>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ACB - Liga Hiszpańska 08/09

Status
Zamknięty.
B 0

bekier

Użytkownik
rowniez podzielam Wasze zdanie.
Under 157 bardzo prawdopodobny, zwlaszcza ze w poprzednim spotkaniu rzucali średnio po 30 punktów na kwarte. dzisiaj bedzie podobnie.
 
S 378

songo

Użytkownik
Roxanne podajesz tym na Real, którego jesteś pewien, a zarazem stawkujesz 2/10. Nie widzisz tutaj sprzeczności???

Od razu uprzedzę, że nie mam żalu z powodu porażki Realu. Moje pieniądze i moja decyzja.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roxanne podajesz tym na Real, którego jesteś pewien, a zarazem stawkujesz 2/10. Nie widzisz tutaj sprzeczności???

Od razu uprzedzę, że nie mam żalu z powodu porażki Realu. Moje pieniądze i moja decyzja.
Rox dziś wieksze szanse na wygrana

Ty którego jesteś pewien, a zarazem stawkujesz 2/10. Nie widzisz tutaj sprzeczności???



Wieksze szanse = jest ktos PEWNY wygranej?

Hoho mysle, ze albo masz klopoty z czytaniem albo ze zdrowiem psych. albo prowokujesz, nie wiem w jakim celu bo mnie to nie rusza ; ) Wlasnie stawka sugerowala ze nie am zadnej pewnosci, tym bardziej, ze podkresilam, iż Real ma wieksze szanse a nie na pewno wygra, brak slow czasem na niektorych...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Roxanne podajesz tym na Real, którego jesteś pewien, a zarazem stawkujesz 2/10. Nie widzisz tutaj sprzeczności???
Od razu uprzedzę, że nie mam żalu z powodu porażki Realu. Moje pieniądze i moja decyzja.
a wiesz co to jest stawkowanie? bo z tego co napisales to raczej male pojecie masz..
 
S 378

songo

Użytkownik
Dzięki za twoją troskę o moje zdrowie. Miewam się naprawdę bardzo dobrze.

Mogę sobie zarzucić tylko to, że niefortunnie użyłem słowo pewien. Trochę się czepiasz, ale fakt mea culpa. Następnym razem postaram się staranniej dobierać słowa.

Twoja analiza
Ricky Rubio to w NBA wyląduje ale może na grze kompputerowej...Taktycznie grają jedno wielkie dno... Nie mają szans z Realem chociaz trzeba przyznac, ze momentami Plaza dorownuje koledze...Powtarzam typ na Real, róznica klas...

Nie dość, że jest to subiektywna opinia, to nie ma zbyt dużego pokrycia w rzeczywistości. Z tego co zauważyłem taki masz styl pisania, szkoda tylko, że niektórych mniej doświadczonych userów możesz wprowadzić w błąd. Od osoby z takim doświadczeniem jak Ty należałoby wymagać trochę większej rzetelności. Bez napinki.

jemjogurt: bez komentarza
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tak na wyjezdzie nie maja szans i jaki to ma zwiazek z drugim meczem? Jesli jest w play off np. 7 spotkan to analiza do pierwszego obowiazuje przez cala serie i takie same stawki? Naprawde na glowe upadles. Typ powtorzony na Real ale inna stawka, wyjazd i napisalam wyraznie, ze maja wieksze szanse a nie na pewno wygraja. Potwierdzi to jeszcze jedna osoba z ktorą pisałam PW, napisałam tej osobie, ze jak Real przegra to sie nic wielkiego nie stanie bo maja 3 mecz w domu i zapewne wygraja. Bez sensu atakujesz, zastanow sie nastepnym razem zanim cos napiszesz. Ta analiza nie ma zadnego zwiazku z moja ocena Rickiego Rubio i jego szans na gre w NBA. Popytaj inne osoby co sadza o grze Rubio w Stanach. Brak sily fizycznej, brak dobrego rzutu, slabo za trzy itd. To jest szereg problemow a Ty wyjmujesz cytat z kontekstu i co chcesz udowodnic? Juz nie wspomne o tym, ze mozna byc pewnym meczu i grac go 2/10, to nic zlego, znam ludzi tak grajacych i zle na tym nie wychodza b stawkuja bezpiecznie, przeciez to nie Twoja sprawa wiec o co chodzi? Daj cos najpierw z siebie, krytykowac kazdy umie, tutaj wyjatkowo nie trafiles. Chyba wieksozsc osob ktora sledzi ACB uwaza, ze Juventut ma problemy z taktyka i trener to najslabsze ogniwo wiec o co Ty masz pretensje?! Po co Ty to w ogole piszesz? Nawet jesli masz inne zdanie to ja nie moge meic takiego? Real - Juve 1-1 i czy to powoduje, ze to co pisalam o tym zespole jest nie prawda?! Absurd za absurdem.
 
S 378

songo

Użytkownik
Kobieto, wyluzuj...
Grasz stawką 2/10, bo grasz rozsądnie i bezpiecznie. Wystarczyła taka odpowiedź, a Ty od razu łapiesz mnie za słówka. Reszta dyskusji byłaby zbędna.
Miałem prawo się zapytać? Naprawdę, gdybym wiedział, że taki jest Twój sposób grania, nie pisałbym tego postu.
Życzę powodzenia...

OK luz nie ma problemu - rox
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Panie i Panowie!!!!
Spotkanie DKV-Real to już historia.
Może podyskutujemy o dzisiejszych spotkaniach.
Bilbao - Tau Ceramica
Pamesa Valencia - Barcelona
Gran Canaria - Unicaja Malaga

Tu można się wykazać bo wyniki pierwszych meczy co najmniej sensacyjne.
Gran Canaria - Unicaja Malaga
Ten mecz to dla mnie największa zagadka. Każdy wynik tu jest możliwy. Ja jednak liczę na zaciętą obfitującą w dużą liczbę punktów grę obu ekip i over 150,5pkt w tym spotkaniu
Pamesa Valencia - Barcelona
Stawiam na kolejne wyrównane spotkanie. A po cichu na zwycięstwo Pamesy bo ta drużyna umie grać i wygrywać na swoim parkiecie z każdym Ale żeby było bezpieczniej to stawiam na HC dla Pamesy +5,5pkt
Bilbao - Tau Ceramica
Tau to mój faworyt do zdobycia mistrzostwa. Choć w pierwszym spotkaniu mogło dojść do mega niespodzianki to w drugim liczę na efektowne zwycięstwo TAU a na pewno over 82,5pkt
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Gran Canaria - Unicaja malaga
Typ: Gran Canaria wygra 3-6pkt
Kurs: 6.50
Bet365
Doczekaliśmy się Play Offów w koszykówke. Nadszedł czas na ACB czyli lige Hiszpańską. W jednym z meczów ćwierćfinałowych grają Gran Canaria i Unicaja malaga, odpoweidnio 6 i 4 ekipa sezonu zasadniczego. Jednak po meczu w Maladze to koszykarze Gran Canari są w dobrej sytuacji i prowadzą w PO 1-0. Wszystko za sprawą wygranego przez nich meczu w niedziele otwierającym ten pojedynek 96-90 tak więc 6 pkt. Kolejnym atutem za moim typem jest na pewno to że w tym sezonie te ekipy w Gran Canari grały raz i wtedy gospodarze wygrali także 6 pkt 74-68. Chciałbym przedstawić wam kilka zwycięstw w własnej hali druzyny z Canari:
74-41 z Pamesą, ✅
72-68 z Realem M, ✅
96-92 z Bruesa, ✅
76-72 z Menorca, ✅
74-68 z Unicaja. ✅
To są zwycięstwa w moim przedziale. Do tego kilka zwycięstw na minimalnym spalonym:
92-85 z Fuenlabrada, ▶ 1pkt
95-87 z Estudiantes. ▶ 2pkt
Z 13 zwyciestw w łasnej hali aż 7 było mniej więcej w moim przedziale w tym 5 na ✅
Dzisiaj na pewno bardzo zmotywowana po zwycięstwie ekipa w Maladze ekipa Gran Canarii zagra na swoim poziomie, uważam że tutaj różnica jak to bywa między ekipami w PO i między tymi ekipami będzie mała, ale na plus Gran Canarii która na własnym parkiecie średnio zdobywa 82 pkt a 76 traci czyli ok. 6 koszy różnicy. Wiadomo to tylko statystyki które w takich wypadkach grają małą rolę, ale uważam że Gran Canaria dzisiaj będzie pilnować meczu przed własną publiką i zwycięży 5pkt. Jak miałbym typować Dokładny wynik w kosza 74-69.
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
W Gran Canari ma dziś nie zagrać &quot;scoring leader&quot; C.English, więc moim zdaniem szanse Unicaji rosną na wyrównanie stanu PO.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Półfinały:

TAU - Real
Barcelona - Malaga

Wyniki:

Barcelona - Pamesa 2:0
Malaga - Gran Canaria 2:1
Real - Juventut 2:1
TAU - Bilbao 2:0

Komentarz:

Ciężko wskazac jednoznaczenie kto będzie w finale. Gdyby Real miał trenera z mózgiem mogłby powalczyć z TAU bo oni mieli kryzys niedawno i kto wie jak zagrają w półfinale. Wcale nie jest pewne, ze wszystko będzie grać. Splitter ma sporo propozycji, nie wiadomo co dalej z trenerem itd. Oni i tak już mają sezon przegrany przez kompromitacje w Eurolidze. Real u siebie moze powalczyc jeśli na wysokim poziomie zagra Hervelle, Lopez, Bullock i Reyes. Barcelona powinna poradzic sobie z Malagą. Ograli Pamese na pełnym luzie gromiąc rywali w mecuz wyjazdowym. Malaga strasznie się męczyła z Gran Canaria, wyciągneli ze stanu 0:1 i nie sądze aby ograli FCB. Barca wie, że ma olbrzymią szanse na mistrzostwo bo skład swietny, graja lepiej niż Tau Ceramika, szkoda tylko, że trener nie dostosowuje się do dobrej gry jego podopiecznych ale to nie przesadza jeszcze o niczym bo stać ich na mistrza nie sluchając rad tego misia yogi, który o koszu wie niewiele.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Kurs na mecz TAU - Real jest nieporozumeiniem, za to 1.30-1.35 3/10 na Barcelona można wziąc. Tutaj nie ma czasu na wpadki, cięzkie są PO w Hiszpanii. Malaga nie ma atutów, będa rzucac na pewno ciągle za 3 punkty. Zazwyczaj pod koszem Unicaja ma wiele do powiedzienia ale akurat Katalończycy tez mają dobrych graczy na 4-5 więc tutaj nie będzie przewagi gości. Powinna Barca wygrać bez duzych problemów.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie:Real Madrid - Tau Ceramica
Typ: over 162,5
Kurs:1,70
Bukmacher:Interwetten
Analiza:

Drugie spotkanie pomiędzy Realem Madryt ,a Tau Ceramicą. Faworytem konfrontacji jest Tau Ceramica,co potwierdziła w pierwszym meczu wygrywając 91-80.Jednak teraz to Real zagra jako gospodarz przed swoją publicznością.Obie ekipy nastawione są bardziej na ofensywe,kontry niz na defensywe co stwarza bardzo dobre widowisko. Ja postanowiłem typowac dziś,że padnie wiecej punktów niż wyznaczył bukmacher.
Typ jaknajbardziej warty zagrania,ponieważ w pierwszym meczu padło 171 pkt,a w drugiej czy 3 kwarcie mogło paśc zdecydowanie wiecej pkt.jednak padło dużo niecelnych rzutów.Bardzo ważne jest nastawienie obu ekip,w pierwszym meczu było dosc duzo szybkich akcji i szybkich punktach co odbijało się na rezultacie.
Zdecydowanie wiecej pkt zdobywają dzisiejsi goście ale gospodarze napędzeni przez własnych kibiców myśle że niebędą odstawali od rywali i spokojnie przekroczą próg punktowy.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-06-13 18:15 kosz &gt; Hisz. Liga ACB
Spotkanie: Tau Ceramica - Barcelona
Typ: Under 159.5 pkt
Kurs: 1.926
Buk: Pinnacle
Jest to 2mecz rywalizacji o Mistrzostwo Hiszpani.
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanie zwycięstwem Barcy 82-80
Obie ekipy miały bardzo wysoką skuteczność z gry. Co do tego meczu warte przeczytania linki:
http://www.sport1.pl/Pierwsza-wygrana-FC-Barcelony-w-finale/a82544
http://www.sportowefakty.pl/kosz/2009/06/11/final-acb-barcelona-wygrywa-w-vitorii-basile-bohaterem/
Szczegolnie opis z SF polecam. Koniecznie!
Historia:
Tau Ceramica Barcelona 80:82 -
Tau Ceramica Barcelona 83:79 -
Euroleague - men 2008/2009
Barcelona Tau Ceramica 78:62 +
Tau Ceramica Barcelona 63:84 +
Tau Ceramica Barcelona 69:62 +
Barcelona Tau Ceramica 85:62 +
Barcelona Tau Ceramica 75:84 +
Spanish basketball cup - men 2008/2009
Barcelona Tau Ceramica 77:90 -
Spanish basketball league - men 2008/2009
Barcelona Tau Ceramica 70:74 +
Spanish basketball league - men 2007/2008
Tau Ceramica Barcelona 76:61 +
Barcelona Tau Ceramica 74:78 +
Tau Ceramica Barcelona 77:81 +
9/12ostatnich meczy nie przekroczona była linia i czyżby 3raz z rzędu miał paść over 159,5pkt?
Nie sądzę, by kolejny mecz był na tak wysokiej skuteczności, a co za tym powinno paść mniej punktów.

75 - 67 ✅ ✅ ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom