>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 Kolejka

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
27 października 2006

FSV Mainz 05 - Werder Brema 20:30]

28 października 2006

Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 15:30

VfL Bochum - VfL Wolfsburg 15:30

Hamburger SV - Hannover 96 15:30

Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen 15:30

FC Nürnberg - Borussia Dortmund 15:30

Energie Cottbus - Hertha Berlin 15:30

29 października 2006

Arminia Bielefeld - Alemannia Aachen 17:00

VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 17:00
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
27 października 2006
FSV Mainz 05 - Werder Brema 20:30


Analiza Skromna :
Werder w tym roku zdetronizował Bayern Monachium z którym wygrał w ostatniej kolejce dość niespodziewanie 3 : 1 sądze że konsekwentną grą wygrają w tym spotkaniu i to wysoko bo Werder prezentuje bardzo dobrą grę. Ich rywal lokuje się na tuż nad strefą spadkową. Ostatnia konfrontacja tych zespołów zakończyła się wysoką wygraną gości bo aż 4 : 1 mój typ jest na gości z Bremy

Mój typ : 2
Bukmacher &amp; kurs : STS , 1.70
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
1. FC Nürnberg v Borussia Dort.

mój typ: 2

kurs: 2.87



Spotkanie, moim zdaniem jak dotychczas niespodzianki sezonu z drużyną Ebiego Smolarka. Nurnberga zaskakująco zajmuje wysoką pozycje w tabeli. Mimo iż na spotkań, aż 6 zremisowali. Borussia po wzomcnieniach miała walczyć o Europejskie Puchary. Na początku słaba forma, ale teraz grają coraz lepiej. Mają małe problemy z defensywą, tracą za dużo goli. Ebi na początku niemógł sobie znaleźć miejsca w podstawowej jedenastce jednak, po doskonałych występach trener Borussi ma do niego większe zaufnie. W ostatnich czterech sezonach piłkarze z Dortmundu aniz razu nie przegrali z tą drużyną. W tym meczu także Nunberga także nie wygra. Jest to drużyna której gra opiera się głównie na defensywie, i to stwarza większe pole do popisu Borussi, która ma doskonałych zawodników.

Oto ostatnie spotkania pomiedzy tymi drużynami:

1.Bundesliga 2005-06 2006-04-22 Dortmund - Nürnberg 2 - 1
1.Bundesliga 2005-06 2005-11-26 Nürnberg - Dortmund 1 - 2

1.Bundesliga 2004-05 2005-03-06 Nürnberg - Dortmund 2 - 2
1.Bundesliga 2004-05 2004-10-02 Dortmund - Nürnberg 2 - 2

1.Bundesliga 2002-03 2003-05-10 Dortmund - Nürnberg 4 - 1
1.Bundesliga 2002-03 2002-11-30 Nürnberg - Dortmund 1 - 2

1.Bundesliga 2001-02 2001-12-18 Nürnberg - Dortmund 2 - 2
1.Bundesliga 2001-02 2001-07-28 Dortmund - Nürnberg 2 - 0
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mönchengladbach vs Leverkusen

Kursy z GB: 1 - 2,25 // X - 3,20 // 2 - 3,10

Analiza: Borussia w tym sezonie gra bardzo dobrze, zajmują 9 miejsce w tabeli i u siebie są niepokonani: 4-0-0 i 7:1 w bramkach :!: Bayer jak narazie słabo, jest na 14 pozycji i raczej o puchary nie powalczą w tym sezonie. Na wyjeździe grają słabo: 0-1-3 i 3:9. Jak dla mnie bukmacherzy dali tutaj wysoki kurs na M&#39;Gladbach, ale zawsze może być niespodzianka ;)

Mój typ: 1
Bezpieczny typ: 1x
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Cottbus - Hertha BSC



Dzis postanowiłem przedstawic troche bardziej ryzykowny typek aczkolwiek sadze ze ma bardzo duze szanse wejscia.Miałem pisac o Bayernie ale to chyba nie miało by sensu ...wiec postanowilem wybrac ten mecz.Moze statsy za bardzo nieprzemawiaja za klubem z Berlina jednak sadze ze forma Herty rosnie.Cottbus ostatnio przegrało u siebie z Borussia.D Herta w pucharze ładnie wygrała.Jednak ostatnie dwa mecze miedzy tymi klubami konczyly sie wygrana Herty.Sadze ze i w tym meczu powinni dac rade jednak nie wykluczam remisu.Napewno bedzie to zaciety mecz .Jednak ja zaryzykuje stawiajac na ten mecz 2x ostatni Herta gra solidnie i napewno beda chciali gonic rywali.

Mój typ 2x
Ryzykowny 2
 
sczypior 0

sczypior

Użytkownik
Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt

Po porażce z Werderem Brema, najgroźniejszym kandydatem do odebrania drużynie z Monachium tytułu mistrza Niemiec nastroje w zespole są nie najlepsze. Piłkarze praktycznie jak co roku, bardzo powoli wchodzą w sezon. Jak na razie podopieczni Felixa Magatha nie mogą połączyć gry w rodzimych rozgrywkach z występami w Lidze mistrzów, po meczach której tracą punkty w lidze. Dziś na Allianz-Arena zawita niepokonany jeszcze w tym sezonie zespół z Frankfurtu. Oba zespoły nie wystąpią w swoich najsilniejszych zestawieniach. W zespole gospodarzy nie zagrają Ismael, Deisler, Hargreaves, Lucio, oraz Podolski, który pauzował będzie 3 tygodnie ze względu na kontuzję kostki, jakiej nabawił się podczas czwartkowego treningu. W zespole gości nie wystąpią natomiast Preuß, Jones, Pröll, Chris, Toski i Rehmer. Stare mądre porzekadło głosi że &quot;każda passa kiedyś się kończy&quot;. Myślę, że właśnie dziś jest najlepsza okazja by przerwać szczęśliwą serie gości. Za drużyną Bayernu Monachium przemawia dodatkowo statystyka head 2 head, w której wygrali 28 z 36 spotkań.

Typ: 1
Stawka:3/10
Kurs:1.30

M`Gladbach - Leverkusen

Dzisiejsze spotkanie może być bardzo emocjonujące, zarówno dla kibiców gospodarzy jak i gości, ponieważ obie drużyny chcą w meczu tym odnieść zwycięstwo. Gospodarze liczą na potwiedzenie domowej skuteczności, natomiast „aptekarze” muszą wygrać, aby nie stracić kontaktu z czołówką. W środę obie jedenastki grały swoje mecze w Pucharze Niemiec. Nie pokazały się z dobrej strony i przegrały swoje mecze. Odnośnie tego spotkania mam tylko jedno wyrobione zdanie i napiszę krótko, lecz teściwie. Remis, remis i jeszcze raz remis. Moim zdaniem jest to najpewniejsze spotkanie w tej kolejce, w której zespoły mogą podzielić się punktami. Drużyba Mgladbach w tym sezonie wygrała wszystkie 4 spotkania na własnym terenie, wiec może ktoś powiedzieć, że wygrają kolejne. Otóż nie! Gospodarze jak do tej pory są królami własnego boiska, gra przed własną publicznością uskrzydla ich i powoduje, że grają dobrą i skuteczną piłkę. Uważam, że passa kolejnych wygranych spotkań skończy się właśnie dziś. Statystyka h2h również wskazuje na takie rozstrzygnięcie. Jeśli ktoś ma odwagę to polecam grać na taki właśnie rezultat.

Typ:X
Stawka:1/10
Kurs:3.30

Nürnberg vs Dortmund

Moim zdaniem jest to najciekawszy mecz wśród wszystkich sobotnich spotkań na niemieckich stadionach. Gospodarze po bardzo dobrym początku sezonu i dwóch zwycięstwach dostali dosyć dużej zadyszki remisując kolejne sześć spotkań z rzędu co jest swego rodzaju ewenementem. Zarówno oni jak i Eintracht Frankfurt są w dalszym ciągu najbardziej remisowymi drużynami ligi. Ich rywale, drużyna z Dortmundu w ubiegły piątek nie wykorzystała szansy na zwycięsto i nie zdołała wywalczyć trzech punktów w spotkaniu z Bochum, zaledwie remisując. Porażka przed własną publicznością z Hannoverem w środowym pucharowym spotkaniu spowodowała, że zespół Ebiego Smolarka stracił nieco pewności siebie i do dzisiejszego spotkania nie podejdzie w dobrych nastrojach. W zespole gospodarzy nie zdolnych do gry jest zaledwie dwóch piłkarzy. Są to Kennedy, Engelhardt. W drużynie gości osłabień jest nieco więcej, bo zabraknie takich graczy jak Kehl, C. Metzelder, Vrzogic, B. Meier, Vrzogic, B. Meier. Norymbergia nie wygrała z Borussią już bardzo dawno. W poprzednim sezonie dzisiejsi goście pokonali ich, aż dwa razy. Myślę że gospodarze wykorzystają ewidentną niedyspozycję graczy van Marvijika i zwyciężą. Na takie wynik spotkania możemy jeszcze złapać bardzo dobry kurs, oscylujący w granicach 2.5. Myślę że warto spróbować zagrać na gospodarzy. Można również rozważyć azjana AH 0:0, gdzie przy remisie dostaniemy zwrot stawki.

Typ:1
Stawka:1/10
Kurs:2.50

Hamburger- Hannover

Hamburger SV w ostatnim ligowym meczu dzięki dwóm bramkom Jose Paulo Guerrero zwyciężyli w meczu wyjazdowym Bayer Leverkusen 2:1. Spotkanie to było bardzo ważne zarówno dla samych piłkarzy jak i dla trenera Thomasa Dolla. Zespół Hsv wkońcu się przełamał, odnosząc pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo. Doll na pewno nieco odetchnął, przynajmniej na razie. Teraz wszyscy liczą na stopniowy marsz w górę tabeli i kolejne zwycięstwa. Myślę, że gospodarze mają duże szanse na odniesienie drugiego z rzędu zwycięstwa ze słabo spisującym się w lidze zespołem Dariusza Żurawia. Obie ekipy w meczu zagrają bez kilku zawodników. Jednak to trener gości moim zdaniem będzie miał większe problemy z ustaleniem składu podstawowej jedenastki. W drużnie HSV nie zagrają B. Reinhardt, Wicky, Jarolim, Demel, de Jong natomiast ich dzisiejsi rywale wystąpią bez Lala, Thorvaldsson, Nagy, Juric, Halfar. Kursy lecą bardzo szybko w dół i jeśli ktoś znajdzie jeszcze współczynnik w granicach 1.7 może śmiało betować.

Typ:1
Stawka:2/10
Kurs:1.70

Energie Cottbus - Hertha Berlin

Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzują gości, wystawiając na ich zwycięstwo kursy w granicach 2.40. Jednak stawianie na drużynę ze stolicy nie jest dobrym rozwiązaniem. Berlińczycy mają wyraźne problemy z grą poza własnym stadionem. W ostatnich czterech wyjazdowych spotkaniach zdobyli zaledwie trzy punkty, nie odnosząc w tym sezonie jeszcze zwycięstwa.. Teoretycznie dziś powinni mieć ku temu najlepszą okazję. Ja jednak będę powściągliwy w typowaniu takiego rezultatu. Trener Herthy Falko Götz w spotkaniu tym nie będzie mógł skorzystać z aż trzech obrońców. Zabraknie Josip Simunuca, Malik Fathi i Dick van Burika, a Gilberto nadal leczy kontuzję. Cottbus w ostatnim pojedynku beniaminków wygrał a Aachen 2:1 i teraz na pewno liczy na kontynuowanie tej passy. W zespole zabraknie jedynie pomocnika Sebastiana Schuppana oraz obrońcy Vragela da Silvy. Myślę, że przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą dziś odnieść swoje czwarte ligowe zwycięstwo. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest niesamowicie wysoki. Uważam jednak, że warto się zabezpieczyć i podeprzeć lub zagrać azjana 0:0 na zwyciestwo gospodarzy gdzie w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Typ:1x
Stawka:1/10
Kurs:1.55

Bochum - Wolfsburg

Pojedynek outsaidera ligi z druzyną z 15 miejsca. Oba zespoły grają bardzo kiepsko. Bochum ma na swoim koncie 5 punktów, Wolfsburg 7. W zeszłym tygodniu zawodnicy Vfl Bochum zmierzyli się w wyjazdowym spotkaniu z Borussią Dortmund, skąd udało się im wywieść jeden cenny punkt. Goście natomiast również zremisowali, ale na własnym stadionie z zespołem Stuttgartu. W środę drużyna Tomasza Zdebla, jak i Jacka Krzynówka rozgrywały swoje pucharowe mecze. Wprawdzie wygrały, ale po ciężkich meczach i to z drugoligowymi przeciwnikami, co nie wróży nic dobrego. W tym &quot;polskim meczu&quot; więcej szans na odniesienie zwycięstwa daję gospodarzom, którzy na własnym boisku liczą na komplet punktów. W ich kadrze zabraknie Meichelbeck, Bechmann, Auer. Wilki natomiast mają bardzo duże problemy ze zdobywaniem bramek w tym sezonie. Niedawno kontuzji nabawił się kolejny już napastnik - Isaak Boakye i tym trudniej przyjdzie im zdobywanie goli. Lista nieobecnych w drużynie gości jest dużo dłuższa. Dziś nie zagrają Van der Heyden, Hristov, Klimowicz, Boakye, Santana. Gospodarze staną przed wielką szansą na wygranie dzisiejszego meczu. Myślę, że przed własną publicznością może udać im się zgarnąć trzy punkty. Kurs na taki wynik jest wysoki, zatem warto stawiać

Typ:1x
Stawka:2/10
Kurs:1.35

źródło:http://www.bet1x2.pl
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom