>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A to Polska właśnie...

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ciekawe kiedy lemingi przejrzą na oczy?
Nie przejrzą. PO ma nadal w sondażach 35-37% co daje w dalszym ciągu większość w koalicji z PSLem, któremu spadła dziwnie popularność z 20% na 5%. Jeśli tego typu rzeczy, które dzieją się od 7 lat nie dały do myślenia lemingom to nie wiem co się musi stać, żeby dało.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Nie przejrzą. PO ma nadal w sondażach 35-37% co daje w dalszym ciągu większość w koalicji z PSLem, któremu spadła dziwnie popularność z 20% na 5%. Jeśli tego typu rzeczy, które dzieją się od 7 lat nie dały do myślenia lemingom to nie wiem co się musi stać, żeby dało.
wielu z nich wcale nie są zachwyceni stylem rządzenia PO, ale co by się nie działo to i tak wolą PO od PiS-u, a inne partie wg nich są marginalne.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
wielu z nich wcale nie są zachwyceni stylem rządzenia PO, ale co by się nie działo to i tak wolą PO od PiS-u, a inne partie wg nich są marginalne.
???? to jest myślenie typowego leminga, przykład wzorcowy.
Dopóki tacy wyborcy będą decydowali o losach Polski, to ten kraj będzie sprzedany szybciej niż myślimy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
wielu z nich wcale nie są zachwyceni stylem rządzenia PO, ale co by się nie działo to i tak wolą PO od PiS-u, a inne partie wg nich są marginalne.
To mnie przeraża. Ale tak jak napisał dawid400 to jest wzorzec. Rozumiem niecheć do PiSu - swojego czasu sobie na to zapracowali i pracują dalej lansując w tv osobistości typu Macierewicz, ale co by przykładowy Macierewicz sobie nie mówił i pie*** za przeproszeniem to tak się składa, że jego burzliwa fantazja jest niegroźna dla kraju. A to co wyrabia i robi obecna koalicja to jest po prostu okradanie nas podatników. Są na tyle bezczelni, że się z tym nawet nie kryje ta sitwa złodziejska. Naprawdę długo można się zastanawiać nad tym zjawiskiem. Ktoś Cię okrada, śmieje Ci się w twarz w tv kłamiąc i mamiąc a ty dalej oddajesz na nich głos...(mówię ogólnie, nie do Ciebie, bo nie wiem jakie masz poglądy). Zjawisko niespotykane chyba na skale światową.
http://wpolityce.pl/polityka/230250-wsieci-komorowski-i-rzad-tuska-chcieli-sprzedac-polskie-lasy-by-zaplacic-za-mienie-pozydowskie-dlaczego-komorowski-ucieka-od-wyjasnien
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Do góry Bottom