>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
jak mozna z tak oslabionym Shanghaiem grac taka chuj.nie?
Strasznie slaba jest ta liga australijska. Nie da sie tego gowna ogladac niestety.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja tam mam obawy o ten najwyższy kurs ???? A póki co w obecnej sytuacji live przy prowadzeniu Suwonu i remisie w Sydney to Blue Sky jest poza zawodami. Taka to matematyczna rozgrywka ????
nawet przy wygranej SFC w tym momencie są po za turniejem.
Strasznie slaba jest ta liga australijska. Nie da sie tego gowna ogladac niestety.
oglądać się da.. ale jak grają w lidze... na arenie międzynarodowej &#39;mają problemy&#39; - mówiąc delikatnie. Dla porównania ekstraklasa też na arenie międzynarodowej ma problemy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
będą czerwone? ????

\\edit - jednak nie... sędzia tez nie wysokich lotów - widocznie postawił, że nie będzie czerwonej w meczu
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Teraz jak Buriram prowadzi, a Chińczycy utrzymają remis z Osaką, to Tajowie idą dalej ????
Update
Chińczycy i Tajowie na prowadzeniu (odpowiednio 2-1 i 0-1) i w takiej sytuacji to te oba teamy &quot;idą&quot; dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Oni juz wiedzieli,ze Suwon prowadzi wiec nawet sie nie starali.jasne.
Brawo Buriram!niespodzianka fazy grupowej in plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w AFC pojedynek Jeleni z Suwon. Jak formę utrzymają Suzuki, Silva i Serginho (trzeba sprawdzić czy zagrają!) to nawet handicap możliwy. Koreańczycy ostatnio mieli już szczęście (w bratobojczym thrillerze zakończonym karnymi), w lidze nie powalają, słowem Japsi powinni dać radę.
PS Może ktoś poda składy bo ja naprawdę nie mam czasu się tu udzielać...GL!
Edit
Kursy na 1 rosły, Silvy nie ma, live 2 ht wynik 1-2 (w tym 2 samobóje) nie wiem, czy remis choćby Jelenie wyciągną. O handicapie, czy 1 to nie wspomnę. Pan Li ma dziś pewnie niezły humor...
Edit2
85min. i 2-2, dobre i to...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w AFC pojedynek Jeleni z Suwon. Jak formę utrzymają Suzuki, Silva i Serginho (trzeba sprawdzić czy zagrają!) to nawet handicap możliwy. Koreańczycy ostatnio mieli już szczęście (w bratobojczym thrillerze zakończonym karnymi), w lidze nie powalają, słowem Japsi powinni dać radę.
PS Może ktoś poda składy bo ja naprawdę nie mam czasu się tu udzielać...GL!
Edit
Kursy na 1 rosły, Silvy nie ma, live 2 ht wynik 1-2 (w tym 2 samobóje) nie wiem, czy remis choćby Jelenie wyciągną. O handicapie, czy 1 to nie wspomnę. Pan Li ma dziś pewnie niezły humor...
Edit2
85min. i 2-2, dobre i to...
Uchida na 3-2 w 93 min. więc wymeczyli na koniec. Pan Li na pewno się tym nie zmartwil - łamak jak malowany ???? @ musiał być niezły...
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Godzina: 12:00
Spotkanie: Suwon Bluewings - Kashima Antlers
Typ: Obydwie strzelą/tak

Kurs: 1.72
Analiza:
Składy potwierdzone także zagrane mocniej i polecam tutaj. Kilka słów bo nie ma czasu a chce coś jeszcze napisać w dziale Japoni. Mecz rewanżowy pomiędzy Suwon Bluewings a Kashima Antlers. Pierwsze spotkanie jak kolega wyżej wspomniał zakończyło się magicznym wynikiem 3:2 dla Kashimy (1:2 HT). Według mnie nie ma innej opcji jak obydwie strzelą a śmiem twierdzić że Kashima może zrobić over 1.5 goli @2.70 bo przy obecnej formie i składzie jest to bardzo możliwe. Zapowiada się ciekawe spotkanie.
Marna analiza - za mało czasu, ważne by typ był trafiony.
Powodzenia wszystkim, którzy zagrają

edit.
✅
3:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Godzina: 7:00
Spotkanie: Kashima Antlers - Persepolis
Typ: Kashima over 1.5 goli

Kurs: 1.92 Lvbet
Analiza:
Analiza krótka bo tuż przed meczem, myślę że można grać grubiej dlatego wstawiam.
Pierwszy mecz finałowy ( rewanż za tydzień - trochę bez sensu ale cóż mogę, jedynie co to ograć buka 2 razy ???? )
Składy potwierdzone zatem nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam te spotkanie - mój typ. Kashima w idealnym składzie aby strzelić conajmniej 2 gole u siebie - zrobić zaliczkę na rewanż. Z drugiej strony trochę nieobliczalne Persepolis, a jeżeli dodamy jeszcze fakt iż Kashima traci ostatnio sporo to całkiem możliwy i btts - jeszcze lepiej dla spotkania. Natomiast ja wchodzę grubiej i polecam Wam tutaj over 1.5 goli drużyny z Japonii, a jak się przyłożą to i wyższy over pokryją.
GL
edit
✅ (2:0)
Made in Japan ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom