>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 19.09-22.09.2014r.

szoky 104

szoky

Użytkownik
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok.

wyniki Górnika u siebie. Over 2.5 wykręcony dwa razy w czterech meczach. W pozostałych dwóch brakło niewiele, tylko jednej bramki.

Wyniki Jagiellonii na wyjeździe. Za każdym razem wykręcali over.

Jeszcze średnia liczba goli każdej z drużyn w Ekstraklasie w tym sezonie. Jak widać Górnik jak i Jagiellonia są wysoko w tej tabeli (odpowiednio 3.75 i 3.13 gola na mecz). Czysta statystyka, nie ma co się rozpisywać, screeny mówią wszystko. Obie drużyny bardzo overowe, bardzo prawdopodobny wynik w którym padnie więcej niż 2 bramki po bardzo dobrym kursie 1.975 w bet365.

TYP:
over 2.5 @ 1.975 bet365
WYNIK: 0:0 ⛔
 
M 340

macvas

Użytkownik
No wszystko to ładnie, ale tak jak piszesz czysta statystyka, przeciwko której zawsze można znaleźć inną statystykę i się nieźle zamotać. Więc aby nie było zbyt latwo, ja wyjdę nieco na przeciw i napiszę tyle, że dwa ostatnie mecze Jaga na zero z tyłu - wg. trenera Probierza pracowali sporo nad defensywą, co i tak nie zmienia faktu, że co sezon mają jedną z najgorszych obron w lidze i jak tracą bramkę to zwykle coś tam strzelają i jest over.
Z tym ostatnim (strzelaniem bramek) jest taki problem, o którym pisałem na pierwszej stronie - nie zagra Dani, a nie sądzę, żeby Łęczna wypracowała Jadze sytuacje bramkowe. Jak dodać, że taki Piątkowski potrzebuje pięciu sytuacji by zdobyć jednego gola, to ja raczej dziękuję i obstaję przy zwycięstwie gospodarzy w wykonaniu &quot;jest poniedziałek, więc gramy flaki z olejem&quot;
EDIT:
No i było dokładnie tak jak przewidywałem w ostatnim zdaniu.. tak zwykle wyglada większość poniedziałków w tej lidze.
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Jaga to drużyna która nie lubi być za wysoko w tabeli. Z pewnością straci punkty w Łęcznej. Widzi mi się remis 1:1 lub 0:0✅ Ale osobiście to no bet na ten mecz. [ciężki to mecz to obstawiania, zgodnie z oczekiwaniami mizeria zwłaszcza w pierwszej połowie]
 
bartek2050 0

bartek2050

Użytkownik
Jaga to drużyna która nie lubi być za wysoko w tabeli. Z pewnością straci punkty w Łęcznej. Widzi mi się remis 1:1 lub 0:0✅ Ale osobiście to no bet na ten mecz. [ciężki to mecz to obstawiania, zgodnie z oczekiwaniami mizeria zwłaszcza w pierwszej połowie]
????
 
Do góry Bottom