>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Serie A [28.11 - 30.11.2020]

Status
Zamknięty.
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Trochę mojego spojrzenia na nadchodzące mecze. Mamy dwa szlagiery, jeden w sobotę (Sassuolo - Inter), a drugi w niedzielę (Napoli- Roma) więc zapowiada się całkiem ciekawa kolejka.

Sassuolo - Inter
bts i over 2,5 @ 1,59
1x @ 2.06
1x i powyżej 2,5 @ 3,50

Te kursy na Sassuolo to jest jakieś nieporozumienie. Inter jest w totalnej rozsypce i jedyne co na ten moment przemawia za nimi to fakt, że w europie już się pogrzebali i rzucą wszystkie siły na ligę, w końcu trzeba wreszcie zdobyć to mistrzostwo i odgryźć się Juventusowi. Mam jednak wątpliwości, że chłopaki będą się potrafili ogarnąć po tym blamażu z tygodnia i zagrać koncert - a tego będzie wymagać od nich przeciwnik jakim jest rewelacja tego sezonu Serie A. Inter nie gra kompletnie nic, transfery które miały im zapewnić wygranie ligi w cuglach po prostu nie funkcjonują. Hakimi jest tragiczny na wahadle, a dodatkowo nie ma kto po nim łatać dziur, Vidal jest debilem czyli bez zmian, obrona kuleje i ma totalnie zero wsparcia od pomocników. Z przodu też to nie wygląda jakoś ciekawie bo widać momentami totalny brak zrozumienia u napastników. Oczywiście Conte ma tutaj dużo za uszami, zresztą kto zna tego trenera to wie jak wyglądają zespoły przez niego trenowane i tutaj wychodzi po raz kolejny jego ogromna ignorancja, stawianie na swoich ulubieńców zamiast na zawodników którzy faktycznie mogliby cokolwiek zmienić. Bieda straszna, a mając na uwadze że nikt Conte nie zwolni z racji kontraktu jaki sobie podpisał, słabo widzę Inter w dalszej części sezonu. Co do gospodarzy, to niespecjalnie podoba mi się ich gra, ale jest bardzo skuteczna. Naprawdę jak na nich patrzę to nie ogarniam jak z tak apatycznego i flegmatycznego futbolu można strzelać tyle bramek, no ale można i to jest właśnie geniusz De Zerbiego na ławce trenerskiej. Nie chce mi się wierzyć, że Sassuolo ten mecz przegra, zaryzykowałbym stwierdzenie, że oni ten śmieszny Inter wypunktują, ale wybieram opcję bezpieczniejszą i podpieram rezultat remisem. Głównym typem jest pierwszy z góry, ale dwa kolejne na pewno będę grał na innych kuponach, bo o bramki powinniśmy być spokojni. W końcu Inter traci je hurtem i to z takimi tuzami jak Parma czy Torino bez formy.


Benevento - Juventus
Juventus i over 2,5 @ 1,63
Juventus i over 3,5 @ 2,35

Daj Boże żeby Pirlo przestał kombinować z Dybala i wystawił Morate od początku - chciałoby się rzec po meczu z Ferencvaros. Naprawdę ubolewam nad sportowym upadkiem Dybali, chociaż z drugiej strony on już zdążył przyzwyczaić wszystkich, że taki już po prostu jest. Jak nie rzuci go dziewczyna i pół sezonu musi się zbierać psychicznie, to biedaczyna miał pecha do testów na koronę i był w izolacji chyba z miesiąc czasu. Podobo mówi się o trójzębie Ronaldo, Morata , Dybala na ten mecz, ale ja osobiście bardziej bym widział Bernardeschiego i sam nie wierzę że to mówię, ale Włoch wygląda w ostatnich dwóch tygodniach imponująco. Mam też nadzieję na Arthura w pierwszym składzie bo tutaj też widać spory progres, a chłopak z piłką przy nodze to jest coś pięknego dla oczu, żeby tylko zaczął grać do przodu to byłoby pięknie. Juventus wiadomo spore braki w obronie i może być czasami gorąco pod bramką Wojtka, dlatego nie wykluczam że piłki z siatki nie wyjmie. Powoli zaczyna się klarować sytuacja w składzie, Pirlo podobno ma kończyć eksperymenty i taryfy ulgowe dla zawodników, więc zaczynamy zabawę na poważnie bo się Milan rozbrykał i trzeba by zagrać w końcu jakoś przekonywująco ze dwa mecze pod rząd. Z kim jak nie z Benevento? Myślę że spokojnie powinniśmy się spodziewać 3 bramek po stronie przyjezdnych, chociaż z tyłu głowy mam też standardowe Juventusowe męczenie buły ze średniakami ligowymi, a zwłaszcza beniaminkami. Obrona Benevento dowodzona przez Glika jest dziurawa na potęgę, a to dobry prognostyk i trzymam się wersji że zobaczymy trochę bramek a Juve wyjedzie z 3 punktami.


Atalanta - Verona
Atalanta @ 1,39
Atalanta i bts @ 2,34

Verona w tym sezonie jeszcze nie wygrała meczu wyjazdowego i tym razem też nie wygra. Ja wiem że Atalanta potrafi zagrać koncert, żeby potem w jakichś niewyjaśnionych okolicznościach dać dupy w meczu następnym, ale dużo więcej minusów widzę po stronie Verony na ten moment. Strasznie mnie zawiedli w meczu z Sassuolo, nie spodziewałem się, aż takiej mizerii w ich wykonaniu. Verona nie gra tego co w sezonie poprzednim, ewidentnie jest jakiś problem w zespole i Juric musi to jeszcze poukładać, swoją drogą Gasperini wydaje się powoli opanowywać sytuację, w dodatku do wysokiej dyspozycji zaczyna wracać Ilicić, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Verona trochę obciążona kontuzjami nie powinna się specjalnie postawić Atalancie która uskrzydlona meczem z Liverpoolem powinna na spokojnie wziąć tutaj 3 punkty. Jednak bramkę dla przyjezdnych jestem w stanie sobie wyobrazić, w końcu Atalanta to chyba ma nawet taki fetysz, że musi coś stracić żeby się jeszcze bardziej napędzić. Łatwe 3 punkty dla gospodarzy

Lazio - Udinese
Lazio @ 1,73
Kolejny kurs którego nie rozumiem, bo spodziewałem się czegoś w granicach 1,4, no ale skoro dają to bierzemy i liczymy pieniądze po meczu. Zmęczenie po lidze mistrzów? Udinese też grało puchar, niby trochę zmienionym składem, ale 120 minut na boisku pobiegane, więc co do zmęczenia to akurat oni mają w nogach więcej. Lazio nie imponuje, ale z takimi transferami (właściwie ich brakiem) nie ma się co dziwić, że początek sezonu mają mocno średni. W końcu przerwy praktycznie nie było, ławka krótka także na pewien poziom trzeba dopiero wejść, a wydaje się że coś powoli zaskakuje. Na pewno zaskoczyło na tyle, żeby poradzić sobie u siebie z Udine, które w tamtym sezonie do końca musiało się bić o bezpieczną pozycję na koniec, co zresztą chyba weszło im w nawyk, bo sytuacja wydaje się powtarzać. Tylko tego De Paula chyba szkoda bo się chłopak dusi i mam nadzieję, że wreszcie się ruszy gdzieś dalej bo marnuje swój potencjał w tym zespole. Ogrania Genoui nie biorę jako dobry omen, w końcu z głównym kandydatem do spadku poradzić sobie musieli, a i tak był to zwycięstwo mało przekonywujące. Lazio to bierze bez dwóch zdań.

Milan - Fiorentina
under 2,5 @ 2,22
Mam problem z tym spotkaniem, bo kompletnie nie wiem od jakiej strony je ugryźć. Fiorentina niespecjalnie pokazuje efekt nowej miotły i sam już nie wiem co tam jest w tym zespole nie tak. Dalej ogląda się ich tak samo ciężko jak za Iachiniego więc pewnie na jakieś wielkie zmiany jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać. Milan bez Zlatana to wielka niewiadoma, bo chłop robi tam robotę za napastnika, czasem nawet rozegra świetnie piłkę, a pewnie i ma tam większy posłuch niż Pioli na ławce trenerskiej, aczkolwiek niczego trenerowi nie odbieram bo wyniki go bronią. Być może idę trochę pod prąd celując tutaj w under, ale gra Fiorentiny jest bardzo nieporadna i czasem ciężko się na to patrzy. Mam wrażenie, że przyjadą do Mediolanu głównie się bronić i absolutnie jestem w stanie w ciemno wziąć jakiś bramkowy remis. Generalnie jak nigdy nie jestem pewny czego się spodziewać po obu stronach. Brak Ibry i Leao, a więc duży spadek ofensywnej jakości graczy z Mediolanu może nam zwiastować pewne problemy z przodu, więc nic tylko zaryzykować typ na under.

Bologna - Crotone
Bologna @ 1,69
Bologna wygra do zera @ 3.05

Kursy lecą na głowę, nie ma się co dziwić, w końcu z Crotone punkty gubią tylko frajerzy z Turynu ;) Crotone średnio pasuje poziomem do Serie A i pewnie wróci po sezonie tam gdzie jest ich miejsce, ciężko w zasadzie cokolwiek pozytywnego napisać o tym zespole. Bologne z kolei lubię oglądać bo to fajnie ułożony zespół, taka mieszanka młodości z doświadczeniem i charyzmatycznym trenerem. Nie wiem jak tam licznik bramek straconych w kolejnych meczach, ale chyba już ze 40 spotkań Bologna traci bez przerwy, więc wypadałoby wreszcie czyste konto zachować, także dokładam jeszcze życzeniowo typ na wygraną do zera. Gospodarze to solidny ligowy średniak, raczej bez szału w meczach z czołowymi zespołami, ale ze słabszymi rywalami raczej radzą sobie praktycznie zawsze, więc warto tutaj pójść w ich stronę. Crotone jeszcze będzie musiało poczekać na pierwsze zwycięstwo w tegorocznej kampanii, trzymam kciuki za Skorupa, bo nie ma ostatnio wysokich lotów we włoskiej prasie po meczach, oby się udało.

Cagliari - Spezia
over 2,5 @ 1,74
Tutaj krótko bo zbyt mało oglądam meczy Spezii, żeby móc cokolwiek o nich powiedzieć i mieć jakieś zdanie na ich temat. Cagliari bez Godina w dalszym ciągu dlatego wątpię w zachowanie przez nich czystego konta. Spezia gra bez kompleksów notując całkiem niezły start sezonu jak na beniaminka. Stawiam na strzelanie w tym meczu, w końcu w serie A ostatnimi czasy nudnych spotkań jest jak na lekarstwo.

Napoli - Roma bts @ 1,48
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Trochę mojego spojrzenia na nadchodzące mecze. Mamy dwa szlagiery, jeden w sobotę (Sassuolo - Inter), a drugi w niedzielę (Napoli- Roma) więc zapowiada się całkiem ciekawa kolejka.

Sassuolo - Inter
bts i over 2,5 @ 1,59
1x @ 2.06
1x i powyżej 2,5 @ 3,50
Te kursy na Sassuolo to jest jakieś nieporozumienie. Inter jest w totalnej rozsypce i jedyne co na ten moment przemawia za nimi to fakt, że w europie już się pogrzebali i rzucą wszystkie siły na ligę, w końcu trzeba wreszcie zdobyć to mistrzostwo i odgryźć się Juventusowi. Mam jednak wątpliwości, że chłopaki będą się potrafili ogarnąć po tym blamażu z tygodnia i zagrać koncert - a tego będzie wymagać od nich przeciwnik jakim jest rewelacja tego sezonu Serie A. Inter nie gra kompletnie nic, transfery które miały im zapewnić wygranie ligi w cuglach po prostu nie funkcjonują. Hakimi jest tragiczny na wahadle, a dodatkowo nie ma kto po nim łatać dziur, Vidal jest debilem czyli bez zmian, obrona kuleje i ma totalnie zero wsparcia od pomocników. Z przodu też to nie wygląda jakoś ciekawie bo widać momentami totalny brak zrozumienia u napastników. Oczywiście Conte ma tutaj dużo za uszami, zresztą kto zna tego trenera to wie jak wyglądają zespoły przez niego trenowane i tutaj wychodzi po raz kolejny jego ogromna ignorancja, stawianie na swoich ulubieńców zamiast na zawodników którzy faktycznie mogliby cokolwiek zmienić. Bieda straszna, a mając na uwadze że nikt Conte nie zwolni z racji kontraktu jaki sobie podpisał, słabo widzę Inter w dalszej części sezonu. Co do gospodarzy, to niespecjalnie podoba mi się ich gra, ale jest bardzo skuteczna. Naprawdę jak na nich patrzę to nie ogarniam jak z tak apatycznego i flegmatycznego futbolu można strzelać tyle bramek, no ale można i to jest właśnie geniusz De Zerbiego na ławce trenerskiej. Nie chce mi się wierzyć, że Sassuolo ten mecz przegra, zaryzykowałbym stwierdzenie, że oni ten śmieszny Inter wypunktują, ale wybieram opcję bezpieczniejszą i podpieram rezultat remisem. Głównym typem jest pierwszy z góry, ale dwa kolejne na pewno będę grał na innych kuponach, bo o bramki powinniśmy być spokojni. W końcu Inter traci je hurtem i to z takimi tuzami jak Parma czy Torino bez formy.

Benevento - Juventus
Juventus i over 2,5 @ 1,63
Juventus i over 3,5 @ 2,35
Daj Boże żeby Pirlo przestał kombinować z Dybala i wystawił Morate od początku - chciałoby się rzec po meczu z Ferencvaros. Naprawdę ubolewam nad sportowym upadkiem Dybali, chociaż z drugiej strony on już zdążył przyzwyczaić wszystkich, że taki już po prostu jest. Jak nie rzuci go dziewczyna i pół sezonu musi się zbierać psychicznie, to biedaczyna miał pecha do testów na koronę i był w izolacji chyba z miesiąc czasu. Podobo mówi się o trójzębie Ronaldo, Morata , Dybala na ten mecz, ale ja osobiście bardziej bym widział Bernardeschiego i sam nie wierzę że to mówię, ale Włoch wygląda w ostatnich dwóch tygodniach imponująco. Mam też nadzieję na Arthura w pierwszym składzie bo tutaj też widać spory progres, a chłopak z piłką przy nodze to jest coś pięknego dla oczu, żeby tylko zaczął grać do przodu to byłoby pięknie. Juventus wiadomo spore braki w obronie i może być czasami gorąco pod bramką Wojtka, dlatego nie wykluczam że piłki z siatki nie wyjmie. Powoli zaczyna się klarować sytuacja w składzie, Pirlo podobno ma kończyć eksperymenty i taryfy ulgowe dla zawodników, więc zaczynamy zabawę na poważnie bo się Milan rozbrykał i trzeba by zagrać w końcu jakoś przekonywująco ze dwa mecze pod rząd. Z kim jak nie z Benevento? Myślę że spokojnie powinniśmy się spodziewać 3 bramek po stronie przyjezdnych, chociaż z tyłu głowy mam też standardowe Juventusowe męczenie buły ze średniakami ligowymi, a zwłaszcza beniaminkami. Obrona Benevento dowodzona przez Glika jest dziurawa na potęgę, a to dobry prognostyk i trzymam się wersji że zobaczymy trochę bramek a Juve wyjedzie z 3 punktami.


Atalanta - Verona
Atalanta @ 1,39
Atalanta i bts @ 2,34
Verona w tym sezonie jeszcze nie wygrała meczu wyjazdowego i tym razem też nie wygra. Ja wiem że Atalanta potrafi zagrać koncert, żeby potem w jakichś niewyjaśnionych okolicznościach dać dupy w meczu następnym, ale dużo więcej minusów widzę po stronie Verony na ten moment. Strasznie mnie zawiedli w meczu z Sassuolo, nie spodziewałem się, aż takiej mizerii w ich wykonaniu. Verona nie gra tego co w sezonie poprzednim, ewidentnie jest jakiś problem w zespole i Juric musi to jeszcze poukładać, swoją drogą Gasperini wydaje się powoli opanowywać sytuację, w dodatku do wysokiej dyspozycji zaczyna wracać Ilicić, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Verona trochę obciążona kontuzjami nie powinna się specjalnie postawić Atalancie która uskrzydlona meczem z Liverpoolem powinna na spokojnie wziąć tutaj 3 punkty. Jednak bramkę dla przyjezdnych jestem w stanie sobie wyobrazić, w końcu Atalanta to chyba ma nawet taki fetysz, że musi coś stracić żeby się jeszcze bardziej napędzić. Łatwe 3 punkty dla gospodarzy

Lazio - Udinese
Lazio @ 1,73
Kolejny kurs którego nie rozumiem, bo spodziewałem się czegoś w granicach 1,4, no ale skoro dają to bierzemy i liczymy pieniądze po meczu. Zmęczenie po lidze mistrzów? Udinese też grało puchar, niby trochę zmienionym składem, ale 120 minut na boisku pobiegane, więc co do zmęczenia to akurat oni mają w nogach więcej. Lazio nie imponuje, ale z takimi transferami (właściwie ich brakiem) nie ma się co dziwić, że początek sezonu mają mocno średni. W końcu przerwy praktycznie nie było, ławka krótka także na pewien poziom trzeba dopiero wejść, a wydaje się że coś powoli zaskakuje. Na pewno zaskoczyło na tyle, żeby poradzić sobie u siebie z Udine, które w tamtym sezonie do końca musiało się bić o bezpieczną pozycję na koniec, co zresztą chyba weszło im w nawyk, bo sytuacja wydaje się powtarzać. Tylko tego De Paula chyba szkoda bo się chłopak dusi i mam nadzieję, że wreszcie się ruszy gdzieś dalej bo marnuje swój potencjał w tym zespole. Ogrania Genoui nie biorę jako dobry omen, w końcu z głównym kandydatem do spadku poradzić sobie musieli, a i tak był to zwycięstwo mało przekonywujące. Lazio to bierze bez dwóch zdań.

Milan - Fiorentina
under 2,5 @ 2,22
Mam problem z tym spotkaniem, bo kompletnie nie wiem od jakiej strony je ugryźć. Fiorentina niespecjalnie pokazuje efekt nowej miotły i sam już nie wiem co tam jest w tym zespole nie tak. Dalej ogląda się ich tak samo ciężko jak za Iachiniego więc pewnie na jakieś wielkie zmiany jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać. Milan bez Zlatana to wielka niewiadoma, bo chłop robi tam robotę za napastnika, czasem nawet rozegra świetnie piłkę, a pewnie i ma tam większy posłuch niż Pioli na ławce trenerskiej, aczkolwiek niczego trenerowi nie odbieram bo wyniki go bronią. Być może idę trochę pod prąd celując tutaj w under, ale gra Fiorentiny jest bardzo nieporadna i czasem ciężko się na to patrzy. Mam wrażenie, że przyjadą do Mediolanu głównie się bronić i absolutnie jestem w stanie w ciemno wziąć jakiś bramkowy remis. Generalnie jak nigdy nie jestem pewny czego się spodziewać po obu stronach. Brak Ibry i Leao, a więc duży spadek ofensywnej jakości graczy z Mediolanu może nam zwiastować pewne problemy z przodu, więc nic tylko zaryzykować typ na under.

Bologna - Crotone
Bologna @ 1,69
Bologna wygra do zera @ 3.05
Kursy lecą na głowę, nie ma się co dziwić, w końcu z Crotone punkty gubią tylko frajerzy z Turynu ;) Crotone średnio pasuje poziomem do Serie A i pewnie wróci po sezonie tam gdzie jest ich miejsce, ciężko w zasadzie cokolwiek pozytywnego napisać o tym zespole. Bologne z kolei lubię oglądać bo to fajnie ułożony zespół, taka mieszanka młodości z doświadczeniem i charyzmatycznym trenerem. Nie wiem jak tam licznik bramek straconych w kolejnych meczach, ale chyba już ze 40 spotkań Bologna traci bez przerwy, więc wypadałoby wreszcie czyste konto zachować, także dokładam jeszcze życzeniowo typ na wygraną do zera. Gospodarze to solidny ligowy średniak, raczej bez szału w meczach z czołowymi zespołami, ale ze słabszymi rywalami raczej radzą sobie praktycznie zawsze, więc warto tutaj pójść w ich stronę. Crotone jeszcze będzie musiało poczekać na pierwsze zwycięstwo w tegorocznej kampanii, trzymam kciuki za Skorupa, bo nie ma ostatnio wysokich lotów we włoskiej prasie po meczach, oby się udało.

Cagliari - Spezia
over 2,5 @ 1,74
Tutaj krótko bo zbyt mało oglądam meczy Spezii, żeby móc cokolwiek o nich powiedzieć i mieć jakieś zdanie na ich temat. Cagliari bez Godina w dalszym ciągu dlatego wątpię w zachowanie przez nich czystego konta. Spezia gra bez kompleksów notując całkiem niezły start sezonu jak na beniaminka. Stawiam na strzelanie w tym meczu, w końcu w serie A ostatnimi czasy nudnych spotkań jest jak na lekarstwo.

Napoli - Roma bts @ 1,48
Nie neguje typu, ale Sassuolo pewnie nadal bez Caputo, a wiec najlepszego napastnika.
A Bologna od ponad roku nie zachowała czystego konta w serie a...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Sassuolo - Inter
bts i over 2,5 @ 1,59
1x @ 2.06
1x i powyżej 2,5 @ 3,50
Te kursy na Sassuolo to jest jakieś nieporozumienie. Inter jest w totalnej rozsypce i jedyne co na ten moment przemawia za nimi to fakt, że w europie już się pogrzebali i rzucą wszystkie siły na ligę, w końcu trzeba wreszcie zdobyć to mistrzostwo i odgryźć się Juventusowi. Mam jednak wątpliwości, że chłopaki będą się potrafili ogarnąć po tym blamażu z tygodnia i zagrać koncert - a tego będzie wymagać od nich przeciwnik jakim jest rewelacja tego sezonu Serie A. Inter nie gra kompletnie nic, transfery które miały im zapewnić wygranie ligi w cuglach po prostu nie funkcjonują. Hakimi jest tragiczny na wahadle, a dodatkowo nie ma kto po nim łatać dziur, Vidal jest debilem czyli bez zmian, obrona kuleje i ma totalnie zero wsparcia od pomocników. Z przodu też to nie wygląda jakoś ciekawie bo widać momentami totalny brak zrozumienia u napastników. Oczywiście Conte ma tutaj dużo za uszami, zresztą kto zna tego trenera to wie jak wyglądają zespoły przez niego trenowane i tutaj wychodzi po raz kolejny jego ogromna ignorancja, stawianie na swoich ulubieńców zamiast na zawodników którzy faktycznie mogliby cokolwiek zmienić. Bieda straszna, a mając na uwadze że nikt Conte nie zwolni z racji kontraktu jaki sobie podpisał, słabo widzę Inter w dalszej części sezonu. Co do gospodarzy, to niespecjalnie podoba mi się ich gra, ale jest bardzo skuteczna. Naprawdę jak na nich patrzę to nie ogarniam jak z tak apatycznego i flegmatycznego futbolu można strzelać tyle bramek, no ale można i to jest właśnie geniusz De Zerbiego na ławce trenerskiej. Nie chce mi się wierzyć, że Sassuolo ten mecz przegra, zaryzykowałbym stwierdzenie, że oni ten śmieszny Inter wypunktują, ale wybieram opcję bezpieczniejszą i podpieram rezultat remisem. Głównym typem jest pierwszy z góry, ale dwa kolejne na pewno będę grał na innych kuponach, bo o bramki powinniśmy być spokojni. W końcu Inter traci je hurtem i to z takimi tuzami jak Parma czy Torino bez formy.
Dlaczego twierdzisz że Inter w Europie jest pogrzebany? Owszem nie ma ciekawej sytuacji ale nie ma również beznadziejnej. M`gladbach ma 8 punktów z czego 6 zdobytych z Szachtarem. Przed Nimi dwa spotkania, w Madrycie z Realem i u siebie właśnie z Interem. Inter z kolei ma wspomniany wyjazd do M`gladbach i u siebie podejmą Szachtar, którego słabości do bólu pokazała Borussia.
W piątej kolejce mamy spotkania Szachtar- Real i M`Gladbach - Inter. Jeśli Inter pójdzie na całość, a moim zdaniem pójdzie bo kiedy ostatnio osiągnęli coś w LM?? w 2010, czyli przed dekadą. Jak dla mnie są w stanie wygrać z Borussią, w wygrana Realu też jest wręcz bardzo prawdopodobna patrząc na dyspozycję Ukraińców.
Więc tabela po 5 kolejkach może wyglądać tak:
Real 10 pkt
M`Gladbach 8
Inter 5
Szachtar 4

Zatem wszystko może rostrzygnąć się w ostatniej kolejce. Czy Real pójdzie po minimalizm i ułoży się na remis z Borussią ? Nie sądzę, to w końcu Real. Natomiast Inter ma u siebie mecz z Szachtarem który wygrać po prosu musi.

Powyższy scenariusz nie jest mega trudy, może też nie super pewny ale na pewno jest możliwy.

Co do typów to się z nimi zgadzam bo bramek tam nie powinno zabraknąć, lecz jestem w stanie uwierzyć w to że Inter będzie nieco oszczędzał piłkarzy na mecz z Borussią i mogą nieco odpuścić to spotkanie, mając raptem punkt straty do Juve i 30 kolejek przed sobą.
W tym momencie będzie się liczyć awans do fazy pucharowej. Zresztą już przed rokiem Atalanta pokazała że można awansować mimo zerowego dorobku po 3 meczach, także Inter z 2 pkt po czterech kolejkach nie wygląda tak źle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Powyższy scenariusz nie jest mega trudy, może też nie super pewny ale na pewno jest możliwy.
Zaczynamy tworzyć różne scenariusze i układać tabelę, a wydaje mi się że w przypadku Interu to takie proste nie jest. Oni już pojechali pyknąć Ukraińców i nie zdołali nawet strzelić bramki, gdzie tydzień później Gladbach wybijało temu samemu Szachtarowi futbol z głowy. W tygodniu mieli rezerwy z Madrytu u siebie i nóż na gardle no i co było każdy widział. Ja wiem że ten scenariusz nie jest taki niemożliwy do wykonania, w końcu wystarczy wygrać dwa mecze i grają dalej, ale tam się naprawdę źle dzieje, a Conte wydaje się już tracić kontrolę. Trener to tam chyba największy problem, bo Conte i palący się grunt pod nogami to zdecydowanie nie jest dobre połączenie. Dodatkowo chyba powinniśmy przestać patrzeć na Gladbach jak na pionków do bicia bo to nie początek rozgrywek i nie wydaje mi się, żeby nie było ich stać na remis u siebie, z Interem mającym nóż na gardle.

A Bologna od ponad roku nie zachowała czystego konta w serie a...
Dlatego też nie jest to mój główny typ na to spotkanie, ale singlem po takim kursie zagram go jak najbardziej. 41 spotkań, tyle dokładnie mają ze straconą bramką, jeżeli stracą tutaj to wyrównają jakiś tam rekord, także jest o co grać, a z kim przerywać złą passe jak nie z najsłabszą ligową ofensywą
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Genoa - Parma
Typ: obie druzyny strzelą - nie
Kurs: 2,1
Buk: Betway

To jedno z trzech rozwiazan jakie bralem pod uwage (obok under 2,5/3,5). Sposoby zdobywania goli przez Parme zostaly juz dobrze rozszyfrowane. Wystarczy odciac od podan dwoch zawodnikow, Gervinho i Karamoha ktorzy czesto pozostaja wysoko w oczekiwaniu na odzyskanie pilki. Co sie wowczas dzieje? W dwoch ostatnich kolejkach zaledwie 1 celny strzal na bramke. Dopoki maja w reku satysfakcjonujacy wynik beda angazowac w obrone niemal wszystkie sily wlacznie z postawieniem autobusu we wlasnym polu karnym. Piszac krotko, nie otworza sie (zwlaszcza ze najprawdopodobniej to CFC bedzie sie staralo prowadzic gre) a po uzyskaniu prowadzeniu 0-1 po prostu zmusza gospodarzy do bicia glowa w mur. Do podjecia ryzyka moze ich sklonic jedynie prowadzenie Genoi ale w tym wypadku to wtedy gospodarze przejda do zageszczonej defensywy. Dowiezienie do konca najskromniejszego chocby prowadzenia jest dla obu tych druzyn, balansujacych w zagrozonej strefie, na wage zlota. Poniewaz zadna z nich nie ma odpowiedniej jakosci z przodu (Parma na pewno nie) aby generowac sobie liczne strzaly przy zabunkrowanym rywalu wiec mysle ze skonczy sie na wstrzeliwaniu pilek w pole karne z SFG. W mojej ocenie tylko ostre kartkowanie lub przypadkowa jedenastka moze zaburzyc przewidywany przebieg tego meczu.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Napoli - Roma bts @ 1,48
Wczoraj już przysypiałem i nie miałem siły dokończyć. Przytaczać ostatnich meczy nie ma sensu, bo to każdy może sprawdzić i raczej mamy jasność co do typu, teraz jak sobie myślę to nawet można iść w grubszy over nawet. Roma bez Kumbuli i Smailinga, a to dość poważne braki w defensywie, chociaż im obrona sypie się regularnie i rotacja tam spora więc raczej przywykli. Tyle że wystawianie w bloku trójki defensorów Spinazzoli, tak jak w meczu w lidze europy raczej w Neapolu nie przejdzie. Neapolu który będzie raczej zagotowany do granic możliwości, żeby na własnym stadionie zagrać dla Diego i wygrać hitowe spotkanie. Gdyby Laurentis i Milik się dogadali to Arek miałby tutaj pewny pierwszy skład na ten mecz, bo Oshimhen jeszcze nie zagra, a Petagna jest totalnie bez formy i gazety po meczu z Rijeka dość solidnie się po nim przejechały. Do wysokiej dyspozycji za to wrócił Zielu i był bardzo chwalony za spotkanie w Chorwacji. Roma przystąpi do derbów słońca jako jedna z rewelacji tego sezonu, bo nikt nie spodziewał się tak dobrej dyspozycji z ich strony, myślę że postawią solidne warunki gospodarzom i będziemy oglądać dobry mecz.

Torino - Sampdoria
Torino wygra przynajmniej jedną połowę @ 1,75
Nie wiem ile jeszcze Torino zamierza robić z siebie frajerów, ale postanowiłem im zaufać, chyba nawet zdecyduje się postawić na ich zwycięstwo w tym meczu, aczkolwiek no obawiam się tego co zawsze. Pogubione już chyba 15 punktów jak dobrze pamiętam te wyliczenia dzienników włoskich, albo i więcej, także idą na jakiś niechlubny rekord. Inter, Lazio, Sasuolo to zespoły z którymi Torino wygrywało pierwsze połowy, żeby potem w końcówkach te mecze przegrywać. Klasa rywali nieporównywalnie lepsza względem tego co prezentuje Sampa, także liczę tutaj na zwyczajne ogarnięcie dupy przez chłopaków Giampaolo. Martwi trochę, że nawet on rozkłada ręce i stwierdza, że nie wie co jest nie tak, dlatego nie zaufam im na głównym zakładzie stawiając na mecz. Belotti w fajnej dyspozycji, a nie strzelił od chyba dwóch spotkań także liczę na jego dobrą dyspozycje. Sampdoria chyba złapała lekką zadyszkę po paru fajnych meczach więc Torino musi to wykorzystać.

Genoa - Parma
Parma @ 2,75
Podobnie jak kolega wyżej nie spodziewam się fajerwerków w tym meczu i raczej nie polecam oglądać. Od Genoui bolą oczy, a Parma to już nie ten sam zespół co sezon temu, bo w poprzedniej kampanii oglądało się ich naprawdę fajnie. Typ z racji tego, że tak jak już gdzieś wspominałem wyżej, Genoa to frajerzy i na moje spadają w tym sezonie do Serie B, starczy już tego balansowania na granicy i ratowania utrzymania w ostatnich kolejkach. Z tym odcinaniem od podań to bardzo trafne spostrzeżenie, ale akurat nie wiem czy Genoa jest w stanie odciąć jakikolwiek zespół od czegokolwiek :) Parma mimo iż dużo słabsza niż rok temu powinna sobie poradzić w Genui i wywieźć 3 punkty.

Ronaldo nie dostał powołania na mecz z Benevento, także sam nie wiem co robić z typem na over bo mam w pamięci co oni bez tego faceta potrafią odstawiać na boisku. W każdym razie dodatkowo dokładam typ na Morata strzeli i Juventus wygra @ 2,50. Zaryzykuję jeszcze za drobne Morata strzeli przynajmniej dwa gole @ 4,35. Chłopak jest w niesamowitym gazie i naprawdę pluje sobie w brodę bo strasznie nie chciałem jako fan Juve tego transferu, a on zamknął mi mordę bardzo szybko. Świetnie grają razem z Cristiano, ale Alvaro pokazuje również podczas jego nieobecność, że pobłądził troszeczkę w karierze, a Turyn to dla niego idealne miejsce i tutaj się zwyczajnie spełnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Napoli - Roma
over 10,5 RR
Kurs: 2,07
Fortuna
6/10

lub

Napoli over 5,5 RR
Kurs: 1,89
Fortuna

6/10


Rzuty rożne Napoli w ostatnich meczach w Serie A:
z Milanem 8 ( + 5 Milanu)
z Bologną 7 (+ 4 Bologna)
z Sassuolo 12 (+2 Sassuolo)
z Benevento 15 (+2 Benevento)
z Atalantą 6 (+2 Atalanta)

Rzuty rożne Romy w ostatnich meczach w Serie A:
z Parmą 4 ( + 1 Parmy)
z Genoą 8 (+ 1 Genoa)
z Fiorentiną 7 (+4 Fiora)
z Milanem 7 (+7 Milan)
z Benevento 6 (+4 Benevento)

Wyniki w rzut rożnych w ostatnich pojedynkach pomiędzy Napoli a Romą:

05.07.20 SA Napoli AS Roma 8 : 1
02.11.19 SA AS Roma Napoli 10 : 4
31.03.19 SA AS Roma Napoli 4 : 7
28.10.18 SA Napoli AS Roma 17 : 3
03.03.18 SA Napoli AS Roma 10 : 2

Uważam że powinniśmy zobaczyć dziś ciekawe, szybkie widowisko z wieloma sytuacjami pod bramkami obu drużyn co powinno dostarczyć solidną dawkę rzutów rożnych, tak jak to zazwyczaj bywało w meczach miedzy tymi drużynami.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom