>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ADI vs maciekpoland

Status
Zamknięty.
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
kontynuując.. przecież nie jest ograniczone w regulaminie, że nie można postawić swoich dwóch zdarzeń wybierając tylko jeden mecz.. nikt przecież nie zabrania postawić tego, że w ostatnim meczu Man Utd z Porto bramki np strzeliliby Ronaldo i Rooney - nie ma takiego zastrzeżenia, najważniejsze (co jest napisane w regulaminie) - typy nie moga byc takie same jak u przeciwnika. Jeżeli są jeszcze jakies watpliwosci to piszmy je na PW
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Pernik-CSKA Sofia - 1 polowa - 1X - 4.55 bet365
brak u bukmachera takiego zdarzenia do grania.. nigdy nie widziałem aby do przerwy można było obstawiać z &quot;popórką&quot;, co dowodem jest, że nie ma w bet365 tego dla tego zdarzenia!
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dobra kur.. przewalam nie ? omg odbij koles juz mnie wystarczajaco wkurw.... masz z dupy regulamin chyba specjalnie tak go ustaliles pod siebie zeby braki w nim wykorzystywac a pozniej sie do mnie spier nie wiadomo o co. bylo to w innych bukach tutaj tez to bylo teraz jest 12.21 to sobie moge. nie mozna juz normalnie pojedynku rozegrac bo zawsze sie znajda harty zeby tylko kase wygrac...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
NIE BEDE Z KIMS TAKIM KTO MA DLA MNIE BRAK SZACUNKU SIE POJEDYNKOWAL. KONCZE TO. DAWAJ DANE DO PRZELEWU I ZAKONCZMY TEN SHIT. pozdro... :|
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
dobra kur.. przewalam nie ? omg odbij koles juz mnie wystarczajaco wkurw.... masz z dupy regulamin chyba specjalnie tak go ustaliles pod siebie zeby braki w nim wykorzystywac a pozniej sie do mnie spier nie wiadomo o co. bylo to w innych bukach tutaj tez to bylo teraz jest 12.21 to sobie moge. nie mozna juz normalnie pojedynku rozegrac bo zawsze sie znajda harty zeby tylko kase wygrac...
NIE BEDE Z KIMS TAKIM KTO MA DLA MNIE BRAK SZACUNKU SIE POJEDYNKOWAL. KONCZE TO. DAWAJ DANE DO PRZELEWU I ZAKONCZMY TEN SHIT. pozdro...
zdarzenie sprawdzilem zaraz po twoim wpisie i takiego nie bylo - nie musisz sie wpieniac, to tylko pojedynek o 20zl a nerwy nieporywnówalne do kwoty.. co do regulaminu - ustawiony pod siebie? regulamin taki jak w innych pojedynkach, oprocz stawiania suchych typow trzeba tez strategicznie myslec przy podawaniu typow - jezeli nie chcesz juz prowadzic tej rozgrywki to na PW wyslalem dane. Pozdro
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
nie chce. wyjeb... mam na te smieszne pieniadze. chodzi o co innego ale dla Ciebie tylko to sie liczy. sorry. i regulamin jest inny w innych pojedynkach badz tych co ja gralem.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
nie chce. wyjeb... mam na te smieszne pieniadze. chodzi o co innego ale dla Ciebie tylko to sie liczy. sorry. i regulamin jest inny w innych pojedynkach badz tych co ja gralem.
1. gram zgodnie z regulaminem
2. zaakcpetowales regulamin na poczatku gry, ktory wg ciebie jest teraz zly
3. podalem dane na PW
4. zamknijmy temat tego pojedynku juz w tym temacie jezeli gra zakonczona, a wszelkie jeszcze kwestie na PW - inni nie musz czytac tutaj naszych &#39;sporow&#39;
5. pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom