>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

AD. Nieletni w Expekt

dukat 7

dukat

Użytkownik
Wiecie co albo cosik jest tu nie tak, albo tylko ja nie potrafię tego pojąć.
Skoro nieletni rejestruje się u takiego bukmachera internetowego, to musi przy rejestracji podać datę urodzenia. Więc podaje fałszywą.
I tutaj nie kapuje.
Powiedzmy, że nie będzie wypłacał pieniędzy do uzyskania pełnoletnośći, ale kiedy otrzyma dowód, to będzie chciał je wypłacić. No, ale w dowodzie będzie inna data urodzenia. I co wtedy????

Proszę o udział w dyskusji.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Zapewne oni maja jakis algorytm do teg ze wyłapuja konta z data ktora swiadczy o niepełnoletności i wtedy sa wyslane maila w celu weryfikacji albo sa konta usówane. Jestescie nie pełnoletni hmmm to co

-zalózcie konto w moneybookers na rodzica
-zalozcie konto w buku na rodzica

Wplacice kase na moneybookers i operujcie ja jak checie przelewy w czasie rzeczywistym miedzy buk--&gt;money i money--&gt; buk po co kombinujecie z zakladaniem falszywych kont tylko mozna stracic kase i tyle. A tak nikt sie do was nie przyczepi.... niechcecie zeby rodzicie sie dowiedzilei.... napewno macie kolege pelnoletniego ktory wam pomoze...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Można, ale można także założyć na siebie konto w normalnym banku (ja nie mam 18 lat i mam konto w normalnym banku). Ale, czy wtedy będe mógł swobodnie wypłacać pieniądze???
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wiem ze w banku ozna miec konto kiedy sie jest niepolnoletnim ale buk takiej mozliwosci teoretycznie nie daje. Mozesz sprobowac sie na ciebie zarejestrowac ale jak poprosza cie o scan dodowu bedziesz mial problem ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A jakbym się zarejestrował teraz, wpłacił kase i grał, a dopiero kiedy będe miał 18 lat ją wypłacił???? Czy jest taka możliwość????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
A jakbym się zarejestrował teraz, wpłacił kase i grał, a dopiero kiedy będe miał 18 lat ją wypłacił???? Czy jest taka możliwość????
Nie jestem pracownikiem Expekta wiec ci nie odpowiem ale zapewnie odpowiedzia ci ze nie ze zaklady moze jedynie osoba pelnoletnia zawierac ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
a nie lepiej nie mając 18&#39;stu lat poporostu grac u buka stancjonarnego? ja jakos nie mam zadnych problemów

Buk w necie ma taki eplusy :

-mozliwosc zawarcia zakaldu niewychodzac z domu i o kazdej porze dnia
-brak podatku
-mozliwosc puszczania zakłądów live

ale jezeli ma sie miec problewmy to albo zarejestrowac sie na odobe pelnoletnia albo dac spokoj i tyle
 
ostry_buk 0

ostry_buk

Użytkownik
A jest taka możliwość że...

... załóżmy że urodziłem się w 1989 roku dnia 12. czerwca !!a w expekcie przy rejestracji napisze że urodziłem się 12.czerwca 1988!!! i przez ten rok dopuki nie będe pełnoletni będe tylko grać bez wypłaty!!!a jak już skończę 18 lat i będe mieć dowód i konto w banku i bede chciał sianko wypłaćić
a oni mi powiedzą że przy rejestracji nie miałem podaną date 12. czerwca ale 1988 a w dowodzie mam podaną 1989?? a ja im powiem że się pomyliłem na expekcie przy rejestracji wpisałem złą date??żre to pomyłka?? uwieżą??? heheh pozdrawiam i prosze o dyskusje na ten temat ????
 
B 0

baq-azi

Użytkownik
Ok, założyłem konto na moneybookers na mamę. Co dalej? Jesli nie chcę się posługiwac jej kontem bankowym, wpłacac i wypłacac pieniądze za pośednictwem poczty czy jak? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
A jest taka możliwość że...

... załóżmy że urodziłem się w 1989 roku dnia 12. czerwca !!a w expekcie przy rejestracji napisze że urodziłem się 12.czerwca 1988!!! i przez ten rok dopuki nie będe pełnoletni będe tylko grać bez wypłaty!!!a jak już skończę 18 lat i będe mieć dowód i konto w banku i bede chciał sianko wypłaćić
a oni mi powiedzą że przy rejestracji nie miałem podaną date 12. czerwca ale 1988 a w dowodzie mam podaną 1989?? a ja im powiem że się pomyliłem na expekcie przy rejestracji wpisałem złą date??żre to pomyłka?? uwieżą??? heheh pozdrawiam i prosze o dyskusje na ten temat ????
Widze, ze zbyt madry to Ty nie jestes. Przeciez oni beda wiedziec, ze masz u nich konto od roku czyli zalozyles je majac lat 17 (do czego sam sie zamierzasz przyznac), czyli zlamales regulamin ???? A to moze skutkowac zamknieciem konta.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Ok, założyłem konto na moneybookers na mamę. Co dalej? Jesli nie chcę się posługiwac jej kontem bankowym, wpłacac i wypłacac pieniądze za pośednictwem poczty czy jak? Z góry dzięki za odpowiedź.
Na poczcie lub w banku wpłacasz na moneybookers.
Z moneybookers wpłacasz na Expekt
Obracasz pieniędzmi (o bonusie zapomnij, czyt. regulamin)
Gdy chcesz wypłacić to tylko na moneybookers.
 
mega 0

mega

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Jak kończe 18 lat np. 30 lipca to mogę sie zarejestrować tego samego dnia czy następnego dopiero?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
A jest taka możliwość że...
... załóżmy że urodziłem się w 1989 roku dnia 12. czerwca !!a w expekcie przy rejestracji napisze że urodziłem się 12.czerwca 1988!!! i przez ten rok dopuki nie będe pełnoletni będe tylko grać bez wypłaty!!!a jak już skończę 18 lat i będe mieć dowód i konto w banku i bede chciał sianko wypłaćić
a oni mi powiedzą że przy rejestracji nie miałem podaną date 12. czerwca ale 1988 a w dowodzie mam podaną 1989?? a ja im powiem że się pomyliłem na expekcie przy rejestracji wpisałem złą date??żre to pomyłka?? uwieżą??? heheh pozdrawiam i prosze o dyskusje na ten temat ????
mysle ze od razu zablokuja. ja pomylilem sie w bwinie przypadkiem i ich o tym powiadomilem od razu to najpierw kazali wyslac skan dowodu a jak wyslalem to mi zablokowali konto????????wiec mysle ze w tym kierunku nie ma co liczyc na pobłazliwosc buków
 
Do góry Bottom