nogometna sola Mura nie powinno budzić wątpliwości i po 1.60 można gdzieś w składak dać, o tyle szukam tutaj w spotkaniu o tzw 6 punktów zachowania równowagi i macania po jajkach. Celje na +6 nad strefą baraży gdzie aktualnie są gospodarze. Aluminij zapewne zrobią wiele by wygrać, ale jeszcze więcej by nie przegrać, wszak nadal -6 i chyba latwiejszy terminarz na najblizszy miesiąc wygląda lepiej niż 9 oczek straty. 1X bardzo solidne, ale czy będzie jedynka. Kursy na remis satysfakcjonujące.

X @3.53 przełożony
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Queen of the South FC - Heart of Midlothian Football Club

Z tego co ptaszki ćwierkają, goście nie przyjadą wielce zmotywowani. Mają lidera, +12 w tabeli, zimno, ciemno, warunki super nie są. Queen of the South wydostaje się z dołka, więc kto wie, poza planowanym pokrycien +1.5hcp mogą pokusić się o więcej.

Queen of the South +1.5 @1.98 1x1
Queen of the South lub remis @3.45
1x1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
OFK Botev Vraca vs PFC Beroe Stara Zagora
Umraniyespor vs Eskisehirspor Kulubu


Łatwo, szybko i przyjemnie. Na papierze. Beroe na dobre zagościł się przed zimową przerwą w TOP6 i jako mocny średniak, nie powinien mieć większych problemów z balansujacymi, jak to często bywa, na krawędzi spadku/utrzymania zawodnikami z Vracy.

Umraniyespor na dokladkę do podbicia, choć i tak spokojnie pokryja tu wyjściwy hcp 1.50. Eskisehirspor Kulubu, jako jeden ze spadkowiczów, nie będzie im tu przeszkadzać. Zwłaszcza, że oba kluby są w dobrych stosunkach, a gości juz i tak nic nie uratuje.

PFC Beroe Stara Zagora/Umraniyespor @2.00
2x1 / 3x0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Sutherland Sharks Football Club vs Blacktown City FC

W drodze wyjątku, mecz live. Towarzysko na pastwiskach. Do przerwy 1x0 dla Sutherland Sharks Football Club. Ja tu dopatrywałem się wygranej Blacktown City i zdania nie zmieniam. Łamańce HT/FT to nie nowość w ich wykonaniu, jak i w ich rodzimej lidze Nowej Południowej Walii. W razie co, x2 na spokojnie.

Blacktown City FC @5.00 (przy 0x1 HT) 2x1
Blacktown City FC lub remis @2.20 (przy 0x1 HT) 2x1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
A 0

archi88

Użytkownik
Sutherland Sharks Football Club vs Blacktown City FC

W drodze wyjątku, mecz live. Towarzysko na pastwiskach. Do przerwy 1x0 dla Sutherland Sharks Football Club. Ja tu dopatrywałem się wygranej Blacktown City i zdania nie zmieniam. Łamańce HT/FT to nie nowość w ich wykonaniu, jak i w ich rodzimej lidze Nowej Południowej Walii. W razie co, x2 na spokojnie.

Blacktown City FC @5.00 (przy 0x1 HT)
Blacktown City FC lub remis @2.20 (przy 0x1 HT)
Szacuneczek za typy. Pozdrawiam
 
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Club Deportivo La Equidad Seguros vs Club Deportivo Los Millonarios

Korzystam ze wzrostów, bo wyglądają na zaciemniające obraz, a co za tym idzie, bukmacherzy chcą coś dla siebie ugrać. La Equidad u siebie to twierdza, ograli już Corporacion Popular Deportiva Junior i zremisowali z Corporacion Deportiva Atletico Nacional, a to dwie ekipy z TOP3. Goście w porządku, bez przegranej, ale też bez stanowczego podkreślenia, że będą mocni. Mecze wygrywane jedną bramką z drużynami, z którymi powinni wygrać i trzema. Nie dla psa kiełbasa, panowie (bukmacherzy).

Club Deportivo La Equidad Seguros lub remis @1.80
1x0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Asociacion Club Deportivo Cali vs Rionegro Aguilas

Nie jest to może kurs najwyższych lotów, jaki mogę zaproponować. Cali 4W 1x0, ale z tego 3 na wyjeździe co niezwykle trudne na Kolumbijskiej ziemi. Są liderem i w tabeli i w defensywie. Gracze Aguilas przybywają tu raczej po niski wymiar kary.

Asociacion Club Deportivo Cali @1.73
1x0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Boluspor vs Giresunspor

Lider w serii 9W i kursy ponad 2.00 na wyjazdową wygraną. To brzmi śmiesznie. I nie jeden uzna to za promocję. Nic bardziej mylnego. Czas gości chwilowo się kończy, a goniąca czwórka już co najmniej raz lub dwa w ostatnim czasie jakieś punkty traciła. W bukmacherskiej przyrodzie nic nie ginie.

Boluspor lub remis @1.75
0x1
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Fotbal Club Botosani vs Clubul Sportiv Gaz Metan Medias
Fotbal Club CFR 1907 Cluj vs Fotbal Club Voluntari


Gaz Metan to newygodny rywal dla każdego, do tego mają udaną historię z Botosani. Wygrana gospodarzy z Cluj nie była przypadkiem, ale nie wiążę jej ze znaczym potencjałem sportowym, a raczej z kalkulacją bukmacherów. Dziś już nie wygrają.

O meczu Cluj nie ma co się rozpisywać, dziś wygrywają i wskakują na pozycję lidera. Minimum dwoma bramkami. Wygrana na dokładkę.

Clubul Sportiv Gaz Metan Medias lub remis/Cluj @2.57 1x2 / 0x0
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Club Atletico Cerro vs Defensor Sporting Club

Moim zdaniem to live warty próby. 0x0 HT, Defensor w 10tkę, ale gra Cerro nie wygląda na taką, jakby za wszelką cenę próbowali rywali zajechać i strzelić pierwszego czy drugiego gola. Szukałem tu wygranej gości przed meczem i widzę tutaj sporo szans, chociażby z kontry.

Defensor Sporting Club @4.50 (przy 0x0 HT)
0x0
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Ajman Club vs Al-Nasr Sports Club

Poza czysto sportowym aspektem i róznicy poziomów na szczeblu ZEA, ptaszki ćwierkają, że szejkowie lubią dorobić. Co wiadomo nie od dziś. Dziś poza wskazaniem na wygraną gości, mówi się o nawet 4 bramkach i więcej. Dołączając do tego całkiem ciekawą historię obu zespołów, można spróbować.

Al-Nasr Sports Club @1.53
3x0
Al-Nasr Sports Club -2 @3.80
3x0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Hatta Club vs Shabab Al-Ahli Dubai

Historia bogata w bramki gości, a to 5, a to 9 w dwumeczach. Do tego źródełko uprzejmie donosi, że dziś gospodarze znowu na minus.


Shabab Al-Ahli Dubai -1.5 @2.29 2x1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Wahda Abu Dhabi vs Khor Fakkan Club

Wahda Abu Dhabi @1.50 3x0
Wahda Abu Dhabi -1.5 @2.42
3x0
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Aalborg Boldspilklub vs Football Club Midtjylland
U Craiova 1948 Club Sportiv vs Asociatia Fotbal Club Hermannstadt


Football Club Midtjylland/U Craiova 1948 Club Sportiv @2.50 2x0/1x0

Pewny jak dla mnie dubel, faworyci idą po swoje.
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Club Deportivo de la Pontificia Universidad Catolica vs Centro Deportivo Olmedo

Nowe rozdanie w Ekwadorze, gspodarze nie tacy silni, jakich ich malują.

Centro Deportivo Olmedo lub remis @3.10 przełożony
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
AC Carina vs Brisbane Athletic

FFA Cup Qualifiers Live. Gospodarze do przerwy 2x1, ale ja tu jestem bardziej po stronie gości. Szukam pastwiskowego łamańca, ale x2 tez bardzo mnie zadowoli.


Brisbane Athletic lub remis @3.40 (przy 2x1 HT) 3x1v
Brisbane Athletic @8.50 (przy 2x1 HT) 3x1
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Brondby - Vejle
Achnas - AEL Limassol


Szukam dogów w w/w spotkaniach, nie przekonują mnie kursy na faworytów najzupełniej.

Vejle Boldklub lub remis @2.17
Ethnikos Achnas FC lub remis @2.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Do góry Bottom