>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

AdmiralBet

P 0

pl677

Użytkownik
Wystartował ten bukmacher. Na razie oferta słaba. Na piłkę nożną wręcz tragiczna. Na live nie ma żadnego meczu. Proszę o opinie.
 
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Kolejny ściek. Liga Narodów kobiet w siatę. Trafione Kanadyjki po kursie 8.75 i konto w śmietnik. Za 50 zeta nie chcą nic przyjąć. Kosza po kursie 2.90 udało się upchać w 4 zakłady po 10 zł każdy :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
b1991 3K

b1991

Użytkownik
W chwili obecnej na stronie jest problem z rozliczeniem zakładów, haha. To jest nie do pomyślenia. Czekam na rozliczenie zakładów od wczoraj, od 21:30.

Świetny buk, polecam wszystkim, którzy chcą wpłacić pieniądze, tylko dlatego żeby [CUT] się stroną i jej problemami. Skończą przed końcem wakacji jak bestbet24.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
W chwili obecnej na stronie jest problem z rozliczeniem zakładów, haha. To jest nie do pomyślenia. Czekam na rozliczenie zakładów od wczoraj, od 21:30.

Świetny buk, polecam wszystkim, którzy chcą wpłacić pieniądze, tylko dlatego żeby [CUT] się stroną i jej problemami. Skończą przed końcem wakacji jak bestbet24.
Rzeczywiście. Teraz widzę że wygrana Niemiec na euro dalej nierozliczona.

edit: rozliczyli
 
Ostatnia edycja:
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Udało mi się obrócić bonus, co prawda nie na wielką kwotę bo zaledwie 800, ale pieniądze były w 5minut.
Te bonusy to są dobre dla ludzi co grają po 5 - 10 zł bo mają zabawę na dłuższy czas. Wpłacam 300 dostaję 300 muszę się trochę nagłowić by to obrócić x3 z trzema zdarzeniami. To ja po wpłacie 300, na singlu po kursie 2.30 te 300 ugram w godzinę.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Te bonusy to są dobre dla ludzi co grają po 5 - 10 zł bo mają zabawę na dłuższy czas. Wpłacam 300 dostaję 300 muszę się trochę nagłowić by to obrócić x3 z trzema zdarzeniami. To ja po wpłacie 300 na singlu po kursie 2.30 te 300 ugram w godzinę.
Ja wplacilem 300. Dostałem 300 i sobie puscilem 3ako i wpadlo 1600. Został obrot 300zl i wyplacam. Bez bonusu miałbym 2x mniej wygranej. Moim zdaniem takie bonusy maja sens ale grajac all in za pierwszym razem
 
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
No ja dałem za 300, jeden mecz wszedł jeszcze dwa czekają. Potem będę musiał zagrać za 600. Z pozostałych 300 na singlach ugrałem ponad 4k w dwa dni. Początkowo wleciały limity ale po weryfikacji konta i rachunku bankowego dają pograć za kilka setek
 
P 43,3K

person100

Użytkownik
Te bonusy to są dobre dla ludzi co grają po 5 - 10 zł bo mają zabawę na dłuższy czas. Wpłacam 300 dostaję 300 muszę się trochę nagłowić by to obrócić x3 z trzema zdarzeniami. To ja po wpłacie 300, na singlu po kursie 2.30 te 300 ugram w godzinę.
No widzisz, są też dobre dla mnie, bo obróciłem to wszystko sobie w 4 kuponach.
 

Załączniki

Do góry Bottom