>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

AfroBasket 2021

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
AfroBasket 2021
24 sierpnia - 5 września


Przydatne linki

=================================
AfroBasket 2021, czyli mistrzostwa Afryki w koszykówce, który się rozpoczęły przedwczoraj w Rwandzie.

26/08/2021 15:00 CET
DR Kongo (+10.5) - Cape Verde
1.85 (STS)
5/10

Kongo przegrało w pierwszym meczu z Rwandą niespodziewanie. Rwanda świetnie trafiała przez cały mecz za trzy oraz pressowała, co mocno zaskoczyło DR Kongo, które nie mogło sobie z tym poradzić. Mocnym faworytem meczu było wtedy Kongo. Cape Verde natomiast do końca 3 kwarty wyglądało, że przegra z Angolą, ale tragiczna 4 kwarta Angoli i dobra gra Cape Verde dały wygraną.

Jednak kursy po 1 meczach są tutaj wg mnie źle wystawione i Kongo powinno się postawić Cape Verde, gdzie głównie grają tylko 2 osoby - Ivan Almeida i Tavares.

26/08/2021 21:00 CET
Tunezja - Egipt over 137.5
1.85 (STS)

Jak na ten turniej jest tutaj duża siła ofensywna. Tunezja ma świetnych zawodników na poziom Afrobasketu i są wzmocnieni Michaelem Rollem graczem naturalizowanym, który gra na poziomie Euroligi i ostatnie 4 sezony miał skuteczność za 3 - 43, 43, 40, 40. Więc świetny strzelec.

Egipt gra szybko i pressuje. Jeśli będą dziś pressować to albo zrobią masę fauli i rzutów wolnych przeciwnika albo też Tunezja będzie się przedzierać przez to i zdobywać szybko punkty. Myślę, że przy tym poziomie zawodników powinno im się udać zrobić linię.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +989
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
movieplk jakieś info czemu kurs na Kongo urósł na fortunie na 7.4 ?
Zapewne ludzie grali przez skład przeciwnika, który ma Tavaresa, czyli gracza Realu Madryt i Euroligi. Jednak trener jest tam fatalny i w ogóle go nie wykorzystują w ataku, a Ivan Almeida po kontuzji też jest daleki od dobrej formy i się skończyło, że ich DR Kongo w ogóle pokonało właśnie po tym kursie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Już wczoraj grałem win DR Kongo bo myślałem że kurs spadnie, a on nawet wzrósł. W ogóle dzisiaj dzień dogów. Dwóch wygrało, trzeci prowadzi, a czwarty przegrał jednym punktem we frajerski sposób.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
OK, lecimy dalej.

27/08/2021 15:00 CET
Kenia - Nigeria under 154.5
1.80 (STS/Fortuna)
5/10

To nie jest Nigeria, która grała przed chwilą na IO ani razem gdziekolwiek. Jest to zbieranina graczy z lig afrykańskich + różnych innych lig. Najlepszym graczem jest Ben Emelogu, którego można znać z PLK. Kenia to praktycznie sami anonimowi gracze + gościu z Bakken Bears, który zazwyczaj im robi najwięcej punktów i gry.

Bukmacherzy odnoszą się tutaj do historycznych wyników, które można wyrzucić do śmietnika, bo Nigeria nigdy takim składem nie grała, a Kenia mając podobny skład w meczach do turnieju zrobiła 0/6 na tej linii.

27/08/2021 21:00 CET
Senegal (over 88.5) - Sudan
1.80 (STS)
5/10

Sudan jeszcze bez meczu, bo wygrali walkowerem z Kamerunem, ale jeśli ich najlepszym zawodnikiem jest Nuni Omot, którego nie ma na tym turnieju to widać od razu jaka przepaść dzieli obie ekipy. Senegal ma tutaj skład "all-star" na ten turniej. Gorgui Dieng to wieloletni gracz rotacyjny NBA, a Pierria Henry to maszynka do asyst na poziomie Euroligi + w składzie są kolejny gracze na wysokim poziomie ze świetnymi statami w Europie.

Henry daje im lekkość grania, kontrolę i szybkie granie z wyszukiwaniem świetnych pozycji. Dieng jest szybki jak na centra i dla mnie to wszystko daje im możliwości na wiele punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +775
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Na dziś tylko jeden mecz, ale wydaję mi się to najlepsze i nic więcej nie gram z AfroBasket:

28/08/2021 12:00 CET
Egipt (81.5 over) - Gwinea
1.90 (STS)
5/10

Egipt stosuje pressing na całym boisku, co przy chaosie i braku dobrej organizacji gry Gwinei powinno generować dużo strat i łatwych punktów dla Egiptu, a także jednak fauli i rzutów wolnych, co jednak zatrzymuje czas gry. Egipt jest dla mnie o wiele lepszą drużyną i myślę, że wrzucą tę linię dziś dzięki pressingowi i jakości swoich graczy.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Egipt chyba odpuszcza żeby na Angolę nie wpaść. Będą tylko kontrolować mecz by przegrać taką różnicą która da im awans z 3 miejsca. Muszą tylko przegrać minimum 9 punktami. No i nie więcej jak 30 bo polecą z turnieju. Kto ogląda widzi jaka to perfidna ustawka.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Egipt chyba odpuszcza żeby na Angolę nie wpaść. Będą tylko kontrolować mecz by przegrać taką różnicą która da im awans z 3 miejsca. Muszą tylko przegrać minimum 9 punktami. No i nie więcej jak 30 bo polecą z turnieju. Kto ogląda widzi jaka to perfidna ustawka.

Toż Angola jest czwarta, to jak mogą wpaść na siebie ?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Toż Angola jest czwarta, to jak mogą wpaść na siebie ?
Na razie jest czwarta ale istnieje duże prawdopodobieństwo że skończy na 3 miejscu. Oczywiście mogą też skończyć na 2 jak i na 4 miejscu. Poza tym Egipt nie ma nic do stracenia. Dla nich bez różnicy czy zajmą 2 czy 3 miejsce. Na pewno zajmując 3 istnieje większe prawdopodobieństwo że unikną Angoli.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Na razie jest czwarta ale istnieje duże prawdopodobieństwo że skończy na 3 miejscu. Oczywiście mogą też skończyć na 2 jak i na 4 miejscu. Poza tym Egipt nie ma nic do stracenia. Dla nich bez różnicy czy zajmą 2 czy 3 miejsce. Na pewno zajmując 3 istnieje większe prawdopodobieństwo że unikną Angoli.

Jednak słabe Twoje teorie spiskowe 😉
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Ten mecz to była paraolimpiada w wykonaniu Egiptu. Tak żenujących pudeł, strat w wykonaniu Egiptu nie dało się oglądać, a osobiste to osobna historia. W 1 kw. wyglądali jakby ostra biba była do rana. Przeciwnik dzień konia.. trafiali wszystko.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cóż, Egipt strasznie skaleczył ten mecz i przy 92 rzutach z gry i wolnych nie zrobił linii.

29/08/2021 15:00 CET
Nigeria - Wybrzeże Kości Słoniowej (over 78.5)
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże rzuciło 88 z Kenii i 90 Mali. Nie cenię w ogóle na tym turnieju Nigerii, co daje wg mnie ogromną szansę, że WKS również tutaj wrzuci dużo punktów. WKS w przeciwieństwie do wielu reprezentacji na tym turnieju ma jakość ofensywną i gra do przodu. Matt Costello daje ogromne możliwości ofensywne oraz szybkie granie i jakość. Nigeria ma zmieloną niską linię, bo grała przeciwko Kenii i Mali, a teraz czeka ich mocny ofensywnie przeciwnik z jakością ofensywną.

29/08/2021 18:00 CET
Sudan - Uganda over 147.5
1.80 (STS)
5/10

Obie ekipy grają up-tempo i nie ma tutaj zbytnio ustawianej koszykówki. Trenerem Sudanu na AfroBasket został Royal Ivey, który jest asystentem w Brooklyn Nets i wrzucił im taktykę podobną do NBA z szybkim tempem i oddawaniem wielu rzutów za trzy. Uganda również gra szybko i obie ekipy powinny stworzyć mecz z bardzo szybkim tempem i wieloma rzutami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Mega szkoda tego Wybrzeża, bo na koniec meczu zawodnik Wybrzeża miał rzut sam pod obręczą i go fatalnie spudłował, a tak byłoby 79 punktów i wygrany zakład. Tutaj zrypałem, że nie dałem handicapu, bo jak pisałem Nigerii nie cenię i Wybrzeże handicap pokryło - moja wina i najgorszy typ na razie turnieju z mojej strony.

31/08/2021 15:00 CET
Nigeria - Uganda (+8.5)
1.85 (STS)
5/10

Pisałem zakład wcześniej, że nie cenię Nigerii i jest przeceniana z powodu swojej nazwy, ale zawodników na tym turnieju ma w ogóle innych, niż zawsze. To Uganda ma najlepsze zawodnika na parkiecie w tym meczu - Wainrighta (w wakacje podpisał z Toronto Raptors), który jest dla tego zespołu mini-LeBronem. Rozgrywa, zbiera, punktuje i broni najlepszych zawodników. W ostatnim meczu zrobił triple-double, wcześniej 11 asyst z Kamerunem, gdzie to SF/PF. Ogólnie Uganda daje rade i miała wiele pecha z Sudanem, że przegrali.

Nigeria dla odmiany nie gra niczego ciekawego na tym turnieju, a ich liderem jest Ben Emelogu, który był rozczarowaniem w Arce Gdynia. Jeśli o wiele słabsze Mali było w stanie pokryć ten handicap, to Uganda tym bardziej i nie zdziwi mnie, jeśli wygrają ten mecz.


31/08/2021 18:00 CET
Sudan (over 77.5) - Kenia
1.80 (STS)
5/10

Sudan gra ultra szybką i ofensywną koszykówkę. Tutaj nie ma żadnego czekania, a 5 atletów biega w jedną i drugą stronę. Kenia powinna ten mecz przegrywać i pójść na szybką wymianę z Sudanem. Jak Sudan zrobi swoje z ostatnich meczów to powinien zrobić +95 rzutów z gry/wolnych, co powinno dać tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom