>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ACB - Liga Hiszpańska 08/09

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


http://www.acb.com

Real Madryt

A.Hervelle
A.Mumbru
F.Reyes
L.Bullock
R.Lopez
L.Papadopoulos
S.Llull
V.Hamilton

przybyli:

P.Sanchez
Q.Hosley
J.Massey
M.Tomas

Joventut Badalona

H.Sonseca
J.Jagla
R.Rubio
D.Mallet
F.Lavina
P.Ribas

przybyli:

B.Wright
H.Norel
P.Mensah-Bonsu
S.Jasaitis
L.Bogdanovic

FC Barcelona

G.Basile
E.Ilyasova
F.Vazquez
J.Lakovic
R.Grimau
J.Trias

przybyli:

A.Barrett
X.Rey
V.Sada
L.Barton
D.Andersen
J.C. Navarro

Tau Ceramika Vitoria

M. Shakur
A.Eslava
F.San Emeterio
S.Barac

przybyli:

P.Mickeal
M.Teletovic
P.Prigioni
T.Splitter
I.Rakocevic
S.Vidal
W.McDonald

Unicaja Malaga

M.Chilinski
M.Haislip
B.Ndong
B.Rodríguez
C.Cabezas
C.Jimenez
G.Gabriel
J.Welsch
A.Sanchez

przybyli:

T.Kelati
R.Archibald
O.Cook

Pamesa Valencia

R.Douglas
S.Williams
A.Oliver
V.Claver
A.Miralles
V.Avdalovic

przybyli:

K.Perovic
D.Dikoudis
F.Pietrus
R.Martínez
T.Kuqo

MMT Estudiantes

H.Jasen
C.Suarez
J.Beiran
O.Junyent

przybyli:

P.Popovic
I.Iturbe
M.Rancik
J.Granger
T.Wideman
S.Udrih
V.Cummings
D.Clark

Polaris Murcia

P.Robles
O.Garcia
C.Thomas
D.Fajardo
J.A.Marco

przybyli:

B.Bogdanovic
C.Moss
J.Young
L.Barnes
T.Dean
G.Martínez

Ricoh Manresa

D.Sanchez
A.Alzamora
G.Rubio
J.Asselin
J.Rodríguez
J.Grimau

przybyli:

C.Marco
J.M.Balmon
R.Montanez
S.Ibaka
J.Bulfoni
R.San Miguel

CB Granada

C.Cherry
J.I.Jasen
C.Borchardt
N.Gianella
V.Scepanovic
J.P.Gutierrez
N. Martín

przybyli:

P.Aguilar
F.Videnov
J.Fernandez
A.Maric
J.Hunter

Cajasol Sevilla

M.Ignerski
E.Bennett
T.Ellis
A.Miso
I.De Miguel

przybyli:

A.Pecile
W.Carter
M.Ilic
P.Rivero
D.Savanovic
J.Triguero

Gran Canaria

C.English
J.Moran
M.Norris
S.Savane
J.Freeland
M.Fernandez

przybyli:

A.Moncasi
J.Fisher
J.Augustine
M.Sanders
D.Kickert

Iurbentia Bilbao

F.Weis
L.Recker
M.Banic
Q.Lewis
D.Pasalic
J.Salgado
P.Savovic
P.Vazquez

przybyli:

N.Pappas
R.Seibutis
J.Blums
S.Guardia

Vive Menorca

M.Stojic
J.M.Guzman
K.Ivanov
M.Bazdaric
V.Stefanov
J.Fernandez
M.Fernandez

przybyli:

E.Machado
V.Boisa
P.Jeter
U.Otegui
B.Eley

Alta Gestion Fuenlabrada

S.Blanco
J.A.Paraiso
F.Lopez
V.Radivojevic
M.Sandes
N.Vasic

przybyli:

B.Oleson
K.Valters
J.Jimenez
R.Vidaurreta
A.Bueno
L.Mainoldi
P.J.Ramos

Cai Zaragoza

P.Quinteros
D.Phillip
L.Victoriano
M.Lescano
O.Starosta
I.García

przybyli:

L.Lewis
T.Green
S.Perez
R.Guerra
R.Garces
O.Arteaga
Q.Colom

Bruesa Guipuzcoa

A.Panko
C.Andrade
B.Hopkins
I.Lopez
D.Doblas
R.Uriz

przybyli:

J.Santamaria
E.San Epifanio
D.Marconato
A.Urtasun
L.Roe
B.Popovic
S.Sanchez
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1 kolejka 04/10/08

Menorca - Tau
Barcelona - Juventut
Ricoh - Cajasol
Unicaja - Real
Granada - Bruesa
Zaragoza - Pamesa
Fuenlabrada - Murcia
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

???? Alta Gestion Fuenlabrada - Bruesa (+3,5) 2 @ 1.90
Basketball, ABC Spain
Spotkanie 10 kolejki hiszpańskiej ABC, pomiędzy zajmujaca miejsce 10 Fuenlabrada, która jak dotad zwyciężyła w 4 spotkaniach i 5 razy schodziła z parkietu pokonana oraz okupujaca 13 pozycję - Bruesa, która ma słabszy bilans od dzisiejszych rywali : 3 zwycięstwa i 6 porażek. Obie drużyny prezentuja zbliżony poziom, jednak w dzisiejszym spotkaniu gospodarze zmagaja się z ogromnymi problemami, tak naprawdę nie wiadomo do końca ilu zawodników do dyspozycji będzie miał trener Fuenlabrady. Luis Guil, &quot;technical managment&quot; powiedział : has been a difficult week for both work absences for the lowest rate at which we have been forced to train. It is clear that we must balk at the adversity and make an effort extra to win this match. Pięciu graczy gospodarzy zostało dotkniętych wirusowa infekcja - Nikoloz Tskitishvili, Vuk Radivojevic, Brad Oleson, Leo Mainoldi i Peter John Ramos. Zawodnicy Ci cały czas maja goraczkę i odczuwaja skutki infekcji, mimo iż jest szansa że któryś z nich wystapi w dzisiejszym spotkaniu - to jednak choroba z jaka się zmagali musiała odcisnać piętno na kondycji i ogólnej formie zawodników. Na pewno nie będzie stać ich na grę na pełnych obrotach. Ponadto trenerzy Fuenlabrady, będa musiał radzić sobie bez Feranna Lopeza, który narzeka na uraz prawej ręki oraz Mathiasa Sandera, który zmaga się z zapaleniem spojówek. Luis Guil, powiedział, że mimo tak wielu problemów ze składem - postaraja się powalczyć, jednak w razie niepowodzenia, nie będa płakać - bo wiedza w jak ciężkiej sytuacji znaleźli się przed tym spotkaniem. Beniaminek - Bruesa, ma dzisiaj chrapkę na zwycięstwo, okazję maja ku temu niepowtarzalna, gdyż z pewnościa, drugi tak osłabiony rywal im się nie trafi. Bruesa przyjeżdza dzisiaj w najsilniejszym zestawieniu.​
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Vive Menorca - Ricoh Manresa 1.59 ✅
Gran Canaria - Cajasol Sevilla 1.24 ✅

w dublu 1.97 3/10

Canaria gra o 12, Menorca 12:30. Cajasol zamyka tabele ligowa w Hiszpanii, jest to duza niespodzianka chociaz tylko teoretycznie bowiem gra koszykarzy z Sevilli jest bardzo słaba. Niestety rowniez nasz reprezentant - Michal Ignerski - dostosowuje sie do stylu druzyny. Zespol, ktory posiada w skladzie Edneya, Savanovica, Carta czy Ellisa nie potrafi wygrywac meczów. Jakby tego bylo malo to forma spada, w ostatnim przegranym mecuz ligowym u siebie z Pamesa 69:74, Dusko zagral zaledwie 14 minut a Edney, ktory wyszedl z piatce mial z gry skutecznosc 0/7! Co ciekawe jedyna Sevilli to wyjazd z Realem Madryt! (109-116 po dogrywce) a np. z TAU u siebie przegrali 30 punktami. Strasznie dziwny zespol. GRan Canaria to druzyna wlasnego parkietu dlatego mysle, że poradza sobie z najslabsza obecna druzyna ACB. W bardzo dobrej dyspozycji znajduje sie English i Sanders, wreszcie mają dluga lawke i znakomity bilans 7-2. Vive to rowniez zespol wlasnego parkietu, na wyjazdach traca bardzo wiele. Sklad Menorci bardzo dobry, chociażby Jeter, Boisa, Eley, Bazdaric, Stojic, Eley, Guzman i Fernandez, dziwne, ze taka druzyna nie umie na wyjazdach podjac walki ale we wlasnej hali to zupelnie co innego, beda grozni dla kazdego. Bilans Ricoh jest dla mnie malym zaskoczeniem bo to druzyna, ktora wedlug mnie powinna spasc z ligi. Nie ma kogo wyroznic, wszyscy sredni, bez gwiazd, po prostu masa sredniakow.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
Barcelona(-11,5)- Granada typ:1 kurs 1,88 Expekt (4/10)
Barcelona po ostatniej wpadce w Maladze dzisiaj będzie chciała przed własną publiką odnieść pewne zwycięstwo. Myślę że nie będzie to trudne mając na uwadze jak spisuje się Granada na wyjazdach( bilans 0-5 a ostatnie 3 mecze na wyjeździe przegrywała 15, 17, 17 punktami). Aczkolwiek typ jest trochę ryzykowny bo handi dość spore. Za średnią stawkę można zagrać. Pozdr
 
C 0

czajek

Użytkownik
Spotkanie: Regal FC Barcelona - Real Madrid
Typ: 2
Kurs: 2.90
Buk: bet-at-home

Analiza : Nie jestem wielkim fanem koszykowki , ale gdy jest euroliga i zaczyna sie nba to naprawde warto sie troche interesowac , zeby zarobic troche u bukmachera . Dzisiaj w Hiszpani chyba zapowiada sie rewanż Realu za swoich piłkarzy tydzien temu . Real i Barcelona w tym sezonie ida łep w łep . Real obecnie 4 miesjce natomiast Barcelona 3 . Głównym moim argumentem jest postawa Realu w wyjazdowym meczu z CSKA w Eurolidze ,gdy cały mecz byli w tle ,a na koncówke zebrali siły i wygrali cały mecz .Kolejnym argumentem moga byc statystkyki z których wynika ze real wygra co 3 mecz z Barcelona i z nich wynika ze własnie teraz ma wygrac real .

28/12-07 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 84:65
22/11-07 Euroliga, Mężczyźni Grupa C Regal Barcelona vs. Real Madrid 73:62
24/06-07 Spagnola ACB Playoffs Regal Barcelona vs. Real Madrid 71:82
22/06-07 Spagnola ACB Playoffs Regal Barcelona vs. Real Madrid 75:70
17/03-07 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 73:68
26/05-06 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 76:84
19/05-06 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 79:67
13/04-06 Euroliga, Mężczyźni Regal Barcelona vs. Real Madrid 76:70
09/04-06 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 66:69
04/04-06 Euroliga, Mężczyźni Regal Barcelona vs. Real Madrid 72:58
03/03-05 Euroliga, Mężczyźni Grupa E Regal Barcelona vs. Real Madrid 84:71
12/12-04 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 64:66

Bardzo ciekawy zbieg okolicznosci ,licze dzisiaj na podobny .
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Spotkanie: Regal FC Barcelona - Real Madrid
Typ: 2
Kurs: 2.90
Buk: bet-at-home
Analiza : Nie jestem wielkim fanem koszykowki , ale gdy jest euroliga i zaczyna sie nba to naprawde warto sie troche interesowac , zeby zarobic troche u bukmachera . Dzisiaj w Hiszpani chyba zapowiada sie rewanż Realu za swoich piłkarzy tydzien temu . Real i Barcelona w tym sezonie ida łep w łep . Real obecnie 4 miesjce natomiast Barcelona 3 . Głównym moim argumentem jest postawa Realu w wyjazdowym meczu z CSKA w Eurolidze ,gdy cały mecz byli w tle ,a na koncówke zebrali siły i wygrali cały mecz .Kolejnym argumentem moga byc statystkyki z których wynika ze real wygra co 3 mecz z Barcelona i z nich wynika ze własnie teraz ma wygrac real .
28/12-07 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 84:65
22/11-07 Euroliga, Mężczyźni Grupa C Regal Barcelona vs. Real Madrid 73:62
24/06-07 Spagnola ACB Playoffs Regal Barcelona vs. Real Madrid 71:82
22/06-07 Spagnola ACB Playoffs Regal Barcelona vs. Real Madrid 75:70
17/03-07 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 73:68
26/05-06 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 76:84
19/05-06 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 79:67
13/04-06 Euroliga, Mężczyźni Regal Barcelona vs. Real Madrid 76:70
09/04-06 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 66:69
04/04-06 Euroliga, Mężczyźni Regal Barcelona vs. Real Madrid 72:58
03/03-05 Euroliga, Mężczyźni Grupa E Regal Barcelona vs. Real Madrid 84:71
12/12-04 Spagnola ACB Regal Barcelona vs. Real Madrid 64:66
Bardzo ciekawy zbieg okolicznosci ,licze dzisiaj na podobny .
Zwróć uwagę na to, że zawodnicy Realu będą zmęczeni podróżą z Moskwy i ciężką przeprawą z CSKA. Koszykarze Barcelony grali mecz w Eurolidze u siebie i rozbili w pył silną Sienę 87-61,nie musieli więc nigdzie podróżować. W tym sezonie przegrali jeden mecz u siebie z Estudiantes 71-72, więc widać że u siebie są naprawdę mocni. Wg mnie wezmą przykład z piłkarzy i pokonają pewnie Real, który mimo zwycięstwa z CSKA nie jest jeszcze w najwyższej formie.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Bruesa-Guipuzcoa BC - Unicaja Malaga 2 @ 1.45 Toto - Mix ⛔

Wicelider hiszpańskiej ACB ligi Unicaja Malaga będzie jutro gościć na parkiecie Bruesy. Po ostatniej porażce z dobrze grającą u siebie Manresą, Unicaja traci 4 punkty do liderującej Tau. Tyle samo punktów (20) ma natomiast Barcelona (jednak gorszy stosunek punktowy). Bruesa to natomiast zespół dołu tabeli plasujący się obecnie na 13 lokacie. W swoim dorobku mają 5 zwycięstw i 8 przegranych (u siebie 3-3). Unicaja to zaraz po Tau najlepszy zespół na wyjazdach. Mogą pochwalić się bilansem 5-2, co w tej lidzę to naprawdę dobry wynik. Zwłaszcza, że porażka z Canarią czy Manrseą, czyli zespołami, które na własnym parkiecie czują się najlepiej, to nie wstyd. Tym razem jednak powinien być to pojdeynek, który od początku do końca będzie podporządkowany zamiarom gości. Bardzo dobrą formę pokazuje Marcus Haislip i myślę, że może poprowadzić Malagę do wygranej.

Pantalón blanco, 18:00

Bilbao Basket - Barcelona 2 @ 1.35 Toto - Mix ✅

I kolejna potyczka z hiszpańskiej ACB. Tym razem Bilbao zagra z Barceloną. Po dość długiej, tygodniowej przerwie Barca wraca na parkiet. Jadą na dość trudny teren do Bilbao. Jednak bardzo dobrze widać, że Barcelona jest &quot;w gazie&quot;. Ostatnia wygrana nad Realem Madryt tylko to podkreśliła. To był niemal pogrom (87-67). Real w tym meczu praktycznie nie istaniał. Tym razem na drodzę rywal o teoretycznie mniejszym potencjale. Dwa ostatnie spotkania Bilbao grało z czołówko tabeli i były to dość znaczne porażki. 19 punktami z Canarią i 18 z Tau. Barca to rywal takiej samej klasy. Spodziewam się więc podobnego rezultatu.

Polideportivo Municipal de La Casilla, 12:30
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Cajasol-Manresa
typ:2
kurs:2.10
Nie wiem moze cos przeoczylem albo cos sie wydarzylo ale dziwia mnie kyrsy bukow w tym meczu.W roli faworyta stawiani sa gospodarze ktorzy na wlasnym boisku wygrali tylko jedno spotkanie... Goście rownież tylko raz zwyciezyli na wyjezdzie.jak dla mnie to ten mecz jest 50/50 z lekka przewaga dla gości ???? taki kurs mnie bardzo kusi dlatego na nich stawiam ????
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Pamesa Valencia - Zaragoza CAI
18.01.2009 - 12:30


Pamesa powinna przeskoczyć hc, dawno nie pokryla go w domu, a ostatnio nieźle gra, jezeli Murcia ich klepnęła 10 pkt to wydaje mi się iż Valencia tez spokojnie to może uczynić, U/O moim zdaniem dobrze ustawiony i tu na pewno mowie pass.

Polaris Murcia - Fuenlabrada Baloncesto
18.01.2009 - 12:30


typ na gosci wydaje mi się rozsadnym rozwiązaniem, lepszy bilans, lepsza gra... to atuty po stonie gości, tym bardziej dziwi mnie wyzszy kurs na nich, moze jest to spowodowane tym iz maja slaby bylans wyjazdowy.

Tau Ceramica - Llanera Menorca
18.01.2009 - 12:30

typ nasuwa się sam.... TAU -19.5,

Real Madrid Teka - Unicaja Malaga
18.01.2009 - 12:30

Unicaja slabiutko na wyjazach, aczkolwiek tak &quot;powiezli&quot; Real w domu, ze mam obawy czy znowu nie zagraja przeciwko nim tak dobrego spotkania, tym bardziej, ze nie lubie Realu, to nie postawie na nich = pass ????

co za tym idzie... Pamesa -9,5 ; Fuenlabrada ML ; TAU -19,5 i ewentualnie czas aby Bilbao wygrało w domu, ale kurs mizerny ????
 
H 0

hey

Użytkownik
Spotkanie: C.B. Granada - Real Madrid
Typ: 153.5+
Kurs: 1.88
Bukmacher: betgun
Analiza: Już o 20:30 w ramach 18stej kolejki hiszpańskiej ligi ACB zmierzą się między sobą Granada z Realem Madryt. Więc Granada zajmuję 10 miejsce z 16 pkt, 8 zwycięstw i 9 porażek to ich dotychczasowy dorobek na rozegranych 17 spotkań. Real zajmuję lepszą pozycję, bo 5 z 24 pkt: 12 zwycięstw i 5 porażek. Przez bukmacherów faworyzowany jest oczywiście Real, który gra odważnie i co najważniejsze ofensywnie czasem zapominając o obronie. Real w tym sezonie stracił 1332 pkt, więcej niż niżej notowana Granada, która straciła 1318 punktów. Ale zdobywanie punktów należy już do Realu, który trafił do kosza za 1422 punktów. Ten wynik w porównaniu do zdobytych Granady robi wielką przepaść, ponieważ Granada zdobyła ich razem 1267. 1422&gt;1267 - całkiem duża różnica zdobytych punktów. Z pewnością ten fakt potwierdza, że Real to jedna z najofensywniejszych ekip tej koszykarskiej ligi.
Linia na over/under w tym spotkaniu na początku dnia wynosiła między 152/153 min. w expekcie. Obecnie już w większości wynosi ona 153.5, tak jak w betgun.
Moim zdaniem warto w tym spotkaniu grać na over, gdyż np. sama średnia Realu na mecz to 162 pkt. Dodatkowym argumentem jest historia spotkań między tymi ekipami, gdyż w 9 meczach aż 8 razy suma punktów przekroczyła próg 153 punktów.
Myślę, że typ godny polecenia !​
 
T 0

tomao2

Użytkownik
Zaragoza - Barca
Typ: 2 (handicap -12.5 pkt)
Kurs: 2.50
Buk: Bet365

Kolejnym meczem w ACB jest pojedynek CAI Zaragoza ze słynną Barceloną. Oba zespoły dzieli kolosalna różnica w tabeli. Barca jest wiceliderem z 16. wygranymi i czterema porażkami, a Saragossa plasuje się na 14. miejscu z ledwo pięcioma zwycięstwami i aż czternastoma porażkami. Tutaj także murowanym faworytem jest ten, który plasuje się wyżej, czyli Barcelona.
Zaragoza w ostatnich pięciu meczach nie błyszczała, bo czym ;] Wygrała tylko jedno spotkanie z ostatnim Cajasol na wyjeździe 79-75. W czterech innych meczach poległa z: Fuenlą 103-80, Kalise 94-81, Pamesą Valencia 81-72 i Juventut 87-84. Tak więc jak widać potrafią &quot;powalczyć&quot;, ale zdarza się to rzadko.
Barca jest wiceliderem i jeżeli myśli nadal o mistrzostwie (choć pokonać TAU będzie trudno), to takie pojedynki muszą po prostu wygrać. Przedstawię krótko ostatnie 5 meczów Katalończyków.
Regal Barca-Kalise G.C. 81-67
Pamesa V.-Regal Barca 61-80
Regal Barca-CB Murcia 96-57
DKV Joven.-Regal Barca 64-68
Bruesa-Regal Barca 69-76
Wprawdzie nie wszystko wygrywają zdecydowanie to myślę, że dziś zmiażdżą rywali i typ handicapu wejdzie.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Puchar Króla

Teren neutralny:
Tau Ceramica-Pamesa Valencia⛔⛔(82-66)
Typ: over 162,5
Bet365

Tau każdy fan europejskiego kosza zna i niepotrzebny jest zbytnio komentarz.Do składu wrócil Splitter, to powinno być wzmocnienie podkoszowe, którego brakowalo Tau np w spotkaniu z Olympiakosem. Zespoł z Kraju Basków to najszybciej rotująca ekipa w Europie. Doskonała komunikacja i szybkie punkty, które gwarantują wygrane. Ostatnia przegraną z Realem traktuje na zasadzie przypadku, nawet najlepszym takie coś może się zdarzyć. Natomiast co do Pamesy, ostatnio im sie zbytnio nie wiedzie przegrana z Azovmashem(po 2 dogrywkach) w pucharach i porażka z Manresą w lidze. Widziałem ich pare spotkań w których próbują kryć na całym boisku i absolutnie im to nie wychodzi.
To powinno być łatwnym kąskiem dla graczy Tau. Jasnym punktem wydaje sie były &quot;nbijejowiec&quot; rozgrywający Williams Shammond oraz Australijczyk Nielsen(z Bogutem razem &quot;szaleli&quot; pod koszem na olimpiadzie w Pekinie) . Pamesa to ekipa młoda z zawodnikami których kariera za oceanem nie wypaliła jak Kosta Perovic(wysoki 217 cm wzrostu)
jak i z rzekomym potenjałem na NBA Claver(obecnie kontuzja). Dodać można także Florenta Pietrusa(brat jego pomyka w Orlando). Ta cała gromadka wystarcza na wygranie spotkań w lidze hiszpańskiej, ale dzisiaj nie daje jej żadnych szans z świetnym Tau.


Nie mam typu co do spotkania z Real - Barcelona(dzisiaj o 19). To zostawie na live. Ciężko przewidzieć wynik przed. Czy górą będzie Barca, która ostatnio jakby porzuciła swoją świetną obronę i nastawiła pościg punkotwy. Czy Real, który udowodni, że nie tylko we własnej hali potrafi grać świetne mecze.
Mecz także na neutralnym terenie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
wilqu ja wiem ze Ty kochasz innych dowalic ale starczylo grzecznie zwrocic uwage jak to uczynil Emiliono, nie Tobie oceniac jakie bledy moze zrobic moderator. Zagralam ten mecz (oczywiscie z Fuenlabrada) zle skopiowalam i zaczelam pisac. Sporo na glowie i maly blad, czy to faktycznie az taki problem jak piszesz? Brak slow czasem na takich ludzi jak Ty, nie bede poprawiac bo widzac ataki ludiz Twojego pokroju odechciewa mi sie pisac cokolwiek. Ja przynajmniej staralam sie napisac analize, Ty nie robisz nic poza wytykaniem bledow u innych, jakby to odemnie zalezalo to juz dawo byś wylecial z forum za takie zachowanie. Rowniez na PW napisal mi o tym felsterek, tylko Ty jeden musisz pajacowac. Dostales juz 5 kartek i pracujesz na nastepne.

Bilbao Basket - Fuenlabrada 1.45 ✅



Wiele pisałam o zespole Bilbao w tym roku, nie zawsze dobrze ale im dalej w sezon tym bardziej przekonuje się, że stać ich na dobre występy. Sezon ligowy slaby ale sezon pucharowy bardzo dobry. Maja znakomitego trenera i kilku niezlych zawodnikow. W wysokiej formie jest Janis Blums i Salva Guardia czyli ci gracze o ktorych mam chyba najgorsze zdanie w Bilbao. To dobry znak bo jak reszta nie zawiedzie to powinni ograc Fuenlabrada. Dla Bilbao jest to szalenie wazny mecz bo walcza o play off. Aktualnie zajmuja 9 miejsce ale tabela jest tak scisnieta, ze bedzie ciezko. Mają bilans 15-16 a rywale 15-15, potem z identycznym bilansem Ricoh i wyzej Pamesa, która ciezko bedzie przeskoczyc. Nie można tez lekcewazyc Granady. Ostatnio Fuenlabrada gra w kartke, potrafia wygrac z TAU (chociaz oni sa wyraznie w dolku) i powalczyc z Realem a przegrywają z Menorca i Manresa w domu. Lider zespolu Brad Oleson gra poniżej oczekiwań. Jest to moj ulubiony gracz z ligi ACB i sledze jego wyniki od dluzszego czasu. 14 punktow z Sevila, 13 z Bruesa, 6 z Ricoh, i dwa lepsze występy z Realem i TAU kiedy caly zepsol gral dobrze. Bilbao wygralo na wyjezdzie z CAI Zaragossa. Vidoreta ma do dyspozycji 9 niezlych graczy, doszedl Markota i wreszcie mozna na niego stawiac bo jeszcze kilka tygodni temu bylo z nim nienajlepiej. Bilans Bilbao w domu 10-5, rywale wyjazdy 5-10. Na poczatku stycznia w pierwszym meczu padł wynik 88:86 dla podopiecznych Guila.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Fuenlabrada pokazała w meczu z TAU Ceramica dlaczego są jednym z najlepszych zespołów w lidze pod względem skuteczności na linii 3PTS. Pomijając fakt, że TAU odpuściło ten mecz, mając zapewniony już fotel lidera, to punkty same się nie rzuciły, do tego przeciwnik wcale nie siedział bezczynnie na parkiecie.

Dzisiaj czeka nas zacięta walka o miejsce w playoffach. Obie drużyny są dość wyrównane, powiedziałbym nawet, że Fuenlabrada jest nieco lepsza (a przewagę dają jej właśnie rzuty z dystansu) dlatego kursy wystawione przez buka to mały prezent. Biorę gości po kursie 3,10

Fuenlabrada @ 3,10 bwin
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ostatnia kolejka więc kilka informacji.

Barca pewna miejsca 3 i gra z Bilbao, ktore walczy o PO. Jesli Bilbao przegra a wygra Fuenlabrada to wejda na 8 miejsce. &quot;F&quot; graja z Juventutem a Juve gra o nic. Mają pewne piąte miejsce. Mecze sa wyznaczone na jedna godzine aby uniknac walow ale w trakcie meczu moze sie juz sporo wyjasnic wiadomo, ze wynik bedzie docieral do obozu rywala. (Mam nadzieje, ze dobrze podalam glowy nie daje wiec ewentualne pretensje prosze kierowac do siebie, kazdy gra na wlasna odpowiedzialnosc).

Bilbao 5.25

Fuenlabrada 1.55


⛔
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Play Off ACB:


TAU Ceramica Vitoria - Iurbentia Bilbao
Real Madryt - Juventut Badalona
FB Barcelona - Pamesa Valencia
Unicaja Malaga - Kalise Gran Canaria
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Real Madryt - DKV Joventut ✅



Real zawodzi, Juventut nie grzeszy składem i taktyką. Mimo, że obu zespołów nie lubie, troche bardziej lubie Juve to stawiam zdecydowanie na Krolewskich. Juventut zawalił puchar, skompromitował się w Eurolidze. Zrobili mase złych transferów, trener nie umie ustawiac zespolu. Ricky Rubio to w NBA wyląduje ale może na grze kompputerowej a następcy Rudego nie ma. Coby Karl to porażka, potencjał jakiś ma ale trzeba umieć to wykorzystać. Ogolnie to zespol drewniakow. Norel w piatce, Lavinia uzyteczny tylko w obornie, Tomas slaby, Jagla z Boganovicem ciagle tylko trojki - istny debilizm. Moiso tylko momentami gra swoje, podobnie Jasaitis, Ribas tez przecietny, kolejny ulubieniec pseudotrenera Alonso. Taktycznie grają jedno wielkie dno stad porażki np. u siebie z ALBA w Euroleague. Nie mają szans z Realem chociaz trzeba przyznac, ze momentami Plaza dorownuje koledze. Masa bledow, zle zmiany ale to jest ogolnie zespół dużo lepszy. Bullock to wielki gracz a Reyes praktycznie nigdy nie zawodzi. Szkoda, że tylko dwóch graczy na tak wysokim poziomie ale mimo wszystko Raul Lopez, Massey, Lul, Spiegel i Hervell to sa duzo lepsi gracze niż w Badalonie. Tomas i Winston zawodza i na nich bym nie liczyla chociaz czarny moze zaskoczy, kto wie juz sporo czasu jest w Madrycie i Plaza daje mu szanse. W regularnym dwie wygrane Realu, wyniki ponizej.

sezon regularny:

Real - Joventut 100:88
Joventut - Real 68:79
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Powtarzam typ na Real, róznica klas, pierwszy mecz PO znow to udowodnil. Real wygral na wielkim luzie i maja szanse dziś wieksze szanse na wygrana a kursy bardzo wysokie nawet do 1.90 gdzies dochodzilo, ja mam 1.78 w tym sezonie jeszcze Juve nie wygralo ani razu z Realem i tak chyba zostanie. Prosze pamietać co było rok temu, Real zawalił i wie, że nie ma meczów w tak krotkim play offie do odpuszczania bo to sie zle konczy. Juz Malaga pokazala zabawe w 1 meczu i mam nadzieje, ze odpadna.

Real Madryt 1.78 2/10 ⛔
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Podzielam Twoje zdanie Roxanne.
Myślę że ten mecz nie będzie się różnił od pozostałych w tym sezonie i zakończy się podobnym wynikiem.
Mój typ: Badalona-Real M. 2.s. (157) - under
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom