>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AC Milan - Celtic Glasgow

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
najtrudniejszy mecz do wytypowania, milan to same dziadki które ledwo co wyrabiają kondycyjnie, a celtic to drużyna która nie umie grać na wyjazdach, jak miałbym obstawiać to skromne zwycięstwo milanu, ale odpuszcze sobie ten mecz
 
szwagi 0

szwagi

Użytkownik
Celtic mimo walecznosci ulegnie Milanowi. Milan ma wieksze szanse niz Celtic ktory niebedzie mial napstnikow. Milan ma tez duzo doswiadczenia w grach w LM.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie wiem co mają dotyczyć uwagi w kierunku napadziorów... Kenny, Maciek moga grać. Nie wiem jak wygląda sytuacja Hesselinka - czy on jest zgłoszony :p Ale jeśli tak to jeszcze lepiej.

Moim zdaniem Milan tego meczu nie wygra... Najbardziej prawdopodobny wydaje mi sie remis i tak tez zagrałem. Oczywiście nie na głównym kuponie bo to będzie ciężki mecz ale za niewielką stawkę, ewentualnie singla można zagrać.

Celtic się oszczędzał w lidze, ma do tego prawo z ponad 20-punktową przewagą... Milan takiego konfortu nie ma... W lidze ratuje ich Grubasek ale w Champions nie ma kto strzelać... Gilardino chyba w tym sezonie w LM jeszcze nie trafił... Jedyna nadzieja w Kaka ale jego powstrzyma nasz Artur !! Typ: remis + Awans Celtic
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Jak na moje Milan spokojnie to wygra. Predz meczem w Szkocji wiezylem w Celtic i tam sie nawet oplacalo stawiac na Celtic ( wydawalo sie ze maja duze szanse) a z przebiegu meczu wygrana sie nie nalezala szkotom nawet z lekkim wskazaniem na Milan, takze w tej kolejce mysle ze nie ma co szykac niespodzianki bo Milan to wygra. Celtic to dobra druzyna ale nie ma doswiadczenia z druzynami z poza Szkocji a wg mnie tam to tylko pare druzyn jest dobre a polowa to na poziomie polskiej ekstraklasy. Milan to cwaniaki i wiedza jak sobie radzic z takimi &quot;noobami&quot; europejsiej pilki.
 
knoxville 0

knoxville

Użytkownik
Awans Milanu na San Siro dla mnie oczywisty ... o ile przed meczem na Celtic Park mialem jakies niewielkie obawy ze przypadkiem Kalac pusci jakiegos babola ;) o tyle przed rewanzem jestem spokojny o losy włoskiego diabelka. Powodem jest optymalny sklad , doświadczenie , problemy Celticu na obcym terenie oraz co tu duzo mowic ... roznica klas. Milan mimo iz od pewnego czasu nie gra na miare oczekiwan , przynajmniej moich - to widze swiatelko w tunelu jakim byl ostatni ligowy pojedynek , w ktorym zaprezentowali sie w dobrym stylu przez cale spotkanie. Jesli tylko pokaza taki sam futbol w pojedynku z Celtami to o wynik sie nie martwie 8)
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
najtrudniejszy mecz do wytypowania, milan to same dziadki które ledwo co wyrabiają kondycyjnie, a celtic to drużyna która nie umie grać na wyjazdach, jak miałbym obstawiać to skromne zwycięstwo milanu, ale odpuszcze sobie ten mecz
A ty dziecko neostrady o słabej wiedzy na temat tego klubu! Przepraszam, ale nie mam czasu by się szczegółowo wypowiedz, ale powiem jedno, milan musi wygrać to spotkanie, to im praktycznie pozostało, Inzaghi strzeli gola, pozdrawiam
 
J 0

jarek15

Użytkownik
Milan wygra ten mecz ponieważ gra u siebie a celitic na wyjazdach gra do d***. Boruc ostatnimi interwencjami udowadnia ze nie jest nieomylny i w tym meczu z pewnością puści nie jedną szmate :gool: :gool: :gool:
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Milan wygra ten mecz ponieważ gra u siebie a celitic na wyjazdach gra do d***. Boruc ostatnimi interwencjami udowadnia ze nie jest nieomylny i w tym meczu z pewnością puści nie jedną szmate :gool: :gool: :gool:

Tak??? to powiedz mi w takim razie kiedy Boruc puścił ostatnio jakąś szmate????? Według mnie w regulaminowym czasie gry bedzie remis. Jeśli bezbramkowy to to będzie dogrywka którą Celtic wygra ???? . Zgadzam sie ze Milan nie strzela ostanio dużo bramek a w lidze trafiał Ronaldo. W lidze mistrzów on jednak nie wystąpi a gilardino jakoś nie przekonuje mnie do siebie i wątpie zeby dzisiaj coś strzelił. Jednak za milanem przemawia własne boisko i doświadczenie w tych rozgrywkach, Celtic chyba po raz pierwszy zaszedł tak daleko w Lidze Mistrzów. Myśle ze dziś będzie remis ????
 
L 0

lelo_tcv

Użytkownik
hm.. jak dla mnie bedzie 0-0 albo 1-1;) przypomnijmy sobie poprzednie sezny kiedy to mielismy pełno neispodzianek ???? (czyt. Monaco i Porto) czemu teraz nie ma byc podobnie :p pomijajac ten fakt cos mi mowi ze bedzie remis ;) ale dla pewnosci dalem x2 :mrgreen:
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
Niewątpliwym atutem gospodarzy będzie ponad 67,000 widzów, który zasiądą na trybunach. Wśród nich będzie co prawda około 5,000 fanów Celtiku, którzy na pewno będą gorąco dopingować swoich pupili, ale nie będzie im łatwo przekrzyczeć mających zdecydowaną przewagę liczebną kibiców Rossoneri. Do składu Milanu wraca kapitan Paolo Maldini, który nie wystąpił w meczu z Chievo, a teraz będzie mógł zaliczyć 101. mecz w Lidze Mistrzów. Zagrają także Dida, Clarence Seedorf i Filippo Inzaghi, których zabrakło w pierwszym spotkaniu. Nie wystąpi natomiast Ronaldo, nieuprawniony do gry z powodu występów w tych rozgrywkach w barwach Realu Madryt. Kontuzjowani są z kolei Serginho i Alessandro Nesta, a z urazem kostki walczy Kakha Kaladze. W składzie Celtiku zabrakło natomiast Maciej Żurawskiego, Bobo Balde i Gary Caldwell, którzy są kontuzjowani.

Milan jest zdecydowanym faworytem bukmacherów w dzisiejszym rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, gdzie na San Siro Rossoneri podejmą Celtic Glasgow.
Jeśli chodzi o awans do ćwierćfinału to bukmacherzy nie widzą innego rozstrzygnięcia niż awans Rossonerich. Awans Milanu do 1/4 rozgrywek Ligi Mistrzów ma współczynnik 1.20, a zakwalifikowanie się Celtiku do kolejnej rundy 4.0.

A Carlo Ancelotti ogłosił nazwiska 21 zawodników powołanych na dzisiejsze spotkanie z Celtikiem. Oto lista powołanych:

Bramkarze: Dida, Kalac, Storari;
Obrońcy: Cafu, Maldini, Costacurta, Simic, Jankulovski, Favalli, Bonera, Oddo;
Pomocnicy: Gattuso, Seedorf, Gourcuff, Pirlo, Kakà, Ambrosini, Brocchi;
Napastnicy: Ricardo Oliveira, Inzaghi, Gilardino.

Teraz kadra Celticu:

Celtic: Boruc - Wilson, O&#39;Dea, McManus, Naylor, Nakamura, Lennon, Sno, McGeady, Miller, Vennegoor of Hesselink

Typ: oczywiście 1
PS. Co do wyniku 2.0 dla Milanu :spokodfhgfh:

⚽ ⚽ ⚽
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
AC Milan – Celtic Glasgow
Dzisiejszego wieczoru na stadionie San Siro w Mediolanie, w rewanżowym meczu 1/8 Champions League zmierzą się drużyny AC Milan i Celticu Glasgow. Po pierwszym wyrównanym meczu zakończonym wynikiem 0-0 sprawa awansu pozostaje nadal otwarta, jednakże zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania są piłkarze Milanu.
Bohaterem pierwszego meczu był nasz rodak Artur Boruc, który zachował czyste konto, interweniując w niesamowitych sytuacjach. Przed dzisiejszym spotkaniem w oficjalnym przedmeczowym biuletynie UEFA możemy przeczytać pytanie: „Czy Boruc zostanie bohaterem San Siro?”. Na pewno chcielibyśmy aby nasz rodak rozegrał kolejne świetne spotkanie w bramce Celticu, tym samym zwróci uwagę wielu europejskich potentatów, którzy go będą chcieli mieć w swoim składzie, choćby ich dzisiejszy rywal AC Milan.
W drużynie Rossoneri nie zagrają dziś kontuzjowani obrońcy Nesta, Kaładze, Seginho, Cafu i Costacurta oraz nieuprawniony do gry Ronaldo. Poza tymi osłabieniami wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Trener Celticu Gordon Strachan nie będzie mógł skorzystać z usług Pressleya, Hartleya (nieuprawnieni) oraz kontuzjowanych Balde i Żurawskiego. Wszyscy ci piłkarze jednak przylecieli wraz z kolegami do Mediolanu aby być blisko swoich kolegów i ich wspierać przed jakże ważnym meczem. W pierwszym meczu mieliśmy całkiem sporo sytuacji podbramkowych, jednak żadna z nich nie zakończyła się bramką. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu zależeć na grze ofensywnej powinno przede wszystkim gospodarzom i to oni będą grali atakiem pozycyjnym. Celtic nastawiony będzie na uważną grę w obronie i kontrataki, ewentualnie będą szukali jakiegoś rzutu wolnego, który na bramkę mógłby zamienić Nakamura. Podsumowując liczę dziś na bardzo dobrą postawę bramkarzy i obrońców obu drużyn i na wynik underowy.

Przypuszczalne składy:
AC Milan: Dida – Oddo, Bonera, Maldini, Jankulovski – Gattuso, Pirlo, Ambrosini, Kaka, Seedorf – Inzaghi (Gilardino)

Celtic: Boruc – Wilson, McManus, O’Dea, Naylor – Nakamura, Lennon, Sno, McGeady – Vennegoor of Hesselink, Miller


Mój typ: mniej niż 2,5 bramek – 1,72 (Bwin)
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Ja stawiałbym na Milan. Różnica klas obu zespołów widoczna była już w pierwszym meczu. Celtic po prostu nie ma w lidze godnego rywala i dlatego wygrywa większość meczy. Milan w tym sezonie ma jeden cel i to jest LM , gdyż w lidze już w tym sezonie nic nie osiągnie.
Do gry wraca Ingzahi. Kaka też będzie nękał bramkę Boruca. Sądzę , że w tym meczu wygra Milan 1-0 albo 2-0. No chyba, że Boruc bedzie bronił fenomenalnie albo goście czymś zaskoczą w tym spotkaniu.

Milan :gool: i 1-0 :spokodfhgfh:
 
L 0

lelo_tcv

Użytkownik
u mnie milan - celtic na plus :jezora: ???? obstawilem X ale ... niestety Arsenal walnął kake ???? ;( i kasa poszla się...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Boruc w jedenastce kolejki Ligi Mistrzów.Dostał notę 9 w skali 1-10.Oto słowa Carlo Ancelotti powiedział:To świetny bramkarz, mam dla niego wiele uznania.Szkoda tylko że Celtic odpadł,ale z relacjii Milan był zespołem lepszym kilkakrotnie Boruc ratował swój zespół,dwukrotnie piłka odbijała sie od poprzeczki.Milan miał Kake który umie strzlić gola i wygrał...
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
Teraz tylko czekac kiedy Milan zlozy Arturowi oficjalna propozycje, bo przeciez od dawna slychac plotki iz sa zainteresowani.

Moze sie skonczyc jak z Kuszczakiem, wszak jego Man U kupil wlasnie po bezposrednim pojedynku.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ja uważam że Boruc nie odejzie z Celticu ponieważ w Szkocji zaoferują duże pieniądze dla polaka ! A jak wiemy dla niego to jest najważniejsze ! Trener Celtiku wie jak ważnym elementem jest bramkarz któy nie raz nie dwa ratował z oprecji mistrza Szkocji .
 
R 0

rafalgron1

Użytkownik
Myślę że Boruc odejdzie. Tym bardziej że już zrobił sobię renome i sądze że Celtic nie jest wstanie zaoferować takiej kwoty pieniędzy jakaby zadowalała Boruca. Z pewnością zahaczy o UK albo Włochy. Choc nie wykluczone ze inne kraje przylącza sie do walki o niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom