>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

AC Milan - Bayern Monachium - 3 kwietnia

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Rozpracujmy to spotkanie wspólnymi siłami ;)

Jednocześnie proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy. Posty nie na temat będą usuwane.


Kursy na to spotkanie wg bukmachera Bwin:

3 kwietnia 20:45 AC Milan - Bayern Monachium 2,10 - 3,15 - 3,25

Kto zakwalifikuje sie do następnej rundy?
AC Milan - 1,72
Bayern Monachium - 2,00
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
3 kwietnia 20:45 AC Milan - Bayern Monachium typ X ✅

Dwie wielkie europejskie drużyny spotkaja się na San Siro we Włoszech. Każda z nich co roku mierzy w jak największe cele mistrzostwa kraju czy sięgnięcie po puchar mistrzów.Zespoły które w swoich ligach zajmują 5 pozycje. Bayern bardzo solidny zespół składający się z gwiazd światowego formatu, bardzo mądra, twarda gra i perfekcyjne rozpracowanie rywala, to wszytsko sprawia że mecze z Bayernem sa tak ciężkie. Już się o tym przekonał Real Madryt. Jeśli chodzi o lige początek był bardzo słaby w wykonaniu tego klubu zawodził kibiców którzy oczekiwali na kolejny tryumf o mistrzostwo Niemiec. Łukasz Podolski także zawodzi nie prezentując się tak jak oczekiwali włodarze klubu. Ac Milan także jak ich rywal lige zaczeli słabo i bardzo nierówno a dotego z ujemnymi punktami za korupcje. O mistrzostwie Włoch moga już tylko pomażyć lecz Liga Mistrzów jest w ich zasięgu. Do klubu z Milanu przyszedł Ronaldo który jest głodny sukcesów i już pokazał na co go stać. Końcówke sezonu Milan ma bardzo dobrą a pozatym ten klub zawsze dochodzi wysoko w pucharach. Kiedy Inter odpadł będą chcieli przywrócić dobre imię klubu i utrzeć nosa derbowym kolegom. Solida obrona Milanu kontra zawziętość i bramkarz Bayernu. Może być ciekawie. Pierwszy mecz obstawiam 1:1. Lecz Awans wywalczy Ac Milan ???? Zobaczymi jakie wyniki padną w najbliższych meczach bardzo ciężkich dla obu zespołów (AS ROMA : AC Milan) ( Bayern Monachium : Schalke 04) wtedy będzie moża jeszcze dokładniej wszytsko przeanalizować. POZDRAWIAM
_________________
Real Madryt Castilla
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
Milan wygra... tak mi sie wydaje ... ale napewno 1 bramkowa przewaga goli :gool:
mimo remisu z Romą w lidze.. ma dobra forme.. a w Bayernie nie zagra Kahn takze... 1 : 0 dla milanu ????
 
D 0

dominik-wielki

Użytkownik
AC Milan- Bayern Monachium Typ:1
Tu według mnie AC Milan wygra.W dotychczasowych starciach pomiędzy tymi drużynami wszytsko wygrywał AC Milan.......lecz to tylko mój typ. ;-)
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Milan- Bayern

Zapowiada się bardzo piękny dwumecz. Dla mnie faworytem awansu do półfinału jest zespół z Mediolanu, choć nie są w konfortowej sytuacji gdyż pierwszy mecz jest na San Siro. Milan co cóż w poprzedniej fazie rozgrywek dopiero w dogrywce po bramce Kaki awansowali do ćwierćfinału, ale nie można zapomnieć fantastycznych interwencji naszego Boruca dzięki któremu Celtic miał cały czas nadzieje na zrobienie niespodzianki. Bayern z kolei wyeliminował Galactikos, które samo prosiło się o to pozostawiając bez opieki Van Bommela i tym samym wygrywając tylko 3:2. Myśle że kluczowym zawodnikiem będzie Kaka bo gdy on nie jest w formie to cały Milan kiepsko gra. Myśle jednak że Milan będzie bardzo zmotywowany przegrywając w zeszłym roku finał LM. Zapowiada się pasjonujący mecz ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Milan- Bayern

Wg mnie mecz typowo włoski. Czyli brzydkie Catenaccio na całego. Mozolne ataki i nieskuteczność. Śledzę LM od 5 lat tak dokładnie i zauważyłem że włoskie kluby grają ultradefensywnie na wyjazdach a u siebie też podobnie. Przeważnie pada mało goli, 1-0 2-0 na porządku dziennym, przy tym murują bramkę na maxa.

Wg mnie będzie to mecz na 1-0 max 2-0

A tak przedstawiają się moje typy

under 2,5 gola (1,6) ⛔
X w 1 połowie (2,05) ⛔
Milan wygra --&gt; 2,00 ⛔
X/1 -5,00 ⛔
Milan zachowa czyste konto bramkowe (2,84)
⛔

Kursy z GB.

Szkoda gadać ????

Po meczu wstawię emotki i znaki określające poprawność typów ;-)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Milan jest bardzo dobrą drużyną, ale coś nie grają na najwyższym poziomie. W lidze grają średnio: 2-2-1, jak n wielki Milan to nie jest rewelacyjnie. U siebie idzie im nieźle: 10-2-3 i 22:12. Strzelają bardzo mało bramek. Na 15 spotkań ligowych u siebie strzelić tylko 22 bramki, to bardzo słabo, jak na taki zespół. Kadra Milanu na to spotkanie jest silna:

MILAN: Dida - Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski - Pirlo - Gattuso, Seedorf - Kaka - Gilardino, Inzaghi

Bayern Monachium równierz nie prezentuje tej formy co zawsze w Bundeeslidze. W lidze są dopiero na 4tym miejscu i mają marne szanse na zdobycie kolejnego tytułu mistrza Niemiec. Forma teamu z Monachium jest lepsza niż Milanu: 3-1-1. Na wyjazdach natomiast, grają fatalnie: 5-1-7 i 20:22. Bayern zagra także w najsilniejszym składzie:

BAYERN: Rensing - Sagnol, Lucio, van Buyten, Lahm - Salihamidzic, Ottl, Hargreaves, Schweinsteiger - Makaay, Podolski.

W zeszłym sezonie oba zespoły grały ze sobą w LM. W 1/8 finału awansował wtedy Milan. W pierwszym spotkaniu w Monachium pdał bramowy remis (1 ???? , w rewanżu niestety musieli uznać wyższość Milanu, który rozgromił Bayern aż 4:1. Według mnie Milan wygra tutaj, gdyż oba zespoły grają na tym samym poziomie, lecz Milan ma lepszą kadre orazich atutem będzie San Siro ;)

Mój typ: 1 // 2,00 (BAH)
 
bezimienny 0

bezimienny

Użytkownik
niestety kapitan Bayernu Oliver Kahn nie zagra w tym meczu [zawieszony po gescie gozakiewicza]
. co TY gadasz..?? Kahn nie zagra ale za to że po testach dopingowych rzucił w komisje prubówką z moczem... za &quot;wała&quot; nie zagra van Bommel.
Mój tym na ten mecz to czysty X. Bayern ostatnio dostał wiatru w żagle, po zwycięstwie nad Schalke. Myśle ze mimo braku Kahna, poradzą sobie, tzn wywiozą remis z Mediolanu... Nie spodziewam sie tutaj wielkiego widowiska, najprawdopodobniej 0-0 bądź 1-1. Milan co prawda motywuje sie na LM, ale to już nie to samo co kilka sezonów temu. W środku oborny mają ponoć zagrać Nesta i Maldini, nie obrażając ich , to juz dość stare chłopaki, więc kondycja nie ta:p REMIS jednym słowem.
 
G 0

gazza

Użytkownik
Witam.Moj typ na ten mecz to wiecej niz 2,5 bramki.Mysle ze jak Milan strzeli bramke na 1-0 to na tym nie skoncza.1 mecz graja u siebie wiec beda napierac.Bayern cos ukluje z kontry.Wynik jaki przewiduje to 3-1 ;-) Pozdro-pozdro ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
AC Milan - Bayern Monachium 2:2 (1:0)
Bramki: Pirlo 40&#39;; Kaka 84&#39;-k. - Van Buyten 78&#39;, 93&#39;
Żółte kartki: Gilardino (Milan); Lucio, Salihamidzic (Bayern)
Widzów: 67 500
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom